تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: تقویت ریاضی

داره خودمونی میشه mr.arvin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض تقویت ریاضی

سلام خدمت دوستان عزیز

لطفا کمک کنید چون به نظرات و تجربه هاتون نیازمندم

من یه دانش آموز سال اول دبیرستان --تیزهوشان-- هستم و نمره ریاضی من در حد 15 الی 18 خیلی دوست دارم که نمره ریاضی من افزایش پیدا بکنه البته تنها هدفم اینه که ریاضی رو خیلی قشنگ و مفهومی(به صورتی که فراموش نکنم) یاد بگیرم البته به فکر کنکور هم هستم لطفا کمکم کنید. آیا کتابی برای تقویت ریاضی وجود داره که به درد من هم بخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفا منو تو این زمینه راهنمایی کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز

لطفا کمک کنید چون به نظرات و تجربه هاتون نیازمندم

من یه دانش آموز سال اول دبیرستان --تیزهوشان-- هستم و نمره ریاضی من در حد 15 الی 18 خیلی دوست دارم که نمره ریاضی من افزایش پیدا بکنه البته تنها هدفم اینه که ریاضی رو خیلی قشنگ و مفهومی(به صورتی که فراموش نکنم) یاد بگیرم البته به فکر کنکور هم هستم لطفا کمکم کنید. آیا کتابی برای تقویت ریاضی وجود داره که به درد من هم بخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفا منو تو این زمینه راهنمایی کنید
    سلام..
    من اتفاقی اینجا اومده بودم، سوال شما برام جالب بود.
    دوست خوبم این جمله رو از کتاب مکانیک سیالات فاکس برات میگم که مشغول خوندنش هستم: " "تمرین" بهترین روش فراگیری است، و تفاوتی نمی کند که موضوع مکانیک سیالات و ترمودینامیک است یا بازی گلف.در هر یک از این موضوعات، چند اصل بنیادی وجود دارد که فراگیری آنها با تمرین به دست می آید."
    در مورد ریاضی هم این که شما چه کتابایی خوندی زیاد مهم نیس، اصولا مهم تره که چقدر تمرین کردی.البته چون مشخصا سوالت درباره کتاب بود در سطح دبیرستان کتابایی که انتشارات انرژی اتمی چاپ کرده کتابای خوبی هستن.مبتکران هم خوبه.
    تا جایی که یادمه مدرسه سمپاد خودش یه سری کتابای ریاضی داشت که خوب بودن. خودم 3 سال رو سمپاد بودم. البته متاسفانه از نظر درسی آدم موفقی نبودم و فکر میکنم یه دلیلش همین "سمپاد"بود.
    دوست عزیز از الان وارد فضای کنکور نشو. برای یاد گرفتن مفهومی ریاضی که تو کنکور خیلی بهت کمک میکنه تا میتونی تمرینای مختلف حل کن. از کتاب درسی گرفته تا....برگه سیاه کن، دنبال راه حل جدید باش، سعی کن اثبات قضایا رو بفهمی، از همه مهم تر اینکه عجله نکن.
    یاد گرفتن ریاضی مثل خیلی چیزای دیگه زمان بره.
    موفق باشی

3. این کاربر از pitersongvs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •