تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 37 از 37

نام تاپيک: مرام ايرانسل رو عشق است !!!!

داره خودمونی میشه mmshn_love's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض آمار استفاده خودم از ایرانسل

2 گیگا بایت استفاده از اینترنت به اعبارتی 2 میلیون تومان
    8564 Sms به اعبارتی 137 هزار و 24 تومان
    58 ساعت تماس با خطوط ایرانسل به اعبارتی 173 هزار و خورده ای

این آمار و تا آخر جوایز تشویقی خساب کن بعد بگو بازم ایرانسل بده

حرف نداره از اون سیم کارتهای دولتی بهتره، من فروختم عمرا دیگه نخرم ایرانسل هم جای پیشرفت داره

داره خودمونی میشه mmshn_love's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Tehran

12 آمار استفاده خودم از ایرانسل

2 گیگا بایت استفاده از اینترنت به اعبارتی 2 میلیون تومان
    8564 Sms به اعبارتی 137 هزار و 24 تومان
    58 ساعت تماس با خطوط ایرانسل به اعبارتی 173 هزار و خورده ای

این آمار و تا آخر جوایز تشویقی خساب کن بعد بگو بازم ایرانسل بده

حرف نداره از اون سیم کارتهای دولتی بهتره، من فروختم عمرا دیگه نخرم ایرانسل هم جای پیشرفت داره

همه اینارو با 15000 تومان شارژ اولیه بدست اومد عزیزم

آخر فروم باز MILIN3M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    IN SHIT

پيش فرض

به این میگن پدر ایرانسلو در اوردن

حـــــرفـه ای Kolang's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به درخواست يكي از دوستان 2 روز تاپيك باز ميمونه تا بحث به نتيجه برسه
    اما زا اين به بعد لطفا در تاپيك مربوطه بحث رو دنبال كنيد
    ممنون

داره خودمونی میشه bluetooth's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Esf

8 اختتاميه

سلام
    كي گفته من تاپيك رو ول كردم رفتم؟!!! من همين جام .
    ديگه پست ندادم چون ديدم بحث از مسير اصليش منحرف شده !!!! من فقط گفتم كه ايرانسل نسبت به محاسبه ي نرخ مكالماتش صادق نبوده همين!!! اما يه سري از دوستان كه طرف داراي كاذب ايرانسل هستن و فكر مي كنن كه ايرنسل ارث باباشون هست موضوع رو منحرف كردن كه قضيه ي .... ايرانسل رو ماست مالي كنن حرف من اينه اگه ايرانسل بهترين اپراتور دنيا هم باشه حق نداره دروغ بگه و تبليغات كاذب بكنه تا مردم برن سيم كارت هاش رو بخرن ( در جواب كسايي كه مي گفتن ايرانسل 1000 ساعت رايگان ميده و mms و... داره)
    حالا گذشته از اين جالب اينجاست كه به سري ادم... فكر كردن من چون مدرك ندارم ديگه پست نمي دم (پست هاي اول كار) اما بعد ديدن كه ساير دوستان حتي بدون آشنايي قبلي بامن( كه بخوان طرف من رو بگيرن) حرف هاي من رو تصديق كردن!!!!
    من نمي گم كه ايرانسل بده اما ديد كه دروغ گفته و سر كليا شيره ماليده و فشار بسيار سنگيني به خطوط مخا براتي وارد كرده اما حيف كه تو كشور ما ..... جاي ..... رو گرفته و حيف كه ايرانسل نفسش از جاي گرم در مياد!!!

و واقعا" متاسفم براي اونايي كه حتي نمي دونن موضوع اين تاپيك چيه و اشتباهي يا به عمد (براي بالا بردن تعداد پست هاشون) تو اين تاپيك پست دادن!!!!

در آغاز فعالیت zohi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

9 بالاخره ایرانسل

سلام
    این بحث جالب دو خوندم، خواستم یکمم ازچیزایی که خودم تو ایرانسل باش بر خورد کردم بتو بگم.
    من ساکن اهوازم 2 ماه پیش اعتباری ایرانسل رو گرفتم 30.000تومن الان 35.000 کمتر نمی تونی بخری ...این از قیمت تو خوزستان..تو طرح ثانیه لگه باشی(بازم فقط تو اهواز!!) هزینه 1 دقیقش می شه 85.2 ایرانسل به غیر ایرانسل(همهشم محاسبه شده، مطمئن باش)اینکه مسجت سند نمی شه و ازت 16 تومن هم کم میشه کاملا صحیحه.
    حالا چیزای جالب تر ....کارته شارژ(اینو نمی دونم لزوما اهواز اینطوریه یا همه جا اینطوریه...) کارته شارژه5.000 تومنی ایتجا5.500 و10.000 تومنی 11.000 فروخته می شه...از جاهای مختلف شهر هم خریدم.
    بعدیش با حاللللله 2 که 2 بار هم واسم پیش اومده ...اولین بار یه کارته 10.000 تومنی خریدم که بعد که رمزشو وارد کردم .....(اعتبارم 100 تومن این حدودا مونده بود) زر 9هزار و خورده ای چند ثانیه بعد که #141* رو زدم شده بود...19هزار و خورده ایییییییییی و تصور کن دیگه چیییییی شدددد تازه باورم نمی شد ....بعدا هم یه 5.000 تومنیشو گرفتم اینم 2برابر شدددددد....حالا از اون ور دوستم 2 روزه که هر روز 1000 تومن ازش کم میشه و اون فقط تو این دو روز 3تا مسج زده....
    دیگه قضاوت با شماست.

پروفشنال jackhammer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام
    این بحث جالب دو خوندم، خواستم یکمم ازچیزایی که خودم تو ایرانسل باش بر خورد کردم بتو بگم.
    من ساکن اهوازم 2 ماه پیش اعتباری ایرانسل رو گرفتم 30.000تومن الان 35.000 کمتر نمی تونی بخری ...این از قیمت تو خوزستان..تو طرح ثانیه لگه باشی(بازم فقط تو اهواز!!) هزینه 1 دقیقش می شه 85.2 ایرانسل به غیر ایرانسل(همهشم محاسبه شده، مطمئن باش)اینکه مسجت سند نمی شه و ازت 16 تومن هم کم میشه کاملا صحیحه.
    حالا چیزای جالب تر ....کارته شارژ(اینو نمی دونم لزوما اهواز اینطوریه یا همه جا اینطوریه...) کارته شارژه5.000 تومنی ایتجا5.500 و10.000 تومنی 11.000 فروخته می شه...از جاهای مختلف شهر هم خریدم.
    بعدیش با حاللللله 2 که 2 بار هم واسم پیش اومده ...اولین بار یه کارته 10.000 تومنی خریدم که بعد که رمزشو وارد کردم .....(اعتبارم 100 تومن این حدودا مونده بود) زر 9هزار و خورده ای چند ثانیه بعد که #141* رو زدم شده بود...19هزار و خورده ایییییییییی و تصور کن دیگه چیییییی شدددد تازه باورم نمی شد ....بعدا هم یه 5.000 تومنیشو گرفتم اینم 2برابر شدددددد....حالا از اون ور دوستم 2 روزه که هر روز 1000 تومن ازش کم میشه و اون فقط تو این دو روز 3تا مسج زده....
    دیگه قضاوت با شماست.
    اول اینکه ایرانسل توی اهواز پوشش رسمی نداره پس مشکل داره.
    دوم اینکه اگه کارت شارژ رو از دفتر خدمات مشترکین بخری به قیمت اصلی میده ولی موبایل فروشی ها و ... 10 درصد که سود خودشونه میکشن روش بس چیز عجیبی کشف نکردی.فکر کنم کارت شارژ دولتی هم اینجوری باشه.
    اون کارت شارژها هم مال عید بوده و یا مشکل شبکه بوده که احتمالا ازت کم میشه.

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •