تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: سایت استاتیک یا دینامیک

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض سایت استاتیک یا دینامیک

من تازه میخوام کار طراحی سایت رو شروع کنم.....میخوام یه سایت درست کنم که مردم بدونن من طراح سایتم ....حالا به نظر شما سایت استایک درست کنم یا سایت ( وردپرس . جوملا. و...) دینامیک...
    ممون از راهنماییتون...

کاربر فعال انجمن طراحی صفحات وب kian98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

صددرصد داینامیک

اولا اگه بخواهید سایت ایستاتیک بسازید باید استاد کامل برنامه نویسی باشید.
    بعد کاربران زیاد با سایت های ایستاتیک نمی تونن کار بکنن و سایت های ایستاتیک ظاهر زیاد خوبی هم ندارن.
    اگه می خواهید مردم فکر کنن طراح سایت هستید باید با وردپرس یک سایت بسازید و یک قالب خوب هم براش بسازید.
    برای این می گم وردپرس چون کارباهاش ساده است و دارای افزونه ها و قالب های زیادی هست.
    برای موتورهای جستجو هم بهینه سازی شده است.
    هسته ی قوی ای هم داره.
    با قالب های واکنشگرا هم کاملا سازگاره.
    یه چیز دیگه هم اینه که سایت های ایستاتیک فقط برای این هستند که یه فایل رو در دسترس بزارید تا مردم فقط بهش دسترس داشته باشند و استفاده دیگه ای ندارن.

کاربر فعال انجمن موبایل A.N.A.P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Clouds

پيش فرض

من تازه میخوام کار طراحی سایت رو شروع کنم.....میخوام یه سایت درست کنم که مردم بدونن من طراح سایتم ....حالا به نظر شما سایت استایک درست کنم یا سایت ( وردپرس . جوملا. و...) دینامیک...
    ممون از راهنماییتون...

سلام.کسی که استاتیک فقط طراحی میکنه رو نمیشه گفت طراح وب.باید این دو تا رو کنار هم بلد بود.

صددرصد داینامیک

بعد کاربران زیاد با سایت های ایستاتیک نمی تونن کار بکنن و سایت های ایستاتیک ظاهر زیاد خوبی هم ندارن.
    اگه می خواهید مردم فکر کنن طراح سایت هستید باید با وردپرس یک سایت بسازید و یک قالب خوب هم براش بسازید.
    برای این می گم وردپرس چون کارباهاش ساده است و دارای افزونه ها و قالب های زیادی هست.
    هسته ی قوی ای هم داره.
    یه چیز دیگه هم اینه که سایت های ایستاتیک فقط برای این هستند که یه فایل رو در دسترس بزارید تا مردم فقط بهش دسترس داشته باشند و استفاده دیگه ای ندارن.
    سایت های استاتیک ظاهر خوبی ندارن ؟ داینامیک ها چه کاری برای ظاهر صفحه انجام میدن ؟ الان به نظر شما CSS و JS داینامیک هستن ؟ خواهشا اطلاعات درست بدین.
    در ضمن وردپرس هم همین جوری که میگی راحت نیست.اگه میخوای یه چیز Unique بسازی باید PHP بلد بود.وگرنه اگه یونیک بودن مهم نیست میشه با سمبل کردن 4 تا ماژول و تمپلیت یه سایت درست کرد.

4. این کاربر از A.N.A.P بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن طراحی صفحات وب kian98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

منظور من از کاربا وردپرس راحته یعنی برای اینکه فقط بخوای یه مطلب بفرستی و چندتا کار دیگه بکنی کار کردن باهاش اسونه .

نگفتم که با وردپرس برنامه نویسی وب بکنیم.

تازه من همه ی سایت های ایستاتیک رو که دیدم عین درایو های کامپیوتر فقط چندتا عکس پوشه بود که باید روشون کلیک می کردیم
    و می رفتیم به صفحه ی بعد .

کلا طراحی زیبا بدرد سایت های ایستاتیک نمیخوره.

کاربر فعال انجمن موبایل A.N.A.P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Clouds

پيش فرض

مثل اینکه شما مفهوم زبان های داینامیک و استاتیک رو خوب متوجه نشدین. یه سرچ گوگل کافی بود:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

منظور من از کاربا وردپرس راحته یعنی برای اینکه فقط بخوای یه مطلب بفرستی و چندتا کار دیگه بکنی کار کردن باهاش اسونه .

تازه من همه ی سایت های ایستاتیک رو که دیدم عین درایو های کامپیوتر فقط چندتا عکس پوشه بود که باید روشون کلیک می کردیم

حق با شماست بهتره قالب داینامیک طراحی بشه تا راحت پست ارسال کنیم.

طراحی زیبا به درد سایت استاتیک نمی خوره ؟ در حال حاضر برترین طراحی ها و گرافیکی ترین طراحی ها برای سایت های استاتیک هست. صفحات درباره ما، ایندکس ها، coming soon و ... نمونه هایی از این طراحی ها هستن.

اون صفحاتی هم که می گی مثله پوشه هستن و فقط فایل دانلود می کنیم که اصلا طراحی شده نیستن ! صفحه دیفالت هست که اگر تو پنل یک پوشه درست کنی و فایل توش بریزی اون جوری نشون داده میشه !
    Last edited by Thor God; 21-03-2014 at 16:28.

پروفشنال One Minute's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    شــــاهی

پيش فرض

صددرصد داینامیک

هسته ی قوی ای هم داره.

دوست عزیز چرا اطلاعات غلط به مردم میدی ؟
    من خودم به صورت تخصصی بر روی طراحی UI/UX و برنامه نویسی کلاینت ساید کار میکنم، کی گفته که قالب های استاتیک فقط مثل درایور های کامپیوتر میمونن ؟!
    برای نمونه به سایت شخصی من نگاه کنید : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    کاملن استاتیک هست و برای اضافه کردن نمونه کارهام کد میزنم و از cPanel استفاده میکنم،
    اتفاقا زیباترین سایت هایی که میبینین به این خاطر بوده که کسی که وظیفه ی طراحی UI/UX داشته خیلی حرفه ای کدهای استاتیک رو نوشته ، اصلن کل ظاهر سایت به خاطر استاتیک بودنشه ، بعد از اون توسط یه سری افراد که سرور ساید برنامه نویسی میکنن سایت پویا میشه ، اصلن زبان های برنامه نویسی سرور ساید مثل php یا ... هیچ نقشی در ظاهر سایت ندارن !
    لطفن اطلاعات درست بدید به سوال کننده ها !

در آغاز فعالیت payam-nice's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

باسلام
    پیشنهاد من استاتیک هست! چراکه هرکسی میتواند با نصب یک cms و نصب افزونه و قالب سایت ایجاد کنه ولی هرکسی نمیتونه خودش کدنویسی کنه و وب سایت ایستا درست کنه.

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

طراحی داینامیک که سخت تره ! علاوه بر کد نویسی باید از از حلقه ها هم استفاده کنیم ! عزیزان لطفا اگر اطلاعات ندارید تز صادر نکنید

Sent from my Windows Phone 8X by HTC using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •