PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات نصب و اجرا - Splinter Cell: Blacklist

amirpers
21-08-2013, 19:31
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حب دوستان بالاخره سام فیشر هم دوباره سر و کلش پیدا شد.
تو این تاپیک به مشکلات احتمالی نصب و اجرای بازی می پردازیم.

سیستم مورد نیاز بازی :

Minimum Requirements

OS: Windows® XP (SP3) Windows Vista® (SP2) / Windows® 7 (SP1) / Windows® 8
CPU: Intel Core 2 Duo E6400 2.13GHz or AMD Athlon™ 64 X2 5600+ 2.8Ghz
RAM: 2GB (4GB Recommended)
VCA: AMD Radeon™ HD 3870 or better \ NVIDIA® GeForce® 8800 512MB or better
HDD: At least 12GB
DirectX: 9.0c June 2010 Redistributable
Sound card: DirectX Compatible Sound Card with Latest Drivers
Peripherals: Windows compatible keyboard and mouse required, optional controller

اسکرین هایی از بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آپدیت 1 بازی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کرک ریلودد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehdy.z
23-08-2013, 12:04
خوب مثل اینکه بازی از نظر فریم هم بسیار عالی عمل کرده::46:

CPU USAGE

برای بقیه بنچمارکها هم میتونید به این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید:46:

sb1370
24-08-2013, 10:19
لینک دانلود مستقیم (باکرک)

لینک دانلود بخش 1:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part01.rar
لینک دانلود بخش 2:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part02.rar
لینک دانلود بخش 3:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part03.rar
لینک دانلود بخش 4:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part04.rar
لینک دانلود بخش 5:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part05.rar
لینک دانلود بخش 6:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part06.rar
لینک دانلود بخش 7:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part07.rar
لینک دانلود بخش 8:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part08.rar
لینک دانلود بخش 9:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part09.rar
لینک دانلود بخش 10:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part10.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک دانلود بخش 11:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part11.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک دانلود بخش 12:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part12.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک دانلود بخش 13:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part13.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک دانلود بخش 14:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part14.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک دانلود بخش 15:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part15.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک دانلود بخش 16:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part16.rar
لینک دانلود بخش 17:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part17.rar
لینک دانلود بخش 18:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part18.rar
لینک دانلود بخش 19:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part19.rar
لینک دانلود بخش 20:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part20.rar
لینک دانلود بخش 21:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part21.rar
لینک دانلود بخش 22:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part22.rar

حجم:21.8GB
رمز:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

- پس از دانلود فایل را با برنامه Winrar استخراج نمایید.
۲- فایل iso را با نرم افزار های Deamon Tools,UltraISO,PowerISO و … باز کنید و بازی را نصب نمایید.
۳- فایل Install Blacklist_patch_v1_01.exe موجود در پوشه Crack را نصب کنید.
۴- سایر فایل های موجود در پوشه Crack را به مسیر \src\SYSTEM بازی نصب شده کپی کنید.
۵- از اتصال بازی به اینترنت به کمک یک Firewall جلوگیری نمایید.

برای دانلود از لینک غیر میستقیم به این آدرس بروید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دانلود-بازی-splinter-cell-blacklist-30527.html

sb1370
24-08-2013, 10:20
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aaltaier
25-08-2013, 13:17
کسی دانلود کرده بازی سالمه؟

ilililililiili
25-08-2013, 20:41
Deamon Tools رو سیتم من جواب نمیده (نمیدونم چرا) نسخه ای نیست که Deamon Tools نخواد؟

mjorh
25-08-2013, 22:20
من خودم بازیو نصب کردم آورد ، ولی دوستم این ارور رو میگیره :

ممنون میشم راهنمایی کنید :

splinter cell blacklist directx 11 stopped working
+

خودمم مشکل سیو دارم ،کرک هم همون 98MB هست

ye adam
26-08-2013, 20:43
سلام..

من بازیو نصب کردم..ولی متاسفانه زبان بازی روسیه

چیکار کنم؟ زبان روسیمم اونقدر خوب نیست بتونم بازیو تشخیص بدم :دی

mohammad1983
26-08-2013, 21:55
من نسخه ریلودد با حجم 21.8 گیگ دانلود کردم همراه کرک
نصب کردم کرک رو هم نصب و فایل های موجود در کرک رو overwrite کردم
اجرا میکنم این ارور رو میده.علتش رو میدونید؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ye adam
27-08-2013, 11:54
یعنی واقعا کسی بازیو نخریده یا کسی مشکلی نداره؟:n04:

مشکل پیچیده ای ندارم ولی بلد نیستم حل کنم :دی گیمرای عزیز یه سر به این تایپک هم بزنید :دی

mss_195
27-08-2013, 12:06
آقا دقیقا سیستم کرک کردنش چیجوریه؟ من نصب کردم، پچ 1.7گیگ رو هم نصبیدم، محتویات پوشه کرک 98مگی رو کپی کردم ولی اجرا نشد. ارور stoped working رو داد. حدس زدم شاید باید فایل های uplay رو توی محل نصبش جایگزین کنم ولی بازم نشد.
یکی لطفا مارو روشن کنه..

sadeghgun
27-08-2013, 12:17
سلام دوستان.من یه مشکل اساسی دارم.نسخه 5 دی وی دی بازی رو دارم، آپدیت را جداگانه دانلود کردم . آپدیت بازی ،نصب نمیشه و این اخطار رو میده

آپدیت که نصب نشد.حالا که میرم داخل بازی ،مرحله اولش که با یه نفر هست،تا اونجا که اون نفر نارنجک رو منفجر میکنه میاد ولی بعدش از بازی میپره بیرون و این اخطار رو میده

سیستم من :
windows 7 Ultimate 64 Bit هست

اگه امکان داره راهنمایی بفرمایید.

ye adam
27-08-2013, 13:04
سلام دوستان.من یه مشکل اساسی دارم.نسخه 5 دی وی دی بازی رو دارم، آپدیت را جداگانه دانلود کردم . آپدیت بازی ،نصب نمیشه و این اخطار رو میده

آپدیت که نصب نشد.حالا که میرم داخل بازی ،مرحله اولش که با یه نفر هست،تا اونجا که اون نفر نارنجک رو منفجر میکنه میاد ولی بعدش از بازی میپره بیرون و این اخطار رو میده

سیستم من :
windows 7 Ultimate 64 Bit هست

اگه امکان داره راهنمایی بفرمایید.

اگه درست حدس زده باشم برای شمام مثل من و چندتای دیگه بازی کرک شدست.

اگه کرک شده باشه مشکل داره بازی اپدیت بازی...و باید .exe اصلی بازی باشه:دی

sadeghgun
27-08-2013, 13:16
اگه درست حدس زده باشم برای شمام مثل من و چندتای دیگه بازی کرک شدست.

اگه کرک شده باشه مشکل داره بازی اپدیت بازی...و باید .exe اصلی بازی باشه:دی

پس باید چیکار کرد؟راهی نیست؟

amirpers
27-08-2013, 19:43
آقا دقیقا سیستم کرک کردنش چیجوریه؟ من نصب کردم، پچ 1.7گیگ رو هم نصبیدم، محتویات پوشه کرک 98مگی رو کپی کردم ولی اجرا نشد. ارور stoped working رو داد. حدس زدم شاید باید فایل های uplay رو توی محل نصبش جایگزین کنم ولی بازم نشد.
یکی لطفا مارو روشن کنه..

ولله من که نصب کردم و بعدش هم آپدیت رو نصب کردم و بعدش هم کرک رو کپی کردم به Drive:\Tom Clancy's Splinter Cell® Blacklist™\src\SYSTEM و اجرا شد تو ویندوز 8.1

wrongring
27-08-2013, 23:51
بازی بعد 5 دقیقه دچار افت فریم میشه . یه مشکل دیگه هم اینه که هروقت بازی رو شروع میکنم حالت ویندوزه و فول اسکرین نیست

ASM Gamer
28-08-2013, 11:37
یعنی واقعا کسی بازیو نخریده یا کسی مشکلی نداره؟:n04:

مشکل پیچیده ای ندارم ولی بلد نیستم حل کنم :دی گیمرای عزیز یه سر به این تایپک هم بزنید :دی

سلام، من هم همین نسخه رو دانلود کردم، شما اول باید آپدیت 1.1 داخل پوشه کرک رو اجرا میکردی بعد همه فایل ها رو اتقال می دادی به فولدر بازی بجز فایل آپدیت، توصیه می کنم یه بار آنیستال کنی دوباره از اول اینکار رو انجام بدی.
اگه اینکار رو هم کردی ولی این ارور رو بازم میبنی باید آخرین ورژن Uplay رو از سایت یوبی دانلود و اینستال کنی بعد کرک رو دوباره بریزی، امیدوارم مشکلت حل شه....:n11:

HOJ-JAT
28-08-2013, 11:50
بازی بعد 5 دقیقه دچار افت فریم میشه . یه مشکل دیگه هم اینه که هروقت بازی رو شروع میکنم حالت ویندوزه و فول اسکرین نیست

،مرحله اولش که با یه نفر هست،تا اونجا که اون نفر نارنجک رو منفجر میکنه میاد ولی بعدش از بازی میپره بیرون و این اخطار رو میده
من پیشنهاد میکنم درایئر گرافیک رو اپ دیت کنید...
دقت کنید که در هنگام بازی به نت دسترسی نداشته باشد..

3Dmajid
28-08-2013, 12:49
پس باید چیکار کرد؟راهی نیست؟

مشکلت حل شد یا بهت بگم چی کار کنی ؟

sadeghgun
28-08-2013, 16:36
مشکلت حل شد یا بهت بگم چی کار کنی ؟
حل نشد.اگه لطف کنی بگی یه دنیا ممنون میشم

3Dmajid
28-08-2013, 18:52
تمامی دوستانی که این مشکل رو موقع نصب آپدیت دارن :

به روش زیر عمل کنن :

فایل رجیستری زیر رو دانلود کنن :

حالا رجیستری مورد نظر خودشون رو که لازم دارن روی مسیر زیر کپی کنن :
D:\Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist\src\SYSTEM

(برای اینکه آپدیت 1.01 رو نصب کنید باید رجیستری v1.00 رو کپی کنید)

حالا روی رجیستری که توی این مسیر کپی کردید کلیک راست کنید و اون رو توی حالت run as administrator اجرا کنید.

رجیستر مورد نظر کپی شده و حالا ستاپ آپدیت بازی شما رو میشناسه !! :n16:

نکته ی خیلی مهم : اگه موقع نصب بازم با یه ارور دیگه مواجه شدید که گفت مسیر یا اسم دایرکتوری اشتباهه روی همون رجیستری راست کلیک کنید و edit رو بزنید و حالا توی نات پد خط زیر رو به این صورت ادیت کنید :
Echo>>RegistryUpdate.reg "DisplayName"="Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist"
(یعنی این خط باید اینجوری باشه)

سیو کنید و از اول اجرا کنید.

من خودم با این کار مشکلم حل شد امیدوارم مشکل شما هم حل بشه و با نصب پچ بازی از بازی لذت بیشتری ببرید :n16:

mojtaba007
28-08-2013, 19:14
دوستان یه سوال
من تازه میخوام بازی رو شروع کنم
ولی یه چیزی خستم کرده اون هم اینه که وقتی چند تا دشمن و میکشم بازی save نمیشه و وقتی کشته میشم
دوباره از اول میایه
اینجوری خیلی رو اعصابه
ایا شما هم مشکل save دارید؟
بازی چه طوری save میشه

3Dmajid
28-08-2013, 21:46
دوستان یه سوال
من تازه میخوام بازی رو شروع کنم
ولی یه چیزی خستم کرده اون هم اینه که وقتی چند تا دشمن و میکشم بازی save نمیشه و وقتی کشته میشم
دوباره از اول میایه
اینجوری خیلی رو اعصابه
ایا شما هم مشکل save دارید؟
بازی چه طوری save میشه

هر جا لازم باشه خودش سیو میکنه checkpoint داره

tranceyou
29-08-2013, 09:25
دوستان عزیز نسخه BLACKBOX منتشر شد بدون هیچ مشکلی نصب کنید و این همه دردسر نکشید :n10:

Davood_titan
30-08-2013, 09:29
من رو ایکون بازی میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته ..کرک و چپ هم ریختم

wrongring
02-09-2013, 12:39
یه سوال داشتم اون مرحله ای که تو یکی از تریلرها پخش میشد که منو فارسی داشت و سم فارسی صحبت می کرد کجاست؟
همونی ازش پرسید اینقد بیرون از کمپ چیکار میکردی ...
من تو نسخه پی سی ندیدمش

IceLord
02-09-2013, 12:54
سلام دوستام

من وقتی بازی رو اجرا می کنم در حالت Windowed اجرا میشه و اگه فول اسکرین کنم بازی کرش می کنه و باید سیستم رو ریسیت کنم.
رو حالت windowedهیچ مشکلی نیست و می تونم راحت بازی کنم. کسی همچین مشکلی نداشته؟

H_crysis_EN
02-09-2013, 15:23
سلام دوستان من بازی نسخه ی ریلودد رو دانلود کردم و 88پارت بود،ولی پارت 79اکسترکت نمیشه ولی بیشتر فایلهای بازی اکسترکت شدن و داخل پوشه هستن

ولی این ارور رو میده و قتی میخوام روی Setup بازی بزنم تا نصب بشه

راهی هست بتونم بازی رو نصب کنم؟؟

اینم یه عکس از فایلهای توی پوشه ی اکسترکت شده،کسی میتونه یه عکس از فایلهای پوشه ی خودش بزاره و من ببینم کدوم فایلها نیستن؟؟؟؟

کسی میتونه فایل Blacklist AutoRun در شکل زیر که حجمش 6مگابایته و فایل lua.5.1.dll و lua.51.dll رو برام اپلود کنه؟؟

shahabprince
02-09-2013, 17:13
سلام دوستان من بازی نسخه ی ریلودد رو دانلود کردم و 88پارت بود،ولی پارت 79اکسترکت نمیشه ولی بیشتر فایلهای بازی اکسترکت شدن و داخل پوشه هستن

ولی این ارور رو میده و قتی میخوام روی Setup بازی بزنم تا نصب بشه

راهی هست بتونم بازی رو نصب کنم؟؟

اینم یه عکس از فایلهای توی پوشه ی اکسترکت شده،کسی میتونه یه عکس از فایلهای پوشه ی خودش بزاره و من ببینم کدوم فایلها نیستن؟؟؟؟

کسی میتونه فایل Blacklist AutoRun در شکل زیر که حجمش 6مگابایته و فایل lua.5.1.dll و lua.51.dll رو برام اپلود کنه؟؟

دوست عزیز اون 3 تا فایل رو برات آپلود کردم
بفرما:

hajali01
03-09-2013, 22:38
سلام
دوستان جریان این کلید joy 2 چیه در حالی که من با کیبورد بازی میکنم الان تو یمن همون جایی که wave ها میان موندم میگه hold joy 2 to extract
لطفا کمک کنید

IceLord
04-09-2013, 13:37
سلام دوستام

من وقتی بازی رو اجرا می کنم در حالت Windowed اجرا میشه و اگه فول اسکرین کنم بازی کرش می کنه و باید سیستم رو ریسیت کنم.

مشکل با پاک کردن نرم افزار Team Viewer حل شد!!! :n13:

hajali01
04-09-2013, 17:18
چرا کسی کمکی نمیکنه آقا جریان این joy2 چیه اینو تو چند تا فروم پرسیدم هیشکی جواب نمیده یعنی این مشکلو فقط من دارم؟

mannanstar
06-09-2013, 12:32
سلام نسخه بلک باکسش چند گیگه چون من از یه سایت دان کردم 11.8 بود که اونم موقع نصب اول stop working میده اما تو سایتای دیگه 12.8 هستش کدومش درسته؟اصلن میشه یه سایت معتبر برا دانلود نسخه بلک باکس splinter بدین ممنون:n12:

raze game
06-09-2013, 19:52
سلام منم بازیو نصب کردم موقع اجرا این ارورو رو میده لطفا بگید مشکل از کجاست

armin78
07-09-2013, 11:48
سلام
من این بازی رو اصلا نمیتونم نصب کنم
نمیدونم چه مشکلی داره
لطفا کمک کنید
اینم ارورش

ilililililiili
07-09-2013, 18:41
خسته نباشید، من نسخه ی 21 گیگی رو بدون هیچ مشکلی نصب کردم، فقط الان یه مشکل هست، اونم Stop Working وسط بازیه. :n27: قضیه چیه؟ این مشکل منو یه جورایی یاد Double Agent میندازه.
چیجوری حلش کنم؟
؟

tarokh24
08-09-2013, 15:56
:n28::n28::n28::n28:سلام من بازیو اجرا کردم مشکل افت فریم داشتم ولی اصلا دیده نمیشد چون کم بود تو مرحله دوم که سوار هواپیما هستیم برای مرحله رفتن باید از چی استفاده کنیم ؟
smi بازی من خرابه وقتی میرم روش دوستم میاد بعد هنگ میکنه هیچ کرک و اپدیتی هم درستش نکرد. کمک کنید لطفا .:n28:

MAX PAYNE 3
08-09-2013, 17:22
سلام آقا تو رو خدا کمکم کنید!
من بازی رو نصب کردم حدود 19 گیگ بود.
آپدیت 1.0.1 رو ریختم.
کرک هم ریختم.
اما وقتی بازی رو از فایل Blacklist_game.exe اجرا می کنم close program میاد و وقتی هم از Blacklist_Launcher.exe اجرا می کنم uplay میاد.
لطفا کمک کنید!

ios4
08-09-2013, 21:26
آقا من یه سوال دارم
من بازی رو گرفتم که ۳ dvd بود. بعد که رفتم نصب کردم یه پتچ هم داشت که برا نسخه ۱.۱ بود اونم ریختم کرک رو هم ریختم تو فایر وال هم بلاک کردم درایور رو هم آپدیت کردم بعد که میرم لانچر رو میزنم همه چی‌ درسته هیچ اروری هم نمید بعد از اون که اپدیتر رو میبندم یه لحظه یه پنجره سیاه میاد بعدش هم بازی نمیاد..من موندم چیکار کنم اینهمه پول بازی رو دادم لطفا کمک کنید

iammhk128
09-09-2013, 13:30
سلام آقا تو رو خدا کمکم کنید!
من بازی رو نصب کردم حدود 19 گیگ بود.
آپدیت 1.0.1 رو ریختم.
کرک هم ریختم.
اما وقتی بازی رو از فایل Blacklist_game.exe اجرا می کنم close program میاد و وقتی هم از Blacklist_Launcher.exe اجرا می کنم uplay میاد.
لطفا کمک کنید!

یک کار بکن اگه نشد باید ورژن بازی رو تغییر بدی
2 تا ورژن وجود داره یکی که خود ایرانی ها کرک و پچش کردند و بعد از نصب اتوماتیک همه کارش انجام شده( که مشکل داره ) و ورژنی که پچ و کرکش همراهشه 1- حتما داخل درایور سی بازی رو نصب کن و بعدش پچ 1.0.1 یا 1.02 اجرا کن من 1 رو تست کردم و در اخر هم کرک کنی بازی اچرا میشه
اگه وصط مرحله ها بپره بیرون باید بری کارت گرافیکت رو اپدت کنی انویدیا هم نسخه 226 داده مخصوص این بازی البته بتا هست که بعد از نصب لیست بازی هایی که داری میاد باید بری بزنی تنظیمات خودش اتوماتیک تنظیم میکنه چی بهتره و من تست کردم دیگه نپرید بیرون

amirpers
09-09-2013, 18:54
شما این برنامه جیفورس اکسپرینس رو چه جوری اجرا می کنید؟
من اجراش می کنم اما ظاهرا کار نمی کنه.

iammhk128
10-09-2013, 00:06
شما این برنامه جیفورس اکسپرینس رو چه جوری اجرا می کنید؟
من اجراش می کنم اما ظاهرا کار نمی کنه.

این سایت (انویدیا) ایران رو تحریم کرده :n24:باید با فیلتر +ش+ کن وصل بشی تا لیست بازی ها اپدیت بشه و گرنه با ای پی ایران اصلا کار نمیکنه

ali20400
11-09-2013, 14:47
سلام دوستان.من نسخه 20 گیگ بازی رو گرفتم با کرک reloaded .هچ مشکلی نداشت و راحت اجرا شد.

ali20400
11-09-2013, 14:51
سلام.وقتی windowed میشه صفحه بازی رو انتخاب و کلید ترکیبی alt,enter رو بزنید درست میشه.

ali20400
11-09-2013, 14:52
سلام دوستام

سلام.وقتی windowed میشه صفحه بازی رو انتخاب و کلید ترکیبی alt,enter رو بزنید درست میشه.

IceLord
11-09-2013, 17:18

Alt+Enter باعث میشد بازی هنگ کنه.

مشکل با پاک کردن نرم افزار Team Viewer حل شد!!! :n13:

silent-assassin
15-09-2013, 00:31
آقایون می‌دونید نسخه بلک باکس ویرایش چندمش هست؟ 1.00 یا 1.01 ؟
من زدم آپدیت 1.01 را نصب کنم در حد 10ثانیه طول کشید (1.7 گیگ آپدیت!). بعد که دوباره زدم گفت نسخه شما آپدیت شدس. زبون فایل آپدیت هم عجیب غریب بود!

silent-assassin
15-09-2013, 21:44
دوستان کسی ایده‌ای نداره؟ اصلا از کجای بازی میشه فهمید ورژن بازی چنده؟ من الان از کجا بفهمم بازیم کدوم نسخه هست؟

mf.designing
18-09-2013, 22:04
دوستان من با سیستم زیر این بازی رو روی medium و DX9 عملا آهسته بازی می کنم ! فریم خوب نمیگیرم ! طبیعی هست یا دوستان چیز خاصی به ذهنشون میرسه ؟! ممنون

سیستم :
cpu : AMD phenom II X6 BE
ram : 8 GB 1600
VGA : GTX 480

درایور هم هم نسخه رسمی و هم بتای آخر و پچ 1.02 رو تست کردم !

rouhit_110
22-09-2013, 21:31
سلام . دوستان لطفا یه کمکی هم به ما بکنید
من نسخه 20 گیگی رو نصب کردم . رو حداکثر جزئیات گرافیکی تا 75 فریم میگیرم . بازی خوشبختانه سیو هم میشه . اما تنها مشکلی که هست اینه . وقتی شخصیت بازی میمیره:n28: و Load Last Checkpoint می کنم این دفعه با وضعیت افتضاح زیر 10 فریم در ثانیه اجرا میشه :n27: کرک های مختلف رو اجرا کردم . بعلاوه آپدیت 1.02 و پچ 1.02 . اما هیچ تغییری نکرد و مجبور میشم بازی رو quit to Desktop کنم و مجدد اجرا کنم تا درست بشه و باز با مردن سم فیشر همین اتفاقات میوفته
گرافیک AMD 5970 هست و سی پی یو هم AMD 8350 :n29:
آخرین آپدیت کارت گرافیک هم نصبه حتی پاک کردم دوباره نصب کردم اما نشد
خواهش میکنم نظری بدید که بتونم حلش کنم .
از آنتی ویروس هم نیست . مسیر بازی ها رو safe کردم تو آنتی ویروس که کاری با بازی ها نداره
ویندوز 7 سرویس پک 1 هست . آیا نصب ویندوز کنم یا نظری بهتر دارید :n03:

bking
23-09-2013, 18:50
دوستان چرا سیو این بازی خرابه من دو مرحله رفتم بعد خارج شدم ولی وقتی بازم رفتم از اول اورد ؟!!!!!

2lombe
23-09-2013, 19:11
سلام! اقا من هر کاری میکنم نیمتونم بالترین حد کیفیت بزنم و همیشه میم.نه روی LOW!?!

P@IN KILLER
26-09-2013, 11:13
سلام
موقع نصب بازی تا 11% میره نصبش بعد این ارور رو میده :

an error occurred whiledecompressing : archive is corrupt.Unarc .dll returned an error code:-14
ERROR:this is not freeArc archive or this archive is corrupt.

مشکل چیه؟
لطفا کمک کنید

mehdy.z
27-09-2013, 21:25
سلام
موقع نصب بازی تا 11% میره نصبش بعد این ارور رو میده :

an error occurred whiledecompressing : archive is corrupt.Unarc .dll returned an error code:-14
ERROR:this is not freeArc archive or this archive is corrupt.

مشکل چیه؟
لطفا کمک کنید
فایلهای نصبی خرابه!!
اگه DVD هست اول به ایمیج از اون بگیر اگه از روی اون نصب کرد که هیچ وگرنه باید تعویض بشه...

silent-assassin
28-09-2013, 16:19
آقا مهدی شما ایده‌ای در مورد سوال من ندارید؟

دوستان کسی ایده‌ای نداره؟ اصلا از کجای بازی میشه فهمید ورژن بازی چنده؟ من الان از کجا بفهمم بازیم کدوم نسخه هست؟

mehdy.z
28-09-2013, 18:03
آقا مهدی شما ایده‌ای در مورد سوال من ندارید؟
روی آیکون اصلی بازی راست کلیک و در قسمت properties در تب details میتونی ورژن فایل اجرایی(که همون ورژن بازی میشه) رو ببینی....این راه حل کلی هست و در مورد تمام بازیها صدق می کنه:46:
البته توی بعضی از بازیها در همون لوگوی start ورژن بازی رو به صورت ریز اون گوشه تصویر می نویسه ولی خوب این یکی کلی نیست و بگیر نگیر داره:دی

silent-assassin
29-09-2013, 16:54
روی آیکون اصلی بازی راست کلیک و در قسمت properties در تب details میتونی ورژن فایل اجرایی(که همون ورژن بازی میشه) رو ببینی....این راه حل کلی هست و در مورد تمام بازیها صدق می کنه:46:
البته توی بعضی از بازیها در همون لوگوی start ورژن بازی رو به صورت ریز اون گوشه تصویر می نویسه ولی خوب این یکی کلی نیست و بگیر نگیر داره:دی

این مورد هم همیشگی نیست. قبلا به ذهنم رسیده بود و چک کرده بودم. به هر حال ما نفهمیدم توی این بازی چه شکلی بفهمیم ورژن نسخمون چنده!

mehdy.z
29-09-2013, 18:14
این مورد هم همیشگی نیست. قبلا به ذهنم رسیده بود و چک کرده بودم. به هر حال ما نفهمیدم توی این بازی چه شکلی بفهمیم ورژن نسخمون چنده!
برای نمونه به این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عکس نگاه کنید...
که میشه به راحتی ورژن بازی رو فهمید...
البته اگه بازی کرک نشده باشه که رد خور نداره دقیقه ولی اگه بازی رو کرک کرده باشید ممکنه به طور مستقیم به ورژن کرک اشاره کنه که بازم چون اکثرکرک ورژنهای خاص روی یکدیگه جواب نمیدن احتمال اشتباهش خیلی پایینه!!

silent-assassin
30-09-2013, 22:10
برای نمونه به این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عکس نگاه کنید...
که میشه به راحتی ورژن بازی رو فهمید...
البته اگه بازی کرک نشده باشه که رد خور نداره دقیقه ولی اگه بازی رو کرک کرده باشید ممکنه به طور مستقیم به ورژن کرک اشاره کنه که بازم چون اکثرکرک ورژنهای خاص روی یکدیگه جواب نمیدن احتمال اشتباهش خیلی پایینه!!

بله میدونم. تا حدودی به سیستم عامل مسلط هستم. اصولا هم همیشه سعی می‌کنم خودم جواب سوالمو پیدا کنم به هر نحوی. اما ایندفعه واقعا نشد.

این روشی هم که شما فرمودید اصولا باید جواب بده اما خب خیلی مواقع هم دیدم که یا جلوی نسخه خالی بوده (عمدتا) یا حتی دیدم که صفر زده!

حالا زیاد هم مهم نیست. من که یک بار تمومش کردم و تقریبا بدون باگ بود. ارزش تکرار آنچنانی هم که نداشت به نظرم

مرسی از راهنمایی و وقتتون

kayalo
01-10-2013, 19:56
دوستان من بازی رو کامل نصب کردم
موقع اجرا ubisoft رو باز میکنه برای اپدیت
مشکل چیه؟
از ایکون های دیگه هم که باز میکنی چیزی اجرا نمیشه

hehehe_hohoho
17-10-2013, 13:00
سلام من بازی رو نصب کردم همه چیش اوکیه فقط موقع نصب فایل data\ sounds \ pc \ common_English.uax رو بخاطر خراب بودن دی وی دیش رد کرد واسه همین بازی من صدا نداره اگه یه مرد این فایلو واسم بفرسته ممنون می شم
خیلی تو کفه بازیشم . HELP ME PLZ :n03:

peyman-yasi
06-11-2013, 21:38
سلام . دوستان من بازیو نصب کردم . بعد نصب بازی و برنامه هایی که نیاز داره وقتی بازی رو باز میکنم این ارور رو میده
لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه راهنماییم بکنه. مرسی :n03:

user.1
11-11-2013, 13:29
سلام . دوستان من بازیو نصب کردم . بعد نصب بازی و برنامه هایی که نیاز داره وقتی بازی رو باز میکنم این ارور رو میده

مشکل از کرکته
یا درست نریختیش یا خود کرکت مشکل داره یا آنتی ویروست فایلاشو پاک کرده :n26:

hamed m2m
25-11-2013, 12:02
سلام
دوستان من موقع اجرای بازی ارور
cannot start or run due to incompatibity with 64-bit versions of Windows. Please contact the software vendor to ask if a 64-bit Windows compatible version is available
دریافت میکنم.چطوری برطرفش کنم؟
ممنون

user.1
25-11-2013, 12:59
سلام
دوستان من موقع اجرای بازی ارور
cannot start or run due to incompatibity with 64-bit versions of Windows. Please contact the software vendor to ask if a 64-bit Windows compatible version is available
دریافت میکنم.چطوری برطرفش کنم؟
ممنون

برای اجراش باید نسخه 32 bit ش رو اجرا کنی چون ویندوزت 32bit ه:n26:

hamed m2m
25-11-2013, 13:05
برای اجراش باید نسخه 32 bit ش رو اجرا کنی چون ویندوزت 32bit ه:n26:

ویندوزم64bit هست دوست من
راه حل این ارور چیه؟

user.1
25-11-2013, 13:07
ویندوزم64bit هست دوست من
راه حل این ارور چیه؟
ببخشید بر عکس گفتم
شما باید نسخه 64bit رو اجرا کنی
دارین نسخه 32bit رو اجرا میکنین:n02:

hamed m2m
25-11-2013, 13:50
ببخشید بر عکس گفتم
شما باید نسخه 64bit رو اجرا کنی
دارین نسخه 32bit رو اجرا میکنین:n02:
برنامه ای چیزی نیست اینو رفعش کرد؟

user.1
25-11-2013, 14:36
برنامه ای چیزی نیست اینو رفعش کرد؟

شما برین تو فولدر بازی فایل های exe برای اجرای حالت های مختلف توش هست

hamed m2m
25-11-2013, 19:57
شما برین تو فولدر بازی فایل های exe برای اجرای حالت های مختلف توش هست
نیست!...........

bking
25-11-2013, 20:49
چرا ماله من سیو نمیکنه ؟!
بعد هر مرحله که تموم میکنم میرم بیرون بعدا باز از اول میاد !!؟

Mahdi11Najafi
27-11-2013, 01:05
سلام

یکی نحوه نصب 3 تا آپدیت بازی رو روی نسخه بلک باکس یاد بده

یا نصب میشه بازی close the program میده
یا میاد و یهویی پر میشه و آپدیت نمیشه
یا کلا ارور میده و نصب نمیشه

یکی یاد بده چجوریه

یه مشکل دیگه اینکه گیم پد دکمه هاش جا به جاست و تو تنظیمات جای نیست که درست شه
مثلا استارت R1 هست!!!
چه کنم؟

مرسی

MUSK£T££R
27-11-2013, 11:09
چرا ماله من سیو نمیکنه ؟!
بعد هر مرحله که تموم میکنم میرم بیرون بعدا باز از اول میاد !!؟

نرم افزار uplay رو نصب کردین ..؟

meysamzare
27-11-2013, 19:43

سلام برای منم همش این ارو رو میده 5 بار ریختم همش این. میده کمکم کنید

user.1
27-11-2013, 23:04
سلام برای منم همش این ارو رو میده 5 بار ریختم همش این. میده کمکم کنید

دوست عزیز مشکل از کرکه
یا انتی ویروس چندتا فایل رو پاک کرده
یا کرکت مشکل داشته:n26:

meysamzare
28-11-2013, 10:15
[user.1]دوست عزیز مشکل از کرکه
یا انتی ویروس چندتا فایل رو پاک کرده
یا کرکت مشکل داشته:n26:

آره مشکل از کرک بود :n20:

meysamzare
28-11-2013, 17:58
آقا تو بازی چندتا ماموریت هست که آنلاین چیکار کنم ؟!؟؟! پس میگفتن آفلاین داره پس کوشش؟؟؟؟:n03:

user.1
28-11-2013, 18:08
آقا تو بازی چندتا ماموریت هست که آنلاین چیکار کنم ؟!؟؟! پس میگفتن آفلاین داره پس کوشش؟؟؟؟:n03:

ماموریت های برک ( فک کنم اسمش این بود دقیقا یادم نیست ) فقط آنلاینه بقیه بازی رو کاملا می شه آفلاین رفت
اگه منظورتون ماموریت های CO-OP ه که باید بگم هیچ کدوم از بازی های Ubisoft رو نمی شه آفلاین CO-Op کرد و حتما باید به سرورشون وصل باشی ( مثل بعضی بازی های EA ):n27:

meysamzare
29-11-2013, 14:09
چه بد ممنونم ازت مرسی

meysamzare
01-12-2013, 21:33
سلام این پچ 1.2 1.3 به چه دردی میخوره؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا بگید.

bking
14-12-2013, 16:26
نرم افزار uplay رو نصب کردین ..؟
باید نصب باشه یا نه >!؟
ممنون

MUSK£T££R
14-12-2013, 16:45
باید نصب باشه یا نه >!؟
ممنون
آره دیگه باید نصب باشه...!

Rezagamer
24-12-2013, 01:34
این ارور مربوط به چی میشه وقتی که دارم آپدیت رو نصب میکنم؟؟؟
گیمرهای عزیز کمکم کنین لطفا

Rezagamer
24-12-2013, 01:37
این ارور مربوط به چی میشه وقتی که دارم آپدیت رو نصب میکنم؟؟؟
لطفا کمکم کنین

hamed m2m
21-02-2014, 12:03
سلام

چیکارش کنم دوستان؟
سپاس

mansour_hotboy
22-02-2014, 00:33
با سلام به دوستان.من بازی رو نصب کردم.نسخه 5 دی وی دی بود.بعد میرم تو تنظیمات گرافیک بازی directx 9 رو به 11 تغییر میدم.
پیغام میده باید بازی restart بشه تا تغییرات اعمال بشه.وقتی از بازی خارج میشم دوباره میرم تو بازی میبینم همون directx 9 مونده!

MUSK£T££R
22-02-2014, 00:48
با سلام به دوستان.من بازی رو نصب کردم.نسخه 5 دی وی دی بود.بعد میرم تو تنظیمات گرافیک بازی directx 9 رو به 11 تغییر میدم.
پیغام میده باید بازی restart بشه تا تغییرات اعمال بشه.وقتی از بازی خارج میشم دوباره میرم تو بازی میبینم همون directx 9 مونده!
گرافیکتون چیه Directx 11 رو ساپورت میکنه ..؟

mansour_hotboy
22-02-2014, 06:41
گرافیکتون چیه Directx 11 رو ساپورت میکنه ..؟
GTX 660 هست.فکر کنم ساپورت میکنه. ممکنه بخاطر کرک باشه؟

hamed m2m
22-02-2014, 16:49
سلام

چیکارش کنم دوستان؟
سپاس

ای کاش جواب من رو هم بدین
یعنی واقعا کسی نمیدونه؟

prong
07-03-2014, 14:05
سلام دوستان...من ورژن KaOs رو دانلود كردم....وقتي بازي رو باز ميكنم و درجه سختي رو انتخاب ميكنم ميره كه يه تيكه فيلم رو لود كنه....ولي همومن اولش ارور stop working ميده و ميپره بيرون....چكار بايد بكنم؟؟مشكل از كركه؟؟؟تو رو خدا راهنمايي كنيد...12 گيگم حيف شد الكي...

ali-u
07-03-2014, 16:15
یعنی واقعا کسی نمیدونه؟

دوست عزیز مشکل احتمالا از دایرکت باشه اخرین ورژن direct 11 رو نصب کن

ali-u
07-03-2014, 16:17
سلام دوستان...من ورژن KaOs رو دانلود كردم....وقتي بازي رو باز ميكنم و درجه سختي رو انتخاب ميكنم ميره كه يه تيكه فيلم رو لود كنه....ولي همومن اولش ارور stop working ميده و ميپره بيرون....چكار بايد بكنم؟؟مشكل از كركه؟؟؟تو رو خدا راهنمايي كنيد...12 گيگم حيف شد الكي...

اگه تو ویندوز 8 بازی می کنی این مشکل زیاد است
تو ویندوز 7 sp1 بازی کن

ali-u
07-03-2014, 16:19
GTX 660 هست.فکر کنم ساپورت میکنه. ممکنه بخاطر کرک باشه؟

دوست عزیز اگه ویندوز 7 است باید sp1 باشه
ویندوز 7 اولترا تو دایرکت 11 مشکل داره
اگه اینترنت تو دسترس داری ویندوزو اپدیت کن

prong
07-03-2014, 18:14
اگه تو ویندوز 8 بازی می کنی این مشکل زیاد است
تو ویندوز 7 sp1 بازی کن
نميشه كه به خاطر يه بازي ويندوز زو عوض كنم...بازي رو تحت تنظيمات ويندوز 7 هم اجرا كردم كه بازم اجرا نشد...
يه راه حل ديگه ارايه بديد...

user.1
07-03-2014, 18:37
یعنی واقعا کسی نمیدونه؟

شما فایل اجرای 64bit رو اجرا کنین فک کنم درست میشه

ali-u
07-03-2014, 18:51
نميشه كه به خاطر يه بازي ويندوز زو عوض كنم...بازي رو تحت تنظيمات ويندوز 7 هم اجرا كردم كه بازم اجرا نشد...
يه راه حل ديگه ارايه بديد...

دوست عزیز اینجا را هم یه نگاه کن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]رفع-مشکلات-splinter-cell-blacklistکرک-و-آپدیتها/

alex_pk
09-04-2014, 01:27
سلام دوستان
ممنون میشم یکی زحمت بکشه فایل
uplay_r1_loader.dll
رو از تو پوشه بازی برام آپلود کنه
زیر 100 کیلوبایته
مرسی.

ali-u
09-04-2014, 09:13
سلام دوستان
ممنون میشم یکی زحمت بکشه فایل
uplay_r1_loader.dll
رو از تو پوشه بازی برام آپلود کنه
زیر 100 کیلوبایته
مرسی.

cmosavi
13-04-2014, 15:42
سلام

من موقع اجرای این بازی با پیغام خطای زیر مواجه میشم

نسخه 5 dvd رو نصب کردم و هیچ آپدیتی رو هم نصب بکردم...

برای کرک هم SCBL.3DM.CracK رو نصب کردم...

user.1
13-04-2014, 23:49
سلام

من موقع اجرای این بازی با پیغام خطای زیر مواجه میشم

نسخه 5 dvd رو نصب کردم و هیچ آپدیتی رو هم نصب بکردم...

برای کرک هم SCBL.3DM.CracK رو نصب کردم...

معمولا آنتی ویروس ها این فایل رو به عنوان یک ویروس میشناسن و پاکش میکنن
شما فایل پست بالای رو دانلود کن دو باره بریز مشکل حل می شه

cmosavi
14-04-2014, 12:30
ویروس کش غیر فعاله.

اون فایل موجود بود.

اونی که شما میگی رو هم دانلود و کپی کردم.

ولی باز همین ارور میاد...

amazon13
17-05-2014, 02:23
سلام دوستان
من وقتی میخوام بازی رو اجرا کنم پیغام میده radeon r9 200 not supported ولی وارد بازی میشم اما هر وقت تنظیمات گرافیکی رو عوض میکنم دفعه دیگه
میرم میبینم تنظیمات برگشته به حالت قبل مشکل از چیه؟

saeed-guitar
26-05-2014, 15:14
سلام دوستان
مدل بازی اینجوریه که Save نمیشه یا مشکل از سیستم منه؟
کلی میرم جلو.. تا میمیرم میاد از اول... کفریم کرده!!
راه حلی داره؟

saeed-guitar
26-05-2014, 15:17
این ارور برای چیه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeed-guitar
02-06-2014, 17:06
مرسی از پاسخ گویی و راهنمایی شما دوستان

amin2016
07-03-2016, 13:53
تمامی دوستانی که این مشکل رو موقع نصب آپدیت دارن :

به روش زیر عمل کنن :

فایل رجیستری زیر رو دانلود کنن :

حالا رجیستری مورد نظر خودشون رو که لازم دارن روی مسیر زیر کپی کنن :
D:\Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist\src\SYSTEM

(برای اینکه آپدیت 1.01 رو نصب کنید باید رجیستری v1.00 رو کپی کنید)

حالا روی رجیستری که توی این مسیر کپی کردید کلیک راست کنید و اون رو توی حالت run as administrator اجرا کنید.

رجیستر مورد نظر کپی شده و حالا ستاپ آپدیت بازی شما رو میشناسه !! :n16:

نکته ی خیلی مهم : اگه موقع نصب بازم با یه ارور دیگه مواجه شدید که گفت مسیر یا اسم دایرکتوری اشتباهه روی همون رجیستری راست کلیک کنید و edit رو بزنید و حالا توی نات پد خط زیر رو به این صورت ادیت کنید :
Echo>>RegistryUpdate.reg "DisplayName"="Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist"
(یعنی این خط باید اینجوری باشه)

سیو کنید و از اول اجرا کنید.

من خودم با این کار مشکلم حل شد امیدوارم مشکل شما هم حل بشه و با نصب پچ بازی از بازی لذت بیشتری ببرید :n16:

اینو یکی برام بفرسته کار نمیکنه

comeback8
04-12-2016, 09:05
سلام دوستان لینک فایل ریجستری واسه دانلود پاک شده و من نمیتونم پچ بازی رونصب کنم خواهشا این مشکلو برطرف کنبن خواهش میکنم من عاشق این بازی ام:n12::n12::n12:

kami269
28-03-2017, 19:19
سلام دوستان
من تازه این بازی رو نصب کردم
لپ تاپم دو گرافیکه اینتل 3000 و جی فورس 640
ولی بازی فقط اینتل رو شناسایی میکنه و میگه که ساپورت نمیشه
وارد بازی میشم ولی صفحه پرپر میزنه انگار نویز داره
نمیشه بازی کرد، رو اعصابه
خواهشا کمک

Enemy Killer
29-03-2017, 20:59
سلام دوستان
من تازه این بازی رو نصب کردم
لپ تاپم دو گرافیکه اینتل 3000 و جی فورس 640
ولی بازی فقط اینتل رو شناسایی میکنه و میگه که ساپورت نمیشه
وارد بازی میشم ولی صفحه پرپر میزنه انگار نویز داره
نمیشه بازی کرد، رو اعصابه
خواهشا کمک
سلام .
مدل لپ تاپت چیه ؟ قبلا از این که وارد بازی بشی سوییچ کن رو گرافیک انویدیا .

Sent from my HUAWEI Y511-U30 using Tapatalk

alireza.arf.news
25-05-2017, 04:25
سلام به همگی من این بازی رو خریدم و نصب کردم اما ارور اپدیت ورژن ۱ رو میاره بغییر از آپدیت خود پک شاید ده بار از اینور و انور دانلود کردن اما هنوز همونه بازی رو هم ده بار از اول نصب کردم

Amindgn
11-11-2017, 20:29
خسته نباشید دوستان.
من نسخه fitgirl بازی splinter cell blacklist رو دانلود کردم ولی فایل setup مشکل داره. کسی از دوستان فایل setup رو به صورت تکی داره بذاره ؟ خیلی ممنون

Amindgn
11-11-2017, 20:31
خسته نباشید دوستان.
من نسخه fitgirl بازی splinter cell blacklist رو دانلود کردم ولی فایل setup مشکل داره. کسی از دوستان فایل setup رو به صورت تکی داره بذاره ؟ لطفا اگه دارین حتما کمک کنید. خیلی ممنون

Amindgn
12-11-2017, 01:30
خسته نباشید همگی.
من نسخه fitgirl بازی splinter cell blacklist رو دانلود کردم ولی فایل setup مشکل داره. کسی فایل setup رو داره بذاره؟ خیلی لنگ موندم. مرسی

ali-u
14-12-2017, 23:28
خسته نباشید همگی.
من نسخه fitgirl بازی splinter cell blacklist رو دانلود کردم ولی فایل setup مشکل داره. کسی فایل setup رو داره بذاره؟ خیلی لنگ موندم. مرسی

می تونی با برنامه loadscout محتویات فایل رو باز کنی
و فقط فایل نصبی رو دانلود کنی
آموزش loadscout ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%B4%DB%8C_%D8%A7%D8%B2_%DB%8C%DA%A9_%D9%81%D8%A7 %DB%8C%D9%84_%D9%81%D8%B4%D8%B1%D8%AF%D9%87_%D8%A8 %D8%A7_%D9%86%D8%B1%D9%85_%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7 %D8%B1_LoadScout)