PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تفاوت Ir-tci و Ir-mci در چیست؟

babak-online
26-12-2006, 17:35
با سلام
تفاوت Ir-tci و Ir-mci در چیست؟

lindows
27-12-2006, 08:15
من هم دنبال جواب اين سوال بودم ولي پيدا نكردم فقط ميدونم سري جديد سيم كارت ها Mci شده

mohammad hamed
27-12-2006, 11:09
یکی اپراتور اول و دیگری اپراتور دوم هست.
اپراتور اول دولتی و دوم خصوصی و معروف به ایرانسل
یه سرچ توی انجمن بکنی مزیت ها و تفاوت های آن دو را میبینی .
حتی تاپیک های زیادی توی همین صفحه اول این انجمن هست.

B.Spears
27-12-2006, 13:15
یکی اپراتور اول و دیگری اپراتور دوم هست.
اپراتور اول دولتی و دوم خصوصی و معروف به ایرانسل
یه سرچ توی انجمن بکنی مزیت ها و تفاوت های آن دو را میبینی .
حتی تاپیک های زیادی توی همین صفحه اول این انجمن هست.

ir-tci و ir-mci هر دوشون اپراتور اولند 0912
شركت مخابرات از يه سري آنتن هاي جديد استفاده كرده و اسم سيم كارت هاي خط هفتشو ir-mci گذاشته.
همين

ShahabSAMSUNG
27-12-2006, 13:33
mohammad hamed, به هیچ عنوان اینطور نیست. هر دو مربوط به اوپراتور اول هستن.
اوپراتور دوم کلمه Irancell رو می نویسه و زیرش هم اسم آنتنی رو که باهاش ارتباط داره می نویسه.
سری های جدید اوپراتور اول به جای IR-TCI، کلمه IR-MCI رو می نویسن.

babak-online
27-12-2006, 17:11
با تشکر از همه دوستان. آخه من یه کد 7 خریدم، شک کردم.
مرسی

با تشکر بابک آنلاین

hamareh
06-02-2007, 14:18
با سلام
mci یعنی Mobile Company of Iran
tci یعنی Telecommunication Company of Iran
و هر دو یکیست
و چون شرکت سیار داره از مخابرات جدا میشه کلیه سیمکارتهایی که تازه وارد شبکه بشن mci نشان داده میشوند حتی اگه شما سیمکارت کد 3و5و....باشن
اللهم عجل لولیک الفرج

uPGA
06-02-2007, 14:35
شاید اولی انالوگ و دومی مربوظ به دیجیتال شدن سیستم مخابرات باشه................نه بابا فکر کنم خیلی وقته سیستمشون دیگه انالوگ نیست شاید مقدمه ای واسه واگذاری به شرکت خصوصی باشه جون میخوان اینکارو بکنن حالا به خاطر بروکراسی دولتی مجبور شدن یه جورایی اسمشو عوض کنن فرمالیته شاید..............:evil:

mohammad_1000
06-02-2007, 18:17
بله درسته محمد جان نمیدونم که از کجا به ایرنسل رسید
موفق باشید

mksarv
07-02-2007, 10:29
tci با mci هیچ فرقی نداره به قول دوستمون فقط به خاطر اینه که داره از مخابرات جدا میشه...

RedDragon
07-02-2007, 16:27
مگه ایرانسل Mtn نیست؟

R@R#M@N
07-02-2007, 17:26
m در اول mci همون كلمه ي G S M هست (يعني gsm M هست)
و فرقي نداره

n_yaghmaei
07-02-2007, 23:11
یکی دیگر از تفاوتهای این دو اسم این است که سیمکارتهای جدید قابلیت کپی برداری ندارند این سیمکارتها با mci مشخص می شوند اما سیمکارتهای قبلی که به راحتی کپی می شدند با tci نمایش می دهند تا به راحتی بتوان این دو مدل سیمکارت را از یدیگر تشخیص داد

HitchcocK
07-02-2007, 23:47
یکی دیگر از تفاوتهای این دو اسم این است که سیمکارتهای جدید قابلیت کپی برداری ندارند این سیمکارتها با mci مشخص می شوند اما سیمکارتهای قبلی که به راحتی کپی می شدند با tci نمایش می دهند تا به راحتی بتوان این دو مدل سیمکارت را از یدیگر تشخیص داد

پس نتیجه میگیریم که کپی برداران کارشون راحت شده...منظور شما همین بود دیگه؟؟!!!:blink: :blink: :blink:

uPGA
09-02-2007, 19:38

دوست عزیز میتونی راجع به علتش یکم مفصلتر و مستندتر توضیح بدین چون یکم قبولش سخته که سیمکارتهای جدید قابل کپی نباشند حتی اگه مسیله کد و رمز کردن هم در میان باشد