تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: مشکل هارد اینترنال داخلی لب تاپ

آخر فروم باز leon scott kendy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    می دونی تهران کجاست

پيش فرض مشکل هارد اینترنال داخلی لب تاپ

سلام دوستن خوبید
    من هارد لب تاپم سیگیت بود که یک روز به مشکل خورد و ویندوز رو دیگه بالا نیاورد سیستم یک جورایی داغون شده بود
    و یک هارد دیگه خریدم و این رو گذاشتم توی یه بکس و الان دیگه بهش احتیاجی ندارم می خواستم بدونم این هارد سالمه که برای فروش بزارمش ؟؟

کسی وعض این هارد رو با ایتن نرم افزار می تونه توضیح بده من هیچی ازش حالیم نیست

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستن خوبید
    من هارد لب تاپم سیگیت بود که یک روز به مشکل خورد و ویندوز رو دیگه بالا نیاورد سیستم یک جورایی داغون شده بود
    و یک هارد دیگه خریدم و این رو گذاشتم توی یه بکس و الان دیگه بهش احتیاجی ندارم می خواستم بدونم این هارد سالمه که برای فروش بزارمش ؟؟

کسی وعض این هارد رو با ایتن نرم افزار می تونه توضیح بده من هیچی ازش حالیم نیست

سلام.

برید به قسمت Benchmarck همین برنامه و یک تست Read و Write بذارید . البته برای انجام تست Write باید کلیه پارتیشنها حذف بشن که اگر اطلاعاتی دارین از بین میرن . تست Random Access هم اگر میتونید بگیرید و نتایج رو اینجا بذارید .

برای فروش هارد دیسکهای دست دوم ، Error Scan معمولاً انجام میشه تا مشتری از سلامتی هارد دیسک مطمئن بشه . البته تیک Quick رو باید بردارید که زمانبر خواهد بود .

SMART Status هارد دیسک هم ظاهراً مشکلی نداره . شما مطمئنید مشکل لپتاپ مربوط به هارد دیسک بوده ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •