PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگ کردن لپ تاپ هنگام اتصال کابل شبکه به لپ تاپ

mohager2011
14-04-2011, 14:34
سلام خدمت دوستان عزیز.من یه مشکلی واسم پیش اومده که امیدوارم دوستان منو راهنمایی کنن.من رو لپ تاپم ویندوز سون نصب شده و اینترنت ADSL دارم اما زمانی که کابل شبکه رو برای اتصال به اینترنت به سیستم وصل می کنم سیستم بعد از چند ثانیه هنگ می کنه.ویندوز رو عوض کردم اما باز هم نشد. در ضمن سیستم من آخرین سیستم با قطعات بالا هست.اگه کسی میتونه راهنماییم کنه ممنون میشم.:41::41::41:

impera
09-06-2011, 18:23
آقا منم همین مشکل رو دارم اگر مشکلت حل شد به منم بگو دیگه خسته شدم از بس هنگ کرد دیگه می ترسم تو اینترنت برم

amir.zomorodian
09-06-2011, 19:42
سلام دوستان
مدل لب تاپ رو بگین و چون ویندوز سون هست رو لب تاپ دستگاه خود درایور لن رو شناسایی می کند
حتماً از خود سایت سازنده لب تاپ آخرین درایور مربوط به لن را گرفته و دوباره نصب کنید
منتظر پاسختان هستم

xxsoh
03-08-2011, 11:01
سلام منم همين مشكل و دارم
البته بگم من هم لب تاپم هم پي سيم جفتشون ويندوز 7 هست و وقتي به اينترنت . شبكه وصل ميشه خيلي وقتها گير ميكنه
من فكر ميكنم از ويندوز 7 هست چون من چنين ويندوز 7امتحان كردم حتي ويندوز اصل ولي باز وقتي به شبكه وصل ميشم طوري هنگ ميكنه كه بايد ريست كرد .
ضمنا هم لبتاپم هم كامپيوترم جديدترين هسن ويندئوزشم اصله
يكي پيدا شه كمك كنه خيلي مشكل بديهههههه

البته من اين مشكل ذو هم با اينترنت موبايل و هم ADSL دارم
يعني فكر مي كنم اين ويندوز 7 يه مشكل اساسي با شبكه داره كه اينجوري ميشه الان 4 تا سيستم دارم كه با ويندوز 7 همين مشكل و دارن

---------- Post added at 11:01 AM ---------- Previous post was at 10:58 AM ----------

من يه جا اينو پيدا كردم انجام بديم ببينيم چي ميشه

نقل قول: هنگ windows 7 هنگام اتصال به اینترنت

سلام خدمت دوست عزیز
لطفا کارهایی که میگم رو انجام بدین
۱- آنتی ویروس و فایروال را غیر فعال کنید .
برخی از آنتی ویروس ها و فایروال ها هنوز سازگاری کاملی با ویندوز ۷ ندارند
۲- درایور مودم و تجهیزات مربوط به شبکه را دوباره نصب و یا تعویض کنید .
گاهی اوقات مشکل از درایورهاست .
۳- با استفاده از ابزارهای ویندوز عیب یابی کنید .
۴- حذف درایور و نصب مجدد آن توسط ویندوز .
۵- غیر فعال / فعال کردن مودم ( یا کارت شبکه ) .
ابتدا مرحله اول رو انجام بده اگه جواب نداد مرحله 2 اگه جواب نداد 3 و.... حتما جواب میده

xxsoh
03-08-2011, 11:17
من آنتي ويروسم و قطع كردم بازم اونجوري شد.آنتي ويروسم avast
از درايورم نيست

join me
03-08-2011, 23:17
بایوس مادربوردت رو آپدیت کن با اخرین ورژن ...

siavash_titanic
30-09-2011, 13:09
سلام منم همین مشکل رو دارم.
مدل لپتاپم dell 5010 هست . درایوراشم آپدیت هست. ویندوز رو هم عوض کردم جواب نداد.
یه ایسوس مینی دارم مدل 1015b . با اینکه همون ویندوز روش نصبه این مشکل رو نداره . ممکنه مشکل سخت افزاری باشه ؟
لطفا راهنمایی کنید ...

bahmaniq
28-10-2011, 21:04
منم این مشکلو داشتم.. حتی به خاطر این مشکل لپتاپو عوض کردم.راه حلش اینه که IP و subnet mask & Default Gateway & Preferred DNS & Alternate DNS رو به صورت دستی وارد کنید و روی حالت اتوماتیک نذارین. یه دلیل دیگش هم یاهو مسنجره. روی 64 بیتی مسنجر هنگ میکنه.برای چت از نرم افزارهای دیگه یا وب مسنجر استفاده کنید

siavash_titanic
01-12-2011, 08:28
سلام دوستان
مشکل من با تعویض مودم حل شد
موفق باشید

ABACAD
01-12-2011, 09:44
البته در لپ تاپ ها رو دقیقا در جریان ش نیستم ولی اغلب این مشکل وقتیکه کارت شبکه مشکل داشته باشه ایجاد میشه
مشکل ش هم یا سخت افزاری هست یا نرم افزاری که برای نرم افزاری باید بایوس رو اپدیت کنید مضاف بر اینکه کارت شبکه درست نصب شده باشه ولی من تو سیستم های عادی اغلب دیدم که مشکل سخت افزاری بود ناشی از خرابی کارت شبکه (گرد و خاک و ضرب دیدگی و ... مغزی کارت شبکه که سوکت میره توش)

دوست عزیزی که گفتند مودم رو عوض کردند میشه توضیحی بدن راجبش ؟؟؟

فقط یه احتمال وجود داره اونم این هست که لابد پهنا باندی که مودم پشتیبانی میکنه با پهنا باندی که کارت شبکه میده یکسان نیست و هنک میکنه که بازم مشکل سخت افزار شبکه س

tapesh_onlin
29-04-2012, 12:52
خسته نباشید
من هم لبتابم هنگ میکنه asus n43sn
اما وقتی میخام با فونیکس فلش کنم گوشیم رو
به نظرتون مشکل از چیه؟؟؟؟؟؟

saeed jo
03-05-2012, 13:46
سلام من همین مشکل رو داشتم درایور کارت شبکم رو دوباره نصب کردم درست شد

arman.71
27-09-2012, 02:58
سلام. منم این مشکل رو دارم. کلی آزمایش کردم فهمیدم از ویندوز 7 ـه. چون رو 6-7 تا لپ تاپ و کامپیوتر تست کردم...
جریان اینه که هر وقت یکی به مودم وصل باشه و با آخرین سرعت دانلود کنه، همه‌ی کامپیوترها هنگ میکنن. وقتی دانلود رو قطع کنه، همشون درست میشن.
اگه سیم تلفن به مودم وصل نباشه، بازم همه هنگ میکنن.
کلاً هر وقت یه کامپیوتر یا لپتاپ به مودم وصل باشه ولی اینترنت بهش نرسه، هنگ میکنه.

من با NetLimiter سرعت دانلود رو 2 kb کمتر از آخرین سرعت لیمیت میکنم، اصلاً هنگ نمیکنه.
اگه راه حلی برای این مشکل هست لطفاً بگین من تست کنم.

arman.71
06-10-2012, 20:15
سلام. منم این مشکل رو دارم. کلی آزمایش کردم فهمیدم از ویندوز 7 ـه. چون رو 6-7 تا لپ تاپ و کامپیوتر تست کردم...
جریان اینه که هر وقت یکی به مودم وصل باشه و با آخرین سرعت دانلود کنه، همه‌ی کامپیوترها هنگ میکنن. وقتی دانلود رو قطع کنه، همشون درست میشن.
اگه سیم تلفن به مودم وصل نباشه، بازم همه هنگ میکنن.
کلاً هر وقت یه کامپیوتر یا لپتاپ به مودم وصل باشه ولی اینترنت بهش نرسه، هنگ میکنه.

من با NetLimiter سرعت دانلود رو 2 kb کمتر از آخرین سرعت لیمیت میکنم، اصلاً هنگ نمیکنه.
اگه راه حلی برای این مشکل هست لطفاً بگین من تست کنم.
بالاخره فهمیدم !!!!
مشکل از آنتی ویروس بود! ( 5 ESET Smart Security ):31:
Real-time file system protection رو Disable کردم، درست شد!

ehsan459
17-10-2012, 02:56
سلام دوستان
من فکر میکنم اشکال از کابل شبکتون باشه (ممکنه از خود کابل یا بیشتر از سوکتهای کابل باشه)
یه کابل دیگه (کابل مستقیم - کراس نباشه فقط!) رو امتحان کنین