تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1003 از 1126 اولاول ... 350390395399399910001001100210031004100510061007101310531103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,021 به 10,030 از 11255

نام تاپيک: ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

آخر فروم باز mohsenjxj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    www.afsaran.ir

پيش فرض

سلام دوستان [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سوالات آزمون ریاضی مهندسی هست که دیروز امتحانشو دادم لطفا یکی تا هر اندازه که میتونه لطف کنه و جواب این تست هارو مشخص کنه میخوام بدونم تقریبا چند میگیرم. (جواب تشریحیا خیلی برام مهم نیست لطفا تستیا رو بگید)

آخر فروم باز ittools's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

این که سوالات دیگر رشته ها رو برای رشته شما طرح کنن و یا از حذفیات سوال بدن میتونه در اثر اشتباه در توزیع سوال سر جلسه اتفاق بیافته حتما کد واحد رو تطبیق بدین برای من تو این چند ساله این مورد خیلی پیش اومده و حتی مورد هایی رو دیدم که سوالات ناقص توزیع شده ! متاسفانه در هر حالت حق دانشجو به باد میره
    یه مورد دیگه که امروز با دوستام در موردش بحث میکردیم تغییر در نحوه طرح سوالات بود این چند ساله برای واحد های تخصصی اکثر سوالات , سوالات حل کردنی بود سوالهایی که به دست آوردن جوابش حداقل 10 دقیقه وقت میخواست ولی از این ترم میتونم بگم 2/3 سوالات , از بخش های حفظ کردنی طرح میشه اینم دوستان در نظر بگیرن یوقت به مشکل بر نخورن
    همین ترم پیش برای امتحان تخصصی تستی وقت کم می آوردم ولی امروز به خاطر همین تغییرات در نحوه طرح سوالات وقت اضافه هم آوردم

3. این کاربر از ittools بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    یک جای دنج

پيش فرض

من فیزیک دو داشتم و با نیم ساعت تاخیر سوالات فیزیک دو رو دادن. خیلی هم تاکیدکردن که سوالات رشته های دیگه رو جواب ندیم. یعنی میگفتن چک کنید مال رشته شیمی دست شما نباشه. من هم رشته ام برقه ولی سوالی نبود که خارج از ده فصل باشه. حداقل من یادم نمیاد. ولی اون مورد دو قطبی ها قرار بوده حذف باشه ولی ازش سوال اومد که من شانسی درست زدم.

کدوم سوال تشریحی از فصل یازده بود؟
    سوال4 در مورد پیدا کردن ضریب خود القایی بود منم تاکید کردم سوالات مال رشته شیمی هست اما احمقها گفتن سوالها همینه اعتراض دارید برید سایت گلستان اعتراض کنید یک مشت ادم نفهم احمق

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Eblis 2011

پيش فرض تمدید مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت و پذیرش بدون آزمون بهمن ماه سال ۹۲ دانشگاه پیام نور

پیرو پست/ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : بدین‌وسیله‌ ضمن تمدید مهلت ثبت‌نام و انتخاب کدرشته‌های محلهای تحصیلی در این مرحله تا ساعت ۲۴:۰۰ روز چهارشنبه مورخ ۱۱ دی ماه ۱۳۹۲ ، به ‌اطلاع‌ داوطلبان‌ متقاضی رشته‌های تحصیلی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون مذکور می‌رساند، چنانچه تاکنون اقدام به ثبت‌نام و انتخاب رشته ننموده‌اند و یا انتخاب رشته نموده و نیاز به ویرایش رشته‌های انتخابی خود را دارند، می‌توانند حداکثر تا تاریخ فوق با مراجعه به سایت اینترنتی این سازمان به نشانی: sanjesh.org نسبت به انتخاب رشته و یا ویرایش رشته‌های انتخابی خود اقدام نمایند.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حتما در قسمت خرید کارت به قسمت های مربوط به ثبت نام در پذیرش بدون آزمون و ثبت نام در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون سراسری سال ۹۲ دقت کنید.
    داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۹۲ ثبت‌نام کرده (اعم از اینکه در جلسه آزمون حاضر بوده و یا نبوده‌اند) و همچنین متقاضیانی که در آزمون فوق ثبت‌نام نکرده اند می توانند در این مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کنند.

داوطلبان و متقاضیان می‌توانند از روز ۱ دی ماه ۹۲ لغایت ۵ دی ماه ۹۲ به سایت اینترنتی این سازمان به نشانی: sanjesh.org مراجعه و پس از پرداخت وجه مربوط به تکمیل ظرفیت (مبلغ ۳۵,۰۰۰ ریال) از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی، نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرم انتخاب رشته (حداکثر ۵۰ کدرشته) به روش اینترنتی، اقدام کنند.

آن دسته از داوطلبانی که پیش از این در این گزینش ثبت نام کرده اند نیز می توانند علاوه بر انتخاب رشته های جدید نسبت به ویرایش کدرشته های انتخابی خود اقدام کنند.
    تا صبح امروز پنجشنبه ۵ دی ماه ۹۲ تعداد ۲۲ هزار و ۹۶۹ داوطلب نسبت به ثبت نام و انتخاب کد رشته اقدام کرده اند.

ظرفیت پذیرش مرحله تکمیل ظرفیت و گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی (پذیرش با سوابق تحصیلی) کنکور سراسری ۹۲ برای پذیرش در بهمن ماه ۲۷۰ هزار نفر است که از این تعداد ۱۷۵ هزار نفر در رشته های پیام نور و ۹۵ هزار نفر در موسسات عالی غیرانتفاعی و غیر دولتی پذیرفته می شوند.

6. این کاربر از M £ H D I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز smahdis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سوال4 در مورد پیدا کردن ضریب خود القایی بود منم تاکید کردم سوالات مال رشته شیمی هست اما احمقها گفتن سوالها همینه اعتراض دارید برید سایت گلستان اعتراض کنید یک مشت ادم نفهم احمق
    سوال چهار ما در مورد میدان الکتریکی القایی سیم لوله بود که در فصل ده بحث شده. منظورت این نیست که؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    یک جای دنج

پيش فرض

سوال چهار ما در مورد میدان الکتریکی القایی سیم لوله بود که در فصل ده بحث شده. منظورت این نیست که؟
    نه یک استوانه داده بودن گفته بودن ضریب خود القایی اونو پیدا کنید
    سوالات اینها بودن
    سوال اول پیدا کردن شدت میدان در فاصله d از یک قرص به شعاعa
    سوال دوم پیدا کردن شدت میدان برای کره نارسانا
    سوال سوم هم در یک لوله دمای اب رو میره بالا اختلاف پتانسیل رو میخواستن
    سوال 4 هم که بالا گفتم

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سوال اول، سه تا بار نقطه ای داده بودن برآیند میدان رو میخواستن.

سوال دوم یا سوم پیدا کردن ظرفیت دو تا کره تو در تو بود، سوال چهار رو هم گفتم.

یکی دیگه از سوالا هم قانون آمپر بود که باید بر روی یه کره نارسانا صورت میگرفت.

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

به چند نفر برگه اشتباهیی دادن؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    یک جای دنج

پيش فرض

سوال اول، سه تا بار نقطه ای داده بودن برآیند میدان رو میخواستن.

سوال دوم یا سوم پیدا کردن ظرفیت دو تا کره تو در تو بود، سوال چهار رو هم گفتم.

یکی دیگه از سوالا هم قانون آمپر بود که باید بر روی یه کره نارسانا صورت میگرفت.
    خوب سوالات فرق میکرد اینم از شانس ما

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    یک جای دنج

پيش فرض

به چند نفر برگه اشتباهیی دادن؟
    به چند نفری اشتباهی دادن گفتم که اعتراض هم کردم قبول نکردن یک مشت ادم خرفت و احمق به تمام معنا فقط میگفتن برید سایت گلستان اعتراض کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •