PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سریال نقطه سر خط

nar nia
14-02-2012, 15:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مجموعه طنز "نقطه سر خط" به نویسندگی مصطفی کیایی و سعید جلالی، کارگردانی سعید آقا خانی و تهیه کنندگی ایرج محمدی و مهران مهام در 30 قسمت 40 دقیقه‌ای در گروه فیلم و سریال شبکه سوم تولید شده است.
قصه این سریال روایتگر زندگی صمد قیصری کارمند یکی از ادارات است که به همراه همسر و دو دختر و یک پسر که همگی در سن ازدواج هستند و یا دانشجو، در خانه‌ای استیجاری زندگی می‌کنند. صمد چندین سال در خانه سیروس صاحب خانه‌اش مستاجر است به همین خاطر میان خانواده آنها رابطه‌ای صمیمی برقرار است اما با بروز ماجراهایی این دو خانواده به اختلاف می‌رسند و...

حمید لولایی ، علی صادقی ، مرجانه گلچین ، مریم سعادت ،غلامرضا نیکخواه ،افسانه ناصری ، اشکان اشتیاق ،مونا بیگی ، بهشاد شریفیان ، اکبر وارث ، کریم قربانی ، مهدیه تقی پور ،فرزاد حاتمیان ، اصغر حیدری و فتح اله طاهری از جمله بازیگران این سریال هستند.
سایر عوامل تولید عبارتند از تصویر بردار: حسن زارع، صدا بردار: مرتضی اصلان زاده، طراح صحنه و لباس: قاسم ترکاشوند، طراح گریم: مهر اعظم شیرازی، برنامه ریزی: علی رضا نجف زاده، دستیاران کارگردان: امیر سلیمخانی، مصطفی تنابنده، مدیر تولید: شاپور دلدار، مدیر تدارکات: مهدی رجبی، منشی صحنه: فرحناز خسرو آبادی، عکاس: سمیرا بختیاری، تدوین: حسین غضنفری، آهنگساز: مجید اخشابی.

این مجموعه از شنبه 29 بهمن ، هر روز به جز پنجشنبه و جمعه، ساعت 20:45 و تکرار آن 14:15 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 03:55 PM ---------- Previous post was at 03:54 PM ----------

dokhtareironi
14-02-2012, 20:25
امیدوارم سریال خوبی باشه و اخرش بیخود تموم نشه.
البته هرجا علی صادقی:31: باشه باحال و قشنگ تموم میشه:46:

ragbar12
14-02-2012, 20:28
هر چه سريال طتز ساخته بشه كمه مرديم از بس سريالهاي اشك اور ديديم
اميد وارم با كيفيتم باشه

molaali
15-02-2012, 14:37
فقط خدا کنه این بار واسه خانومه مرجانه گلچین یه شوهر دست و پا کرده باشند(توی سریال!) که هی مداوم نگه:من دوشیزم من دوشیزم!

ghermezeteh
18-02-2012, 22:17
چه خبر شده شبکه سه دو تا سریال طنز روتین رو پشت سر هم داره پخش می کنه؟

sourena
18-02-2012, 22:21
میتونم بگم چــی میشه!

حمید لولایی بدبخت میشه میره زندان .... زن و بچش میرن دنبال کار کردن و اینا :دی

تکراری شده این موضوعها ...

راستی یه چیزی؟ دیدین یه جاش گفت: پ ن پ ؟ اینا که میگن فیس بوک بده و اینا ....چرا خودشون تیکه های فیس بوکی رو استفاده میکنن تو سریالها؟ :13:

روی اکثر دیوارهایی هم که فیلمبرداری کرده بودن ، یا شعار پاک شده بود یا V پاک شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

VAHID
18-02-2012, 22:32
فقط خدا کنه این بار واسه خانومه مرجانه گلچین یه شوهر دست و پا کرده باشند(توی سریال!) که هی مداوم نگه:من دوشیزم من دوشیزم!

اینجوری که تو تبلیغاتش نشون داد خانم گلچین اینجا هم میخواد شوهر کنه....:27:

dokhtareironi
18-02-2012, 23:38
قسمت اولش که جالب بود:27:

ahriman323
19-02-2012, 00:34
جالب بود...

Ghaioom
19-02-2012, 15:17
میتونم بگم چــی میشه!

حمید لولایی بدبخت میشه میره زندان .... زن و بچش میرن دنبال کار کردن و اینا :دی

تکراری شده این موضوعها ...

راستی یه چیزی؟ دیدین یه جاش گفت: پ ن پ ؟ اینا که میگن فیس بوک بده و اینا ....چرا خودشون تیکه های فیس بوکی رو استفاده میکنن تو سریالها؟ :13:

روی اکثر دیوارهایی هم که فیلمبرداری کرده بودن ، یا شعار پاک شده بود یا V پاک شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کجاش؟ قسمت اولش یا تبلیغش؟ اونجاشو میتوی اینجا بزاری؟! :31:

اون یکی 7 یعنی چی پاک شده بود؟

---------- Post added at 03:17 PM ---------- Previous post was at 03:13 PM ----------

مثل اینکه سریال جالبی باید باشه!

farshidmm
19-02-2012, 16:44
اونجاش که تو تبلیغش نشون میداد دختره میگه پلیپ داره این هوا رو تو قسمت اول سانسور کرده بودن!
لابد تحریک کننده بوده از نظرشون!!

Ghaioom
19-02-2012, 23:13
این قسمت چقد میگفت پ ن پ!!!!!! :31::27: ((:

Lady parisa
20-02-2012, 15:00
نه به اونکه هر کانال می زدین رسما عزاداری پخش می کردن
نه به اینکه دوتا دوتا سریال طنز پخش می کنن
+
امیدوارم این حمید لولایی دست از این تیکهای عصبی و داد زدناش برداره! که میره روی مخ:31:

راستی یه چیزی؟ دیدین یه جاش گفت: پ ن پ ؟ اینا که میگن فیس بوک بده و اینا ....چرا خودشون تیکه های فیس بوکی رو استفاده میکنن تو سریالها
خب برمیگرده به زمان فیلمبرداری و اوج طرفداری مردم از پ.ن.پ:31:

Karistias
20-02-2012, 20:31
اونجاش که تو تبلیغش نشون میداد دختره میگه پلیپ داره این هوا رو تو قسمت اول سانسور کرده بودن!
لابد تحریک کننده بوده از نظرشون!!
البته پلیپشو گفتا ولی حرکتشو نیومد:31:
حتما راه نداشته بیشتر از این کات کنن:31:

ahriman323
20-02-2012, 21:49
وای مردیم از خنده این قسمت عالی بود.....

Ghaioom
20-02-2012, 22:11
آره این قسمت عالی بود!
اونجاش که خداحافظی داشت میکرد آخراش هی فک میکرد ماشین اوناست! ((:
بعد هم کارتون اون یخچال! :31::27:

VAHID
20-02-2012, 22:13
فکر کنم اون یخچال رو سیروس جای طلبه اون مرده داده بهش رفته......:27:

Aref_2008
21-02-2012, 13:17
کاشکی خود سعید آقا خانی هم بازی می کرد :thumbsup:

smallfrank
21-02-2012, 13:30
دوسه تان
تکرارش امروز چه ساعتیه ؟

ahriman323
21-02-2012, 23:09
فردا ساعت چند تکرارش پخش میشه؟!

Ghaioom
22-02-2012, 07:26
فکر کنم ننوشت تکرارشو شایدم نوشته ولی میتونید به سایت شبکه سه سر بزنید و ببینید.
فکر کنم دورو برای 2 به بعد باشه.

mr_khodaei2008
27-02-2012, 16:00
جالبه و بد نیست

اینم همش داستان یه ادم بدبخته که هر روز از یه دری براش بدبختی میباره

dokhtareironi
01-03-2012, 22:02
تا این خانم گلچین اومد سریال رونق گرفت بخدا
گل سر سبد سریال علی صادقی و مرجانه گلچینن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته بچه های بالا(بالا نشینم باحال بود:31:

5ajad
02-03-2012, 21:53
تـیتراژ آخر سریال یکمی عوض شده...یعنی اون طرز خوندنش عوض شده...یکم آروم شده:27:
نمیدونم این سعید آقاخانی کی میخواد یه تغییــری توی کارهاش بده:13:

nar nia
05-03-2012, 15:07
وضعیت تراژیک طنزهای شبانه سیما!

از چندی پیش پخش دو مجموعه طنز شبانه از شبکه سه آغار شده که با وجود آنکه امضای افراد مطرحی در حوزه طنز پای آن‌هاست، اما به لحاظ قصه و کارگردانی نه تنها حرف نویی برای مخاطب ندارند، بلکه آثار به واقع ضعیفی هستند که مخاطب را برای تماشا و پیگیری ترغیب نمی‌کنند. به گزارش خبرنگار مهر، وقتی شبکه سوم با هدف بررسی و پاسخگویی به نیازهای اجتماعی، فرهنگی و ورزشی گروه سنی جوان کشور با رویکرد اطلاع‌رسانی آموزشی، سرگرمی و تفریحی در 14 آذر ماه سال 1372 شروع به کار کرد، مخاطبان این اتفاق را به فال نیک گرفتند، چرا که احساس ‌کردند، می‌توانند در شبکه‌ تازه تاسیس آثار متنوعی ببینند. تا اینکه به مرور زمان گروه‌های سیاسی، اجتماعی - اقتصادی، ورزش، فرهنگ و معارف، فیلم و سریال نیز اضافه شد.
گرچه در تبلیغات و تیزرهایی که شبکه سوم سیما پخش می‌کند، می‌بینیم و می‌شنویم که شبکه سه، شبکه‌ای برای جوانان است، اما در واقع شبکه سوم در طول این سال‌ها با فراز و نشیب‌های زیادی به ویژه در تولید طنزهای شبانه روبه‌رو بوده است. البته شبکه سوم سیما در مقایسه با دیگر شبکه‌های تلویزیون کانال متنوع‌تری است. شاید بتوان شبکه سوم را شبکه فوتبال، طنزهای نود قسمتی، برنامه‌های متفاوت و بعضاً دردسرسازی مثل "کوله پشتی" نامید.
شبکه سه به دلیل همین تفاوت‌ها شاید بیشترین بیننده را در بین دیگر شبکه‌ها داشته باشد. به همین دلیل مخاطبان انتظار داشتند در روزهای پایانی سال شاهد طنزهای شبانه متفاوتی از این شبکه باشند، اما بعد از پخش طنزهای شبانه "نقطه سر خط" و "خانه اجاره‌ای" متوجه شدند که این مجموعه‌ها نه تنها حرف تازه‌ای ندارد، بلکه شاهد دو مجموعه هستند که قصه یکی از آنها تکرار دیگر فیلمنامه‌های‌ طنز شبانه‌ است و آن یکی هم اساساً قصه‌ای ندارد و به قول معروف دوستان دور هم کاری انجام داده‌اند!
این در حالی است که امضای افراد سرشناسی پای این دو مجموعه دیده می‌شود. وقتی نام خشایار الوند به عنوان طراح اولیه قصه در تیتراژ مجموعه "خانه اجاره‌ای" دیده می‌شود، ناخودآگاه مخاطب به یاد فیلمنامه‌های جذاب او در مجموعه‌های طنز همچون "قهوه تلخ" و... می‌افتد و با خود تصور می‌کرد ترکیب طرح اولیه الوند و حضور بازیگران طنازی همچون مهران غفوریان، بیژن بنفشه‌خواه، ارژنگ امیرفضلی و... شاهد یک کار خوب است، اما چند دقیقه بعد از پخش مجموعه متوجه شد که این سریال قصه‌ای ندارد.

انگار که همه کنار هم جمع شدند تا با هر قیمتی شده یک مجموعه را بسازنند. مسلماً وقتی یک ترکیب خوب آن هم در یک شبکه پرمخاطب قرار می‌گیرند، مخاطب توقع دیگری دارد، اما چرا این انتظارات برآورد نمی‌شود. مسلماً بیننده با دیدن این مجموعه با یک علامت سئوال بزرگ رو به رو می‌شود که نمی‌تواند پاسخ مناسبی برای آن پیدا کند. نکته جالب این است که در این سریال ورود شخصیت‌ها هم بی‌مقدمه انجام می‌شود و اساسا کاراکترها هیچ بعدی ندارند.
شاید در نگاه اول مخاطبان این مجموعه 90 قسمتی، این تصور را داشته باشند که مسلماً این مجموعه در طول سال تولید شده و روی دست شبکه سه مانده و مجبور شده‌اند هم‌زمان با جموعه دیگری در روزهای باقی‌مانده از سال آن را روانه آنتن کنند! اما تراژدی واقعی آنجا اتفاق رقم می‌خورد که بدانیم اصلاً این طور نیست و این مجموعه همزمان با تولید، پخش می‌شود!
مخاطبان در مجموعه تلویزیونی "نقطه سر خط" هم شاهد یک قصه تکراری هستند. قصه یک فرد بازنشسته که برای دادن جهیزیه به فرزندش دچار مشکل می‌شود. جالب اینجاست که این نقش را معمولاً حمید لولایی و سیروس گرجستانی در مجموعه‌های طنز بازی می‌کنند. این مجموعه هم مستثنی از این قاعده نیست و این نقش را لولایی ایفا کرده است. گرچه گریم او متفاوت است، ولی آیا گریم متفاوت می‌تواند تفاوت‌های اساسی به این نقش بدهد؟

در این مجموعه تلویزیونی بینندگان با قصه‌ای روبه‌رو هستند که حرف نویی ندارد و بازی‌ها هم چندان شاخص نیستند. در واقع این مجموعه از نظر فرم و محتوا مجموعه‌های "متهم گریخت"، "خانه به دوش" و... را تکرار می‌کند. مجموعه‌هایی که در زمان خودشان بیننده داشتند، اما باز تولید چنین آثاری چه فایده‌ای می‌تواند داشته باشد؟ جز اینکه بودجه‌ای صرف و به هر قیمتی یک مجموعه طنز پخش می‌شود.
نکته جالب این که یکی از فیلمنامه‌نویسان این مجموعه تلویزیونی مصطفی کیایی است که امسال سیمرغ بهترین فیلمنامه را در جشنواره فیلم فجر برای فیلم کمدی "ضد گلوله" از آن خود کرد.
کنار هم گذاشتن این موارد تنها این مسئله را گوشزد می‌کند که آثار طنز بدون هدف تولید می‌شوند. این در حالی است که مسئولان سیما مرتب تاکید می‌کنند به دنبال تولید مجموعه‌های طنز فاخر هستند.
مسلماً این اتفاق هیچ وقت نمی‌افتد مگر آنکه آثار تولید شده هدف مشخصی داشته باشند و فیلمنامه‌ها قبل از تولید کامل نوشته شده باشد تا شاهد آثار مناسبی در حوزه طنز شبانه باشیم. این حوزه نیاز به خانه تکانی دارد و تا زمانی که این اتفاق نیفتد، نمی‌توانیم شاهد طنزهای شبانه مناسب باشیم.
--------------------
فاطمه فرازمند

dokhtareironi
05-03-2012, 22:35
دلم واسه کیوان سوخت بیچاره:45:

Ghaioom
07-03-2012, 17:01
توجه مینمویی؟!! :31: j-:
یا
توجه نمودی؟!! :31: :laughing::16:

Dark Shine
07-03-2012, 19:02
اینـا فکـ میکنــن پَ نَ پَ رو خـز میکنـن [ استفـاده میکنـن ] خیلـی خنـده دار میشـه سـریـال ؟! :|

nafe-bandar
09-03-2012, 11:46
اینـا فکـ میکنــن پَ نَ پَ رو خـز میکنـن [ استفـاده میکنـن ] خیلـی خنـده دار میشـه سـریـال ؟! :|

فیلمبرداری سریال مربوط میشه به زمانی که پ ن پ بین جوونا کاملا رایج بود!!
البته همون زمان هم واسه خیلی ها جالب نبود ولی اونا چمیدونستند 4روز دیگه
پ ن پ به تیکه های خز و کاملا بی مزه تبدیل میشه؟ :31:

silsin
09-03-2012, 12:00
واقعا پ.ن.پ گفتنش روی مخم راه میره بامزه هم نیست یه جورایی لوس بازی بیش از حده.
ولی در کل سریال باحالیه

dokhtareironi
09-03-2012, 13:02
چرا این خانم گلچین بیچاره تو هر سریال لنگه شوهره؟:31:

mr_khodaei2008
09-03-2012, 15:03
سریال خیلی جالب و خنده دار شده ولی دلم به حال این قیصری میسوزه اخه چرا یه ادم باید اینقدر بدبختی بکشه و حتی یه ذره هم تو زندگیش شانس نداشته باشه

nar nia
09-03-2012, 16:25
با مرجانه گلچين به بهانه تولد 43 سالگی‌اش !

به نقل از مجله سیب سبز : كمتر ایرانی‌است كه مرجانه گلچین را نشناسد. دیروزی‌ها تصویرش را در «آینه» به یاد دارند و برای امروزی‌ها او هنوز «زیور» شمس‌العماره است. گرچه دوست دارد كه دوباره به سینما برگردد اما در همین اجراهای تلويزیونی‌اش هم همیشه خوش می‌درخشد و جزو چهره‌های موفق برنامه‌اش می‌شود. او در زندگی و كارش یك زن موفق‌است؛ زنی كه عاشقانه كارش را شروع كرده و هنوز هم با وجود تمام سختی‌ها ادامه‌اش می‌دهد. مرجانه گلچین هم آشپز خبره‌ای است و هم اهل موسیقی است و این بار به بهانه تولد 53‌سالگی‌اش، چند درس از او می‌گیریم.

سعی می‌كند با وجود محدودیت‌ها بهترین باشد

مرجانه گلچین در خیال سیر نمی‌كند. او در دهه 60 اوج‌نشین بازیگری ایران بوده اما با مدتی دور بودن از ایران و بعد هم رفتنش به سمت كار‌های طنز، انتخاب‌هایش هم كم‌كم به نقش‌هایی خاص محدود شد اما با وجود این، باز هم سعی می‌كند بهترین باشد و به تكرار نیفتد. خودش در این مورد می‌گوید: «بازیگر از راه بازیگری زندگی می‌كند و ممكن است اگر بخواهد دست نگه دارد و منتظر یك نقش متفاوت در گونه دیگری بنشیند هیچ وقت این شانس را پیدا نخواهد كرد كه نقش ایده‌آلش را بازی كند. ولي با این حال سعی می‌كنم در بین پیشنهادها انتخاب‌های متنوع‌تری داشته باشم. مثلا نقشم در راه در رو، خوش‌نشین‌ها، شمس‌العماره و... با هم كاملا متفاوت بود.»

از محیط اطرافش درس می‌گیرد

او بی‌تفاوت نیست و بدون داشتن دركی از نقش‌هایش بازی‌شان نمی‌كند. او در این زمینه می‌گوید: «از مشخصه‌هاي بازيگر، خوب ديدن است. طبيعتا در كوچه و بازار آدم‌هايي شبيه انسي و ديگر شخصيت‌هايي كه من بازي مي‌كنم وجود دارند. من هم سعي مي‌كنم وقت بگذارم و در جامعه به طيف‌هاي مختلف مردم دقت كنم تا بتوانم موقع خلق شخصيت در بازي، از آن‌ها كمك بگيرم. گام بعدي كمك و توضيح كارگردان و گروه بازيگران است و همين‌طور اصلاحاتي كه نويسنده با توجه به شخصيت‌هايي كه مي‌توانند در چنين خانواده‌هايي شكل بگيرند، در فيلمنامه انجام مي‌دهد.»

با كارش دینش را به مردمش ادا می‌كند

بی‌هدف سراغ كاری نمی‌رود. برای او بازیگری یعنی زندگی و سعی می‌كند با كارش روی زندگی دیگران هم تاثیر بگذارد. او در این زمینه می‌گوید: «من عميقا از اين‌كه اينقدر به سمت تنهاتر شدن مي‌رويم مي‌ترسم. يكي از علت‌هاي اين‌كه بيشتر طنز كار مي‌كنم همين است. با خودم مي‌گويم مردم كم‌ گرفتاري دارند كه حالا ما هم غصه دارشان كنيم. باور كنيد مردم من را در كوچه و خيابان مي‌بينند از ته دل مي‌گويند خدا عمرتان بدهد كه خنده به لب مردم مي‌آوريد.»

با كارش زندگي مي‌كند

نقش را وارد زندگی‌اش می‌كند تا بتواند بهتر اجرایش كند. ساعت‌هاي تمرین او فقط به تمرین‌های گروهی محدود نمی‌شود. خودش هم حواسش به نقشش هست و در این مورد می‌گوید:« هميشه دوست داشتم در قالب شخصيت‌ها فرو بروم. خیلی زیاد و عمیق با نقش‌هایم آميخته مي‌شوم و تا مدت‌ها رفتارها، نوع حرف زدن، حركت دست و حتی ميمیك صورتم، متاثر از آن‌هاست. تا جایی كه بعد از سریال شمس‌العماره مادرم چند بار گفت كه داری زیور بازی در مي‌آوري.»

سختی كار را به خاطر شیرینی نتیجه‌اش می‌پذیرد

خودش می‌داند این كار سخت است اما به خاطر سختی، كنارش نمی‌گذارد. مرجانه گلچین معتقد است: «بازيگري كار بسيار سختي و ساعت‌هاي كار ما طولاني و فشرده و در مكان‌هاي مختلف است. بيشتر وقت‌ها شب كار هستيم. براي همين سريال «سه دونگ، سه‌دونگ» من بسيار خسته شدم به خصوص اواخر كار كه خيلي برنامه مان فشرده بود و من به‌شدت كمبود خواب داشتم تا جايي كه دچار ضعف جسماني و كسالت شده بودم اما همين كه بعد از پخش آن مردم من را در كوچه و خيابان مي‌ديدند از كار تعريف مي‌كردند و خسته نباشيد مي‌گفتند، برايم يك دنيا ارزش داشت و همه خستگي‌ها و سختي‌ها را از يادم مي‌رفت.»

سراغ آرزوهایش رفته‌است

وقتی 9 سال داشت، در تئاتری كه كار غلامحسین لطفی و داریوش مودبیان بود، ‌كارش را آغاز كرد. خودش در این مورد می‌گوید: «الان خیلی مد شده كه آدم‌ها بگویند از بچگی به بازیگری علاقه داشته‌اند. اما راستش من آن‌قدر علاقه داشتم كه كارم را از 9 سالگی شروع كردم.»

عاشق وطن و زادگاهش است

وقتی كه تحصیلش در ایران با مشكل روبه‌رو می‌شود، تصمیم می‌گیرد كه از كشور برود و این كار را هم می‌كند اما علاقه‌اش به زادگاهش و دلتنگی‌اش برای مادرش، او را به ایران برمی‌گرداند. مرجانه گلچین در این مورد می‌گوید: « درسم را در رشته كارگردانی در دانشگاه سوره ادامه دادم. البته برخلاف میلم؛ چون دلم می‌خواست كه بازیگری بخوانم اما متاسفانه به حد نصاب نرسید. بعد از این بود كه تصمیم گرفتم برای همیشه از ایران بروم چون برادرهایم آنجا زندگی می‌كنند. همین كار را هم كردم؛ اما راستش دلم برای ایران و كار و دوستانم تنگ شد. شهر زادگاه من رشت است و ماهی یك بار هم كه شده باید برای دیدن مادرم به آنجا بروم. من خیلی این شهر را دوست دارم.»

a.g g.a
09-03-2012, 16:35
چقدر سریال تکراری آخه؟
این سریال هم عین چهار چرخه یه آدم بدبخت بی چاره که از در و دیوار براش مشکل میریزه(ولی خونواده داره)با یه آدم پولدار تنها آشنا میشه بد وان آدم پولدار خونواده درست حسابی نداره و تنهاست...آخر فیلمم معلوم میشه که خونواده مهم تر از پوله و اینا...(بعضی جاها هم این پیامو مستقیما میگن مثل اونجایی که زن حمید لولایی بهش می گفت چه قدر خوبه که ما خانواده داریم...خانواده از پول مهم تره)

بازم خدا رو شکر این قدر خلاقیت به خرج دادن که آدم پولدار مرد رو با آدم پولدار زن عوض کردن!!
حمید لولایی که توی دو تا فیلم یه نقش داره...تو اون سریال فقط دو تا دختر داشتن تو این سریال یه پسرم دارن!

بازیگرای بامزه ای داره مثل علی صادقی مرجان گلچین ولی اداهاشون دیگه تکراری شده
تو هر سریال طنزی بازی می کنن همین جوری حرف می زنن همین اداها رو در میارن...ممکنه دو تا سریال این طوری خوب در بیاد ولی زیاد که شد تکراری میشه؛

حیف...دلم برای ساختمان پزشکان پزشکان تنگ شده...عذاب وجدان گرفتم تو تایپیکش ازش تعریف نکردم...یعنی میشه دوباره یه سریال مثل اون بسازن...؟

nar nia
09-03-2012, 16:41
مرجانه گلچین از ۲۶ سال پیش تا امروز

به گزارش خبرآنلاین، سریال تلویزیونی «آینه» یکی از خاطره‌انگیزترین مجموعه‌های دهه 60 است. این سریال سال 64 به کارگردانی غلامحسین لطفی و تهیه‌کنندگی گروه معارف روزهای دوشنبه از شبکه یک سیما پخش می‌شد و مخاطبان زیادی داشت.

«آینه» روایتگر معضلات خانوادگی بود و در هر قسمت برای معضلات مطرح شده راهکار نیز ارائه می‌کرد. در این مجموعه بازیگرانی چون مهین شهابی، رضا بابک، سیاوش طهمورث، پوراندخت مهیمن، رویا افشار، فردوس کاویانی، زنده یاد جمشید اسماعیل خانی و مرجانه گلچین بازی می‌کردند.

مرجانه گلچین در 19 سالگی در نمایی از سریال «آینه»

مرجانه گلچین که فارغ‌التحصیل رشته موسیقی بود، با سریال «آینه» به تلویزیون پا گذاشت. او زمان بازی در این سریال 19 ساله بود و بعد از این سریال به تئاتر و سینما نیز راه پیدا کرد.

گلچین از سال 68 و بعد از بازی در مجموعه تلویزیونی «ازدواج پر ماجرا»، تا سال 85 از تلویزیون دور بود. بالاخره بعد از 13 سال با مجموعه تلویزیونی «زیرزمین» به تلویزیون بازگشت. او در دهه 70 بیشتر به سینما پرداخت اما در عرصه سینما هم چندان پر رنگ ظاهر نشد.بالاخره بعد از مدت‌ها رضا عطاران با سریال «بزنگاه» این بازیگر را به دوران اوج خود بازگرداند.

مرجانه گلچین، حمید لولایی و رضا عطاران در مجموعه «بزنگاه»

گلچین بعد بازی در سریال عطاران، پای ثابت مجموعه‌های طنز مناسبتی و روتین شد. مجموعه «نقطه سر خط» به کارگردانی سعید آقاخانی و بازی مرجانه گلچین، این روزها از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

مرجانه گلچین در نمایی از سریال «نقطه سرخط»

dokhtareironi
09-03-2012, 22:32
شاد شاد دلشاد:16::16::16:

dokhtareironi
11-03-2012, 19:45
قورخیدین؟:16::16::39::39::27::27:

ADM!N
11-03-2012, 19:49
چقدر خوب بازنشستگی رو نقد میکنه.

طرف سی سال کار میکنه آخرش که بازنشسته میشه تازه اول مشکلاتشه و باید بره دنبال یه شغله دیگه .

dokhtareironi
11-03-2012, 23:20
مامان بابای من هردو بازنشسته شدن:31:
بیچاره رو درک میکنن:41:

Ghaioom
15-03-2012, 06:59
دیشبیه همش شد توجه مینمویی ، نمودی ، مینموه ، نمودم ، مینموام ... :31: خیلی کیف داد اونجاش! من با این تیکش میحالم! : دی

dokhtareironi
15-03-2012, 19:59
واقعا سریال باحالیه روز به روزم باحالتر میشه:31:

siahkamar
15-03-2012, 20:39
جدایی سیروس از صمد خیلی باحاله توجه می نمویین

Altairezio
20-03-2012, 05:33
سریال باحالیه ولی حیف که داستانو پیچیدش نکردن و آدم میتونه آخر داستان رو حدس بزنه!:13::19:
ولی شخصیت صمد و پسرش عاله!:11:
مخصوصا" اون قسمت که صادقی هم مامانیه هم لاته!:31:

NAZISM
20-03-2012, 06:35
قسمت آخر این مجموعه خیلی بی سروته و سریع تموم شد,از آقاخانی توقع بیشتری میرفت