PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پژو 206 v9 sd بخرم یا نه؟

capitan prise
11-05-2011, 22:23
دوستان من می خواستم یک v9 ثبت نام کنم یا برم سراغ v8 ,
می خواستم ببینم دنده اتو مات 206 بدرد می خوره یا نه چون تو نمایندگی میگفتن بعد دو سال خراب می شه
لطفا راهنمایی کنید.

mohamad skystar
11-05-2011, 22:34
دوستان من می خواستم یک v9 ثبت نام کنم

می خواستم ببینم دنده اتو مات 206 بدرد می خوره یا نه چون تو نمایندگی میگفتن بعد دو سال خخراب می شه
لطفا راهنمایی کنید.

سلام دوست عزیز.
در مورد خراب شدن گیربکس هر خودرویی چه 206 چه خودروهای دیگه باید بگم شما باید با نحوه عملکرد اتوماتیک آشنا باشید.
بیشترین مشکلاتی که گیربکس های اتوماتیک پیدا میکنن عدم آشنایی راننده با این سیستم هست.به غیر از موارد خاص که گاهی اوقات واقعا گیربکس خرابی داره.
به هر حال شما بهترین گزینه رو انتخاب کردین تو SD ها و شک نکنید.
206 SD V9 خودرویی با قدرت و شتاب خوب-مصرف سوخت مناسب-امکانات در حد مناسب مانند تهویه اتوماتیک-ایربگ-ABS-خودرویی خانوداگی هست و هر کسی تا الان سوار بوده ناراضی نبوده.فقط فضای جلوی پای سرنشینان عقب یکم تنگ هست که این مشکل تمام 206 هاست نه درد حدی که کسی از خرید 206 منصرف بشه.به هر حال خیالت بابته همه چیز V9 راحت باشه.الان دیگه نسل خودروهای اتوماتیک هست به خاطر سهولت در رانندگی در داخل و خارج از شهر.اگر کروز کنترل هم نصب کنی روش دیگه عالیه.
موفق باشید.

مشخصات پژو 206 SD V9 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پژو 206 SD V9 مدل 90 قیمت 19270000 تومان

mehdi-2009
15-05-2011, 12:23
دوستان من می خواستم یک v9 ثبت نام کنم یا برم سراغ v8 ,
می خواستم ببینم دنده اتو مات 206 بدرد می خوره یا نه چون تو نمایندگی میگفتن بعد دو سال خراب می شه
لطفا راهنمایی کنید.

سلام یکی از اشناهای ماهم 206 اتومات داشت البته تیپ 6 به همین مشکلی که نمایندگی بهت گفت برخورد به نظر من اگه میخوای 100 درصد خیالت از گیربکس راحت باشه همون v8 بگیر چون اتومات همون طوری که میدونید تو محصولات داخلی شانسیه یه وقت خوب در میاد یا شایدم نه که بیشتر ه خوب درنمیاد :27:v8 مصرفش کمتره شتابش هم بیشتره

mohamad skystar
15-05-2011, 13:29
سلام یکی از اشناهای ماهم 206 اتومات داشت البته تیپ 6 به همین مشکلی که نمایندگی بهت گفت برخورد به نظر من اگه میخوای 100 درصد خیالت از گیربکس راحت باشه همون v8 بگیر چون اتومات همون طوری که میدونید تو محصولات داخلی شانسیه یه وقت خوب در میاد یا شایدم نه که بیشتر ه خوب درنمیاد :27:v8 مصرفش کمتره شتابش هم بیشتره

گیربکس های داخلی مشکلاتی داشتن که برطرف شده و الان خیلی خیلی اندک هستن که خراب بشن و طبق آخرین آماری که من از یکی از معتبرترین نمایندگی ها دارم این بوده که راننده آشنایی کافی با گیربکس اتوماتیک نداشته و به مرور زمان دچار مشکل شده و اکثرا میندازن گردن سازنده .

mehdi-2009
16-05-2011, 11:43
گیربکس های داخلی مشکلاتی داشتن که برطرف شده و الان خیلی خیلی اندک هستن که خراب بشن و طبق آخرین آماری که من از یکی از معتبرترین نمایندگی ها دارم این بوده که راننده آشنایی کافی با گیربکس اتوماتیک نداشته و به مرور زمان دچار مشکل شده و اکثرا میندازن گردن سازنده .
خداکنه این طور با شه که میگی ولی من که چشمم اب نمیخوره...
به هر حال v8 هم شتاب بهتری داره وهم مصرف کمتری حالا انتخاب بادوستمونه

mohamad skystar
16-05-2011, 13:32
خداکنه این طور با شه که میگی ولی من که چشمم اب نمیخوره...
به هر حال v8 هم شتاب بهتری داره وهم مصرف کمتری حالا انتخاب بادوستمونه

بله صحیح میفرمایید.
اما در کل امروزه گیربکش اتوماتیک رانندگی رو بسیار راحت و لذت بخش کرده و اگر کسی توان خرید خودروهای اتوماتیک خوب رو داشته باشه خیلی بهتر از دستی هست مگر مواقع خاص.
رانندگی در شهر واقعا راحت شده و سر چهارراه ها پاها اذیت نمیشن و در مسافرت های بیرون شهری هم راننده خستگی کمتری احساس میکنه.

capitan prise
21-05-2011, 12:52
اساسا" این گیر بکس ساخت کجاست آیا ساخت داخل هست یا وارداتیه ؟

mohamad skystar
21-05-2011, 17:41
اساسا" این گیر بکس ساخت کجاست آیا ساخت داخل هست یا وارداتیه ؟

گیربکس 206 های تیپ 6 و SD V9 ساخت فرانسه هست . اصلا کار ایران نیست.

kiaelectro
28-05-2011, 18:05
سلام
من هم قصد خريد 206 V9 را دارم آيا فكر نمي كنيد براي فروش افت قيمت اتومات بيشتر از گيربكس معمولي مي باشد

mohamad skystar
28-05-2011, 18:33
سلام
من هم قصد خريد 206 V9 را دارم آيا فكر نمي كنيد براي فروش افت قيمت اتومات بيشتر از گيربكس معمولي مي باشد

سلام دوست من.
حرف شما کاملا درسته.اما V9 بسیار خودروی مناسب و با کیفیتی تو رده خودش هست.
خودرو هرچی گرونتر افتش هم بیشتر.

it.dadkhah
30-12-2015, 15:19
سلام دوست عزیز.<br>
در مورد خراب شدن گیربکس هر خودرویی چه 206 چه خودروهای دیگه باید بگم شما باید با نحوه عملکرد اتوماتیک آشنا باشید.<br>
بیشترین مشکلاتی که گیربکس های اتوماتیک پیدا میکنن عدم آشنایی راننده با این سیستم هست.به غیر از موارد خاص که گاهی اوقات واقعا گیربکس خرابی داره.<br>
به هر حال شما بهترین گزینه رو انتخاب کردین تو SD ها و شک نکنید.<br>
206 SD V9 خودرویی با قدرت و شتاب خوب-مصرف سوخت مناسب-امکانات در حد مناسب مانند تهویه اتوماتیک-ایربگ-ABS-خودرویی خانوداگی هست و هر کسی تا الان سوار بوده ناراضی نبوده.فقط فضای جلوی پای سرنشینان عقب یکم تنگ هست که این مشکل تمام 206 هاست نه درد حدی که کسی از خرید 206 منصرف بشه.به هر حال خیالت بابته همه چیز V9 راحت باشه.الان دیگه نسل خودروهای اتوماتیک هست به خاطر سهولت در رانندگی در داخل و خارج از شهر.اگر کروز کنترل هم نصب کنی روش دیگه عالیه.<br>
موفق باشید.<br>
<br>
مشخصات پژو 206 SD V9 :<br>

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید<br>
<br>
پژو 206 SD V9 مدل 90 قیمت 19270000 تومان<br>
سلام دوست عزیز<br>نحوه ی رانندگی با گیربکس اتوماتیک به چه صورته؟

aminkhan2014
30-12-2015, 16:26
اگر همین گیربکس را بخای،نمونه آپدیت شده اش روی تندر90 های اتومات هست