PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : براي وصل کردن يک پرينتر به دو کيس?

sabz1
30-10-2010, 19:16
1- براي وصل کردن يک پرينتر به دو کيس بدون شبکه کردن می خواهم کمترین هزینه را داشته باشد چون کار زیادی ازش نمی کشم تا العان به صورت دستی کابل usb را از این کیس قطع می کردم و به کیس دومی وصل می کردم .
2- پرینتر من لیزری است کابل usb بیشتر از 5متر بیشتر جواب نمی ده راهی نداره که تا 9 متر جواب بده؟؟؟

SNOW PATROL
04-11-2010, 08:55
فکر نکنم بدون شبکه کردن بشه این کار رو کرد

cao-cao
04-11-2010, 09:14
شما یه دونه کابل کراس بگیر د.تا سیستمت رو با هم شبکه کن بعد پرینتر رو روی شبکه شیر کن
یه سری پرینترها هم از دوتا کابل سریال و usb پشتیبانی میکنن

sabz1
12-11-2010, 11:00
از توجه ای که کردید متشکرم برای وصل کردن دوکیس به یک مانیتور از کی وی ام استفاده میشه یعنی چیزی نساختن که یک پرینتر را به دو کیس وصل کنیم مشکل شبکه احتمال ویروسی شدن است که برای من خیلی مهم است خواهش می کنم بحث ویروس کش و این حرفها را وسط نکشید باید یک راهی داشته باشه ولی خوب هنوز راهش را پیدا نکردم .

sabz1
03-09-2011, 08:52
بلخره راهش را پیدا کردم باید یک usb 2.0 auto switcher خرید که تا 4 تا کیس را به یک پرینتر وصل می کنه و اتو ماتیک از هر کیسی دستور پرینت بدهی به طور اتو ماتیک کار میکنه فقط گفتند با هم دستور پرینت ندهید حدود قیمت 28000 تومان.

EXTREME
03-09-2011, 09:21
بلخره راهش را پیدا کردم باید یک usb 2.0 auto switcher خرید که تا 4 تا کیس را به یک پرینتر وصل می کنه و اتو ماتیک از هر کیسی دستور پرینت بدهی به طور اتو ماتیک کار میکنه فقط گفتند با هم دستور پرینت ندهید حدود قیمت 28000 تومان.
خوب با لن و شبکه کردن هزینتون که خیلی پایین تر میاد کاری هم نداره یک آی پی دادن هست و add کردن پرینتر تو اون سیستم
برای شبکه هم اگه یه سیستم ویروسی باشه تا یک فایل شیر شده ویروسی ردو بدل نشه اتفاقی نمیفته
یعنی از یه سیستمی که ویروسی هست نباید از فایل شیر شده اش استفاده کنید

sabz1
04-09-2011, 10:26
شما درست می گید ولی من هم بیراه نمی گم از نظر امنیت کدوم بهتره!:20: