PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ترفندي براي سيم كارت ايرانسل+

Old_Chater
04-08-2010, 14:03
سلام به همه دوستان
من يه سيم كارت ايرانسل دارم و يه گوشي 1110 بعضي وقتا كه با دوستان بيرون ميريم اونا همش با گوشي من تماس ميگيرن ايا كدي هست كه فقط بشه با گوشي اس ام اس داد و زنگ بخوره يعني يه جوريا يه طرفه بشه تا كسي نتونه باهاش زنگ بزنه و در موقع ضروري دوباره بشه فعالش كرد تا بشه باهاش تماس گرفت؟خواهش ميكنم راهنمايم كنين چون يه جورايي روم نميشه گوشي رو بهشون ندم مجبورم روزي چندتا شارژ بگيرم

Mahdi.p30
04-08-2010, 14:12
قبلنا با زدن کد خیلی راحت میشد اینکارو انجام داد
ولی الان غیر فعال شده و باید برای این کار به 700 زنگ بزنی

Old_Chater
04-08-2010, 14:19
يهني هيچ راهي نيست؟

alipencia
04-08-2010, 22:59
برای تماسهای ورودی خروجی یک سرویس به اسم call barring هست که یک پسورد هم داره.قبلا واسه ایرانسل ۴ تا صفر بود وی الان جواب نمیده.یکی دیگه هم fixed dialing که فقط با گوشی میتونی با شماره هایی که تعیین میکنی تماس بگیری.

Old_Chater
04-08-2010, 23:22
برای تماسهای ورودی خروجی یک سرویس به اسم call barring هست که یک پسورد هم داره.قبلا واسه ایرانسل ۴ تا صفر بود وی الان جواب نمیده.یکی دیگه هم fixed dialing که فقط با گوشی میتونی با شماره هایی که تعیین میکنی تماس بگیری.

خيلي عاليه ميشه بيشتر راهنمايي كنين چطوري بايد عمل كنم گوشي من 1110 هست عزيزم

Mahdi.p30
05-08-2010, 00:09

خيلي عاليه ميشه بيشتر راهنمايي كنين چطوري بايد عمل كنم گوشي من 1110 هست عزيزم
کدی که قبلا برای بستن کل ورودی ها استفاده میشد ، این بود:
0000#*35*
برای خروجی ها هم:
0000#*33*
که 0000 رمز سرویس هست
ولی یکی دو ساله که غیرفعال شده
گفتم که با 700 تماس بگیرید ، هر چقدر هم که هویج باشن ، راه حل این یه مورد رو احتمالا بدونن!

Old_Chater
05-08-2010, 00:12
يه توضيح در مورد تماس ورودي خروجي ميدين؟

Mahdi.p30
05-08-2010, 00:33
يه توضيح در مورد تماس ورودي خروجي ميدين؟
چه توضیحی؟؟
اگه محدودیت تماس خروجی فعال باشه ، شما دیگه نمیتونی به جایی زنگ بزنی و همینطور در مورد ورودی ، کسی به شما نمی تونه زنگ بزنه
البته اون کد برای بستن کل خروجی ها یا ورودی ها (شامل مسیج و و تماس) قبلا استفاده میشد که البته برای بستن فقط مسیج یه 16 هم به آخرش اضافه میشد

Old_Chater
05-08-2010, 12:27
خوب ميشه كدش رو برام بذارين همين كه تماس خروجي رو محدود ميكنه

Mahdi.p30
05-08-2010, 12:49
خوب ميشه كدش رو برام بذارين همين كه تماس خروجي رو محدود ميكنه
خب توی پست ششم گذاشتم
ولی گفتم که غیر فعال شده و برای استفاده از اون زنگ بزن به شماره 700

Old_Chater
05-08-2010, 14:54
نه من يه كدي ميخوام كه خودم فعال و غير فعالش كنم اگه بخوام هر دفعه زنگ بزنم 700 نميارزه
دوستان هم فكري كنين

alipencia
05-08-2010, 16:46
عزیز شما لازم نیست هر دفعه زنگ بزنید ۷۰۰ کافیه یک بار این کا رو انجام بدبد.مهم پسورده فقط.اگر بدست بیاری تمومه.زنگ بزن بپرس پسوردش چطوریاس نه اینکه هر دفعه زنگ بزنی فعال کنیش

Old_Chater
05-08-2010, 19:12
عزیز شما لازم نیست هر دفعه زنگ بزنید ۷۰۰ کافیه یک بار این کا رو انجام بدبد.مهم پسورده فقط.اگر بدست بیاری تمومه.زنگ بزن بپرس پسوردش چطوریاس نه اینکه هر دفعه زنگ بزنی فعال کنیش

موقعي كه تماس گرفتم 700بگم چه رمزي رو ميخوام؟

mmiladd
05-08-2010, 20:29
سلام.. شايد نرم افزاري باشه كه وقتي نصب مي كنين ديگه نشه ؛ باهاش جايي تماس گرفت..

بهتره يه تاپيك تو قسمت درخواست نرم افزار موبايل بدين..

موفق باشين..

Mahdi.p30
05-08-2010, 20:50
موقعي كه تماس گرفتم 700بگم چه رمزي رو ميخوام؟
البته من فکر می کنم اون کدها غیرفعال شده
ولی زنگ بزن بپرس برای مسدودسازی تماسهای خروجی باید چکار کنی ، احتمالا راهنماییت می کنن

سلام.. شايد نرم افزاري باشه كه وقتي نصب مي كنين ديگه نشه ؛ باهاش جايي تماس گرفت..

بهتره يه تاپيك تو قسمت درخواست نرم افزار موبايل بدين..

موفق باشين..
بهتره قبل از پست دادن ، پست اول رو دقیق بخونید

mmiladd
05-08-2010, 21:04
البته من فکر می کنم اون کدها غیرفعال شده
ولی زنگ بزن بپرس برای مسدودسازی تماسهای خروجی باید چکار کنی ، احتمالا راهنماییت می کنن

بهتره قبل از پست دادن ، پست اول رو دقیق بخونید

درسته حق با شماست دقت نكردم.. ولي جالبه ؛ داره به پست 20 تُم نزديك ميشه ولي شما هنوز به

كدي نرسيدين..

موفق باشين..

Reza Razor
05-08-2010, 21:26
يه جورايي روم نميشه گوشي رو بهشون ندم مجبورم روزي چندتا شارژ بگيرم
خب چرا میخوای سواریه بیخود بدی بهشون
با آدم پررو باید مثل خودش رفتار کرد

Old_Chater
05-08-2010, 22:47
خب چرا میخوای سواریه بیخود بدی بهشون
با آدم پررو باید مثل خودش رفتار کرد

چي بگم بعضيا فكر ميكنن همه مال ااموال مردم ارث پدرشون هست
بعد موضوع ديگه هم اينه كه من كد سيكورتي گوشي رو هم فراموش كردم

alipencia
06-08-2010, 13:28
نمیخوام بحث رو منحرف کنم ولی یه کم به خودت جرات بده.من به شخصه چه دختر باشه چه پسر تا کلمه ی "گوشیت" از دهنش بپره میگم شارژ ندارم.در ضمن اگر این سرویس غیر فعاله میتونی از fixed dialing هم استفاده کنی.یعنی فقط میتونی با شماره هایی که خودت تعیین میکنی تماس خروجی داشته باشی و sms بدی.این سرویس مربوط به خود سیم کارته و برای فعال کردنش نیاز به pin2 داری.

Old_Chater
06-08-2010, 14:55
نمیخوام بحث رو منحرف کنم ولی یه کم به خودت جرات بده.من به شخصه چه دختر باشه چه پسر تا کلمه ی "گوشیت" از دهنش بپره میگم شارژ ندارم.در ضمن اگر این سرویس غیر فعاله میتونی از fixed dialing هم استفاده کنی.یعنی فقط میتونی با شماره هایی که خودت تعیین میکنی تماس خروجی داشته باشی و sms بدی.این سرویس مربوط به خود سیم کارته و برای فعال کردنش نیاز به pin2 داری.

ممنونم عزيزم واقعا آدم از دست اين افراد پررو چيكار كنه گوشي آدم مثل لباس زير ميمونه نبايد كسي به خودش اجازه بده درخواست كنه
عزيزم ميشه همين سرويس رو كه گفتي برام توضيح بدي

Hadi King
06-08-2010, 15:56
سلام دوســـتان :11:
اول از همه باید برید به دفاتر خدمات ارتباطی یــا مراکز مخابرات و سرویس محدوديت مکالمه (CALL BARRING) رو فعال کنید
وقتی اون رو فعال کنید به شما یه رمز چهار رقمی میدن که معمولا 1234 هست ...
موفق باشید!:40:

Mohandes_mansour
12-08-2010, 02:34
دوست عزیز نیاز به این کارا نسیت.
شما به راحتی میتونی بری تو سایت ایرانسل تو قسمت " کنترل حساب اینترنتی" وارد میشی...
بعدش قسمت تعلیق خط رو میزنی برای مدت معینی تماس های ورودی/خروجی رو مسدود میکنی...دوباره هم از اونجا بازش میکنی!
100% هم کار میکنه...من همیشه از این روش استفاده میکنم.

موفق باشی.