PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا HP داغ میکنه؟

Amir Varasteh
13-08-2010, 23:49
سلام به همه.

من میخوام یه hp ز بین dv6 2300 2170ee و 2190ee بگیرم.

اما گوگل رو کمی سرچ کردم و دیدم که خیلی ها از hp نالیدن !

من به چند نفر هم ایمیل زدم و مثلا یکیش این بود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا میخوام ببینم کسایی که این لپتاپ رو داشتن نظرشون چیه ؟

ممنون.

mamsana
14-08-2010, 12:42
من قبلا داشتم،خوب بود
هر لپ تاپی نسبت به کانفیک که داره گرم میشه!
ولی به نظرم HPگارانتی خوبی تو ایران نداره،به خاطر تحریمی که خوده اچ پی کرده ایران رو!!

erno69
14-08-2010, 13:22
بله داغ که میکنه...و همینطور که دوستمون گفتن گارانتی خوبی هم تو ایران نداره...

cescjoon
14-08-2010, 13:36
این ایمیلی که به شما داده خیلی مسخرست به نظر من آدم باید عقلش رو از دست داده باشه که بیاد Hp رو ول کنه و Dell یا MSI بگیره.

lilietttt
14-08-2010, 14:27
من اچ پی دارم منتها همین که این بابا گفته درسته عمرش کوتاهه به خاطر شدت داغی یک چیپش ترک می خوره و ال سی دی رو دچار اختلال می کنه.ولی منم به دل ترجیحش میدمبا این حال لبتاپ من فقط دوسال کار کرده بود که این بلا سرش اومد! ..:41:

pooriya_hp
14-08-2010, 14:30
ببین دوست من لپ تاپ های hp کمی داغ میکنن.
که این مشکل با کول پد به راحتی قابل حل هست.
البته الان دیگه این مشکل خیلی کاهش پیدا کرده. (( در مدل های جدید ))
ولی در کل برند های مثل: سونی هم داغ میکنن چون کانفینگشون بالا هست.
در نهایت بگم که به خاطر یه مشکل قابل حل سراغ برندهای مثل: dell نرو.
قطعات بکار رفته در لپ تاپ های hp جزء دسته درجه 1 هستند که به راحتی خراب نمیشن.
فقط سعی کن که با سی پی یو intel بگیری.

mamsana
14-08-2010, 15:28
این ایمیلی که به شما داده خیلی مسخرست به نظر من آدم باید عقلش رو از دست داده باشه که بیاد Hp رو ول کنه و Dell یا MSI بگیره.

نسبت به دل که واقعا HP بهتره!!

erno69
14-08-2010, 15:42
نسبت به Dell 100% hp بهتره...

pooriya_hp
14-08-2010, 16:23
جناب erno69 شما میگید dell از hp بهتره ؟؟؟؟!!! به حق چیزهای ندیده و نشنیده !!!!!
اگه همچین نظری دارید (( البته منظورم تنها به شخص شما نیست )) واقعا براتون متاسفام. :41:
hp دومین برند برتر و پرفروش جهان هست اگه تو همین نظرسنجی سایت هم یه نگاه بندارید می بینید که hp دوم هست.
قطعات در جه 1 + طراحی زیبا + عمر مفید + گارانتی عالی + و ...... = hp
شما تو این تاپیک های مشکلات لپ تاپ یه سری بزن ببین بیشترین مشکلات مربوط به dell میشه. (( همین سایت ))
می تونم بپرسم برتری dell به hp سر چی هست ؟؟؟

Amir Varasteh
14-08-2010, 16:36
سلام.

ممنون از همه.

خواهش میکنم بحث رو منحرف نکنین. من نیومدم بگم Dell بهتره یا HP.

فقط میخوام در مورد انتخابم کمی سرچ کنم.

erno69
14-08-2010, 17:36
جناب erno69 شما میگید dell از hp بهتره ؟؟؟؟!!! به حق چیزهای ندیده و نشنیده !!!!!
اگه همچین نظری دارید (( البته منظورم تنها به شخص شما نیست )) واقعا براتون متاسفام. :41:
hp دومین برند برتر و پرفروش جهان هست اگه تو همین نظرسنجی سایت هم یه نگاه بندارید می بینید که hp دوم هست.
قطعات در جه 1 + طراحی زیبا + عمر مفید + گارانتی عالی + و ...... = hp
شما تو این تاپیک های مشکلات لپ تاپ یه سری بزن ببین بیشترین مشکلات مربوط به dell میشه. (( همین سایت ))
می تونم بپرسم برتری dell به hp سر چی هست ؟؟؟
دوست گلم من بد نوشتم!!!
منظورم این بود که Hp بی شک از Dell بهتره...:11:
Dell کجا HP کجا!!!

mamsana
14-08-2010, 18:31
دوست گلم من بد نوشتم!!!
Dell کجا HP کجا!!!

منم سر این حرف تعجب کردم و یه چیزی گفته بودم!!
ولی انگار ما پستمون هی پاک میشه!
ولی دیگه الان موضوع روشن شد!
HP واقعا از دل بهتره:20::20::20:

---------- Post added at 07:31 PM ---------- Previous post was at 07:29 PM ----------

سلام.

ممنون از همه.

HP در کل خوبه
ولی اگه میخوای HP بگیری بیشتر باید رو مدلی که انتخاب میکنی،تحقیق کنی،تا رو خوده برند،چون بسته به مدل در مورد HP به نظرم فرق میکنه

pooriya_hp
14-08-2010, 18:49
دوست گلم من بد نوشتم!!!
Dell کجا HP کجا!!!
واقعا hp کجا dell کجا .... !!!!!

---------- Post added at 06:49 PM ---------- Previous post was at 06:48 PM ----------

سلام.

ممنون از همه.

اولا این یه بحث بین دوستان هست که دل بهتره یا hp.
دوما سرچ برای گوگل هست.
سوما شما خودتون اینجا پست بدید که چه مشکلی با hp دارید که دوستان درموردش بحث کنند و به یه نتیجه برسند.

mmiladd
14-08-2010, 18:52
سلام.. به نظر من شما از كمپاني بخرين كه گاارنتي بهتري ارايه كنه..

مثل سوني و دِل..

14708
14-08-2010, 18:59
اگه کیفیت قطعات hb خوب بود که زود داغ نمی کرد و عمرش کم نبود
از آواتارهای دوستمون هم معلومه که متعصب هستن هر برندی می گیری بگیر ولی اچ بی نگیر چون پشیمون میشی بله اچ بی رو تو آمریکا و اروپا بگیری خوبه ولی اینجا دل و وایو از همه بهترن
البته نظرات شخصی من بود و به سایر نظرات هم احترام میدارم و قصد من راهنمایی دوستمون بود

pooriya_hp
14-08-2010, 20:01
اولا hb نه و hp
شما میگید hp اگه تو آمریکا بگیری داغ نمیکنه و خوبه ؟؟؟؟
عزیز hp تولید چین تحت لیسانس آمریکا هست.
الان هم با تکنولوژی جدید مثل: مدار cfc و کول پد این مشکل به راحتی قابل حل هست.
دیگه جای بحث ندارم.
فقط براتون متاسافم:41:
شما برو با همون دل حال کن.....

14708
14-08-2010, 21:58
اولا hb نه و hp
دیگه جای بحث ندارم.
قصد من ناراحت کردن شما نبود :41: و متاسف نباشید :10: من هم خواستم نظرم رو به دوستمون بگم :13:
البته که شما استاد هستید و فرمایشتون صحیح :11:

armin_punisher6
14-08-2010, 22:34
قصد من ناراحت کردن شما نبود :41: و متاسف نباشید :10: من هم خواستم نظرم رو به دوستمون بگم :13:

اولا hb نه و hp
دیگه جای بحث ندارم.
خوشم میاد جفتتون سوتی میدین.یکی میگه hb یکی میگه متاسافم.
ولی به نظر منم hp بهترینه.

babakwind
14-08-2010, 23:22
دو سه روز پیش داشتم با یه نفر سره برنده ASUS و DELL بحث میکردم طرف به قدری از لپتاپش راضی بود که میگفت حتی بهتر از N61JQ واسه بازی جواب داده. میگفت توی لپتاپ های CPU . ASUS داغ میکنه!
حالا چه ربطی به بحث داشت؟
میخوام بگم که به پیش زمینه طرف بستگی داره. مثلا خودم اکثره لپتاپ هایی که خراب شدن دیدم DELL ,HP بود. واسه همین دیگه طرفشونم نمیرم! توی ذهنم -- شده که HP داغ میکنه در حالی که به گفته دوستمون مشکل حل شده و فوقش با کول پد حل میشه.

Amir Varasteh
14-08-2010, 23:35
سلامی دوباره.

و تشکری دوباره از همه ی بر و بچه ها.

من خواهش کردم بحث منحرف نشه و فقط کسایی که hp داشتن بیان و نظر بدن نه اینکه با هم دعوا کنین...

من به 2 3 نفر توی فروم hp ای-میل زدم...

یکیش رو که تو پست اول زدم و این هم جواب دومی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین آقا هم ساکن امریکا هستن.

babakwind
14-08-2010, 23:42
سلامی دوباره.

من خواهش کردم بحث منحرف نشه و فقط کسایی که hp داشتن بیان و نظر بدن نه اینکه با هم دعوا کنین...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این آقا هم ساکن امریکا هستن.

خیلی گیج کننده اس...
مگه آیه اومده HP بگیری؟! vaio و ASUS هم گزینه های خوبین. واسه چه کاری میخوای؟

Amir Varasteh
14-08-2010, 23:46
مگه آیه اومده HP بگیری؟! vaio و ASUS هم گزینه های خوبین. واسه چه کاری میخوای؟
کار معمولی ... من رشته ام IT هست و زیاد با نرم افزارهای سنگین سرو کار ندارم ...

تنها Photoshop هست و Adobe Dreamwweaver و چند نرم افزار اینطوری ... و همچنین کار با اینترنت ....

فکر نمیکنم CPU i7 لازم داشته باشم... i5 با 4 گیگ رم کافیه برام. اما خب میخوام جوری باشه که حداقل تا 5 سال دیگه قطعاتش قدیمی نشه...

اما دلیلی که hp انتخاب کردم اینه که من لینوکس استفاده میکنم و سازگاری hp با لینوکس بالاست.

---------- Post added at 12:46 AM ---------- Previous post was at 12:46 AM ----------

و این هم یک جواب دیگه که تازه رسید بهم :

iBoy
14-08-2010, 23:48
- من هم قبلا HP داشتم، بعد از دو سال کارکردن همون مشکل چیپ گرافیک معروف (در سری های DV2000 و DV9000 ) به وجود اومد ، سه بار تا الان رفته تعمیرگاه، دوباره یک ماه بعد خراب میشه !!

+ البته اینو هم باید بگم که به نظر من HP کاملترین پورت و امکانات جانبی رو داره روی لپ تاپ هاش.

- مشکل داغ کردن رو منم داشتم، با کول پد هم تاثیر زیادی نمی کرد ! به قدری داغ میشد که پاهای من قرمز میشد.

+ کیفیت LCD و اسپیکر و کیبورد لپ تاپ های HP واقعا عالی هست و اینکه لپ تاپهای HP معمولن خیلی جیگولی و خوشگل هستند و کلی هم تکنولوژی سرگرم کننده و جالب دارند.

- ساپورت و پشتیبانی به دردنخور ! از اونجایی هم که آمریکایی هست یه خورده تعمیرکارها در تهیه قطعات مشکل دارند باهاش. (تحریم و ... )

babakwind
15-08-2010, 00:01
کار معمولی ... من رشته ام IT هست و زیاد با نرم افزارهای سنگین سرو کار ندارم ...

تنها Photoshop هست و Adobe Dreamwweaver و چند نرم افزار اینطوری ... و همچنین کار با اینترنت ....

فکر نمیکنم CPU i7 لازم داشته باشم... i5 با 4 گیگ رم کافیه برام. اما خب میخوام جوری باشه که حداقل تا 5 سال دیگه قطعاتش قدیمی نشه...

اما دلیلی که hp انتخاب کردم اینه که من لینوکس استفاده میکنم و سازگاری hp با لینوکس بالاست.

---------- Post added at 12:46 AM ---------- Previous post was at 12:46 AM ----------

و این هم یک جواب دیگه که تازه رسید بهم :

من که N61JQ رو پیشنهاد میدم. البته سری F وایو برات بهتره چون فکر کنم بازی نمیکنی ولی کمی گرونترن.
میخوای توی چه رنجی باشه؟

Amir Varasteh
15-08-2010, 01:37
تو رنج 1.5

babakwind
15-08-2010, 05:46
تو رنج 1.5

خوب ASUS PRO64jq برات خوبه.
البته بیشتر واسه گرافیکه خوبش واسه بازی میبرنش
ASUS PRO64jq : CPU:Core i7-720QM--RAM:4GB DDR3،1333--HDD:640GB(5400)--Display:LED 16" HD--VGA:Ati Radeon HD 5730 With 1GB GDDR3--USB:3.0

mamsana
15-08-2010, 08:22
سلامی دوباره.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین آقا هم ساکن امریکا هستن.

من که گفتم،باید مدلتو مشخص کنی،بعد تحقیق کنی که داغ میکنه یا نه؟
بعضی سری از لپ تاپهای سونی هم مشکل باطری داشتن،پس باید بگیم همه سونی ها باطریشون خراب!
مدلی که تو HP میخوای بگیری جیه؟

این آقا هم شاید والدینش یه سری استفاده های جدید از لپ تاپ کشف کرده بودن که اینجوری شده،مثلا به عنوان بالشت استفاده میکردن،آدم با آدم فرق داره،خصوصا نحوه استفاده!!:20::20:

erno69
15-08-2010, 11:21
منم n61jq رو پیشنهاد میکنم...واسه کارای شما هم به راحتی جواب میده...

pooriya_hp
15-08-2010, 13:33
آقا من که ناراحت نشدم و فقط خواستم شما رو راهنمایی کنم /
نظر شما محترم هست،عزیزم
نه آقا ما کوچیک همه ی بچه های سایت هستیم.

---------- Post added at 01:32 PM ---------- Previous post was at 01:30 PM ----------

خوشم میاد جفتتون سوتی میدین.یکی میگه hb یکی میگه متاسافم.
ولی به نظر منم hp بهترینه.
پس ما هم خوشحالی ایت رو ازت نمیگیریم با سوتی های بچه ها شاد باش.

---------- Post added at 01:33 PM ---------- Previous post was at 01:32 PM ----------

تو رنج 1.5
بهترین گزینه برات hp dv6-2300 هست.

pooriya_hp
15-08-2010, 14:14
منم n61jq رو پیشنهاد میکنم...واسه کارای شما هم به راحتی جواب میده...
آره این مدل هم مدل خوبی هست

Amir Varasteh
15-08-2010, 14:25
من که گفتم،باید مدلتو مشخص کنی،بعد تحقیق کنی که داغ میکنه یا نه؟
بعضی سری از لپ تاپهای سونی هم مشکل باطری داشتن،پس باید بگیم همه سونی ها باطریشون خراب!
مدلی که تو HP میخوای بگیری جیه؟

این آقا هم شاید والدینش یه سری استفاده های جدید از لپ تاپ کشف کرده بودن که اینجوری شده،مثلا به عنوان بالشت استفاده میکردن،آدم با آدم فرق داره،خصوصا نحوه استفاده!!:20::20:
مدل مد نظرم رو که گفتم ... dv6 2170ee یا 2190.

pooriya_hp
15-08-2010, 15:03
بودجه رو یکم افزایش بده برو dv6-2300 بگیر.

DIVANEVAAR
17-08-2010, 02:25
من وقتی می خواستم لپ تاپ بگیرم خیلی تحقیق کردم.HP گرفتم DV-6 2020.واقعا عالیه.اصلا داغ نمی کنه.
من یه رندر 16 ساعته گرفتم اصلا دماش غیر عادی نبود.بین این مدل هاهم به نظر من dv6-2300بهتر.

kalaq
17-08-2010, 03:26
با سلام
من تقریبا 4 ماهه که hp2190 دارم تا حالا که مشکلی باهاش نداشتم. همه نوع برنامه ای که بگی روش نصب کردم و باهاش کار کردم. آخرین بازی رو که باهاش بازی کردم Battlefield Bad Company 2 بود, لپتاپم داغ میکرد ولی نه در اون حد. بدون شک کیفیت بدنه و کیبورد و زیبای hp از هم رده ای های خودش بهتره. به نظره من انتخاب لپ تاپ سلیقه ای , زیاد به حرف این و اون گوش نکن چون بدتر گیج میشی ببین دلت چی میخواد:46:

mina_
18-08-2010, 16:23
سلام
بچه ها فقط اینو بدونین که 2190 و کلا سری ***dv6-2 دیگه وارد نمیشه(نیست) و تقریبا همه شرکت ها تموم کردن...
باید برید سراغ مدلهای جدید ***dv6-3

Amir Varasteh
23-08-2010, 01:45
با سلام
من تقریبا 4 ماهه که hp2190 دارم تا حالا که مشکلی باهاش نداشتم. همه نوع برنامه ای که بگی روش نصب کردم و باهاش کار کردم. آخرین بازی رو که باهاش بازی کردم Battlefield Bad Company 2 بود, لپتاپم داغ میکرد ولی نه در اون حد. بدون شک کیفیت بدنه و کیبورد و زیبای hp از هم رده ای های خودش بهتره. به نظره من انتخاب لپ تاپ سلیقه ای , زیاد به حرف این و اون گوش نکن چون بدتر گیج میشی ببین دلت چی میخواد:46:
دلم که Apple میخواد :wub:

naser_2006
23-08-2010, 15:30
منم به عنوان يكي از كساني كه لپ تاپ از برند اچ پي داره نظرم اينه كه لپ تاپ خوبيه نسبت پولي كه ميدي امكاناتش بيشتره و در مورد داغ كردنشم جوري داغ ميكنه كه دست آدم رو مي سوزونه(نه اينكه مثل آتيش بسوزونه نه ! فقط اگه دستتون رو مثلا 1 2 دقيقه رو سمت چپش بزاري دستت اذيت ميشه و دستت رو بر ميداري)با كول پد هم يكم فرق ميكنه و بهتر ميشه اما من تا حالا مشكلي باهاش نداشتم در مورد گارانتي هم تا اونجاييي كه من ميدونم ايران اچ پي گارانتي معتبري است
پول=برآورده كردن نيازهات >HP

mr_mi9
03-10-2010, 04:22
درود به همه دوستان
4 صفحه بجث رو خوندم
والا بنده هم یک لب تاپ اچ پی دارم که البته زیاد هم ازش استفاده نمیکنم مدل tx2000 بسیار لب پات خوبیه . امکاناتش لمسی بودن شناسایی با اثر انگشت صفحه قابل چرخش 360 درجه و اینها هست . ولی از حق نباید گذشت که بسیار داغ میکنه به نخوی که من میگم الان بسوزه یا یک ساعت دیگه بسوزه . چون خودم پی سی دارم زیاد به لب تاپ علاقه ندارم شاید علت دوامش هم این باشه که من زیاد باهاش کار نمیکنم ولی این گرم شدن لب تاپ بسیار زیاد هستش حتی شارژرش هم اونقدر داغ میشه که آدم حس میکنه داره به دمای ذوب شدن نزدیک میشه.

بهر حال من فکر میکردم مدل من خراب هستش ولی الان که این تاپیک رو دیدم میبینم همه اچ پی ها چنین داغ کردنی رو داره....

---------- Post added at 04:22 AM ---------- Previous post was at 04:21 AM ----------

آهان راستی یادم رفت این موضوع رو اضافه کنم.مدل من وقتی که شارژ شده باشه و به شارژر متصل نباشه اصلا داغ نمیکنه و دمای طبیعی داره.ولی وقتی در حال شارژ هست یا مستقیم وصل هست به برق به شدت داغ میکنه

armin_punisher6
03-10-2010, 11:27
کلا همه لپ تاپهای با سی پی یو i7 داغ میکنن.مثلا اچ پی مدل DV6 2020 رو داشت با هارد 500 7200rpm و خیلی داغ میکرد هم به خاطر هارد 7200rpm و هم مشکل سخت افزاری.ولی خیلی زود تولیدش قطع شد و DV6 2170 رو با هارد 640 5400rpm زد که هم مشکل گرمای هارد و هم مشکل سخت افزاری رو حل کرد.ولی تو کارای عادی با سری f سونی که سی پی یو i7 داشت مقایسه کردم 2170 کمی بیشتر داغ میکرد.ولی فکر نکنم مشکلی براش داشته باشه.

irinn65
04-10-2010, 01:31
دوستان نظرتون در باره ی HP G62-a13SE چیه؟
Pavilion
Intel Core i3 2.26 GHz - Cache 3 MB - BUS 1333 MHz
2GB DDR3
250GB 7200RP
Intel GMA HD Graphics - MB UpTo 1740 MB
15.6" - Bright LED
DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port

irinn65
06-10-2010, 03:48
Pavilion
2GB DDR3
250GB 7200RP
15.6" - Bright LED
DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port
دوستان کسی جواب مارو نمیده؟!

armin_punisher6
06-10-2010, 09:21
دوستان کسی جواب مارو نمیده؟!
لپ تاپ بدی نیسا.قیمتشو بدین ببینیم که ارزش داره یا خیر.چون لپ تاپ های زیر 1 میلیون مدلهای خیلی فراوونی داره که باید به سختی انتخاب کنی.

irinn65
07-10-2010, 00:16
لپ تاپ بدی نیسا.قیمتشو بدین ببینیم که ارزش داره یا خیر.چون لپ تاپ های زیر 1 میلیون مدلهای خیلی فراوونی داره که باید به سختی انتخاب کنی.
حدود630تومان هستش...

s4t4n
07-10-2010, 23:40
دوستان من قبلا" از یه 2190US حسابی خرکاری گرفتم ولی هیچیش نشد فقط یه بار که تو ماشین و در حین حرکت رو پام بود یکم احساس کردم گرم شده ، دوستام همه اون روزای اول تو کف این بودن که چجوری US پیدا کردی ، ولی خوب پیدا شد دیگه !!!

راستی الان هم دنبال یه 3060 می گردم که اگه پیداش کنم خیلی خوب میشه (ولی هیچ جا نداره)

در هر صورت من که دوستام می خواستن لپ تاپ وایو بخرن همشون رو به سمت اچ پی و ایسوز برگردوندم و الان هم همشون رازی هستن ، اچ پی قدیما یکم داغ می کرد و مشکل شایعی بود ولی الان بخصوص تو سری 3000 این مشکل دیگه نیست ، چرا ؟

1) چون هارد سرعتش 5400 هست و نه 7200 پس یکم کمتر داغ می کنه
2) بدنه از جنس منیزیم و آلومینیم هست و این تو پخش کردن و دفع گرما تاثیر خیلی زیادی داره
3) مدارهای خنک کننده و محافظ خوبی بکار رفته توی سری های جدید
4) و ....

متاسفانه بدلیل اینکه اچ پی مثل سونی و ایسوز لپ تاپ ها رو با چند مدل به صورت جهانی عرضه نمی کنه و به صورت منطقه ای عرضه می کنه هر چقدر گشتم از این مدل های 3060 - 3061 - 3062 - 3063 هیچ جا Review کاملی نخوندم ولی تو نوت بوک چک تو بخش تالار گفتمانش و بخش رسمی dv6 Select Edition Ofiicial همه از خنک بودن و به اصطلاح کول بودن این سری می گفتن .

irinn65
21-10-2010, 02:54
:19:حالا نظرتون؟

irinn65
29-10-2010, 04:48
:19::13:دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره بده ممنون میشم چون اورژانسی هستش.....

Lovelyman
29-10-2010, 11:59
دوستان من الان بین HP DV6 3052 و VAIO F12 MGX/H موندم ... به نظرتون اچ پی جدا داغ میکنه و خراب میشه ؟ و گارانتیش خوب نیست ؟ یعنی برم وایو بگیم ؟

pooriya_hp
29-10-2010, 12:06
دوست عزیز در تاپبک های دیگه هم به شما گفته بودم که الان دیگه داغ کردن مد شده تمام لپ تاپ ها با کانفیگ بالا داغ میکنند.
به همین دلیل باید به فکر یه کول پد خوب باشید.
در مورد گارانتی هم بگم که : اکثر گارانتی های ایرانی زیاد مال نیستن هزار تا قید و شرط میزارن آخرش هم پول تعمیرش رو ازت میگرن.

---------- Post added at 12:06 PM ---------- Previous post was at 12:03 PM ----------

حدود630تومان هستش...
باید به فکر برندهای مثل: dell و msi و acer باشید.
که بهتره از برند acer انتخاب کنید.
ضمنن با این بودجه میشه یه نت بوک خوب خرید. (( البته فکر کنم کمتر باشه ))

Lovelyman
29-10-2010, 12:31
خب منم واسه همین چیزا بین وایو و اچ پی موندم دیگه ! وگرنه کانفیگ اچ پی که خیلی بهتر از وایو ه !
شما فقط هی میگی اچ پی :دی دیگران هم که کلا نظری نمیدن من این وسط موندم !

hasanoooooooo
29-10-2010, 12:57
گرمای hp یک حقیقت محضه ! ماجرای سوختن چیپهای گرافیکشون هم که دیگه زبان زد اینو اونه . درصد خرابیش هم که .....

pooriya_hp
29-10-2010, 13:17
عزیزان لپ تاپ های hp لپ تاپ های بسیار خوبی هتسند.
از نظر کانفیگ و دیزاین که دیگه حرف ندارند.
فقط این مشکل داغ کردن که شایع شده در hp می مونه که در موردش یه توضیح کوتاهی میدم:
اوایل hp از سی پی یو های AMD Cusee استفاده می کرد که این مدل cpu معروف به داغ کردن بودند
بعدها از amd athlon استفاده کردند که با بهبود در این مشکل مواجه شدند.
اما در سال 2007 با استنفاده از cpu amd truin و gpu nvida در مدل های dv6000 و مدل های مشابه دوباره این مشکل بازگشت
اما خوشبختانه در مدلهای جدید دیگه این مشکل خیلی کاهش پیدا کرده هست.
پس نگران داغ کردنش نباشید.
با استفاده از یه کول پد مناسب این مشکل به راحتی حل میشه.

irinn65
04-11-2010, 04:34
Pavilion
2GB DDR3
250GB 7200RP
15.6" - Bright LED
640تومان....

Amir Varasteh
04-11-2010, 09:24
مطمئنی 640.000 تومنه ؟

aridonald
04-11-2010, 10:10
دوستان من قبلا یه hp mini 2140 داشتم که خیلی ازش کار کشیدم و برنامه های نسبتا سنگینی مثل visual studio و auto cad باهاش کار میکردم.1.5 سال برام کار کرد و بعد در اوج سلامت فروختمش.حالا جدیدا از یکی از دوستانم یه 2170 گرفتم ولی وقتی اینجا و فروم های دیگه می گردم میبینم همه از خرابی های ناشی از گرمای اون مینالن.در حالی که با وجودی که من کول پد ندارم نسبت به 2140 قبلیم این خیلی کمتر داغ میکنه.مگر موقع رندرینگ که تازه اونم زیاد نیست.حالا می خواستم ببینم این مدل از نظر کیفیت ساخت و مشکلات ناشی از داغ کردن در چه وضعیه؟
هر جا می پرسم کسی جواب نمیده.
یه سوال دیگه هم داشتم اینه که اگه یه لپ تاپ 15.6 اینچی صفحش 1366*768 باشه میشه با صفحه هم سایز ولی با رزولوشن بالاتر مثلا 1600*900 مانیتورش رو عوض کرد؟چون مثلا تو سایت
در سایز 15.6 اینچ 3 مدل lcd با رزولوشن های مختلف هست.هم 1366*768 داره هم 1600*900 و هم 1920*1080.

irinn65
15-11-2010, 01:53
مطمئنی 640.000 تومنه ؟
بله دوست من مطمئنم....

irinn65
19-11-2010, 02:58
البته کسی نگفت چطوره خوبه بده داغ میکنه نمیکنه میارزه یا نه!؟

Amir Varasteh
19-11-2010, 07:28
من از 2 3 تا از دوستام که 2170 و 2190 دارن پرسیدم، گفتن گرمه !

من خودم میخوام سونی EB یا F بخرم...

Camaro Z 28
19-11-2010, 11:06
دوست عزیر مشکل داغ کردن hp بیشتر درباره مدلهایی صدق میکنه که cpu اونها AMD باشه در کل می ارزه ولی فکر نکنم گارانتی معتبری داشته باشه

pooriya_hp
19-11-2010, 12:16
دوست عزیز داغ کردن الان خصوص تمام لپ تاپ ها شده بدلیل کانفیگ بالا و سیستم خنک کننده پایین.
اما برای این مشکل هم راه حلی وجود داره که من در این تاپیک (( آخرین صفحه قسمت گرما ))

به اونها اشاره کرده ام.

در ضمن اگه hp برند بدی بود برند اول نمی شد پس در خریدش شک نکن............

موفق باشید

irinn65
20-11-2010, 06:16
ممنون از همه ی دوستان
من فکر میکردم وایو برند اوله:20:
راستی دوستان اینم عکس مدلی که گفتم640تومان هستش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pooriya_hp
20-11-2010, 15:10
بله hp اول هست این هم آمار جدید فروش :

================================================== ==============
موفق باشید

hoha881
20-11-2010, 17:31
به نظرم همه لبتاب ها داغ میکنن.ولی چون جنس لبتاب های HP فلزی هست بیشتر به نظر میاد.
لبتاب های اپل سطح زیرشون طوری هست که گرما پخش میشه و در یک نقطه شاهد افزایش دما نخواهید بود

pooriya_hp
20-11-2010, 18:40
بهتره به این تاپیک سری بزنید تا درمورد گرما و راه های کم کردنش اطلاعاتی کسب کنید:

موفق باشید

irinn65
21-11-2010, 00:22
بله hp اول هست این هم آمار جدید فروش :

================================================== ==============
موفق باشید
ممنون اما چرا سونی اصلا توش نیست!:31:؟

aridonald
21-11-2010, 14:57
ممنون از همه ی دوستان
من فکر میکردم وایو برند اوله:20:
راستی دوستان اینم عکس مدلی که گفتم640تومان هستش

امروز این مدلو از نزدیک دیدم و یک کمی هم باهاش کار کردم.
به نظرم خیلی حساسیت تاچ پدش خوب بود.روشنایی صفحه نمایشش هم خوب بود و کیبورد با کیفیتی هم داشت.در کل به نظر من خیلی بیشتر از قیمتش میارزه.
در مورد رتبه فروش وایو هم بگم یه بار که چک می کردم رتبه فروشش 8 دنیا بود.

pooriya_hp
21-11-2010, 16:27
والا برای من هم جای تعجب بود ؟؟!!!!
اما سونی هم زیاد مال نیست !!!!!!
پولی که میخوای بدی نسبت به کانفیگش زیاده !!!!!
hp بهترین گزینه هست .....
در خریدش شک نکن ......

irinn65
22-11-2010, 00:48
ممنون
درسته نصف قیمت وایو فقط بخاطر اسمشه اما خب اون امریکایی هستشو البته در بعضی مدلها و این چینی!درسته؟

pooriya_hp
23-11-2010, 19:46
خب hp هم آمریکای هست و یکی از نقاط مثبتش همین گذشته اش هست

parmida00
23-11-2010, 20:03
کسی در مورد

HpDv6-3190
و
HP Dv6-3150

نظری داره؟خوبه ؟گرمه؟

3190 بگیرم یا dell 1558-d ?

pooriya_hp
23-11-2010, 20:08
100% hp pavilion 3190 بگیر....
اصلا با dell 1558 قابل قیاس نیست !!!!

parmida00
23-11-2010, 20:10
100% hp pavilion 3190 بگیر....
اصلا با dell 1558 قابل قیاس نیست !!!!

حدود قیمت را دارید؟این مشکل سوختن چیپست که فروشنده ها میگن در مورد اچ پی راسته؟

pooriya_hp
23-11-2010, 22:38
والا من قیمت ندارم ..........
در مورد سوختن چیپست ها و داغ کردن بهتره به این تاپیک سری بزنی :

به صفخات دیگرش هم مراجعه کن از اطلاعات خوبی بهرمند خواهید شد ..........
اگر سوالی بود در مورد گرما در همون تاپیک مطرح کنید.

موفق باشید

irinn65
24-11-2010, 02:37
خب hp هم آمریکای هست و یکی از نقاط مثبتش همین گذشته اش هست
جدی اچ پی امریکایی هستش؟!پس چرا مثل وایو مانوری نداده؟!معمولا ساخت امریکارو میگن اما اچ پی هیچ چیزی نگفتن!

irinn65
25-11-2010, 01:56
اوه دوستان معذرت میخوام انگار سوال من باعث متشنج شدن فضا شد...!!!!!:11:
اما بعضی مدلهای وایو البته بالای 1 میلیون تومان ساخت امریکاست هنوز....من منظورم ساخت امریکاست نه تحت لیسانس امریکا که اشتباها گفته شد اچ پی ساخت امریکاست!

tiyam 01
25-11-2010, 09:30
lol . شما دیدتون فقط دوروبر خودتونه. محدوده دنیا واسه شما اطراف خودتونه.
سونی اریکسون تو ایران دومین برند پر فروش بود اما تو دنیا پنجم. الان جز پنج تا هم نیست

Pami
25-11-2010, 13:27
بحثی که مربوط به اختلاف های شخصی خودتون هست رو در پروفایل همدیگه دنبال کنین
مطالبی هم که مربوط به این تاپیک نمیشه مثل بحث در مورد کشور سازنده و میزان فروش و ... رو هم در یک تاپیک دیگه عنوان کنین نه اینجا .

پست های بی ربط تماما پاک شدند .

irinn65
02-12-2010, 06:08
lol . شما دیدتون فقط دوروبر خودتونه. محدوده دنیا واسه شما اطراف خودتونه.
سونی اریکسون تو ایران دومین برند پر فروش بود اما تو دنیا پنجم. الان جز پنج تا هم نیست
به هر حال باید تمامی جهاتو در نظر گرفت!در ایرانم خب قبلا وایو پرفروش بود اما الان اچ پی چون داره قیمتهای پایین تری عرضه میکنه با همون امکانات خب میتونه در ایرانم پرفروش باشه

mohammadrezag
01-02-2011, 07:23
hp بهترین گزینه هست .....
در خریدش شک نکن ......

برام سوال شده چرا انقدر شما روی اچ پی تعصب دارین ؟
منم اچ پی می خواستم بگیرم
اما با این وضعیت داغ کردن ...:45:

من می خوام یه لپ تاپ خر کار بگیرم از صبح تا آخر شب روشن باشه باهاش کار کنم ...
نمی خوام داغ کنه !

شنیدم که لنووو مناسبه برای کار زیاد

نظر دوستان ؟؟ ... :7:

hasansoft
01-02-2011, 09:24
برو elitebook بگیر یکسال روشن بزار دستگاه رو

aka_karkas
01-02-2011, 10:02
من خودم می خواستم hp بگیرم اما دیدم چرا پولم رو ریسک کنم Asus N61JQ گرفتم دارم لذتشو میبرم من پیشنهادم سری N ایسوزززززززززززز

pooriya_hp
01-02-2011, 16:15
برام سوال شده چرا انقدر شما روی اچ پی تعصب دارین ؟
شما فکر می کنید کپانی hp میاد به من پول بده که براش تبلیغ کنم ؟؟؟؟

و چرا باید به دلیل تعصب (( که ندارم )) دوستان خودم رو منحرف کنم ؟؟؟

دلیل اینکه من به hp علاقه دارم فقط و فقط گذشته این شرکت هست .....

M A M M U T
01-02-2011, 21:11
دوستان 3140 یا 3150 هم داغ میکنه؟یعنی ممکنه چیپش بسوزه؟
من خیلی از لپ تاپم (در آینده) کار میکشم و قطعا پول هم ندارم که یکی دیگه بخرم

pooriya_hp
02-02-2011, 00:11
نه آقا هیچ مشکلی نداره .....

مگه طراح مسخره دست این و اون هست که بیاد جنس رو بزنه بعد پس فردا جنس بسوزه !!!؟؟

mohammadrezag
02-02-2011, 01:10
ممنون ، حسن و aka_karkas
aka_karkas استفاده شبانه روزی منظورمه ها ...

دوستان دیگه نظری ندارند .. ؟ حسن جان lenovo چطوریه ؟ میشه مثل elitebook ازش کار کشید ؟

---------- Post added at 02:07 AM ---------- Previous post was at 02:04 AM ----------

مگه طراح مسخره دست این و اون هست که بیاد جنس رو بزنه بعد پس فردا جنس بسوزه !!!؟؟

داش پوریا قبول کن که اچ پی داغ می کنه ...

پوریا جان نظرت در مورد elitebook چیه ؟...

---------- Post added at 02:10 AM ---------- Previous post was at 02:07 AM ----------

دوستان کسی hp pv dv6-3052 داشته ؟ چطوره ؟

pooriya_hp
02-02-2011, 01:57
داش پوریا قبول کن که اچ پی داغ می کنه ...
انقدر در رابطه با داغ کردن توضیح دادم دیگه قاطی کردم :31:

پوریا جان نظرت در مورد elitebook چیه ؟...
بهترین سری pavilion dv6 هست

دوستان کسی hp pv dv6-3052 داشته ؟ چطوره ؟
زیاد جالب نیست ... مدل های بهتری وجود دارند ....

gooogle
02-02-2011, 02:08
من 2 ساعت با hp g62 كار كردم و بدون تعصب ميگم داغي نديدم ولي وقتي با dell 45 دقيقه كار كردم داغ كرد... الان مدلش تو ذهنم نيست ولي چيزيو كه ديدم گفتم...

Desperate
02-02-2011, 02:33
hp به خاط اینکه بدنش فلزیه داغ به نظر میرسه و الا داغ نیست.

mohammadrezag
02-02-2011, 04:22
البته مبنای سنجش من 45 دقیقه و یک ساعت نیست گوووگل جان ...
من می خوام کار شبانه روزی ازش بکشم
مثل همین پی سی بیچاره ام !
دوستان لطفا کمک کنید ... چی بگیرم ؟ ... برام خیلی مهمه که چند سال برام کار کنه و کار مداوم
البته نه کار سنگین گرافیکی و ...
برنامه نویسی و ...

mohammadrezag
02-02-2011, 04:41
نظرتون رو در مورد این مدل بگید لطفا EliteBook 8540w

hasansoft
02-02-2011, 10:14
هیچ مشکلی نداره
بیشترین فروش را در دنیا داشته است

mohammadrezag
02-02-2011, 15:06
حسن جان چند جا دیدم گفتی EliteBook برای کار زیاد خوبه
1 سال هم روشن باشه چیزیش نمیشه
اما دلیل نگفتی
تست کردی ؟ یا ...
ممنون می شم بگی

saeediust
03-02-2011, 16:07

با كمال احترام براي شما ولي بايد عرض كنم كه، بله طراح، مسخره است چون بنده 3 مدل لپتاپ hp ديدم كه چيپ vga سوخت و گارانتي هم نامردي نكرد و تا تونست تو پاچه ما كرد.
يكيش ماله خود منه
دوتاش هم مال دوستام
موفق باشي عزيزم

pooriya_hp
03-02-2011, 16:10
شما چه مدلی گرفتید ؟

fabio montari
03-02-2011, 20:15
برای منم dv3 هست داغ میکنه

resident1369
04-02-2011, 11:03
سلام دوستان :20:
ميخام لپ تاپ بخرم بين y560 و 3172 hp شك كردم بدجور:41:
از لحاظ كانفيگ تو يه مايه هسن ولي از لحاظ كيفيت نميدونم
هركي هرچيو داره تبليغ ميكنه
ممنون ميشم

hasansoft
04-02-2011, 18:31
3172 رو چند تا از بچه های همین فارو م گرفتن خوب بوده

resident1369
04-02-2011, 19:24
جدي :8:
ببخشيد اين حرفايي كه فروشنده ها ميزن درسته يا نه؟!
داغ ميكنه ! قطعاتش نيس! خرابيش زياده و...
همه ديگه ميدونيد
ميشه راهنماييم كنين
بازم ممنون

Amir Varasteh
04-02-2011, 20:19
Lenovo هم عالیه.

الان همه ی برند ها خوب شدن. انتخاب خیلی سخته و تفاوت کم.

resident1369
04-02-2011, 23:32
حالا اگه شما بوديد كودومو با اطمينان بر ميداشتيد :20:؟

jahan_n_s
05-02-2011, 00:12
دوستانی که hp دارن و میگن داغ میکنه بگن که دیگران نخرن
دوستانی که hp ندارن چرا حرف مفت میزنن
من چند تا تایپیک دیگه هم گفتم که خودم 3140 دارم و داغ نمیشه البته وقتی CALL OF DUTY BLACK OPS بازی میکنم گرم میشه ولی داغ نمیشه و خیلی هم خوب جواب میده

jahan_n_s
05-02-2011, 00:19
جدي :8:
ببخشيد اين حرفايي كه فروشنده ها ميزن درسته يا نه؟!
داغ ميكنه ! قطعاتش نيس! خرابيش زياده و...
همه ديگه ميدونيد
ميشه راهنماييم كنين
بازم ممنون

عزیزم اگه میخوای بگیری از مدلهایی بگیر که دیگران داشتن و به مشکل باهاش بر نخوردند - الان بعضی از مدلهای دل هست که کم خرابی نداده و این در مورد hp هم هست - بعضیا بدون تحقیق یا حرف فروشنده یه چیزی میگیرن که پشیمون میشن
شما تایپیکای زیر رو ببین همه dv6 مخصوصا dv6-3150 دارن یه نفرم شکایت نکرده

اونیم که میگه hp من و دوستام خراب شده بگو مدل بده شما از اون مدل نخر

elvin_1987
05-02-2011, 00:35
دوستانی که hp دارن و میگن داغ میکنه بگن که دیگران نخرن
دوستانی که hp ندارن چرا حرف مفت میزنن
من چند تا تایپیک دیگه هم گفتم که خودم 3140 دارم و داغ نمیشه البته وقتی CALL OF DUTY BLACK OPS بازی میکنم گرم میشه ولی داغ نمیشه و خیلی هم خوب جواب میده
داداش معلومه دیگه یک لپ تاپی که سی پی یو کور ای5 داره بیشتر از لپتاپی که سی پی یو ا 3 داره گرم میکنه و در کارت گرافیکم همین تور.
اینم بگم من به شخصه دیدم طرف لپتاپ رو میزاره رو پاش یا رو فرش کار میکنه خوب عزیز من اون موقع عمل مکش هوا درست انجام نمیشه به خاطر اینکه جایی که هوا می خواد وارد بشه توسط زانو یا پرز فرش گرفته میشه و به مرور باعث خرابی میشه.

اینم بگم همه موقعی میشه دو لپتاپ رو با هم از نظر گرما مقایسه کرد که هر دوتا یک کانفینگ داشته باشن مثل نوع سی پی یو و گرافیکش.

d.b23
05-02-2011, 01:45
بچه ها Envy 15-1104 به نظرتون خر کار هست؟
تو همه ریویو ها نوشتن که داغ میکنه ولی می خوام ببینم میشه ازش 4-5 سال کار کشید(با استفاده متوسط)؟

pooriya_hp
05-02-2011, 12:42
4-5 سال کار کشید
بهترین لپ تاپ هم باشه یا بقول بعضی از دوستان خنک ترین لپ تاپ هم باشه ...

عمر مفدیش 3 سال هست ....

rasou99
06-02-2011, 20:30
سلام دوستان :20:
ميخام لپ تاپ بخرم بين y560 و 3172 hp شك كردم بدجور:41:
از لحاظ كانفيگ تو يه مايه هسن ولي از لحاظ كيفيت نميدونم
هركي هرچيو داره تبليغ ميكنه
ممنون ميشم
یعنی واقعاً بین این دو مدل شک داری؟؟:18: تمام کسایی که کارشون لپ تاپه اعتراف میکنند که درجه یک ترین قطعات رو اچ پی استفاده میکنه. مشکل اچ پی در ایران فقط گارانتیه که پیشنهاد میکنم از یه جایی بگیری که اگه دو روز دیگه خراب از کار در اومد ( که توی سری dv6 3000 تقریباَ نایابه ) جوابتو بدن

10211365
10-02-2011, 17:51
با سلام . دوستان نظرشون رو درباره probook 4520 بگن ببینم اینم مشکل داغ کردن داره یا نه ؟؟؟ در کل خوبه این مدل رو بگیرم یا نه ؟؟؟ یا بی خیال شم و یه g62 بگیرم ؟؟؟ اساتید کمک کنید ؟؟؟:10:

10211365
10-02-2011, 22:10
کسی نیست اینجا به ما یه help ی بده !!!؟؟؟ گیر انتخاب نهایی هستم کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــک کنید دوستان....:19:

elvin_1987
11-02-2011, 11:51
اساتید تو راهپیمایی هستند.:46:

10211365
11-02-2011, 12:02
ایول ... :10::11::5:.....

hasansoft
13-02-2011, 01:41
بچه ها Envy 15-1104 به نظرتون خر کار هست؟
تو همه ریویو ها نوشتن که داغ میکنه ولی می خوام ببینم میشه ازش 4-5 سال کار کشید(با استفاده متوسط)؟

تا 4 سال میخواهی با این مدل کار کنی؟؟

به نظر من این مدل خیلی خوبه

hasansoft
17-02-2011, 01:38
با سلام . دوستان نظرشون رو درباره probook 4520 بگن ببینم اینم مشکل داغ کردن داره یا نه ؟؟؟ در کل خوبه این مدل رو بگیرم یا نه ؟؟؟ یا بی خیال شم و یه g62 بگیرم ؟؟؟ اساتید کمک کنید ؟؟؟:10:

لطفا در قسمت مربوطه پست دهید

10211365
17-02-2011, 10:10

کجا بپرسم عزیز ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :5:

10211365
17-02-2011, 10:12

کجا بپرسم عزیز ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :5: لینک بده ....

10211365
26-02-2011, 23:03
ما که خریدیمش این 4520 رو .... اون قدر که میگن که داغ نمیکنه !!!!! :31: چقدر زدن تو سر این HP هر چی باشه از DELL :40: :2: که بهتره.... :21::27: :8::5:

elvin_1987
27-02-2011, 09:55
ما که خریدیمش این 4520 رو .... اون قدر که میگن که داغ نمیکنه !!!!! :31: چقدر زدن تو سر این HP هر چی باشه از DELL :40: :2: که بهتره.... :21::27: :8::5:
عزیز مبارکت باشه.سری خوبی خریدی این سری تا اونجا که شنیدم میگم خر کاره:10:

10211365
27-02-2011, 23:46
ممنون عزیز.... امیدوارم فنش بچرخه برام....:31:.. راستی این ریفر چیه واسه لپ تاپ که دوستان میگن؟؟؟:5:

10211365
28-02-2011, 00:26

ممنونم دوست جون....:10: :7::26::33::15::42::11:

u3f_uah2006
28-02-2011, 01:30
سلام به اساتید عزیز
من میخواهم همین امروز و فردا یک نوت بوک تا سقف 1.5 بخرم،نظرتون روی hp 3052 یا hp 3190 چیه . یا اینکه در این رده کانفیگ ،چی پیشنهاد میدین؟

Apolo_220
01-03-2011, 06:30
سلام به همه دوستان:20:
مدتی هست که همه ی توضیحات دوستان رو میخونم:31:
hp 4520s-e رو دوست دارم...
رم 4 با گرافیک 1
cpu 5i
متوجه نشدم در آخر که آیا این مدل هم داغ میکنه؟:13:
آیا خرابی داره؟
بخرم یا نه؟؟؟
به شما دوست عزیز هم تبریک میگم...مبارکت باشه:40:
اگه بخوام acer5742g بخرم با همین مشخصات نظرتون چیه؟؟؟
لطفا سریع جواب بدین
با تشکر

10211365
01-03-2011, 17:04
سلام به همه دوستان:20:
مدتی هست که همه ی توضیحات دوستان رو میخونم:31:
hp 4520s-e رو دوست دارم...
رم 4 با گرافیک 1
cpu 5i
متوجه نشدم در آخر که آیا این مدل هم داغ میکنه؟:13:
آیا خرابی داره؟
بخرم یا نه؟؟؟
به شما دوست عزیز هم تبریک میگم...مبارکت باشه:40:
اگه بخوام acer5742g بخرم با همین مشخصات نظرتون چیه؟؟؟
لطفا سریع جواب بدین
با تشکر

4520s رو بگیر اطمینان داشته باش که از خریدنش پشیمون نمیشی... داغ نمیکنه یعنی واسه من بعد از 40-50 دقیقه فنش به کار میفته اونم در حد چند لحظه از خریدش لذت می بری شک نکن....:33::15::7:

Apolo_220
02-03-2011, 20:31
mer30 duste aziz
man farda mikham beram bekharam
omidvaram baraye manam fanesh becharkhe:31:

aseman5061
02-03-2011, 22:23
دوست من سالم من خودم hp دارم درسته یکمی داغ میکنه ولی با خرید فن واسه زیر لب تاب مشکلش حل میشه:46:

Camaro Z 28
03-03-2011, 15:49
این تاپیک به این شکل به جایی نمیرسه
حداقل دوستان که Hp دارن مدل دستگاه با دما سیستم رو در حالت Load و Idle ذکر کنن
خود من Dv9000 دارم که حدود سه سالشه
داره روزی 6 - 8 ساعت کار میکنه و تا حالا مشکلی نداشتم
دمای CPU تو رنج 50 تا 75 است تازه TL- 60 CPU (البته خودم یه کوچولو تیونش کردم!)
نمیشه گفت این برند داغ میکنه اون برند نه !!!
توی همین فروم یکی از دوستان فوجیتسو گرفته بود و از دما بالای اون شاکی بود.

Apolo_220
03-03-2011, 19:39
salaaaaaaaaaam
manam emruz Hp 4520s ro gereftam
ba gerafic 1g
:)
behem tabrik nemigin???:20:

10211365
03-03-2011, 22:21
salaaaaaaaaaam
ba gerafic 1g
تبریک میگم عزیزم. مبارک باشه :10: حالا که خریدیش نظرت دربارش چی هست ؟ چند گرفتی ؟ :11:

Amir Varasteh
03-03-2011, 22:31
salaaaaaaaaaam
ba gerafic 1g
ضمن تبریک به شما، لطفا فینگیلیش ننویسین.

Apolo_220
04-03-2011, 00:03
ممنونم از تبریکتون
:20:
خوبه
من مشکی گیرم اومد...مال شما هم مشکیه؟؟؟
860 تومان
با مخلفاتش 900 شد:31:
کارت TV و ....
خوبه
دوسش دارم:40:

mmonemi
07-03-2011, 14:06

بهتره بگين چرا apple-mac توش نيست

mehrdad_andami
05-04-2011, 10:24
ممنونم از تبریکتون
:20:
خوبه
من مشکی گیرم اومد...مال شما هم مشکیه؟؟؟
860 تومان
با مخلفاتش 900 شد:31:
کارت TV و ....
خوبه
دوسش دارم:40:

سلام آقا این اپ تاپ که گرفتی چه طوره..؟؟؟ خوبه..؟؟ مشکلاتی رو که میگن HP داره رو هم داره..؟؟؟ گرافیکگ واسه بازی جواب میده یا نه..؟؟ من خیلی از ظاهرش خوشم میاد...

kaktus10
05-04-2011, 20:50
یه نقدی ازلحاظ قدرت پردازش و توان گرافیکش بکنی همه ازت ممنون میشن(گرماش یادت نره):5:
من هم خیلی از ظاهرش خوشم میاد...

kaktus10
05-04-2011, 21:00
خدمت دوستان عرض کنم که روی Probook 4520 ' گرافیک Radeon HD 6370M نصب شده؛

که این کارت گرافیک Radeon HD 6370M با رم یک گیگ تقریبا عملکرد ضعیفی داره و به بازی CoD Black ops در رزولوشن متوسط ، تنها 24 فریم بر ثانیه میده که این کمی پایین هست(1 فریم پایین تر از استاندارد).

mehrdad_andami
05-04-2011, 22:13
خدمت دوستان عرض کنم که روی Probook 4520 ' گرافیک Radeon HD 6370M نصب شده؛

که این کارت گرافیک Radeon HD 6370M با رم یک گیگ تقریبا عملکرد ضعیفی داره و به بازی CoD Black ops در رزولوشن متوسط ، تنها 24 فریم بر ثانیه میده که این کمی پایین هست(1 فریم پایین تر از استاندارد).

خوب پس یعنی به درد نمیخوره...؟؟؟؟ حالا یک فریم پایین تر رو ما یک کاریش میکنیم. مثلا Dirt 2 میشه باهاش بازی کرد..؟؟؟

kaktus10
05-04-2011, 22:23
این یه میزان رو به شما میده تا بتونید توانایی این کارت رو درک کنید
اگر خیلی اهل بازی باشید (که بعید میدونم) شمارو اذیت خواهد کرد

هرچه تعداد فریم بر ثانیه بیشتر باشد شما Slowmotion رو کمتر حس خواهید کرد
مقدار پایینتر از 25 فریم بر ثانیه عمل Slowmotion محسوس خواهد بود

mehrdad_andami
06-04-2011, 07:43
این یه میزان رو به شما میده تا بتونید توانایی این کارت رو درک کنید
اگر خیلی اهل بازی باشید (که بعید میدونم) شمارو اذیت خواهد کرد

هرچه تعداد فریم بر ثانیه بیشتر باشد شما Slowmotion رو کمتر حس خواهید کرد
مقدار پایینتر از 25 فریم بر ثانیه عمل Slowmotion محسوس خواهد بود
دوست عزیز من از فریم بر ثانیه و اینها اطلاع دارم. منظورم این بود که این اطلاعات رو از جایی که این کارت گرافیک رو تست کرده میگید. اگه آره لینک رو بزارید تا بقیه هم استفاده کنن.
مثلا 3D Maker چنده و .......

amin_a_y
07-04-2011, 12:00
سلام دوستان
من دیروز یه لپتاپ ho خریدم
میگن که داغ میکنه من چیزی ندیدم
البته زیاد فشار نیاوردم
ولی سمت راست لپتاپ که سرد سرد بود
ولی سمت چپش یکم گرم شده بود

moto7752
07-04-2011, 12:46
سلام
می خوام این مدل رو بگیرم .
HP Pavilion G62-b54

مشخصات کلی: لپ تاپ نوع معمولی - وزن 2.5 کیلوگرم
پردازنده: Intel 460M Core i5 2.53 GHz - Cache 3 MB - BUS 1066 MHz
حافظه: 4 GB DDR3
هارد دیسک: 500 GB 7200RPM
کارت گرافیک: ATI Radeon HD 5470 DDR3 1024 MB UpTo 2714 MB
صفحه نمایش: 15.6" - Bright LED
امکانات: DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port
سایر مشخصات: باتری 6 سلولی - DOS

قیمت 800

اگه کسی داشته بگه چه مشکلاتی داره یا هر کدوم از دوستان فکر می کنن با این قیمت مدل بهتری می شه گرفت راهنمایی کنن .

ممنون:20:

Apolo_220
12-06-2011, 20:15
ببخشید دیر جواب میدم....
چند ماهی که این لپ تاپ رو دارم
ازش راضی هستم
بازی هم روش نصب کردم...بازی های جدید و با گرافیک بالا....مثلا shift 2
جواب میده...
من که مشکلی ندارم
اما سعی کنید با لپ تاپ زیاد بازی نکنین
در مورد گرماش باید بگم اصلا اونطوری که فکر میکنین نیست
داغ نمیکنه.....خیالتون راحت
من یبار 3 ساعت باهاش بازی کردم:31:
فقط گرم میشه که بایدم بشه...مگه یخچاله سرد بمونه:20:
آقا خوبه....من راضی هستم
باطریشم نسبتا با دوام هستش
اگه ازش خوشت اومده شک نکنین بخرین....
راستی کیبوردش فوق العاده راحته

bbsbsbs2012
13-06-2011, 14:34
من هم می خواستم یه لپ تاب HP DV6-6090ee بگیرم و به نظرم که خوبهه

ariaei_tabar
15-06-2011, 21:13
مدل های جدیداش یکم بهتر شدن

ali6236
22-07-2011, 09:26
سلام
آیا مدل dv6-6050 هم داغ می کند؟

artyst
15-06-2012, 17:15
دوستم یه لپ تاپ hp داره از همه چیزش راضی بود به جز داغ شدنش میگه خیلی داغ میشه

amin666
16-06-2012, 02:43
مدل لپتاپش و بیشترین کارهایی که می کنه با لپتاپ چیه؟

artyst
16-06-2012, 09:57
مدل لپتاپش و بیشترین کارهایی که می کنه با لپتاپ چیه؟

مدل لپ تاپ hp Pavilion DV6 2190 و دانشجو هست دقیق نمیدونم بیشتر چه کارایی باهاش انجام میده چون هیلی داغ میکنه برای لپ تاپش فن خنک کننده خریده

flower boy2
16-06-2012, 16:02
حالا که این تاپیک اومده بالا ممنون میشم اگه کسی جواب سوالمو بده.من نهایتا 2 هفته دیگه اگه انتخابمو قطعی کنم قصد خرید لپ تاپ دارم و از مدلهای مختلف بین لنووz570و اچ پی dv6-6c45 گیر کردم .اگه میشه کسایی که تجربه این مدل اچ پی رو دارن یه کم در مورد داغ کردن در حالت عادی و کارای سنگین بگن چون احساس میکنم به خاطر گرافیک قدرتمند7690xtکه داره احتمال داغ کردنش از دیگر مدلها بیشتر باشه.آیا واقعا اینطوریه؟؟؟

ulsss
16-06-2012, 16:32
حالا که این تاپیک اومده بالا ممنون میشم اگه کسی جواب سوالمو بده.من نهایتا 2 هفته دیگه اگه انتخابمو قطعی کنم قصد خرید لپ تاپ دارم و از مدلهای مختلف بین لنووz570و اچ پی dv6-6c45 گیر کردم .اگه میشه کسایی که تجربه این مدل اچ پی رو دارن یه کم در مورد داغ کردن در حالت عادی و کارای سنگین بگن چون احساس میکنم به خاطر گرافیک قدرتمند7690xtکه داره احتمال داغ کردنش از دیگر مدلها بیشتر باشه.آیا واقعا اینطوریه؟؟؟

این مدل اچپی با داشتن coolsense زیاد داغ نمیکنه حتی از مدل های هم ردش دمای کمتری داره انتخاب خوبی هست
اینکه میگن اچپی داغ میکن برای مدل های قدیمی است و مدل ها ی جدید مثل dv6 6cxx مشکل گرما ندارن برای این مدل دمای 75 و 80 بترتیب برای گرافیک و سیپی یو گزارش شده که از مدل های هم ردش پایین تره{در 100 درصد لود}

ulsss
16-06-2012, 16:35

راستی یادم رفت بگم اگه یکم صبر کنی dv6 7000 داره میاد.

amin666
16-06-2012, 17:35
2190 رو نمی دونم.اصلا ندیدم تا حالا.ولی dv6 سری 6000 و 7000 مشکل گرمایی ندارن.در ضمن مسلما همچین گرافیکی موقع بازی گرمای زیادی تولید می کنه که طبیعیه.ولی در کل مشکل خاصی نداره.اخه بعضیها تا لپتاپ یه کم گرم می شع می ترسن که دیگه الان می سوزه!اینجوریا هم نیست.در ضمن هوای اتاق هم خیلی تاثیر داره واسه لپتاپ.من خودم وقتی کولر خونمون روشته دماش کاملا پایینه.حتی موقع بازی.ولی اگه اتاق گرم باشه دمای لپتاپ هم بالاتر میاد.مخصوصا تو تایستون.کول پد و اینا هم فکر نمی کنم خیلی تاثیر داشته باشه.دمای این لپتاپ در حالت عادی پایینه.در موقع گیم هم نسبت به هم رده هاش با ز فکر می کنم پایینه.در کل مشکل خاصی نداره

flower boy2
16-06-2012, 21:11
راستی یادم رفت بگم اگه یکم صبر کنی dv6 7000 داره میاد.
این مدل کی میاد و قیمتش دوره بره چند هست؟اونم گرافیکش 7690xtهست؟چون باید به بودجه ام بخوره!

vahidbaq
08-10-2015, 09:14
میدونم تاپیک رفته زیر خاک. اما این شایعه داغ کردن hp هنوز هم سر زبون ها هست که به نظر من اشتباس. من خودم probook 450 hp دارم. یکساله هر روز صبح تا شب روشنه. اصلا داغ نمی کنه. فقط موقع اجرای بازی های گرافیکی سنگین که از کارت گرافیک دومش استفاده می کنه یکم گرم میشه. اونم نه بیشتر از برند های دیگه. البته از کول پد هم هیچوقت استفاده نمی کنم.

Public Enemy
08-10-2015, 22:23
دوست عزیز تاپیک قدیمی هست :n02:

------------------

از قدیم گفتن با یک گل بهار نمیشه . متاسفانه چند مدل محدود وارد ایران میشه و همون چند مدل هم دچار ایراد میشن و کل برند رو زیر سوال میبرند . به عنوان مثال خرابی Dell n5010 و ورود مدلهای نامناسب که باعث شده این برند در ایران خدشه دار بشه