تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 308 اولاول ... 7891011121314152161111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 3075

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی FC Barcelona | بلوگرانا | جلد 2

حـــــرفـه ای Mohammad Yek110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

سلام سلام خیلی وقت بود نیومده بودم اینجا
    عجب شبی بود دیشبیه برد شیرین
    +
    بازگشت قهرمانانه پویول و ویا

آخر هفته هم به احتمال خیلی خیلی زیاد قلعه پرتغالیها() رو می بریم
    شبکه سه () پخش می کنه؟
    راستی من دیشب بازیو متاسفانه ندیدم.شبکه های ایران پخش کردن؟
    به شبکه ورزش خیلی امید دارم

2. 4 کاربر از Mohammad Yek110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

تیم شادابی خوبی داشت، گل رو روی اشتباه خط دفاعی و دروازبان خوردیم. مسی باز هم نشون داد تنها بازیکن دنیاست که حتی بدون گرم کردن هم بهترینه !

دلیل بازی نکردن اینیستا از ابتدا چی بود؟ دلیل خاصی داشت یا تصمیم فنی بود؟

برگشتن ویا هم بسیار مهم بود، مدت ها بود جاش در تیم خالی بود. امیدوارم امسال خط حمله به مسی در گلزنی کمک کنه پارسال از نیم فصل دوم به بعد فقط مسی بود که گل می زد!

4. 6 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای CATALONIA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Eclipse

پيش فرض

خود تیتو توی کنفرانس بعد از بازی گفته که بازیکنانی که توی بازی های دوستانه چهارشنبه گذشته زیاد بازی کرده بودند ( از جمله اینیستا و پیکه ) سعی کرده ازشون کمتر استفاده کنه ..
    البته به نظر من یه نیم نگاهی هم به بازی با رئال داشته ...

6. 6 کاربر از CATALONIA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی MMM52's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    خونمون!!!

پيش فرض

سلام سلام خیلی وقت بود نیومده بودم اینجا

عجب شبی بود دیشبیه برد شیرین
    +
    بازگشت قهرمانانه پویول و ویا

آخر هفته هم به احتمال خیلی خیلی زیاد قلعه پرتغالیها() رو می بریم
    شبکه سه () پخش می کنه؟
    راستی من دیشب بازیو متاسفانه ندیدم.شبکه های ایران پخش کردن؟
    به شبکه ورزش خیلی امید دارم
    دیشب کلا هر دو شبکه نا امیدمون کردن گفتم حداقل یکیشون نشون میده شبکه 3 که داشت از اون فیلمای مسخره میداد شبکه ورزش هم در مورد پارالمپیک بود!!!!!

تیم شادابی خوبی داشت، گل رو روی اشتباه خط دفاعی و دروازبان خوردیم. مسی باز هم نشون داد تنها بازیکن دنیاست که حتی بدون گرم کردن هم بهترینه !

دلیل بازی نکردن اینیستا از ابتدا چی بود؟ دلیل خاصی داشت یا تصمیم فنی بود؟

برگشتن ویا هم بسیار مهم بود، مدت ها بود جاش در تیم خالی بود. امیدوارم امسال خط حمله به مسی در گلزنی کمک کنه پارسال از نیم فصل دوم به بعد فقط مسی بود که گل می زد!
    موافقم.

ویا سرحال باشه دیگه اصلا نیازی به خرید مهاجم جدید نیست...

مسی هم که سالاره فعلا مسی 2 رونالدو 0 ...

به امید بردن سوپرجام حالا با هر نتیجه ای که میخواد باشه...

+

اینم گلهای بازی دیشب:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by MMM52; 20-08-2012 at 13:39.

8. 4 کاربر از MMM52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بارسلونا 5 – رئال سوسیه‌داد 1: آغاز فوق‌العاده تیتو, بازگشت رويايي ويا

تیتو ویلانووا در اولین بازی رسمی با بارسلونا بردی قاطع به دست آورد. لیونل مسی دو گل زد، داوید ویا با گل به لالیگا بازگشت و کریستین تی‌یو هم درخشان بود.

سایت گل – دوران تیتو ویلانووا در بارسلونا عالی آغاز شد. لیونل مسی دو گل زد تا بارسا بتواند رئال سوسیه‌داد را در نوکمپ پنج بر یک شکست دهد.

محتوای مخفی: ادامه 
    رئال مادرید در دیدار نخست خود مقابل والنسیا به تساوی یک بر یک رسیده بود و ویلانووا کار را از جایی آغاز کرد که پپ گواردیولا به پایان برده بود. بارسا مانند همیشه با مالکیت توپ بسیار بالای خود عرصه را بر حریف تنگ کرد تا در همین ابتدای فصل دو امتیاز از رئال جلو بیفتد. آنها تیمی را بردند که بسیاری از کارشناسان از آن به عنوان پدیده احتمالی این فصل لالیگا نام می‌برند.

یوردی آلبا، خرید 14 میلیون یورویی بارسا هم در این دیدار اولین بازی رسمی خود را انجام داد.

برای کاتالان‌ها تنها 4 دقیقه کافی بود تا پیش بیفتند. کرنر چابی را کارلس پویول با ضربه سری زیبا به دروازه حریف فرستاد.

سوسیه‌داد تلاش کرد گل تساوی را بزند. ابتدا سانتر خطرناک ژابی پریه‌تو را چوری کاسترو نتوانست به‌خوبی به سمت دروازه بزند. اما کاسترو، خرید جدید سوسیه‌داد در دقیقه 9 با دقت بیشتری به توپ ضربه زد و بازی را به تساوی کشاند. آسیر ایارامندی پاسی هوشمندانه به کاسترو داد و او توپ را مهار کرد و به سقف دروازه کوبید.

اما بارسلونا اجازه نداد بازی مساوی بماند. سانتر عالی کریستین تی‌یو را لیونل مسی به‌شکلی ناباورانه با کنترل بد توپ از دست داد، اما پدرو توپ را گرفت و دوباره به مسی سپرد و او هم پس از گذشتن از مدافعان حریف در دقیقه 11 گل دوم تیمش را زد.

مسی اندکی بعد در دقیقه 16 گل دوم خود را هم زد. او سانتر تی‌یو را به زیبایی به گل سوم تبدیل کرد.

بارسلونا انحصار مالکیت توپ را در اختیار گرفت و با خیالی آسوده‌تر به ادامه بازی پرداخت. آنها در دقیقه 41 گل چهارم را هم زدند تا کار را کاملا یک‌سره کنند. مسی، چابی و فابرگاس با هم همکاری کردند و خط دفاعی سوسیه‌داد را محو کردند. توپ به تی‌یو رسید و او هم با پاس عالی دیگری پدرو را صاحب توپ کرد تا او آن را به گوشه دورتر دروازه بزند.

سوسیه‌داد در نیمه دوم تلاش کرد تنها از شدت این شکست بکاهد. اما بارسا با آمدن آندرس اینیستا و جرارد پیکه به میدان کار آسانی پیش رو داشت.

در نهایت داوید ویا هم در دقیقه 75 جای پدرو را گرفت. او از دسامبر 2011 به دلیل شکستگی پا در جام جهانی باشگاه‌ها تاکنون در لالیگا بازی نکرده بود و سرانجام به این رقابت‌ها برگشت. ویا بازگشت خود را هم با گل جشن گرفت. اینیستا با حرکتی دیدنی از میان مدافعان حریف گریخت و توپ را به او سپرد تا با خونسردی گل پنجم تیمش را هم بزند. ویا سپس نوشته روی پیراهنش را نشان داد که این بود: «بدون شما غیرممکن بود!» این جمله خطاب به خانواده او بود.

بارسلونا با این برد فعلا با 3 امتیاز در صدر جدول است و بتیس دوم است. بتیس 5 بر 3 در خانه اتلتیک بیلبائو پیروز شد. گل‌های بتیس را مارتین (7)، مولینا (26 و 86)، اچه‌بریا (31)، و پوسوئلو (80) زدند و برای بیلبائو دی‌مارکوس (47) و خوسه (67 و 76) گل‌زنی کردند. به این ترتیب تیم‌های ایالت باسک هر کدام پنج گل خوردند!

by Hamidreza Keshavarz

تیتو: تساوی رئال برایم هیچ ارزشی ندارد؛ مهمتر از هرچیزی بازگشت ویا و گلزنی او بود

مربی بارسلونا معتقداست که سوپرکاپ اسپانیا، تورنمنتی کم ارزش نیست

سایت گل- تیتو ویلانووا، اولین حضورش برروی نیمکت مربیگری بارسا در رقابتهای لالیگا را با برد آغاز کرد. بارسا یکشنبه شب توانست تا با نتیجه 1-5 رئال سوسیداد را شکست دهد و در پایان این بازی، تیتو به خبرنگاران گفت:« نمی دانم که با گذشت سالیان سال، چه چیزی از شروعم با بارسا در ذهنم خواهد ماند ولی قطعا نکات مثبت زیادی در یادم خواهد ماند. یک ربع اول بازی یکشنبه شب ما در لالیگا فوق العاده بود و سه گل به همراه داشت. بازگشت داوید ویا در دیداری رسمی و مهم تر از آن، گلزنی او ؛ اینها به ما روحیه زیادی می دهد.»

تیتو درادامه درمورد پیغام هایی که صبح قبل از مسابقه برایش ارسال شده و توقعاتی که از تیم او می رفت،گفت:« هنوز وقت نکرده ام که به پیغام هایی که دریافت کرده ام نگاه کنم، ما در حال برگزاری جلسات تمرینی در قبل از مسابقه بودیم و وقت نکردم پیغام هایم را بخواهم.»

تیتو از داشتن چنین تیمی احساس غرور می کند:« از تیمی که داریم واقعا راضی و خوشحال هستم. اینکه تیم ما وسیع تر باشد یا بازیکنان کمتری داشته باشد، به خیلی چیزها، مثل مصدومیت بازیکنان بستگی دارد. در مقایسه با سال قبل خوش شانس تریم. ما رختکن خوبی با بازیکنانی خوب داریم. داوید ویا هم درمسیر گلزنی به ما کمک می کند.»

ویلانووا درمورد شروع خوب مسی هم گفت:« همیشه لئو، درک خوبی از بازی پدرو و تئیو دارد. برخی از بازیکنان جوان تیم باید توضیح بدهیم که با پاسهایشان، مسی را در کجا می توانند بیابند. همین.»

کسب 3 امتیاز ارزشمند سوژه دیگری بود که تیتو درمورد آن صحبت کرد:« پیروزی در این بازی مهم بود.ولی مهمتر از همه بازگشت داوید ویا در دیداری رسمی و گلزنی او بود که روحیه اش را افزایش می دهد و او را به آرامش می رساند.هرچه زودتر این اتفاق بیفتد، بهتر است. »

تیتو برخی از بازیکنان کلیدی و مهم تیمش را روی نیمکت ذخیره ها قرار داده بود و دراین باره گفت:« نیمکت نشینی برخی بازیکنان، به خاطر بازی بعدیمان مقابل رئال نیست. من به بازیهای ملی 4شنبه گذشته فکر می کردم و مدت زمانی که بازیکنان با تیم تمرین کرده اند را نیز مد نظر قرار دادم. از ابتدا به همین مسائل فکر می کردم و گفته بودم که سعی می کنیم به ویا، زودتر از سایرین مجال بازی بدهیم و به همین خاطر الکسیس بازی نکرد.»

مربی بارسا درمورد روند بازی یکشنبه شب گفت:« در نیمه دوم، بازی را باآرامش بیشتری دنبال کردیم. مهم این بود که کار در خانه مان رابا برد شروع کنیم و زود به گل برسیم و این به ما کمک زیادی کرد.»

بازگشت داوید ویا هم سوژه دیگری بود که تیتو درموردش صحبت کرد:« مهم است که هم تیمی های ویا او را در زمین دیدند. ویا برای بهبود، سختی های زیادی کشید و همه ما برایش خوشحالیم و به او کمک می کنیم. به خاطر بیماریها و مصدومیت ها، سال عجیبی را پشت سرگذاشت و امیدواریم که امسال، سال متفاوتی برای او باشد.درمورد سایر بازیکنان تیم هم باید بگویم که بازیکنان را درحال تمرین کردن دیده بودم. با کسب نتایجی مثل نتیجه بازی یکشنبه، همه می خواهند که من بمانم.»

لغزش رئال و کسب یک امتیاز در بازی با والنسیا، باعث شد تا تیتو این جملات را برزبان بیاورد:« مساوی رئال برایم هیچ اهمیتی ندارد. هنوز بازیهای زیادی باقی است . این اتفاق برای ما هم رخ داده. در بازی بعدی باید در سوپرکاپ مقابل رئال قرار بگیریم و سوپرکاپ تورنمنت کوچکی نیست و می خواهیم درآ« به قهرمانی برسیم. در این خانه به من یاد داده اند تا تمام حریفان را حریفان مهمی ببینم. تصورش را بکنید که حریف روبرو، رئال باشد! . »

By Ghazal Ziari

2012/8/20

عکس روز: «تونل جدید نیوکمپ».

تونل حاضر برای تیم میهمان و داوران نیز با رنگ آبی و اناری پوشیده شده و جمله «خوش آمدید» به سه زبان کاتالان، اسپانیایی و انگلیسی بر دیواره های آن نقش بسته است

سایت گل – مسئولین باشگاه بارسلونا ، در تابستان امسال، در پی ایجاد تغییراتی در طراحی تونل های میهمان و میزبان منتهی به زمین بازی، بوده اند.

به نقل از FCBarcelona.ir - ، در طول تعطیلات تابستانی، تونل ورودی بازیکنان بارسا، که شب گذشته بهره برداری شد، تغییرات کلی داشته است؛ تغییر رنگ دیوارها و سطوح به آبی اناری، به تصویر کشیدن چهره بازیکنان و قهرمانان افسانه ای باشگاه و شعارهای معروف کاتالونیایی ها و ثبت تصاویر چهار قهرمانی لیگ قهرمانان؛ 1992 ومبلی، 2006 پاریس، 2009 رم و 2011 ومبلی.

تونل حاضر برای تیم میهمان و داوران نیز با رنگ آبی و اناری پوشیده شده و جمله «خوش آمدید» به سه زبان کاتالان، اسپانیایی و انگلیسی بر دیواره های آن نقش بسته است

2012/8/20

10. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

درود
    مثل این که بارسلونا امشب با تیم سمپدوریا بازی داره ! میخواستم بدونم درسته یا نه ؟!
    چونکه بارسا دیشب با سوسیداد بازی کرد و یک روز هم بین این دو بازی اختلاف زمانی وجود نداره !

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

آره جام خوان کمپر که حتما ذخیره ها بازی می کنن.

13. 3 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

Dubai Sports +1
    Adobe Flash Player Installed

FC Barcelona - Sampdoria
    دقیقه 10: سمپدوریا یکی زده

داوید ویا تنها کلاس اولی توی زمینه ولی تیم زیبا بازی میکنه
    موقعیت های خوبی هم داریم

15. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه 4umbaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

تبریک به تیمتون به خاطر برد ، من بازیو ندیدم ! ولی دیدم که نیمه اول 4 بر 1 بارسا جلو بود ، و نیمه دوم یک گل دیگم زد و شد 5 بر 1 ! یه کمی جای نگرانی داره اینکه تو نیمه مربیان انگار مربی سوسیه داد تونسته یه جورایی بازی بارسا رو ببنده !
    بارسا نیازی به مربی ندازه دیگه
    پپ راهو به بچه ها 4 سال پیش نشون داد این بازیکنا فضایی هستن
    درود بر پپ کبیر

17. این کاربر از 4umbaz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Mohammad Yek110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

salam
    متاسفانه جام خوان گمپر رو یک بر صفر باختیم
    ولی مشکلی نیست چون ترکیب این بوده :
    13
    دروازه بان

مدافع

مدافع

مدافع

مدافع

بازیکن خط میانی

بازیکن خط میانی

بازیکن خط میانی

بازیکن خط میانی

مهاجم

مهاجم

19. 3 کاربر از Mohammad Yek110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •