PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی دی جی سروش Dj Soroush S.G Track

S0R3N4
12-03-2010, 20:09
اینم آخرین کار از دی جی عزیز:

دوستان
به زودی کارای قدیم و جدید دی جی رو اینجا میذارم...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فرمت : Mp3 / کیفیت : 128Kbps

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فرمت : Ogg / کیفیت : 56Kbps

S0R3N4
12-03-2010, 20:09
اینم آخرین کار از دی جی عزیز:

دوستان
به زودی کارای قدیم و جدید دی جی رو اینجا میذارم...

فرمت : Mp3 / کیفیت : 128Kbps

فرمت : Ogg / کیفیت : 56Kbps

L u K e !
12-03-2010, 22:11
این یارو چشاش چرا اینجوریه ؟ :D

S0R3N4
14-03-2010, 16:43
و يک توضيح كوتاه در مورد برخی افراد سودجو که سعی داشتند طی هفته های گذشته با پخش آلبوم و تک ترک های دروغی و معرفی های دروغی در آهنگ ها مردم رو فريب بدهند !!!

دی جی سروش اس جی ترک هيچگونه همکاری با اين افراد نداشته است . تمامی خبرها و كارهای ساخته شده توسط دی جی سروش از همين وبسايت گانجا موزيك پخش خواهد شد , در غير اين صورت كارها مطعلق به دی جی سروش نخواهد بود و به نحوی قلابی ميباشند .

( برخی از اسام‍ی كه قصد سودجويی از نام دی جی سروش در كارهاشون داشتند عبارتند از : مهان قانم , هادی رجبی , جاويد مهرگان و ... )

( منتظر سورپرايز دی جی سروش اس جی تركــ و تيم هميشه موفق وی , از همين وبسايت باشيد !!! )

S0R3N4
14-03-2010, 16:44
سلام خدمت دوستان عزيز دو تا خبر دارم يکي بد يکي ديگه خوب خبر بد اينکه علي عبدالمالکي ديگه با دي جي

سروش کار نميکنه يعني از هم جدا شدند و اميدوارم دوباره با هم کار کنند خبر دوم اينکه ترک بعدي دي جي

سروش با صداي سعيد جعفري براي پنچ شنبه يا جمعه يا شنبه مياد در مورد سورپرايز از ايشون پرسيدم اما

گفتن اگه بگم که ديگه سورپرايز نيست

MMM52
14-03-2010, 18:21
ببخشید دوست عزیز ولی فکر نکنم برای تنظیم کننده صحیح باشه تاپیک ایجاد کرد...

S0R3N4
14-03-2010, 19:20
داش سروش بحثش جداس...

S0R3N4
18-03-2010, 14:23
سلام دوستان قبل عید شاهد آخرین شاهکار دی جی سروش خواهید بود که سعید جعفری خواننده اثر خواهد بود تا بعد عید منتظر کارهای جدیدش هم باشید

omid.7128
21-03-2010, 20:16
سلام دوستان قبل عید شاهد آخرین شاهکار دی جی سروش خواهید بود که سعید جعفری خواننده اثر خواهد بود تا بعد عید منتظر کارهای جدیدش هم باشید

عید که گذشت پس کجاست؟

S0R3N4
22-03-2010, 01:15
یه مشکلاتی پیش اومده...
تا چند روز آینده حتنا آپ میشه...
شرمنده

omid.7128
22-03-2010, 13:35
نام اصلی: سید سروش طباطبایی
سبک‌: موسیقی پاپ فارسی
فعالیت(ها): تنظیم کننده, آهنگساز, خواننده
مدت فعالیت: ۱۳۸۴ تا کنون

سید سروش طباطبایی (زاده ۱۳۵۶ در تهران) با نام هنری دی جی سروش اس جی ترک تنظیم کننده، آهنگساز و خواننده پاپ ایرانی است.
دی جی سروش اس جی ترک با نام اصلی سید سروش طباطبایی متولد ۱۳۵۶ تهران میباشد و متاهل هست.
دی جی سروش اس جی ترک (پدر تنظیم مدرن ایران) تنظیم کننده موفقی هست که پس از استفاده از تکست در بین آهنگ ها باعث ایجاد موج جدیدی در دنیای موزیک پاپ ایران شد. اولین آلبومش پاخور نام داشت و ترانه سرای این آلبوم همسر دی جی سروش بود ولی این آلبوم چندان مورد استقبال قرار نگرفت! تنظیم ۲ آلبوم علی عبدالمالکی باعث موفقیت هر دو آنها شد.صدای زیبا و دلنشین عبدالمالکی و تنظیم عالی دی جی سروش عامل این موفقیت بود. لو رفتن آلبوم راحتم کن او در سال ۱۳۸۷ قبل از اینکه منتشر شود باعث استقبال کم از این آلبوم شد. دی جی سروش تا به حال تنظیم آهنگ های خوانندگان زیادی از جمله عبدالمالکی، سوده، فاتح نورایی، بابک نوری، امید نوری، بهنیا جهانگیری، فرید، متین 2حنجره، سعید جعفری، حامد مهدی، مهدی پوران،ایمان ظهراب و... بر عهده داشته است.

آلبوم‌ها:
پاخور ۱۳۸۶
1- بارون
2- پاخور
3- دیگه داری بلد میشی
4- الهی بمیره
5- فاصله
6- برفی
7- باورم کن
8- پیچوندم
9- تحمل
راحتم کن ۱۳۸۷
1- راحتم کن (فیت ایمان ظهراب)
2- نمیفهمه
3- بازم کممه (فیت ایمان ظهراب)
4- سنگ صبور
5- رفتنی (فیت ایمان ظهراب)
6- نشد،نشد (فیت ایمان ظهراب)

تک آهنگ ها:
همه میدونن دنیای منی (فیت منصور خسروانی)
چشمهای من (من)
قلبمو لمس کن (فیت ایمان30)
دل دیوونه (فیت امید نوری)
قسم
انتقام (فیت ایمان ظهراب)
نزدیکتر (فیت ایمان ظهراب)
بسه دیگه
خاک تو سرت
خدانشناس (فیت علی عبدالمالکی)
واسه من سخته (فیت علی عبدالمالکی)
نگو نشکوندی (فیت ایمان ظهراب و بابک نوری)
سختیام زیاد شده
تقصیر تو نیست (فیت علی عبدالمالکی و ایمان ظهراب)
منو ببخش (فیت علی عبدالمالکی و بابک نوری)
صاب مرده

ماتاتا
22-03-2010, 15:35
نام اصلی: سید سروش طباطبایی
مدت فعالیت: ۱۳۸۴ تا کنون

دوستان من یک سوال داشتم، با توجه به وجود تنظیم کنندگانی مثل کوشان حداد، الیاس شیرزاد، سیروان خسروی، بهروز صفاریان و... که سابقه شون از سروش طباطبایی بعضا خیلی بیشتر هم هست، چرا به ایشون میگن پدر تنظیم مدرن ایران؟

S0R3N4
23-03-2010, 02:40
چون واقعا با تنظیم ها نو و جدیدش روح تازه ای به موسیقی ایران دمید...

ماتاتا
24-03-2010, 11:08
چون واقعا با تنظیم ها نو و جدیدش روح تازه ای به موسیقی ایران دمید...

من چندتا از آهنگ هاش رو گوش دادم ولی تفاوت چندانی با سایرین نداشت، به نظر من کوشان حداد از همه کارش متفاوت تره...

به هر حال نظر شخصی منه، موفق باشید!

S0R3N4
24-03-2010, 22:27
به نظرم شما به این آهنگ ها گوش کن:
1-آروم آروم دارم---علی عبدالمالکی
2-زود رفتی گلم---علی عبدالمالکی
3-مسافرم---------علی عبدالمالکی
4-تک پر------------علی عبدالمالکی
5-کی پیشته------سوده
6-موندن محاله----حامد مهدی
7-آخه چرا---------حامد مهدی
8-دل با اینم میسازه----متین 2 حنجره
9-ماله غریبه ها---حامد مهدی
10-دروغی--------ایمان ظهراب (شما مثل این ترک باز تنظیم دیدی تو کل ایران حق باشماست)
و...
کلا کارای سروش همشون یه سر و گردن بهترن...

ماتاتا
25-03-2010, 14:01
به نظرم شما به این آهنگ ها گوش کن:
1-آروم آروم دارم---علی عبدالمالکی
2-زود رفتی گلم---علی عبدالمالکی
3-مسافرم---------علی عبدالمالکی
4-تک پر------------علی عبدالمالکی
5-کی پیشته------سوده
6-موندن محاله----حامد مهدی
7-آخه چرا---------حامد مهدی
8-دل با اینم میسازه----متین 2 حنجره
9-ماله غریبه ها---حامد مهدی
10-دروغی--------ایمان ظهراب (شما مثل این ترک باز تنظیم دیدی تو کل ایران حق باشماست)
و...
کلا کارای سروش همشون یه سر و گردن بهترن...

والا من خیلی پیگیر کارهای ایشون نیستم، شماره 10 رو دانلود می کنم...

مرسی بابت معرفی... :11:

ماتاتا
25-03-2010, 14:12
من این شماره 10 رو که معرفی کردید گوش دادم، تنظیم آهنگ خوبه اما چیز خارق العاده ای توش نداره به نظرم، شما آهنگ های کوشان حداد رو گوش بدید (حتی قدیمی ترین آهنگ هاش، به عنوان مثال آلبوم "چشماتو نبند (1384)" از "سهیل سلیمی") ، به نظرم کارهای کوشان حداد با بقیه متفاوته و تا حدودی سیروان خسروی، بقیه زیاد کارهاشون تفاوتی نداره...

البته من به عنوان یه شنونده عادی نظر می دم، شاید یه چیزی داره که من حالیم نیست!!
در ضمن چرا این آقا سروش با خواننده های درست حسابی کار نمی کنه؟ خواننده و شعر خیلی روی کار تاثیر داره...

AmiRreZA_RAcEr
25-03-2010, 14:30
همه اینا در مقالل استاد شادمهر عقیلی هیچی نیستند !

ماتاتا
25-03-2010, 15:14
همه اینا در مقالل استاد شادمهر عقیلی هیچی نیستند !

شادمهر به عنوان تنظیم کننده شناخته نمیشه...

الآن تنظیم کنندگان مطرح تو کشور مشخص اند و اسمشون توی آلبوم هایی که میاد بیرون به چشم می خوره...

این هم مربوط به مجله ترانه ماه اخیر:

S0R3N4
26-03-2010, 00:08
من این شماره 10 رو که معرفی کردید گوش دادم، تنظیم آهنگ خوبه اما چیز خارق العاده ای توش نداره به نظرم، شما آهنگ های کوشان حداد رو گوش بدید (حتی قدیمی ترین آهنگ هاش، به عنوان مثال آلبوم "چشماتو نبند (1384)" از "سهیل سلیمی") ، به نظرم کارهای کوشان حداد با بقیه متفاوته و تا حدودی سیروان خسروی، بقیه زیاد کارهاشون تفاوتی نداره...

البته من به عنوان یه شنونده عادی نظر می دم، شاید یه چیزی داره که من حالیم نیست!!
در ضمن چرا این آقا سروش با خواننده های درست حسابی کار نمی کنه؟ خواننده و شعر خیلی روی کار تاثیر داره...

ولی رفیق
ایکاش که 3 تای اول رو دانلود میکردی!
خواهشا اونا رو هم گوش بده
با دقت بیشتر
:40:

S0R3N4
30-03-2010, 10:44

امروز داشتم تو سایت های موزیک میگشتم تقریبا همشون از جدایی علی جون و دیجی نوشتن از
اونجایی که من با ایشون در ارتباط هستم این خبرارو شدیدا تکذیب کردن و اونو یه شایعه خوندن اینو به یاد داشته باشید که صدای ناز علی با تنظیم فوق العاده ی دیجی جان به دل میشینه و هر کدام استعدادهایی دارن که وقتی کنار هم قرار میگیره مثل یه پازل میشه شاید صدای مهدی پوران مقداری شبیه علی عبدالمالکی باشه ولی بدونید سوزی که صدای علی داره هیچ کسی نداره هر کی بیاد نمیتونه جای علی رو بگیره چون کارای علی واسه مردم تغییر ارنجمنت داد همین و اینکه من با الیاس شیرزاد کار کردم نظر خود سروش بود . در کل اینا همش شایعه ای که واسه سرگرمی ایجاد شده شما خودتون قضاوت کنین
لازم به ذکره بگم که آخرین کارای علی آهنگ فدات شم و یعنی دوسم نداشتی هستش که یکی از کارای الیاس در آلبوم جدید علی که زودتر اومده
در مورد آلبوم جدید علی جونم باید بگم که مجوزش صادر شده واسمش هم به احتمال ۸۰ درصد بگو ایمان ندارم هستش و بعد از عید به بازار میاد که تا چهارده روز توی هیچ سایتی قرار نمی گیره که در این آلبوم 15 آهنگ وجود داره که توسط شرکت آریارکوردز به بازار میاد و 3 آهنگ توسط الیاس شیرزاد که یکیش زودتر اومد و تو سایتا قرار گرفت که شمام به احتمال خیلی زیاد گوش کردین و 1 آهنگ توسط خود علی و 11 آهنگ هم توسط داداش عزیزم سروش تنظیم شده و اسم آهنگهایی که استاد من دیجی جان تنظیم کرده هم به صورت زیر خواهد بود

مرده پرستها

سرکارم گذاشتی

نازکش

لباس عروست رخته عزاته2

اشکمو ندیدی

برام ببار

دلمو شکستی

من و تو(فیت سروش اس جی ترک)

بگو ایمان ندارم

واسم سخته ...فیت دیجی سروش...

حسودا مردن

این مطالب فقط جنبه اطلاع رسانی داره و تا۰ ۸ درصد قطعیه با تشکر از دیجی سروش که مارو تو اطلاع رسانی کمک کردن

منبع:

S0R3N4
30-03-2010, 10:52
اینم یه آواتار خوب از استاد:

S0R3N4
30-03-2010, 10:55
دوستان
اینم گروه طرفداران دی جی جان:

عضو شید...

omid.7128
30-03-2010, 17:43
عجب آلبومی بشه این آلبوم!!

omid.7128
30-03-2010, 17:45
تک ترک سعيد جعفري هنوز اين ترک اماده نيست دي جي جان گفتند احتمالا براي هفته بعد
مياد شايدم زودتر اومد پس منتظر ميمونيم

S0R3N4
30-03-2010, 18:12
آره
پیش بینی ها از این حکایت میکنه که پر فروش ترین آلبوم چند سال اخیر میشه
حتی از آلبوم جدید محسن یگانه هم پر فروش تر میشه امسال
البته اگه برو بچ کپی باز اجازه ی فروش قانونی رو بدن
امیدوارم که همه جور علی حمایت شه...

S0R3N4
01-04-2010, 18:34
اینم یه مصاحبه ی حالب :

پسورد:

.:HAMED:.
03-04-2010, 14:56
معني اسمش چيه؟
شنيدم تركهاشو مخصوصا ماله عبدالمالكي رو
ريتمش خسته كنندست

S0R3N4
04-04-2010, 13:19
یه اسم خاص
s.g track:منظور از s همون سروشه!!منظور از g اول اسم خانومش هست!!گلریز!! و ترک هم دیگه خودت میدونی !!!ضرر نداره
واسه آزمایش اینو دانلود کن ببین چه طوره:

استاد معروفه به کارایی که آدم رو به هیجان میاره...بعد شما میگید خسته کنندس؟حتما اون ترک رو دانلود کن

04-04-2010, 17:06
منظورم اين نيست كه به كل خسته كنندست
ولي تو قوانين دي جي بودن ، سواء از استعداد بايد نكاتي هم رعايت بشه (يعني نگه حالا كه من استعداد دارم پس جذاب هر سليقه اي هستم)
نه
درضمن عبدالمالكي صداش خوب نيست.همينه كه ميگم طرف بايد جوري كار كنه كه سلايق متفاوتي رو جذب كنه مثله براي خوده من
قانون كلي:
از دی‌جی‌ها معمولاً انتظار می‌رود تا در شناخت‌، برگزیدن و همآمیزی جالب آهنگ‌ها خبرگی کافی را داشته باشد. مخاطبان دی‌جی معمولاً جمعیت رقصنده در دیسکوها هستند.
با كدوم آهنگهاي تنظيم شده ي سروش ميشه رقص كرد؟

دی‌جی خوب کسی است که سرعت ضرب آهنگ‌ها و نوع آهنگ‌های پشت سر هم را جوری تنظیم کند که رقصنده‌ها و شنونده‌ها قطع و وصل آنچنانی‌ای در روند آهنگ‌ها حس نکنند. دی‌جی باید با تنظیمات خود یک «گذار نرم» را بین آهنگ‌ها ایجاد کند تا به‌وسیله آن، حال و هوای سکوی رقص را بارها پشت سر هم در یک شب عوض کند بدون اینکه جریان رقص قطع بشود.
حالا سوال اينجاست كه ترك زيباي دلكم(اسمشو نميدونم) رو شنيديم اما بارها در كارهاي سروش شنيده ميشه كه ريتم تكراري داره طوري كه من خودم روال ريتمش رو قاطي ميكنم
يعني بعد از يك دقيقه پلي شدنه ترك ، ديگه نميشه فهميد درام قبل از hat كار گذاري شده يا hat قبل از درام

ميتونه روال آهنگ رو قطع كنه و دوباره شروع كنه بدون click دوتايي پشت سر هم . همچنين ايشون خيلي عالي ميشه از گراس بيت هاي گيتد استفاده كنه

مثل دي جي اليگيتر كه كارش واقعا خوبه
بنده خودم چند موردي آهنگهاي مختلفي رو روش كار كردم

S0R3N4
04-04-2010, 17:40
خب!!آهنگ آخه چرا از حامد مهدی رو شنیدی با تنظیم دی جی سروش؟

خب!!در اینکه واقعا دی جی نیس یه جورایی باهات موافقم!!!میدونی چیه؟سروش سعی کرده که یه اسم خاص انتخاب کنه...
و در عمل یه دی جی نیس
به عنوان یه تنظیم کننده چطور!کاراش رو پسند کردی؟

S0R3N4
04-04-2010, 17:42
بچه ها
اینم خواننده ی محبوب استاده:

پیشنهاد میکنم کاراش رو گوش بدید

04-04-2010, 17:50
به عنوان یه تنظیم کننده چطور!کاراش رو پسند کردی؟
اگه خوب نبود كه بيرون نمي اومد
خوبه بيشتر high ميخواد.تجسم كن طوري تنظيم بشه كه هنگام شنيدنش موهاي بدن آدم سيخ بشه
بين تو همچين حالتي چه خوب روش بايد كار كنه

S0R3N4
04-04-2010, 18:02
.................

halflife g
04-04-2010, 18:13
از دی‌جی‌ها معمولاً انتظار می‌رود تا در شناخت‌، برگزیدن و همآمیزی جالب آهنگ‌ها خبرگی کافی را داشته باشد. مخاطبان دی‌جی معمولاً جمعیت رقصنده در دیسکوها هستند.حامد جان این معمولا برای هر سبکی که صادق نیست...برای مثال اگه مثلا بخوای ترنس گوش بدی اکثرا نمیتونی با قطعاتش برقصی و بیشتر آهنگاش آرومن تا........ .نمونه بارزش هم atb........... .
خود tiesto یا آرمین هم اگه بخوان آهنگای تقریبا pure trance رو اجرا کنن ملت خوابشون میبره در نتیجه میان بیشتر کارهای remix میذارن تا تمپوش بالا باشه و ملت رو برقصونه......... .

یه چیزی هم داخل پرانتز(سبک علی گیتور مگه معلومه چیه که اسمشو گذاشته دجی؟؟احتمالا سبکش همونطور که خودش میگه dance club یا techno club هستش که درسته کارای قابلی هستن ولی بعد هنری چندانی در مقایسه با کارهای tiesto یا armin یا atb:40: ندارن.)

باور کن بعضی کاراش مو به تن من سیخ میکنه!!!
من تقریبا روزای فشرده ای دارم!!!صبح ساعت 7 میرم کلاس-تا ساعت 1-2 بعد از ظهر!!!
2 تو یه شرکت داروسازی کار میکنم تا 6 عصر!!!!!6 تا 10 تو داروخونه هستم!میام خونه حدودا ساعت 11 هست!!!چیزی که خستگی از تنم در میکنه به جز دیدن فیس همسرم تنظیم های دی جی سروشه!!!واقعا لذت میبرم از کاراش!!!
حالا سلیقس دیگه...
سلیقه شما محترمه دوست عزیز...ولی به نظر من شما بیشتر از بیس و فضای الکترونیک آهنگ لذت میبرید چون تنظیم خیلی جالبی ندارن.در نتیجه بهتون پیشنهاد میکنم کارهای دجی های بزرگ دنیا مثهarmin یا tiesto یا atb رو گوش کنین ..چون هم ترنس هستن(آرامبخش و هنری)و هم اینکه از لحاظ تنظیم و اتمسفر آهنگ در حد خدا هستن اینا............... .

S0R3N4
04-04-2010, 18:24
اتفاقا گوش دادم مال اونا رو
ولی باز سروش یه چیز دیگس واسه من

halflife g
04-04-2010, 18:27
اتفاقا گوش دادم مال اونا رو
ولی باز سروش یه چیز دیگس واسه من

از چه لحاظ اونوقت؟؟منظور از چه بعدی از اونا جلوتر؟؟یا حتی مساویه؟؟

04-04-2010, 20:28
ايول مراد جان خوب اومدي من از نظر ريتم و صداش گفتم كه ماله اليگيتور خوبه ولي اين tiesto من سبكشو بيشتر دوست دارم
به نظرم بيس كارهاش بالاست(اگه اشتباه نكنم يا فكر كنم يكي ديگه ست)
خلاصه اوني كه بيس بالا داره خيلي عالي هستش
البته مديتيشن هاش هم واقعا واقعا عاليه.اشك آدمو در ميااره

باور کن بعضی کاراش مو به تن من سیخ میکنه!!!
من تقریبا روزای فشرده ای دارم!!!صبح ساعت 7 میرم کلاس-تا ساعت 1-2 بعد از ظهر!!!
2 تو یه شرکت داروسازی کار میکنم تا 6 عصر!!!!!6 تا 10 تو داروخونه هستم!میام خونه حدودا ساعت 11 هست!!!چیزی که خستگی از تنم در میکنه به جز دیدن فیس همسرم تنظیم های دی جی سروشه!!!واقعا لذت میبرم از کاراش!!!
حالا سلیقس دیگه...
قربونت شما هم مديتيشن گوش بده ببين چيه (البته شايد گوش داده باشي ) حتما بي كلامه روح نواز (meditation(گوش بده كه واقعا براي تسكين خستگي و... خيلي عاليه

S0R3N4
04-04-2010, 21:15
دوست عزیز
سلیقس دیگه
چرا گیر دادین که کی بهتره؟من سروش رو نامبر وان میدونم
مرسی حامد جان
حتما گوش میدم...

C0OPeR
04-04-2010, 21:37
شما چطوری سروش رو با tiesto (بهترین دی جی جهان) مقایسه کردی ؟ به نظرت عادلانست ؟ :41:
خب شما امکانات رو مقایسه کن ! آزادی رو ببین ! خدایی سروش تا اینجا هم خیلی زحمت کشیده ... (کارش حرف نداره):10:

halflife g
04-04-2010, 22:07
شما چطوری سروش رو با tiesto (بهترین دی جی جهان) مقایسه کردی ؟ به نظرت عادلانست ؟ :41:
خب شما امکانات رو مقایسه کن ! آزادی رو ببین ! خدایی سروش تا اینجا هم خیلی زحمت کشیده ... (کارش حرف نداره):10:

اولا الان بهترین دجی دنیا "آرمین" هستش.....

دوما درسته محدودیت و امکانات بسیار موثر و دخیله ولی این دلیل نمیشه که یکنواختی تنظیم و نبود نوآوری در ملودی و تنظیم آهنگ رو گردن این عوامل انداخت......این عوامل بستگی به چیزای دیگه ای داره.

سوما من سروش رو محکوم نکردم فقط گفتم اونا از سروش بهترن و برای یک شنونده بهتر گوش دادن به اونا

چهارما سلایق مختلفه و من نظرمو گفتم شاید دوستان نپسندن ...............

C0OPeR
04-04-2010, 22:27
اولا الان بهترین دجی دنیا "آرمین" هستش.....

دوما درسته محدودیت و امکانات بسیار موثر و دخیله ولی این دلیل نمیشه که یکنواختی تنظیم و نبود نوآوری در ملودی و تنظیم آهنگ رو گردن این عوامل انداخت......این عوامل بستگی به چیزای دیگه ای داره.

سوما من سروش رو محکوم نکردم فقط گفتم اونا از سروش بهترن و برای یک شنونده بهتر گوش دادن به اونا

چهارما سلایق مختلفه و من نظرمو گفتم شاید دوستان نپسندن ...............

والا چیزیه که اینجا نوشته :

فرقی هم نداره حالا میخواد اول باشه یا دوم .
اینطوری که شما میگی پس همه ی آهنگ سازا های داخلی باید بیخیال شن چون همیشه بهتر از اونا هم وجود داره .
از این طرف هم مخاطب نباید آهنگ های اینا رو گوش بده چون بازم خارجی ها آهنگ های بهتری میسازن .

S0R3N4
04-04-2010, 23:23
من اصلا یکنواختی رو در کارهای سروش حس نمیکنم...
تنها چیزی که همش برای من تو کارای سروش یکنواخته اینه که عحیب لذت میبرم...

ماتاتا
05-04-2010, 00:28
اینقدر بحث نکنید! میزان رای ملت است..! :31:

من نمی دونم تو تنظیم کننده های داخلی واقعا کی بهتره، اما این آقا سروش در جذب مخاطب از رقباش خیلی ضعیف تر بوده ، الآن تو هیمن انجمن چقدر طرفدار داره؟ مشت نمونه خروار!!

S0R3N4
05-04-2010, 11:39
لابد محمدرضا آهاری اوله؟نه؟دلیلی نمیشه اینجا طرفدارش کمه تو ایران کم باشه؟کل ایران جمع شدن اینجا؟یه ذره منظقی باش
من یکی از پر طرفداران ترین تنظیم کننده هایی که دیدم تو ایران هستش سروش!!میتونی به وبلاگ هواداراش هم سر بزنی و ببینی اونجا چه خبره و با مال بقیه مقایسه کنی
دوست عزیز
گذشت زمانی که میزان رای ملت بود...

halflife g
05-04-2010, 15:35

این تیکه رو در حد المپیک زیبا اومدی لذت بردیم.......... .

والا چیزیه که اینجا نوشته :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفرقی هم نداره حالا میخواد اول باشه یا دوم .
اینطوری که شما میگی پس همه ی آهنگ سازا های داخلی باید بیخیال شن چون همیشه بهتر از اونا هم وجود داره .
از این طرف هم مخاطب نباید آهنگ های اینا رو گوش بده چون بازم خارجی ها آهنگ های بهتری میسازن .

اولا این منیع یعنی djmag که من برا شما میذارم بسیار معتبر تره که در اون آرمین اول:

دوما منبعی که تو اون beni bennasi 10 ام باشه باید فاتحشو خوند........ .

سوما اگه شما خودتون در طول سال 2009 رادیو شوهای هفتگی و آلبوم های اینا رو دنبال کرده باشین خودتون پی به اول بود آرمین میبرین........... .

بله از این لحاظ باید بی خیال بشن............اونی که تو آهنگاش وکال فارسی داره اون باید بخوونه چون زبان فارسی فقط تو کشور ماس و باید بالاخره خوونده بشه........ .ولی بعضی ها نخوونن و یا تنظیم نکنن بهتره(البته روی حرف من اصلا با سروش نیست)

همونطور که مثلا جنس خارجی رو به جنس ایرانی ترجیح میدیم...این حرف در مورد موسیقی هم صدق می کنه......ارزش وقت ما و گوشای ما و روح ما خیلی بیشتر از ایناس که موسیقی ضعیف ایران زمین رو گوش بدیم(البته موسیقی سنتی سواس)
من خودم م موسیقی کار می کنم و با تفاوتای اینا آشنام(البته باز میگم این نظر شخصیه من و من خودم به شخصه از سروش بدم نمیاد ...ایراد داره ..ولی نکات قوت هم داره)

05-04-2010, 15:46
دوستان بحثو خيلي داغ كرديم
بنده كاراهاي دي جي هايي كه شما گفتينو نشنيدم ولي بحثم سر سروش هستش .آقا بنده ميگم ايشون تو كارش يه ترتيب خاص داره .يه ترتيب معكوس .شما به آهنگاش كه گوش كردين بگين .ايشون طوري تنظيم كرده كه بعد از يك 5 پلي ليست اول ،‌ ترك هاي چيدمانش قاطي ميشن.يعني در اول پلي ، ميفهمي كه از كليك استفاده شده(همون ضربه با بيس بالا) بعد از 5 دوره ي اول اين كليك با هت (hat) بعد از خود قاطي ميشه و خوده شنونده ناخود آگاه ، ترك هت رو قبل از كليك ميشنوه.
كه اين يك نقص قانون تنظيم هستش كه كل منظره ي آهنگشو مختل ميكنه و ميشه كسل كننده.
اين هم نشات ميگيره از اين كه ، ترك هاي خاص رو در جاي خودش به كار نميبره!
همين والسلام
ما به ساير تنظيم كننده ها اصلا كاري نداريم
اين نقطه عيب سروش بايد برطرف بشه

05-04-2010, 15:52
تنها چیزی که همش برای من تو کارای سروش یکنواخته اینه که عحیب لذت میبرم...
نكته بسيار مهم:
حربه بنده در گوش دادن به آهنگا اينه اگه منطقي بود شما هم در موردش فكر كنيد

بنده نميتونم به آهنگهايي كه خواننده داره خوب گوش بدم.چون خواننده يه چيزي ميخونه و اون علايق خصوصي خودشو براي بنده تحميل ميكنه! به زور بايد ما تو گوشمون فرو كنيم كه جناب عبداللمالكي دلش درد ميكنه كه ميگه دلكم دلكم . من كه مجبور نيستم حرفاي دل يكي رو گوش بدم .بي كلام گوش بديم تا حرف دله خودمان را در آن دخيل كنيم.
پيشنهاد ما به شما ، موسيقي هاي بي كلامه دسته ياني هستش .هر كدوم از ضربه تارهاي صوتي آلات موسيقيش يه دردي از آدمو برطرف ميكنه
ممنون
تحليل كنيد

ماتاتا
05-04-2010, 16:48
لابد محمدرضا آهاری اوله؟نه؟دلیلی نمیشه اینجا طرفدارش کمه تو ایران کم باشه؟کل ایران جمع شدن اینجا؟یه ذره منظقی باش
من یکی از پر طرفداران ترین تنظیم کننده هایی که دیدم تو ایران هستش سروش!!میتونی به وبلاگ هواداراش هم سر بزنی و ببینی اونجا چه خبره و با مال بقیه مقایسه کنی
دوست عزیز

والا هر تاپیکی زده میشه سیروان با اکثریت قاطع اول میشه، اما کوشان حداد با تنظیم های جدید و منحصر به فردش و فعالیت خوبش بین خواننده ها (در آلبوم فرزاد فرزین، علی اصحابی و آلبوم آینده محسن یگانه) داره به مرور به مطرح ترین تنظیم کننده ایرانی تبدیل میشه.

یه بیوگرافی کوتاه از کوشان حداد:

کوشان موسیقی را در دهه ۷۰ اغاز ودر سال ۷۷وارد دنیای موسیقی به صورت حرفه ای شد.او یکی از موزیسینهای بین المللی کشورمان میباشد که با شرکت در مسابقات مختلف رتبه ورنکینگ موسیقی ایران را بالا برده است.

کوشان تا به حال ۴بار در مسابقات بین المللی شرکت کرده است .که کسب مقام نهم - چهارم - وکسب مقام اول ۲بار درسالهای2007-2008حاصل تلاش او میباشد.

کوشان حداد تنظیم کننده اهنگهای (عشق من) و (تو راست میگی و فقط تورودارم)در البوم علی اصحابی میباشد.

آخرین کاری که فعلا انجام داده کار آلبوم شانس فرزاد فرزین بود که حضور او کاملا حس میشه و به خصوص در آهنگ (اون تو نیستی) به گفته خود کوشان یکی از بهترین میکس مسترینگهای خودش بوده.

کوشان در آهنگ جدید امیر نیز یکی از بزرگترین شاهکار های تنظیم خود را انجام داده و معتغد است این آهنگ با سبک کاملا جدید وارد موسیقی ما شده و با عث بالا بردن موسیقی ما در سطح بین المللی می شود.

آخرین آهنگ کوشان :

موزیک ویدئوی زیبای همین اثر:

در مورد میزان و رای ملت هم حق با شماست اما من به صورت کلی عرض کردم..! :31:

dsa dsa
05-04-2010, 16:58
Tiseto vs.Dj Soroosh SG Track ؟؟؟؟؟؟؟؟

ای خدا !!!؟!! :31:

یه چیزی گفتی که هیچ جوره نمی گنجه ×!!

halflife g
05-04-2010, 17:49
والا هر تاپیکی زده میشه سیروان با اکثریت قاطع اول میشه، اما کوشان حداد با تنظیم های جدید و منحصر به فردش و فعالیت خوبش بین خواننده ها (در آلبوم فرزاد فرزین، علی اصحابی و آلبوم آینده محسن یگانه) داره به مرور به مطرح ترین تنظیم کننده ایرانی تبدیل میشه.

یه بیوگرافی کوتاه از کوشان حداد:

کوشان موسیقی را در دهه ۷۰ اغاز ودر سال ۷۷وارد دنیای موسیقی به صورت حرفه ای شد.او یکی از موزیسینهای بین المللی کشورمان میباشد که با شرکت در مسابقات مختلف رتبه ورنکینگ موسیقی ایران را بالا برده است.

کوشان تا به حال ۴بار در مسابقات بین المللی شرکت کرده است .که کسب مقام نهم - چهارم - وکسب مقام اول ۲بار درسالهای2007-2008حاصل تلاش او میباشد.

کوشان حداد تنظیم کننده اهنگهای (عشق من) و (تو راست میگی و فقط تورودارم)در البوم علی اصحابی میباشد.

آخرین کاری که فعلا انجام داده کار آلبوم شانس فرزاد فرزین بود که حضور او کاملا حس میشه و به خصوص در آهنگ (اون تو نیستی) به گفته خود کوشان یکی از بهترین میکس مسترینگهای خودش بوده.

کوشان در آهنگ جدید امیر نیز یکی از بزرگترین شاهکار های تنظیم خود را انجام داده و معتغد است این آهنگ با سبک کاملا جدید وارد موسیقی ما شده و با عث بالا بردن موسیقی ما در سطح بین المللی می شود.

آخرین آهنگ کوشان :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموزیک ویدئوی زیبای همین اثر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر مورد میزان و رای ملت هم حق با شماست اما من به صورت کلی عرض کردم..! :31:

ماتاتا خوب اومدی کلا اون پستو کارهای سیروان خیلی جالبه............ .هم تنظیمای الکترونیکش و هم تنظیمای آکوستیکش.

ماتاتا
05-04-2010, 18:34
ماتاتا خوب اومدی کلا اون پستو کارهای سیروان خیلی جالبه............ .هم تنظیمای الکترونیکش و هم تنظیمای آکوستیکش.

در اینکه کار سیروان عالیه شکی نیست اما کارهای کوشان حداد هم خیلی قویه، گوش دادی..؟

05-04-2010, 19:18
تاپیک هوادارن پدر تنظیم مدرن ایران---Dj Soroush S.G Track
رفقا لطفا يه تاپيك جدا گانه با نظر سنجي ايجاد كنيد در اونجا بحث بفرماييد خواهشا
منم هستم

S0R3N4
05-04-2010, 19:50
جناب ماتاتای عزیز
اصلا کوشان حداد نابغه ی ایران زمین!!!!اصلا خدا!
من نمیفهمم!تنظیم هاش چی داره که شما هی میگید کوشان کوشان کوشان!!!
اینجا تاپیک تنظیم های اســــتـــــاد دی جی سروش هست!!!نه تاپیک نظر سنجی بهترین تنظیم کننده ایران!!!

اصلا سروش کاراش چندرغاز نمیارزه!!!اصلا از موسیقی سر در نمیاره!!!اصلا چییزی حالیش نیس!!اصلا اینجا فقط منو جناب Chaghal طرفدارش هستیم!!!اصلا تو کل ایران ما طرفداراش هستیم!!!پس بی زحمت تاپیک رو واسه ما خالی کنید و برید سر تاپیک خود کوشان جان شاه گل موسیقی ایران...
از جامد خوشم میاد چون داره منظقی صحبت میکنه و با دلیل و منطق!!!!آره!!!اون همه امکانات مالی و آزادی ها فردی tiesto رو داره با سروش مقایسه میکنن بعضی!!!این نشون میده سروش در حد مقایسه هست و از این خوش حالم!!!!هر چقدر تو این مقایسه ها ضعیف باشه!!!!

ماتاتا
05-04-2010, 20:20
رفقا لطفا يه تاپيك جدا گانه با نظر سنجي ايجاد كنيد در اونجا بحث بفرماييد خواهشا
منم هستم

من فکر می کردم تاپیکش نیست و یدونه زدم ولی مشخص شد قبلا زده شده...
این آدرسشه:

جناب ماتاتای عزیز
اصلا کوشان حداد نابغه ی ایران زمین!!!!اصلا خدا!
من نمیفهمم!تنظیم هاش چی داره که شما هی میگید کوشان کوشان کوشان!!!
اینجا تاپیک تنظیم های اســــتـــــاد دی جی سروش هست!!!نه تاپیک نظر سنجی بهترین تنظیم کننده ایران!!!

اصلا سروش کاراش چندرغاز نمیارزه!!!اصلا از موسیقی سر در نمیاره!!!اصلا چییزی حالیش نیس!!اصلا اینجا فقط منو جناب Chaghal طرفدارش هستیم!!!اصلا تو کل ایران ما طرفداراش هستیم!!!پس بی زحمت تاپیک رو واسه ما خالی کنید و برید سر تاپیک خود کوشان جان شاه گل موسیقی ایران...
از جامد خوشم میاد چون داره منظقی صحبت میکنه و با دلیل و منطق!!!!آره!!!اون همه امکانات مالی و آزادی ها فردی tiesto رو داره با سروش مقایسه میکنن بعضی!!!این نشون میده سروش در حد مقایسه هست و از این خوش حالم!!!!هر چقدر تو این مقایسه ها ضعیف باشه!!!!

والا لابد یه چیزی داشته که رقابت های بین المللی رتبه آورده، اشکان تو مصاحبه آخرش گفت که دارن با گروه اسکوتر مذاکره می کنن...

باشه داداش مشکلی نیست، چرا دعوا داری؟ اگر مزاحم شما و جناب چاقال بودیم معذرت می خوام.... :11:

05-04-2010, 20:25
كسايي كه ادعاشون ميشه (به جز سروش ) از اون تراكها بذارن دانلود كنيم ببينيم چطوره

halflife g
05-04-2010, 20:35
در اینکه کار سیروان عالیه شکی نیست اما کارهای کوشان حداد هم خیلی قویه، گوش دادی..؟

نه متاسفانه....... .

از جامد خوشم میاد چون داره منظقی صحبت میکنه و با دلیل و منطق!!!!آره!!!اون همه امکانات مالی و آزادی ها فردی tiesto رو داره با سروش مقایسه میکنن بعضی!!!این نشون میده سروش در حد مقایسه هست و از این خوش حالم!!!!هر چقدر تو این مقایسه ها ضعیف باشه!!!!بابا دوست عزیز ناراحت نشین...داریم بحث می کنیم دیگه ..زیبایی یه فروم به همینه که بهمون فرهنگ بحث کردن رو یاد میده.
تازه کسی به سروش توهینی نکرده ...من خودم شاید یه خواننده ای رو دوست داشته باشم که خیلی ها هم از اون بهتر باشن..این دلیل نمیشه که کارای خواننده یا آهنگساز یا ...محبوب من هم زیر سوال بره.

والا لابد یه چیزی داشته که رقابت های بین المللی رتبه آورده، اشکان تو مصاحبه آخرش گفت که دارن با گروه اسکوتر مذاکره می کنن... آقا منبع داری؟؟؟خبر جالبیه..... .

كسايي كه ادعاشون ميشه (به جز سروش ) از اون تراكها بذارن دانلود كنيم ببينيم چطوره
حامد ایرانی باشه؟؟منظور مال بر و بچ ایرانی باشه........ .؟؟

S0R3N4
05-04-2010, 20:37
والا ما که چیزی نشنیدیم...
هر چی شنیدیم یه چیز واقعا ساده بوده و شاید هر تنظیم کننده ای از پسش بر میومده...
تو سابقات بین المللی؟؟؟؟بابا اول بیاید ببینه تو ایران چندمه!!!سروش ب کنار!!!
خیلی راه داره تا بزنه رو دست :
شهاب اکبری
دی جی عابد
میلاد ترابی
پیام شمس
بهروز صافاریان
محمدرضا چراغعلی
و .....
خیلی راه داره!!شما دارید ملودی های پیام شمس رو با این یارو مقایسه میکنید؟

05-04-2010, 20:38
حامد ایرانی باشه؟؟منظور مال بر و بچ ایرانی باشه........ .؟؟
فدات شم بي كلام باشه عاليه من اپسكر ها 14 هزار وات با 4 استريو 6 جهته دارم يه چيزي بده بياد كه با اينا حال كنم ديگه

S0R3N4
05-04-2010, 20:42
البته دوستان
هنوز سی دی اورجینال علی اصحابی رو گیر نیاوردم!!
ولی دانلود کردم و دارم گوش میدم!!!یه سری تنظیم ها بی نظیره!!!توش چندتا کار کوشان حداد(داداش ماتاتا) هست!!نمیدونم کدوماست!!!
ولی تنظیم های این آلبوم بی نظیره:

یه تست کنید
نمیدونم کدوماشو رو اون یارو تنظیم کرده...

C0OPeR
05-04-2010, 20:43
باشه داداش مشکلی نیست، چرا دعوا داری؟ اگر مزاحم شما و جناب چاقال بودیم معذرت می خوام.... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام :20:
اصلا بحث مزاحمت نیستش عزیزم . شما اسم تاپیک رو ببین "تاپیک هوادارن پدر تنظیم مدرن ایران---Dj Soroush S.G Track" خب هر کسی یک سلیقه ای داره و یه نوعی از موسیقی رو میپسنده . قائدتاً نمیشه سلیقه رو تحمیل کرد . مثلا شما برو تو تاپیک هواداران چاوشی بگو آلبوم آخرش چرت بود و تنظیم ها فاجعه بودن , ببین چه اتفاقی برات میفته !! شاید هم حق با شما باشه ولی دید یه هوادار خیلی با دید شما فرق داره .

اونی که تو آهنگاش وکال فارسی داره اون باید بخوونه چون زبان فارسی فقط تو کشور ماس و باید بالاخره خوونده بشه
چیزی که باعث زیبای وکال میشه آهنگ و تنظیم خوب اون هستش و آهنگی موندگار میشه که وکال زیبایی داشته باشه . پس همیشه هم آهنگ بی کلام خوب نیستش (به جز موارد استثنا) . پس کارهای خارجی همیشه جوابگو نیستن . خوبی کار های دی جی اینه که کاراش موندگاره . شاید شما بگی اینطور نیست ولی من بشخصه هر وقت حتی قدیمیترین کارهای دی جی رو گوش میدم (کارهای قدیمی علی و ایمان) بشدت لذت میبرم خیلی از دوستانم هم همینطور هستن (بخصوص اونایی که سیستم بستن :31:)

05-04-2010, 20:44
کوشان حداد(داداش ماتاتا) هست!!نمیدونم کدوماست!!!
يعني داداش ماتاتايي كه اينجاست كوشان حداده؟؟

S0R3N4
05-04-2010, 20:48
لابد هست که اینقدر ازش دفاع میکنه و ماشالله تو مسابقات جهانی هم شرکتش داده.:31:

halflife g
05-04-2010, 20:57
سلام :20:
اصلا بحث مزاحمت نیستش عزیزم . شما اسم تاپیک رو ببین "تاپیک هوادارن پدر تنظیم مدرن ایران---Dj Soroush S.G Track" خب هر کسی یک سلیقه ای داره و یه نوعی از موسیقی رو میپسنده . قائدتاً نمیشه سلیقه رو تحمیل کرد . مثلا شما برو تو تاپیک هواداران چاوشی بگو آلبوم آخرش چرت بود و تنظیم ها فاجعه بودن , ببین چه اتفاقی برات میفته !! شاید هم حق با شما باشه ولی دید یه هوادار خیلی با دید شما فرق داره .

چیزی که باعث زیبای وکال میشه آهنگ و تنظیم خوب اون هستش و آهنگی موندگار میشه که وکال زیبایی داشته باشه . پس همیشه هم آهنگ بی کلام خوب نیستش (به جز موارد استثنا) . پس کارهای خارجی همیشه جوابگو نیستن . خوبی کار های دی جی اینه که کاراش موندگاره . شاید شما بگی اینطور نیست ولی من بشخصه هر وقت حتی قدیمیترین کارهای دی جی رو گوش میدم (کارهای قدیمی علی و ایمان) بشدت لذت میبرم خیلی از دوستانم هم همینطور هستن (بخصوص اونایی که سیستم بستن :31:)

حرفاتونو اکثرشو قبول دارم............ولی با اینجاش مخالفم:آهنگی موندگار میشه که وکال زیبایی داشته باشه . پس همیشه هم آهنگ بی کلام خوب نیستش (به جز موارد استثنا)

موسیقی الکترونیک و مخصوصا ترنس مثه موسیقی سنتیه یعنی مبتنی بر آهنگ و شنیدن همین قسمت بی کلامش باحالتره...ولی خوب در مورد سروش فرق می کنه چون ایشون سبکش متفاوته.

05-04-2010, 21:00
اصلا بحث مزاحمت نیستش عزیزم . شما اسم تاپیک رو ببین "تاپیک هوادارن پدر تنظیم مدرن ایران---Dj Soroush S.G Track"
اي من اول اينجا رو با زمين داران دي جي سروش اشتباه گرفته بودم بعد فهميدم زمين خوارانه و... اح ولش بيخيال ي دارم چي ميگم
حالا ما يه انتقاد كرديم از دي جي سروش .جماعت در پوش درد و دلهاشون باز شد
ولي خيلي خوبه اين بحثا اگه اينا نميشدن من يكي اون دوسه تا دي جي كه گفتن رو نميشناختم
نه كه الان شناختم سمشونم گفتم انصافا

halflife g
05-04-2010, 21:01
لابد هست که اینقدر ازش دفاع میکنه و ماشالله تو مسابقات جهانی هم شرکتش داده.:31:

بابا پشت سرش حرف نزنین بذارین بیاد خودش بگه.....کلا این که اسکوتر باهاش میخواد کار کنه ادعای خوفیه(البته درسته اسکوتر خیلی هم گروه جالبی نیس یعنی کاراش بازاریه ولی بهر حال معروفه)

راستی feli جان سه تا از بهترین ترکهای سروش رو بگو تا دان کنیم...البته چند تایی دارم ولی چون شما همشو شنیدی در نتیجه نظر شما کاملتر..... .

05-04-2010, 21:04
موسیقی الکترونیک و مخصوصا ترنس مثه موسیقی سنتیه یعنی مبتنی بر آهنگ و شنیدن همین قسمت بی کلامش باحالتره...ولی خوب در مورد سروش فرق می کنه چون ایشون سبکش متفاوته.
قربونت برم مراد باز به نظر بنده حقير يه تعريفي براي ترنس بگم ببين چقدر درسته يا غلطه
اينكه موسيقيه ترنس يعني رام كردن يك آلت شديد موسيقي و به حالتي رساندن كه شنونده رو از خود بي خود بكنه:40:
براي من كه اينطوريه گريه ميكنم اكثرا
مثلا گيتار برقي رو با يه حالي ميزنه كه من بيهوش شدم
ولي وجدانا اونايي كه زياد به بيكلام گوش ميدن ، انصافا هر يك از آلت ها كه با هماهنگي خاص ايفاي نقش ميكنن يه چيزي به ما ميگن كه خيلي خوش آينده حتي پارازيتهاش

C0OPeR
05-04-2010, 21:09
اي من اول اينجا رو با زمين داران دي جي سروش اشتباه گرفته بودم بعد فهميدم زمين خوارانه و... اح ولش بيخيال ي دارم چي ميگم
حالا ما يه انتقاد كرديم از دي جي سروش .جماعت در پوش درد و دلهاشون باز شد
ولي خيلي خوبه اين بحثا اگه اينا نميشدن من يكي اون دوسه تا دي جي كه گفتن رو نميشناختم
نه كه الان شناختم سمشونم گفتم انصافا

ما که چیزی نگفتیم :دی
انتقاد سازنده کنین فرض کنین تیم ملیه :27:
خدایی حق بده من برم تو تاپیک بقلی مدام بگم این خواننده شما بدرد نمیخوره این یکی بهتره چی میشه ؟ :21:

halflife g
05-04-2010, 21:38
قربونت برم مراد باز به نظر بنده حقير يه تعريفي براي ترنس بگم ببين چقدر درسته يا غلطه
اينكه موسيقيه ترنس يعني رام كردن يك آلت شديد موسيقي و به حالتي رساندن كه شنونده رو از خود بي خود بكنه:40:
براي من كه اينطوريه گريه ميكنم اكثرا
مثلا گيتار برقي رو با يه حالي ميزنه كه من بيهوش شدم
ولي وجدانا اونايي كه زياد به بيكلام گوش ميدن ، انصافا هر يك از آلت ها كه با هماهنگي خاص ايفاي نقش ميكنن يه چيزي به ما ميگن كه خيلي خوش آينده حتي پارازيتهاش

کلا موسیقی ترنس تعریفش تو تاپیکش هست که هادی جان اون تاپیکو خوب داره ساپورت می کنه......... .

کلا تو ترنس بیسها خیلی های نیستن و اکثرا هم از صدای زن برای وکال استفاده میشه....چون صدای زن با بیس زمینه آرامش بسیار شدیدی رو ایجاد می کنه.......نمونش هم آهنگ just be از تیستو که شاهکار...یا مثلا behind از atb..... .

کلا تو ترنس بیشتر یا آهنگ ملودیک یا progressive که مال سروش هم درسته ترنس نیست ولی گاهاprogressive هستن که خیلی خوب شروعشون می کنه ولی چون اکثرا بعد از چند ثانیه چیز زیادی به layer اولیه اضافه نمی کنه واسه همین یکم خسته کننده میشه....... .

مال آرمین هم progressive هستش.....پیشنهاد می کنم حتما آهنگ sail رو از آرمین دانلود کنید تا معنی یک progressive شاهکار رو متوجه بشید.......

XaniaR_paliz
05-04-2010, 21:57
کلا باکارهای سروش حال میکنم. به گونه ای خاص هستن.

به نظرم به آهنگسازی بپردازه بهتره آهنگهاش خیلی بهتر از صداش هستن.

یا مثلا میتونه تیکه های کوچیک بخونه نه اینکه کل تراک رو یه تنه بخونه.

به نظرم اینجوری بهتر موفق میشه

+++

چون بیشتر کارای غمگین با ریتم تند با عبدالملکی خونده به نظرم بهتره کارهای شادش رو بیشتر کنه. آدم گوش میده داغون میشه مخصوصا لباس عروس.

C0OPeR
05-04-2010, 22:14
عالی بود Feli جان . آهنگ های فوق آلعاده ای رو گذاشتی:10:
بشخصه آهنگ " من از خدامه " که هم ایمان هم علی میخونن رو خیلی دوست دارم :40:

XaniaR_paliz
05-04-2010, 22:20
به نظر من که این آهنگ من از خدامه جزء بهترین کاراشونه

ماتاتا
05-04-2010, 22:20
البته دوستان
هنوز سی دی اورجینال علی اصحابی رو گیر نیاوردم!!
ولی دانلود کردم و دارم گوش میدم!!!یه سری تنظیم ها بی نظیره!!!توش چندتا کار کوشان حداد(داداش ماتاتا) هست!!نمیدونم کدوماست!!!
ولی تنظیم های این آلبوم بی نظیره:

یه تست کنید
نمیدونم کدوماشو رو اون یارو تنظیم کرده...

در آلبوم علی اصحابی: ترک 2 (فقط تو رو دارم) ، ترک 7 ( تو راست میگی)
در آلبوم فرزاد فرزین: ترک 3 (برو برو) ، ترک 6 (اون تو نیستی)
در آلبوم محسن یگانه که هفته آینده میاد هم یک ترک رو کوشان حداد تنظیم کرده.

اما به دوستان اهل فن توصیه میکنم به 2 ترک زیر گوش بدن و اظهار نظر کنن: :11:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]'Alarme di Discotequa.zip
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Pisham Dobareh.zip

ماتاتا
05-04-2010, 22:38
این هم بیوگرافی اشکان کوشان:

برگرفته از سایتشون: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شرمنده اینجا میذارم آخه فکر نکنم اشکان کوشان اینجا تاپیک داشته باشن... :11:

S0R3N4
05-04-2010, 22:43
اشکان کوشان؟کوشان حداد؟چی شد؟2 تایی تنظیم میکنن؟
تو راست میگی رو الیاس شیرزاد تنظیم کرده نه ایشون
که واقعا متعجب شدم از تنظیمی به این قدرتمندی از الیاس خان که این روزا کاراش تکراری شده

ماتاتا
05-04-2010, 22:45

توی بیوگرافی توضیح داده... :46:

ماتاتا
05-04-2010, 22:51
توضیحاتی در مورد گروه قبلی کوشان حداد:

NEORIN The band was formed in the early days of the year 2005 by 2 talented and professional Persian trance producers: KOOSHAN & MEHRAN whom have had many years of experience in composing electronic music. They found out they would achieve greater success together. The first co-production work was the CHESHMATO NABAND album with the great vocal of SOHEIL SALIMI (soheilsalimi.com) released by TRANCEHIGHWAY RECORDS which was a huge success in new generation Dance/Trance music. They got the 9th place in the VIP ZONE INTERNATIONAL REMIX CONTEST that was held on 2006 by remixing the track named NEVERLAND with the vocal of KATE LESING (A FAMOUS POLISH SINGER) .the cd is available in VIP-ZONE SHOP in a very low price for a limited time. At the moment the band is working on some new projects with great singers. TO INO MIDOONY with the vocal of MAHNAZ (a superb Iranian female singer) will be out in few weeks, that will certainly be an amazing peace of work in Trance music industry.

منبع: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S0R3N4
05-04-2010, 22:54
به نظر من که این آهنگ من از خدامه جزء بهترین کاراشونه
آره!موفاقید کارای قدیمی دی جی رو هم بذارم تو تاپیک یا فقط کار جدیداشو دنبال کنیم؟نظر دوستان چیه؟

عالی بود Feli جان . آهنگ های فوق آلعاده ای رو گذاشتی:10:
بشخصه آهنگ " من از خدامه " که هم ایمان هم علی میخونن رو خیلی دوست دارم :40:
مرسی رفیق
من کارایی که واسه سوده ساخته رو هم دوست دارم...
کلا همه ی اینایی که گذاشتم رو دوست دارم+چندتا دیگه

کلا باکارهای سروش حال میکنم. به گونه ای خاص هستن.

به نظرم به آهنگسازی بپردازه بهتره آهنگهاش خیلی بهتر از صداش هستن.

یا مثلا میتونه تیکه های کوچیک بخونه نه اینکه کل تراک رو یه تنه بخونه.

به نظرم اینجوری بهتر موفق میشه

+++

چون بیشتر کارای غمگین با ریتم تند با عبدالملکی خونده به نظرم بهتره کارهای شادش رو بیشتر کنه. آدم گوش میده داغون میشه مخصوصا لباس عروس.
صداش بیش از حد لایته!مثلا تو ترک خدا نشناس به نظرم خیلی خوب خوند یه حس آرامش بخشی میده به آدم.ولی موفقم باهات!تنهایی نخونه سنگین تره.

ماتاتا
05-04-2010, 22:59
تو راست میگی رو الیاس شیرزاد تنظیم کرده نه ایشون
که واقعا متعجب شدم از تنظیمی به این قدرتمندی از الیاس خان که این روزا کاراش تکراری شده

توی این وبلاگ اشتباه درج شده. اگر دقت کنی اون 2تا ترکی که گفتم کلا سبکش با کارهای الیاس شیرزاد متفاوته... :11:

S0R3N4
05-04-2010, 23:01
در آلبوم علی اصحابی: ترک 2 (فقط تو رو دارم) ، ترک 7 ( تو راست میگی)
در آلبوم فرزاد فرزین: ترک 3 (برو برو) ، ترک 6 (اون تو نیستی)
در آلبوم محسن یگانه که هفته آینده میاد هم یک ترک رو کوشان حداد تنظیم کرده.

اما به دوستان اهل فن توصیه میکنم به 2 ترک زیر گوش بدن و اظهار نظر کنن: :11:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید di Discotequa.zip

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید Pisham Dobareh.zip

مرسی
اینا رو دانلود کردم
میشه بگید این تنظیم چی داشت که بقیه تنظیم کننده ها نمیتونن انجام بدن و آهنگ ها دیگه ندارن؟

S0R3N4
05-04-2010, 23:03
halflife g عزیز
پست 70 رو واسه شما گذاشتم

ماتاتا
05-04-2010, 23:05
مرسی
اینا رو دانلود کردم
میشه بگید این تنظیم چی داشت که بقیه تنظیم کننده ها نمیتونن انجام بدن و آهنگ ها دیگه ندارن؟

این دو تا ترک کار مشترک اشکان و کوشانه و برای قیاس با کارهای داخلی نذاشتم، دوستانی که خارجی و در این سبک گوش میدن بهتره اظهار نظر کنن...

برای قیاس با تنظیم کنندگان داخلی ترک هایی که برای علی اصحابی، فرزاد فرزین و امیر تفرشی تنظیم کرده رو باید گوش داد...

ماتاتا
05-04-2010, 23:17
به نظرم بهتره تو تاپیک زیر بحث رو ادامه بدیم:

XaniaR_paliz
06-04-2010, 00:06
آره!موفاقید کارای قدیمی دی جی رو هم بذارم تو تاپیک یا فقط کار جدیداشو دنبال کنیم؟نظر دوستان چیه؟

خب تاپیک اختصاصیه دیگه به نظرم آرشیو کامل آهنگها باشه بهتره.
یه پیشنهاد:فلی جان شما تمام آهنگها + یه بیوگرافی کوچیک رو شما بیزحمت توی پست اول بزارید اینجا کمی جون بگیره.

S0R3N4
06-04-2010, 00:13
حتما
شما هم کمک کنید
لینک همه رو ندارم متاسفانه

C0OPeR
06-04-2010, 07:07
حتما
شما هم کمک کنید
لینک همه رو ندارم متاسفانه

من الان اداره هستم . بعد از ظهر ميام يه صحبتي كنيم يه آرشيو كامل درست كنيم .
من تقريبا همه ي آهنگ ها رو دارم . فقط اگه يه ليست به من بدي ببينم چي كم دارم ميتونم بگيرم و آپلود كنم :46:

halflife g
06-04-2010, 09:19
halflife g عزیز
پست 70 رو واسه شما گذاشتم

مرسی دوست عزیز...بعضی هاشو شنیدم بقیشم دانلود می کنم ...مرسی

ماتاتا عزیز این اشکان همونی نیس که یه آهنگ زده بود به اسم "دوست دارم"؟؟؟؟؟که وکال هندی داش؟؟بقیشم دانلود می کنم ..مرسی

S0R3N4
06-04-2010, 15:40
نه!اینا رو که گذاشتی رو دی جی تنظیم کرده
یه دل شکوندم-دلم-قربون چشات-یعنی دوسم نداشتی رو دی جی تنظیم نکرده...

XaniaR_paliz
06-04-2010, 16:04
نه!اینا رو که گذاشتی رو دی جی تنظیم کرده
یه دل شکوندم-دلم-قربون چشات-یعنی دوسم نداشتی رو دی جی تنظیم نکرده...
خب حلّه!

پس ویرایش پست اول دست شما رو میبوسه!

S0R3N4
06-04-2010, 17:39
فعلا سر سری ادیت کردم...
به مرور کامل میکنم...
هنوز کل چیز مونده اضافه شه به پست اول...
مرسی از فعالیت شما دوستان عزیز...

S0R3N4
06-04-2010, 17:42
سلام خدمت دوستداران و هواداران دی جی سروش عزیز

هواداران عزیز تک ترک سعید جعفری یا این پنچ شنبه یا پنچ شنبه هفته بعد پخش خواهد شد

S0R3N4
06-04-2010, 17:44
اینم یه مصاحبه با دی جی که شنیدنش خالی از لطف نیست:

ماتاتا
06-04-2010, 18:55
مرسی دوست عزیز...بعضی هاشو شنیدم بقیشم دانلود می کنم ...مرسی

ماتاتا عزیز این اشکان همونی نیس که یه آهنگ زده بود به اسم "دوست دارم"؟؟؟؟؟که وکال هندی داش؟؟بقیشم دانلود می کنم ..مرسی

بله همونه، البته آهنگ ها مال گروه اشکان کوشانه....

omid.7128
15-04-2010, 15:34
بالاخره معلوم شد
كه سورپرايز دي جي
سروش البوم اميد نوري
است كه اميدواريم مثل
البوم اولش به يك
البوم فوق العاده
تبديل بشه حتما اين
البوم جز پرفروش ترين
البوم هاي سال خواهد بود
كه به زودي پخش خواهد
شد كه امكان داره ركورد
فروشش از البوم هاي
علي عبدالمالكي و
محسن يگانه هم يشتر
باشه در ضمن تك اهنگ
سعيد جعفري كاراي
نهايش انجام شده و چند
روز اينده مياد و البوم
ايمان ظهراب هم بزودي
وارد بازار ميشه كه
تنظيمش با دي جي
سروشه

S0R3N4
17-04-2010, 12:18
بالاخره معلوم شد
كه سورپرايز دي جي
سروش البوم اميد نوري
است كه اميدواريم مثل
البوم اولش به يك
البوم فوق العاده
تبديل بشه حتما اين
البوم جز پرفروش ترين
البوم هاي سال خواهد بود
كه به زودي پخش خواهد
شد كه امكان داره ركورد
فروشش از البوم هاي
علي عبدالمالكي و
محسن يگانه هم يشتر
باشه در ضمن تك اهنگ
سعيد جعفري كاراي
نهايش انجام شده و چند
روز اينده مياد و البوم
ايمان ظهراب هم بزودي
وارد بازار ميشه كه
تنظيمش با دي جي
سروشه
صدای امید اونقدر قشنگ نیست که بخواد بزنه رو دست فروش آلبوم علی
قبول کنید
حالا باید ببینیم تنظیم های دی جان چه کرده و ...
خبری از آلبوم علی ندارید؟

omid.7128
18-04-2010, 19:36
فلی مصاحبه ی آخری که گذاشتی تاریخش کیه

S0R3N4
18-04-2010, 20:36
زیاد جدید نیست...

S0R3N4
21-04-2010, 13:02
سلام خدمت دوستان عزیز و طرفداران دی جی سروش

تک ترک سعید جعفری یه مشکل

کوچیک براش پیش اومده و تاریخ دقیق مشخص نیست

تاریخ پخشش بعدا اعلام میشه و

یه خواننده جدید به نام پاشا با تنظیم دی جی سروش که

یک ترک می باشد.

omid.7128
23-04-2010, 03:40
آهنگ زیبای جادو از پاشا با تنظیم دی جی سروش

dl5.ganja2dl.com/Ganja2Music/AliDarabi/Singles/1.89/Pasha/Pasha%20-%20Jadou.mp3

omid.7128
23-04-2010, 03:45
بالاخره آهنگ فوق العاده ی سعید جعفری هم اومد به نام دردمو درمونی با تنظیم دی جی سروش اس جی ترک

dl5.ganja2dl.com/Ganja2Music/AliDarabi/Singles/1.89/Saeed%20Jafari/Saeed%20Jafari%20-%20Dardamo%20Darmoni.mp3

S0R3N4
23-04-2010, 12:39
امید جان کار مارو راحت کرد
دوستان
بنظرتون قشنگ بود ؟؟؟
من زیاد حال نکردم...

MOHAMMAD2010
23-04-2010, 17:44
بنظرتون قشنگ بود ؟؟؟

نه اصلا خوب نبود ...

C0OPeR
23-04-2010, 18:04
آهنگ جادو از پاشا فوق العاده بودش . عالـــی :40:
ولی سعید جعفری زیاد خوب نبود ! یعنی در حد متوسط بود اونم بخاطر خود سعید جعفری که یه مقدار بد خوند (بی احساس خوند)
همینو اگه علی عبدالمالکی میخوند یه چیز دیگه ای میشد :8:

S0R3N4
23-04-2010, 19:06
سروش باید برگرده به سبک اولیش!!!این همه طرفدار عاشق امروز سروش نیستن!عاشق 2 سال پیشش هستن...

omid.7128
12-05-2010, 01:41
کار بعدی سروش یه آهنگه که مهدی بیرامی خواننده شه، کار قبلی دی جی با مهدی بیرامی که جالب بود ببینیم این یکی چی میشه

S0R3N4
21-05-2010, 11:10
آهنگ جديد و بسيار زيبای مهدی بيرامی به نام درمانم كن , با دو كيفيت

( مركز پخش كمپانی آريا ركوردز / تنظيم : دی جی سروش اس جی ترک )

MP3 128

OGG 56

دوستان
بسیار قشنگه این ترک...
از دست ندید...

omid.7128
21-05-2010, 21:13
به نظر من هم کار خوبی شده

omid.7128
30-05-2010, 04:32
هنگ الوداع علی عبدالمالکی تنظیم : دی جی سروش اس جی ترک . تو وبلاگ سروش نوشته کار دو سال پیش عبدالمالکیه که لو رفته

لینک دانلود:

S0R3N4
28-06-2010, 15:35
سلام به همه ی طرفدار های دی جی سروش عزیز
آقا
در سایت معتبر DJ List که بهترین دی جی های دنیا رو مشخص میکنه سروش هم ثبت نام شده
بهش رای بدید بیاد بالا...

ثبت نام میکنید و Vote Now رو بزنید در Page سروش...

omid.7128
28-06-2010, 17:20
من رای دادم بقیه ی طرفداران هم برن و رای بدن

برای رای دادن هم باید تو کادری که 10 دی جی برتر رو مشخص میکنید. سه چهار تا حرف اول soroush رو بزنید بعد از لیست ظاهر شده soroush sg track رو انتخاب کنید. در ضمن ترتیب هم اهمیت داره. من اولین اسم رو سروش نوشتم

S0R3N4
28-06-2010, 18:03
مرسی امید جان
واسه شروع کار خوب بوداااا امروز
از 11000 تا اومده 7000 !!
هر چقدر میتونین تبلیغ کنین
اگه میتونین در انجمن موسیقی بذارید ...

MCSE MAN
28-06-2010, 21:52
مرسی امید جان
واسه شروع کار خوب بوداااا امروز
از 11000 تا اومده 7000 !!
هر چقدر میتونین تبلیغ کنین
اگه میتونین در انجمن موسیقی بذارید ...
اگه ميخوايد براش تبليغ كنيد،تو امضاتون بذاريد.بالاخره خيلي بهتر از هيچيه

S0R3N4
29-06-2010, 00:52
آره
پیشنهاد خوبیه
شما هم کمک میکنید؟

S0R3N4
29-06-2010, 01:03
سلام دوستان
سایت dj list یکی از معتبر ترین Ranking های Dj های سراسر دنیاس که با Vote های طرفدارا میان بالا و فعلا در این جدول Tiesto اوله...
dj soroush هم امروز در این لیست ثبت نام کردش...
صبح که ثبت نام کرد رتبش 12 هزار بود!ولی تا الان رسیده به 4 هزار و امید هست که نه فقط شما طرفدارای سروش عزیز بلکه کل طرفداران موسیقی ایرانی و هنرمندان داخلی و خارجی در این رای گیری شرکت کرده به یکی از بهترین تنظیم کننده های کشورتون رای بدید و بالا بیاریدش...
هر چی باشه ایرانیه
این م Page دی جی سروش گلم:

MCSE MAN
29-06-2010, 10:03
آره
پیشنهاد خوبیه
شما هم کمک میکنید؟
بله
منم لينكشو گذاشتم تو امضام

S0R3N4
29-06-2010, 10:35
خیلی گلی...
دوستان
اطلاع رسانی یادتون نره...

HORROR
02-07-2010, 23:04
Dj Soroush دیگه کی هست؟ منظورت علی هستش؟

omid.7128
02-07-2010, 23:56
خبر هایی وجود داره که آلبومی با صدای سعید ایمانی و تنظیم دی جی سروش تا یک ماه آینده پخش میشه.دی جی کار آماده زیاد داره اما تا یکی دو هفته ی آینده هم هیچ کاری گویا پخش نمیشه.
تو سایت دی جی لیست سروش الان حدود 2000 شده

Farbod2
03-07-2010, 11:58
بابا همچين گفتين رقابت فلاني با برترين ها كه فكر كردم تو كنسرتي چيزي قراره با بقيه بخونه
همچين ميگي رقابت انگار چه خبره ! فقط اسمش رو تو يك نظر سنجي ثبت كردن .همين .

ScKAT LeFT
03-07-2010, 12:07
کارش رو اصلا نمیپسندم !
ریتمیکش مناسب نیست !

بهترین تنظیم کننده ایران به نظر من مجید عندلیب ، شهاب اکبری و سیروان هستند

nafe-bandar
03-07-2010, 13:53
فكر كنم توي همون تاپيك هواداران كه توسط خودتون زده شده بود هم قابل بيان بود
شركت مي كنم
موفق باشيد ...

omid.7128
03-07-2010, 15:09
Dj Soroush دیگه کی هست؟ منظورت علی هستش؟

نه ، دی جی سروش تنظیم کننده ی کار های علی عبدالمالکی بود که بعد از اینکه این دو تا آلبوم دادن معروف شد. قبلش هم با امید نوری و بعد هم با ایمان ظهراب و حامد مهدی و چند نفر دیگه همکاری کرده. قبلا اسمش تو سایت دی جی لیست نبود چند روزیه که ثبت نام کرده. به هر حال با دی جی های بزرگ که نمیتونه رقابت کنه اما میتونه یه جایگاه در حد قابل قبول برای خودش تو این سایت داشته باشه. اگه کاری ازش گوش نکردین پیشنهاد میکنم آلبوم امید نوری و علی عبدالمالکی رو حتما بشنوید

HORROR
03-07-2010, 16:05
نه ، دی جی سروش تنظیم کننده ی کار های علی عبدالمالکی بود که بعد از اینکه این دو تا آلبوم دادن معروف شد. قبلش هم با امید نوری و بعد هم با ایمان ظهراب و حامد مهدی و چند نفر دیگه همکاری کرده. قبلا اسمش تو سایت دی جی لیست نبود چند روزیه که ثبت نام کرده. به هر حال با دی جی های بزرگ که نمیتونه رقابت کنه اما میتونه یه جایگاه در حد قابل قبول برای خودش تو این سایت داشته باشه. اگه کاری ازش گوش نکردین پیشنهاد میکنم آلبوم امید نوری و علی عبدالمالکی رو حتما بشنوید
اصلا موسیقی ایرانی گوش نمیدم به خاطر همین نمیشناسم.... مخصوصا این سوسول موسولا که اسمه خودشونو گزاشتن خواننده:27:

behzad_zn
03-07-2010, 16:14
جک نگین بابا آهنگای ترنس عالی میبنده کارش درسته:8:

omid.7128
03-07-2010, 18:18
اصلا موسیقی ایرانی گوش نمیدم به خاطر همین نمیشناسم.... مخصوصا این سوسول موسولا که اسمه خودشونو گزاشتن خواننده:27:
منم از داخلی ها کارای افراد به خصوصی رو فقط گوش می کنم که دی جی سروش یکی از اوناست

omid.7128
03-07-2010, 22:56
میگن مصاحبه ی جدید سروشه:

با سلام خدمت دی جی سروش اس جی ترک تنظیم کنده نامی کشورمون :
دی جی:سلام عرض می کنم خدمت شما و همه کسانی که دارند این مصاحبه رو می شنوند
دی جی جان چه خبر در حال حاضر مشغول چه کاری هستید:
والله اگه خدا بخواد داریم یه آلبوم جمع میکنیم با صدای یکی از دوستای خوش صدامون که طی این ماه پخش خواهد شد
این البوم در چه سبکی ساخته شده (ترنس یا سبک جدید عربی):
والله سبک من هر روز تغییر میکنه یعنی من رو یه سبک نمیمونم دوست دارم سبک های مختلفی رو امتحان کنم که حالا بعضی مواقع موافق و بعضی مواقع مخالفت هایی رو به همراه داره

نسبت به آلبوم حامد مهدی چه تغییری کرده:
تغییر که زیاد کرده میشه گفت خیلی بهتر و بیشتر سبکه ترنس خواهد داشت
این روزها کمتر از شما آهنگ می شنویم میشه گفت بعد از آهنگ های سعید جعفری .پاشا حسینی.و مهدی بیرامی شما سکوت کردید:
ببینید وقتی عجله کنیم هیچ کاری درست انجام نمیشه پس ما میایم رو یه یه اهنگ وقت میزاریم تا هم از نظر هوادار و هم از نظر جهانی ان ترک یه اهنگ محسوب بشه نه یه کار بیخود
بعد از البوم جدیدتون چه آلبوم یا تک آهنگی رو پخش خواهید کرد:
آلبوم که آلبوم مهدی پوران و ایمان ظهراب در حال آماده سازیست که بعد از ماه رمضان پخش خواهید شد و طی این مدت 3 تک تراک هم پخش خواهد شد

از علی عبدالمالکی چه خبر:
والله خبری ندارم هرجا هستند سلامت و موفق باشند
خبر جداییتون صحت داره یا نه:
والله نه ما از هم جدا نشدیم فقط فعلا با هم کار نمیکنیم من قرار بود 4 ترک براشون تنظیم کنم که کردم و ایشون برای تنوع در حال همکاری با تنظیم کننده های دیگه هستند

خبری مبنا بر ساخت یه تک اهنگ با نام سکوت کن با صدای پویا بیاتی آیا این خبر صحت داره:
هنوز هیچ اقدامی از دوطرف صورت نگرفته.صحبت هایی شده ولی قطعی نیست
البوم بهنیا جهانگیری مدتهاست قراره پخش بشه این آلبوم چه شد:
آلبوم به صورت ماکت آماده شده و بزودی پخش میشه تا اخر سال
در مورد آلبوم امید نوری بعضیا میگن شما اصلا تنظیم نکردید:
آلبوم امید نوری قراره مجوز بگیره و این آلبوم آمادست و باید مجوز بگیره
قضیه آلبوم سعید ایمانی چیه .آیا صحت داره:
بله این البوم همون آلبومیست که صحبتش اول شد حالا نمی خواستم نامی از ایشون گفته باشم تا سورپرایزی باشه که شما گفتید.این آلبوم من زیاد رو تنظیم کار کردم بسیار زیباست هواداران طی هفته آینده منتظر این آلبوم باشند
در مورد ایمان ظهراب ما شنیدیم خودشون دارند برای چند خواننده آلبوم می سازند درسته:
بله ایشون جوان با استعدادی هستند چند ساله موزیک کار میکنند و در حال حاضر البومی در دست ساخت دارند که انشالله موفق باشند
در آلبوم جدیدشون تمام تنظیم ها با شما بوده
نه 3 ترک فقط باقی توسط خودشون ساخته شده و احتمالاَ مجاز پخش بشه
پس ایمان ظهراب خودشونم یه تنظیم کننده شدند:
بله
در مورد آهنگ جدید مصطفی کشاورز چه صحبتی دارید

این اهنگ قبلا با مستر ضعیف پخش شد و الان شما با کیفیت اصلی میتونید داشته باشد
در مورد آهنگ وداع علی آیا این اهنگو شما تنظیم کردید
بله این اهنگ جزء 4 آهنگ ساخته شده برای آلبومشون بوده که احتمالا لو رفته
سوال آخر اینکه به نظر شما قهرمان جام جهانی چه تیمی می باشد:
به نظر من این جام جهانی بسیار حرفه ای بود و میشه گفت تیم های ضعیف هم قدرتمند شدند ولی به نظر من هلند و اسپانیا برند فینال قهرمان ه ماسپانیا بشه

ممنونم دی جی جان که وقتتونو در اختیار ما می زارید کمال تشکر رو دارم

خواهش میکنم از هوادار ها می خوام کمی صبور باشند و منتظر کارای جدید باشن

ویرایش : تکذیب شد. این مصاحبه صحت نداره

omid.7128
03-07-2010, 22:59
بازم میگن :
دموی آهنگ مصطفی کشاورز به نام یکی دیگه رو سیاه کن :

دانلود کنید

ویرایش: این آهنگ رو دی حی سروش تنظیم نکرده

omid.7128
03-07-2010, 23:08
این خبر قطعیه:
البوم سعيد ايماني نام البوم حلالت نميکنم
وداراي هشت ترک ميباشد زمانه پخش هم هنوز معلوم نشده البته اينم بگم نام البوم ونام ترکها هنوز
قطعي نشده
نامهای ترک های آلبوم حلالت نمیکنم
1- حلالت نمیکنم

2- سوختم و ساختم

3- از یادم برو

4- حاضرم به مرگ

5- آخه مگه سنگه دلت

6- دل من از تو پر از خونه

7- نفرینتم نمیکنم

8- خدا پشت و پناهت

omid.7128
03-07-2010, 23:33
آهنگ مهدی حسینی پور و دی جی سروش اس جی ترک که برنده مسابقه آریا رکوردز شده بود

برای امشب دیگه بسه

Alireza_SA
04-07-2010, 15:54
چقدر پر کار هستن ایشون

omid.7128
06-07-2010, 13:54
پست های قبلی رو ویرایش کردم. مصاحبه و آهنگ مصطفی کشاورز از دی جی نبود ولی خبر آلبوم سعید ایمانی درسته . بابت خبر های غیر معتبر هم عذر خواهی می کنم

S0R3N4
06-07-2010, 19:01
سلام به همه
تماسی که با سروش داشتم همه این اخبار اخیر رو تکذیب کردش
نه ترکی تنظیم کرده نه مصاحبه ای داشته....

omid.7128
07-07-2010, 02:06

منبع : ganja2music

NET DOCTOR
08-02-2012, 09:21
متاسفانه مدت زیادی است که این تاپیک مورد بی مهری قرار گرفته!

واقعا ستمه که تاپیک دی جی سروش 582 روز پستی به خودش نبینه!

سعی میکنم از این به بعد آخرین اخبار و آثار ایشون رو اینجا بذارم

کلی اثر از موقع به خواب رفتن این تاپیک با تنظیم و بعضا صدای ایشون منتشر شده که سعی میشه در پست های آینده معرفی بشن

ابتدا کار رو با یه آهنگ شروع میکنم با صدای خود دی جی سروش که چند هفته ای هست که اومده رو سایتا
در پست های بعد کارهایی که برای سایرین تنظیم کرده هم گذاشته خواهند شد

دانلود آهنگ زیبای بت از دو سرور

ویرایش:طبق اعلام سایت رسمی دی جی سروش این آهنگ متعلق به پیمان یاسمنی است

NET DOCTOR
10-02-2012, 20:27
خب همونطور که وعده دادم کار دیگری رو هم برای دوستان میذارم که حدودا 3 هفته پیش اومده رو سایتا

آهنگ جدید و فوق العاده زیبای روشن رئیسی به نام گورستون

( شعر و ملودی : امیر وکیلی / تنظیم : دی جی سروش اس جی ترک )

DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fpages%2Fdownload%2F%3Fdl%3D[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ush%2520SG%2520Track%2529%26%2391%3B128%5D.mp3)

NET DOCTOR
13-02-2012, 19:33
این هم یکی دیگر از کارهای دی جی سروش

آهنگ فوق العاده زیبای مهدی شکوهی به نام گرگهای آدم نما

تنظیم: دی جی سروش اس جی ترک

شعر و ملودی : امیر وکیلی

DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

NET DOCTOR
15-02-2012, 09:32
چهار آهنگ جدید و بسیار زیبای به نیا جهانگیری و دجی سروش اس جی ترک

| تنظیم : دجی سروش اس جی ترک |

Behnia Jahangiri - Arezoomi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] lqmrqcgo42w2%2FBehnia_Jahangiri_-_Arezoomi.mp3.html)

Behnia Jahangiri - Midunestam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] vq6uk23y00x4%2FBehnia_Jahangiri_-_Midunestam.mp3.html)

Behnia Jahangiri - Tooye Fekre Tow
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] bgu2w1syinsd%2FBehnia_Jahangiri_-_Tooye_Fekre_Tow.mp3.html)

behnia Jahangiri - Man Inja ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5chmgydlbyj8%2Fbehnia_Jahangiri_-_Man_Inja.mp3.html)

NET DOCTOR
19-02-2012, 23:59
اطلاعیه!!!!!!!

اخیرا تراکی با صدا و تنظیم دی جی سروش اس جی ترک بنام بت پخش شده است که افراد سود جو فقط از اسم دی جی سروش اس جی ترک سو استفاده کرده و این تراک را در سایتا به اسم دی جی سروش اس جی ترک پخش کرده اند که به هیچ عنوان مربوط به دی جی سروش نبوده این تراک مربوط به پیمان یاسمنی میباشد

منبع:سایت رسمی دی جی سروش

این ترک در همین صفحه به نام دی جی سروش معرفی شده بود

NET DOCTOR
20-02-2012, 00:07
اطلاعیه!!!!!!!

به اطلاع دوستداران و هواداران دی جی سروش اس جی ترک میرسانیم که 4 ترکی که با صدای بهنیا جهانگیری و با همخوانی و تنظیم دی جی سروش اس جی ترک پخش شده ترک های قدیمی میباشند دی جی سروش هیچ همکاری با بهنیا جهانگیری ندارد و فقط ترک پشت سرم زد همکاری رسمی این دو بوده و این چند ترک میکس و مستر نشده و پخش این ترک ها باعث ناراحتي دي جي سروش اس جي ترک شده است از دوستداران و هواداران خواهشمندیم از این ترک ها هیچ گونه حمایتی نکنند

منبع:سایت رسمی دی جی سروش

NET DOCTOR
20-02-2012, 00:15
آهنگ علی پاریاو بنام حرف آخر

تنظیم دی جی سروش اس جی ترک

دانلود از دو سرور

کد پیشواز آهنگ ( ویژه مشترکین ایرانسل)

حرف آخر

4414613

حرف آخر قطعه دوم

4414614

S0R3N4
20-02-2012, 00:55
آهنگ جدید و فوق العاده زیبای دی جی سروش اس جی ترک و ایمان ظهراب به نام مَحْرَم , با دو کیفیت

( ترانه : سوده / آهنگ و تنظیم : دی جی سروش اس جی ترک )
( مرکز پخش کمپانی آریا رکوردز )

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

S0R3N4
20-02-2012, 01:04
آهنگ جدید و فوق العاده زیبای متین دو حنجره به نام بارون و فلک , با دو کیفیت

( تنظیم کننده : دی جی سروش اس جی ترک )
( مرکز پخش کمپانی آریا رکوردز / با تشکر از ایمان ظهراب )

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

S0R3N4
20-02-2012, 01:15
آهنگ جديد و فوق العاده زيبای مبين به نام پس نمیدم , با دو كيفيت

( مركز پخش كمپانی آريا ركوردز )
( ترانه و آهنگ : علی عبدالمالكی / تنظيم : دی جی سروش اس جی ترك )

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](Arrangment%20Dj%20Soroush%20SG %20Track).mp3)

__________________________________________________ __________________________________________________ ______________
دوستای عزیز
یه خواهش دارم...تو رو خدا تا مطمئن نیستید کاری مال سروش هست یا نه تو تاپیک نذارید...و اینکه کارای خیلی قدیمی رو اگه میذارید یه اشاره ای به قدیمی بودنش بکنید لطفا!!کار علی پاریاو مربوط به سال 84-85 میشه فکر کنم...
و اینکه سروش اعلام کرد که کار بهنیا جهانگیری و اون تک ترکی که گذاشتید به اسم "بت" مال دیجی سروش نیست اصلا...

S0R3N4
20-02-2012, 01:31
آهنگ جديد و فوق العاده زيبای آرش پناهی به نام روتو بر نگردوندی , با دو كيفيت

( ترانه و آهنگ : امير وكيلی / تنظيم : دی جی سروش اس جی ترك )

NET DOCTOR
20-02-2012, 01:45
دوستای عزیز
یه خواهش دارم...تو رو خدا تا مطمئن نیستید کاری مال سروش هست یا نه تو تاپیک نذارید...و اینکه کارای خیلی قدیمی رو اگه میذارید یه اشاره ای به قدیمی بودنش بکنید لطفا!!کار علی پاریاو مربوط به سال 84-85 میشه فکر کنم...
و اینکه سروش اعلام کرد که کار بهنیا جهانگیری و اون تک ترکی که گذاشتید به اسم "بت" مال دیجی سروش نیست اصلا...
دوست عزیز

اولا تا موقعیکه که موضوعی تکذیب نشده نمیشه ردش کرد.بنده آهنگ ها رو گذاشتم اما اطلاعیه تکذیب رو به محض اطلاع در همون صفحه گذاشتم

ثانیا اون آهنگ پاریاو رو بنده نگفتم که جدیده.میتونید پست بنده رو ببنید که ویرایش هم نشده.

در مورد قسمت آخر هم مجددا تاکید می کنم که من تکذیبیه رو گذاشتم و همون پست رو هم ویرایش کردم(ساعت ویرایش هم مال قبل تذکر شماست . میتونید ببینید)

آهنگ جدید و فوق العاده زیبای دی جی سروش اس جی ترک و ایمان ظهراب به نام مَحْرَم , با دو کیفیت

آهنگ جدید و فوق العاده زیبای متین دو حنجره به نام بارون و فلک , با دو کیفیت

آهنگ جديد و فوق العاده زيبای آرش پناهی به نام روتو بر نگردوندی , با دو كيفيت

من گفتم که فلان آهنگ مال چند هفته قبل هست اما شما هیچ اشاره ای نکردید که آهنگاتون مال 20/9/90 و 20/8/90 و 25/6/90 و 18/6/90 هستن و در مورد همه گفتید جدید!!!!!

اینا کدومش جدیده؟؟!!!!!!

S0R3N4
20-02-2012, 01:46
آهنگ جديد و فوق العاده زيبای ناصر صدر به نام جبران , با دو كيفيت

( تنظيم كننده : پدر تنظيم مدرن ايران "دی جی سروش اس جی ترك" )

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](Exclusive)G2M/Naser%20Sadr%20-%20Jobran%20(Arrangement%20Dj%20Soroush%20SG%20Tra ck).mp3)

S0R3N4
20-02-2012, 01:48
دوست عزیز

اولا تا موقعیکه که موضوعی تکذیب نشده نمیشه ردش کرد.بنده آهنگ ها رو گذاشتم اما اطلاعیه تکذیب رو به محض اطلاع در همون صفحه گذاشتم

ثانیا اون آهنگ پاریاو رو بنده نگفتم که جدیده.میتونید پست بنده رو ببنید که ویرایش هم نشده.

در مورد قسمت آخر هم مجددا تاکید می کنم که من تکذیبیه رو گذاشتم و همون پست رو هم ویرایش کردم(ساعت ویرایش هم مال قبل تذکر شماست . میتونید ببینید)

من گفتم که فلان آهنگ مال چند هفته قبل هست اما شما هیچ اشاره ای نکردید که آهنگاتون مال 20/9/90 و 20/8/90 و 25/6/90 و 18/6/90 هستن و در مورد همه گفتید جدید!!!!!

اینا کدومش جدیده؟؟!!!!!!

داداش من...چرا دعوا داری شما؟؟؟
من چون نصف شبی نتونستم خودم نوشته های سایت گانجا رو ادیت کنم Copy/Paste کردم تا بعد...
فعلا هرکی نشنیده بشنوه...

S0R3N4
20-02-2012, 01:50
آهنگ نچندان جدید و فوق العاده زیبای ایمان حجری به نام کم بیارم , با دو کیفیت (خوب شد؟)

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](Arrangment%20Dj%20Soroush%20SG %20Track).mp3)

S0R3N4
20-02-2012, 01:53
آهنگ فوق العاده زيبای روشن رئيسی به نام تو بمون , با دو كيفيت

( تنظيم : پدر تنظيم مدرن ايران "دی جی سروش اس جی ترك" )

S0R3N4
20-02-2012, 01:54
آهنگ فوق العاده زيبا و شنيدنی مهدی شكوهی به نام منتظرت ميمونم , با دو كيفيت

( ترانه و ملودی : امير وكيلی / تنظيم : دی جی سروش اس جی ترك )

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](Arrengement%20By%20Dj% 20Soroush%20S.G%20Track).mp3)

NET DOCTOR
20-02-2012, 01:59
داداش من...چرا دعوا داری شما؟؟؟
من چون نصف شبی نتونستم خودم نوشته های سایت گانجا رو ادیت کنم Copy/Paste کردم تا بعد...
فعلا هرکی نشنیده بشنوه...

خوبه والا!!!!

یه چیزی هم بدهکار شدیم!!!!!!

کی شروع کرد؟؟؟؟؟؟

چطور به ما که میرسه اگه یک کلمه اینور،اونور بشه باید جواب پس بدیم ، اما شما راحت میگی

Copy/Paste کردم تا بعد...

خب بنده مگه غیر اینکار رو انجام دادم که شما ایراد گرفتی؟؟؟؟؟؟

یه سری آهنگ اومده بود؛ من هم گذاشتمش اینجا. خبر هم نداشتم که مثلا فلان آهنگ مال فلانی نیست حالا که معلوم شده مال فلان فرد نبوده هم نوشتم اما شما میدونی که این مال چند ماه قبله اما نمینویسی ، تازه برگشتی و میگی کار من ایراد داره و انتقادی که به خودت وارده رو به من نسبت میدی و انتظار داری من هیچی نگم؟؟!!!!!

NET DOCTOR
09-03-2012, 11:35
آهنگ جدید و فوق العاده زیبای شهریار خطائی به نام لحظه

( تنظیم : دی جی سروش اس جی ترک / شعر و ملودی : امیر وکیلی )

DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tml)

NET DOCTOR
22-03-2012, 20:21
آهنگ جديد و فوق العاده زيباي رضا عزيزان به نام اينانمام

( تنظیم : دی جی سروش اس جی ترک )

DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

NET DOCTOR
28-03-2012, 16:14
آهنگ جدید و فوق العاده زیبای حمید حیاتی به نام عادتم

DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3.html)

NET DOCTOR
29-03-2012, 23:30
آهنگ جدید و فوق العاده زیبای سوده به نام دلتنگ با تنظیم دی جی سروش اس جی ترک منتشر شد که به علت رعایت قوانین لینک دانلود نداره!

NET DOCTOR
04-04-2012, 06:58
آهنگ جدید و فوق العاده زیبای مهدی بيرامي به نام بازم برات

( تنظیم : دی جی سروش اس جی ترک )

DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] an8sn4wbjnx9%2FMehdi_Beyrami_-_Bazam_Barat.mp3.html)

NET DOCTOR
07-05-2012, 17:52
این آهنگ یکی از قطعات آلبوم جدید علی رهام به نام سنگ تموم هست

آهنگ جدید و فوق العاده زیبای علی رهام بنام بی کسم

ترانه و آهنگ : علی رهام

تنظیم: دی جی سروش اس جی ترک

تکست : فرزاد X.R

[/URL]
[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"]بی کسم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

NET DOCTOR
11-05-2012, 09:31
بعد از آهنگ زیبای بی کسم از دی جی سروش که در پست قبل معرفی شد ، اینبار هم با آهنگ زیبای دیگری در خذمت شما هستم.

این هم ریتم نسبتا آرومی داره.ملودی امیر وکیلی خوب بهش نشسته

آهنگ جدید و فوق العاده زیبای ایمان حجری به نام دیگه تمومه

( شعر و ملودی : امیر وکیلی / تنظیم کننده : دی جی سروش اس جی ترک )

MP3 128

دیگه تمومه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

NET DOCTOR
21-05-2012, 20:55
آهنگ جدید و فوق العاده زیبای مهدی شکوهی به نام بگو آره

( ترانه سرا : سوده / تنظیم کننده : دی جی سروش اس جی ترک )

بگو آره ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

NET DOCTOR
26-06-2012, 05:37
آهنگ جدید و بسيار زیبای حمید حیاتی به نام دلگیر

( ترانه و ملودی : سوده . تنظیم : دی جی سروش اس جی ترک )

NET DOCTOR
27-06-2012, 23:54
آهنگ جدید و فوق العاده زیبای روشن رئیسی به نام دق می کنم

تنظیم کننده : دی جی سروش اس جی ترک

NET DOCTOR
05-10-2012, 01:38
آهنگ جدید و فوق العاده زیبای سید مهدی حسینی به نام نمی باره
تنظیم : دی جی سروش اس جی ترک

وارد صفحه که شديد ثانيه شمار که صفر شد تبديل ميشه به عبارت رد کردن تبليغ
روش کليک کنيد تا وارد صفحه اصلي بشيد

NET DOCTOR
22-05-2013, 20:01
دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبای جعفر سلیمانی به نام لبریز تنظیم : دی جی سروش اس جی ترک

لبریز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

NET DOCTOR
29-06-2013, 22:15
دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبا و شنیدنی دی جی سروش اس جی ترک به نام حالا دستاتو کم دارم

|تنظیم : دی جی سروش اس جی ترک|

Dj Soroush S.G Track – Hala Dastato Kam Daram ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

متن آهنگ حالا دستاتو کم دارم از دی جی سروش اس جی ترک

غم چشمای تو ویرونه کرده دنیای تو رو

که این دستای من بهونه کرده دستای تورو

حالا دستاتو کم دارم که توی دستام نگه دارم

مثل ابری که بارونی که یه روز میری نمیمونی

♫♫♫

♫♫♫

غم چشمای تو ویرونه کرده دنیای تو رو

که این دستای من بهونه کرده دستای تورو

♫♫♫

NET DOCTOR
26-04-2014, 22:16
دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبای مبین به نام نقطه

( ترانه : امید باوفا / تنظیم : دی جی سروش اس جی ترک )

NET DOCTOR
23-05-2014, 23:53
دانلود سه آهنگ جدید و فوق العاده زیبای ایمان حجری بنامهای اما بدون ، تلاطم ، کوه غرور

( تـنظیــم : دی جـی ســروش اس جــی تــرک )

MP3 160 Kb/s
Ama Bedon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Talatom ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Kohe GHoror ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

NET DOCTOR
09-06-2014, 00:18
دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبای مهدی اسماعیلی به نام مشکوکم ( تنظیـم : دی جـی سـروش اس جـی تـرک )

MP3 160 Kb/s