تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 103 از 1137 اولاول ... 35393991001011021031041051061071131532036031103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,021 به 1,030 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

داره خودمونی میشه fnmtebyan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    اصفهان

14 گاج

من ادبیات گاج رو دارم..خیلی سطحی گفته..خیلی..خیلی..!!!!!..یعنی مفاهیم درس رو توضیح نداده...ادبیات رو چی پیشنهاد میکنید...
    منظوره شما گاجه سبز ادبیاته؟میشه بیشتر توضیح بدین؟
    اخه بر خلاف گفته شما من شنیدم که گاج سبز ادیات رو ریش ریش کرده و خیلی عالیه!
    نظر سایر دوستان چیه؟
    Last edited by fnmtebyan; 16-01-2009 at 11:17. دليل: تکمیل

کـاربـر بـاسـابـقـه jamshidjap's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کتاب خوبيه ، نه سخت نه آسون ،

يک کتاب در حد وسط بين کاربردي بودن و محض بودن با کمي تمايل به کاربردي بودن ، کتاب کاملي هست نسبتاً

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    var

پيش فرض فیزیک اندیشه سازان

سلام به همگی
    از بین شما کسانی که از فیزیک اندیشه سازان اسفاده میکنید،برای تست های سال های اخیر از چه کتابی استفاده می کنید چون کتاب های اندیشه سازان تست های این 5-6 سال اخیر را نداره و سبک سوالها تو این 3-4 سال اخیر کلا عوض شده و حتما باید تست های این چند سل را به صورت تحلیلی زد

پروفشنال majid.khaledi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

سلام به همگی
    از بین شما کسانی که از فیزیک اندیشه سازان اسفاده میکنید،برای تست های سال های اخیر از چه کتابی استفاده می کنید چون کتاب های اندیشه سازان تست های این 5-6 سال اخیر را نداره و سبک سوالها تو این 3-4 سال اخیر کلا عوض شده و حتما باید تست های این چند سل را به صورت تحلیلی زد
    چرا تا 83 داره
    بقیش هم از ابی قلم چی

5. 2 کاربر از majid.khaledi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    اصفهان

14 ادبیات 3

سلام دوستان
    شما برای ادبیات 3 (اموزش)چه کتابی رو پیشنهاد میکنید؟
    نظر خودم رو گاج سبزه ولی میخواستم بدونم ادبیات 3 کتاب سبز چطوره؟
    اصلا بهترین کتاب ادبیات 3 چیه؟
    با تشکر

داره خودمونی میشه andysaeed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من ادبیات 3 ژرف رو دارم...خیلی خوبه..البته باید خودت ببینی...ولی اگه رمزینه داره رمزینه بگیر....
    امروز ادبیات پیش رمزینه رو دیدم......خیلی خوب بود...
    مفاهیم درسا در گاج وجود نداره...البته اینکه توی کنکور از مفاهیم درسا تست میدن بحث جدا گانه ایست...در کنکور هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست.مثلا درس سپیده آشنا یا ذکر حسن بن منصور به طور سطحی فقط معنی کلمات گفته شده...و حتی مفهوم بعضی اتفاقت توی داستان درست توضیح داده نشده.. ...(مثلا دلیل پوشیدن قبا از طرف جنید رو این دونسته که نمیتونسته تو لباس علما حکم بده و و... در صورتی که تو رمزینه چیز دیگه ای نوشته بود...توی قرابت معنایی رمزینه نوشته این حرکت طعنه ای بود از سوی جنید که علما به سطح مینگرن و من با این پوشیدن این لباس خواستم سطحی نگری رو نفی کنم .....
    چندین مورد دیگه هم دیدم..البته شاید رمزینه زیاد توی پیچ و خم ماجرا رفته..نمیدونم..قضاوت با شما....).
    .راستی تاپیکی واسه رفع مشکلات دروس نیست؟
    Last edited by andysaeed; 16-01-2009 at 17:07.

داره خودمونی میشه Amirlike2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

13

کتاب ایاد فیلی
    می خوام بدونم این کتاب عربی 2,3 رو جدا توضیح داده؟
    برای ریاضی 2 و حسابان چی پیشنهاد میکنین؟ می خوام خیلی راحت و خوب توضیح داده باشه.
    هندسه 1 چی؟ یه کتابی سطح خیلی بالا توضیح نده
    برای فیزیک 2 هم مبتکران پیشنهاد می کنین؟ یا اگه کتابی بهتر به نظرتون میاد بگین.
    برای اختصاصی ها ی بالا کتابی باشه که پیچیده توضیح نداده باشه سطحش خیلی بالا نباشه

(مثه خوشخوان برا دیفرانسیل نباشه, مثه رمزینه برای گسسته یا دیفرانسیل)
    آخه فردا می خوام برم انقلاب دیگه نمی خوام دوباره وقتمو برای کتاب ها یه روز دیگه تلف کنم
    خواهشن سریعتر.

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    اصفهان

14 ادبیات 3

من ادبیات 3 ژرف رو دارم...خیلی خوبه..البته باید خودت ببینی...ولی اگه رمزینه داره رمزینه بگیر....
    امروز ادبیات پیش رمزینه رو دیدم......خیلی خوب بود...
    مفاهیم درسا در گاج وجود نداره...البته اینکه توی کنکور از مفاهیم درسا تست میدن بحث جدا گانه ایست...در کنکور هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست.مثلا درس سپیده آشنا یا ذکر حسن بن منصور به طور سطحی فقط معنی کلمات گفته شده...و حتی مفهوم بعضی اتفاقت توی داستان درست توضیح داده نشده.. ...(مثلا دلیل پوشیدن قبا از طرف جنید رو این دونسته که نمیتونسته تو لباس علما حکم بده و و... در صورتی که تو رمزینه چیز دیگه ای نوشته بود...توی قرابت معنایی رمزینه نوشته این حرکت طعنه ای بود از سوی جنید که علما به سطح مینگرن و من با این پوشیدن این لباس خواستم سطحی نگری رو نفی کنم .....
    چندین مورد دیگه هم دیدم..البته شاید رمزینه زیاد توی پیچ و خم ماجرا رفته..نمیدونم..قضاوت با شما....).
    .راستی تاپیکی واسه رفع مشکلات دروس نیست؟
    راستش میدونی چیه؟من یه کتابی میخوام که اولا درس ها رو کامل توضیح بده.بعدش مفهوم هر درس رو به صورت صحیح داده باشه.یعنی سر جمع یه کتاب خوب برای کنکور باشه که توش اشتباه هم نباشه.
    پس این طوری که شما میگید گاج مفهوم ها رو نداره؟
    بقیه دوستان چی میگن؟
    برای ادبیات 3 چی بخرم؟(مفهومی+کم اشتباه+عالی در سطح کنکور باشه)

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

کتاب ایاد فیلی
    می خوام بدونم این کتاب عربی 2,3 رو جدا توضیح داده؟
    برای ریاضی 2 و حسابان چی پیشنهاد میکنین؟ می خوام خیلی راحت و خوب توضیح داده باشه.
    هندسه 1 چی؟ یه کتابی سطح خیلی بالا توضیح نده
    برای فیزیک 2 هم مبتکران پیشنهاد می کنین؟ یا اگه کتابی بهتر به نظرتون میاد بگین.
    برای اختصاصی ها ی بالا کتابی باشه که پیچیده توضیح نداده باشه سطحش خیلی بالا نباشه

(مثه خوشخوان برا دیفرانسیل نباشه, مثه رمزینه برای گسسته یا دیفرانسیل)
    آخه فردا می خوام برم انقلاب دیگه نمی خوام دوباره وقتمو برای کتاب ها یه روز دیگه تلف کنم
    خواهشن سریعتر.
    ایاد فیلی کلی.ااست یعنی به ترتیبی که خودش بهتر دونسته درس میده...در واقع جامع هستش...من رمزینه رو پیشنهاد میکنم..خیلی روون جلو رفته تا سطح های بالا هم رسیده....ضمنا ایاد فیلی رو من از دوره راهنمایی میخوندم...به عربی زیاد علاقه داشتم..اما ایاد خیلی از نکاتو نگفته وبه درد کنکور نمیخوره...عربی هم که همش نکتس...
    برای ریاضی دو و حساب باید تست بزنی..من خودم رو کتاب درسی خوندم..بعدم تستشو روی مب یا اندیشه زدم...مسلط میشی اما تو خلاصه برداریش وقت گیره....من توضیحی نمیشناسم
    هندسه پایه ابی کانون بد نیست..خلاصه وار گفته..و کنکوری..فقط یه وقت گاج نگیری
    فیزیک 2 مب خوبه...البته فیزیک 2 که کلا تو پیشه..مباحث غیر مشترکشو هم زیاد مشکل نگیر راحته
    دیفو...باید با مثال حل کردن زیاد مسلط بشی...مثال هم که زیاد هست...رمزینه و خوشخوان و مب.....من رمزینه رو چون کلاس وار گفته واسه کنکور میپسندم...
    اما حقیقت اینه که الان اکثر کتب شبیه همن...و هر موسسه ای تلاش خودشو میکنه..تا تونسته اون قطر کتابشو بیشتر تر کنه.. نکته ای رو توی کانون نمیبینی که تو رمزینه نگفته باشه یا عکسش...ولی در تستای تالیفی رمزینه و خوشخوان بهترن...اصل تلاش خودته....و باید کتبی رو انتخاب کنی بسته به حجمش و زمانت واسه مطالعه.....من خودم یه دیف دارم از فیاض بخش کل دیف 1 و 2 رو توی یه کتاب 70 صفحه ای ساده و راحت گفته..اما نمیشه با اون درصد بالای داشت......راستی شکر کن تهرانی ..تو شهرستان...پدرت در میار یه کتاب گیر بیاری...

11. این کاربر از andysaeed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

راستش میدونی چیه؟من یه کتابی میخوام که اولا درس ها رو کامل توضیح بده.بعدش مفهوم هر درس رو به صورت صحیح داده باشه.یعنی سر جمع یه کتاب خوب برای کنکور باشه که توش اشتباه هم نباشه.
    پس این طوری که شما میگید گاج مفهوم ها رو نداره؟
    بقیه دوستان چی میگن؟
    برای ادبیات 3 چی بخرم؟(مفهومی+کم اشتباه+عالی در سطح کنکور باشه)
    موضو اینه که میشه با گاج ادبیات کانونو 100 زد و خیلی ها هم میزننن.اکثر بچه ها با گاج کار میکنن اما اگه رمزینه رو کنار گاج بزارن..متوجه موضوع میشن.....اما چرا چیزی که کاملتره رو نگیری از کجا معلوم تو کنکور سوالای خیلی عمیق ندن...البته کم دادن..نه اینکه ندادن....هم واسه کنکور عالیه هم درک ادبی خودت....اینطور نیست که رمزینه رو داشته باشی و پشیمون بشی....قرابت معنایی رمزینه هم خیلی بهت کمک میکنه..
    من ادبیات ژرف رو بیشتر از گاج میپسندم..حالا دوستان هم نظرشونو بگن.....

13. این کاربر از andysaeed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •