تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما قدرت ps3 ر چه حدي است

راي دهنده
1216. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • عالي

740 60.86%
  • خوب

273 22.45%
  • متوسط

84 6.91%
  • بد

16 1.32%
  • بسيار ضعيف

103 8.47%
صفحه 11 از 1219 اولاول ... 78910111213141521611115111011 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 12190

نام تاپيک: سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Play Station 3

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من با DialUp وصل شدم.

در آغاز فعالیت mOhAmMaD PS3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

تو با dial up به اینترنت پی اس 3 وصل شدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ طریقه ی اتصالت رو حتما بگو. من چه جوری باdialup وصل شم؟؟؟؟؟؟؟

پروفشنال nihilnigritude's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    North

پيش فرض

درود

پس چی شد ؟؟!! PS3 هک شده یا که نه ؟ تو سایتها هی مینویسن که هک شده بعد میگن که نه هک نشده !!

میخاستم 360 بگیرم اما با دردسرهای زیادش و امکانات کمترش نسبت به ps3 که تنها مشکلی ازش شنیدم همین مساله هک شدنشه - از خریدش منصرف شدم .

امیدوارم زودتر این اتفاق بیفته اگه خبر معتبری هست بگید لطفا ...

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    2deep4u

پيش فرض

نخیر هنوز درست و حسابی هک نشده.

این رو ببینید:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دو حالت داره:
    1- PS3 بد دسته
    2- رفلکشنز چیزی بلد نیست.
    کدومش؟

در آغاز فعالیت mOhAmMaD PS3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

منظورم اینه که با ps3 به اینترنت وصل شیم حالا با dialup میشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

اين نقدهايي رو كه نوشتين بعضياش اصلآ به ps3 ربطي نداره ها. اصلآ قرار نيست Lost Planet براي ps3 بياد.حالا به كپي بودنشون كار نداريم.

ولی انصافا تو سخت افزار مایروسافت به سونی نمیرسه(منظورم کیفیت ساخت محصولاته نه کارایی دستگاه ها !). مایکروسافت یه شرکت نرم افزاریه واسه همینم بازیهاش بهترن
    اينو طبق چه چيزي مگوييد؟مايكروسافت و سوني جفتشون معمولآ تنها ناشر بازي هستيد و خودشون خيلي بازي نميسازن.
    اگرم بخوايم كلآ بازيها را مقايسه كنيم(كلآ منتشر ميكنه و ميسازه و ساخته و منتشر كرده وغيره...) اين چند نمونه:
    $M: هيلو , مس افكت , Forza و PGR و Kameo و Too Human و Alane Wake و Gow(گيرز) و Conker و Viva Pinata
    سوني: خداي جنگ , Uncharted و Gran Turismo و Ratchet & Clank و شادو آو كلوسوز , Heavenly Sword و Jak & Daxter و Resistance و Kill Zone و Warhawk
    به نظر من اگه سوني بهتر عمل نكرده باشه بد ت همر نيست!

ضمنآ اين موضوع كه گرافيك بازيهاي مولتي پلتفرم در ps3 كمتر بوده كاملآ درسته ولي چرا دليلش را نميخواين بدونين؟ متآسفانه عقل بعضيها به چشمشونه و ميان بدون اطلاعات اظهار ظر ميكنن كه بيان اين عكس رو ببين 360 قوي تره!
    دليل اينكه گرافيك بازيها روي ps3 در سطح كمتري نسبت بخه 360 تاكنون قرار داشته پورت شدن بازي از روي 360 بر روي ps3 بوده. ربطي به قدرت ps3 نداره.

داره خودمونی میشه amirpsx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی خونه

پيش فرض

اين نقدهايي رو كه نوشتين بعضياش اصلآ به ps3 ربطي نداره ها. اصلآ قرار نيست Lost Planet براي ps3 بياد.حالا به كپي بودنشون كار نداريم.

اينو طبق چه چيزي مگوييد؟مايكروسافت و سوني جفتشون معمولآ تنها ناشر بازي هستيد و خودشون خيلي بازي نميسازن.
    اگرم بخوايم كلآ بازيها را مقايسه كنيم(كلآ منتشر ميكنه و ميسازه و ساخته و منتشر كرده وغيره...) اين چند نمونه:
    $M: هيلو , مس افكت , Forza و PGR و Kameo و Too Human و Alane Wake و Gow(گيرز) و Conker و Viva Pinata
    سوني: خداي جنگ , Uncharted و Gran Turismo و Ratchet & Clank و شادو آو كلوسوز , Heavenly Sword و Jak & Daxter و Resistance و Kill Zone و Warhawk
    به نظر من اگه سوني بهتر عمل نكرده باشه بد ت همر نيست!

ضمنآ اين موضوع كه گرافيك بازيهاي مولتي پلتفرم در ps3 كمتر بوده كاملآ درسته ولي چرا دليلش را نميخواين بدونين؟ متآسفانه عقل بعضيها به چشمشونه و ميان بدون اطلاعات اظهار ظر ميكنن كه بيان اين عكس رو ببين 360 قوي تره!
    دليل اينكه گرافيك بازيها روي ps3 در سطح كمتري نسبت بخه 360 تاكنون قرار داشته پورت شدن بازي از روي 360 بر روي ps3 بوده. ربطي به قدرت ps3 نداره.
    سلام سپهر جون تو خط اولت واقعا راست گفتی !!! دوستای عزیز از همه ی شما متشکریم که وقت خدتونو در اختیار تاپیک میزارید .و درباره ی بازی ها مقاله مینویسین . ولی دوستان بازی هاتون به قول سپهر جون اصلا هیچ ربطی به پلتفرم ps3 نداره .خواهشا یکمی تو پست هاتون دقت کنین.واقعا حالا میتونیم به مسئولیت سنگین مدیرها پی ببریم!!!!!

مایکرو سافت که نمیاد سخت افزار کنسولشو خودش بطور کامل طراحی کنه و تو کارخونش بسازه و بده بیرون. شرکتهایی مثل ای بی ام و ساسمسونگ و هیتاچی و ای تی ای و خیلیای دیگه با میکرو سافت قرار داد دارن و همکاری های دو جانبه بین اونا وجود داره .اگه بخوایم کیفیت ساخت بین دو کنسولا رو بررسی کنیم هردو کنسول برای ساخت gpu و ram و cpu از شرکتهای دیگه که تو این کار تجربه دارن کمک گرفتن .ولی اگه بخوایم نتیجه گیزی کلی از این موضوع داشته باشیم sony تو ساخت مدار های چاپی نسبت به شرکتهای دیگه بهتر عمل میکنه و از نظر کیفیت ساخت محصول نسبت به رقبا عملکرد بهتری داشته.

من از کوچیکی تا الان علاقه ی خاصی به الکترونیک و دنیای الکترونیک داشتم و تو عمرم با کنسولای خیلی زیادی سرو کار داشتم از اتاری بگیر تا میمو , نیوگیو و سگا نینتندو سونی و چه میدونم خیلی چیزای دیگه .تا الان که به ps3 و 360 میرسیم . و الانم که دارم رشته ی برق و الکترونیک میخونم .تو دانشگاه با دوستام خیلی از ps3 و 360 بحث میکنیم و فقط هدف من از ارائه این مطالب مطلع کردن شما عزیزان از مسائل روز و انتقال دانشم به شما بوده و نخاستم خصوصیات یه کنسولو از رو تعصب بپر ورونم.بگذریم از این حرفا. سپهر جون حرفتو قبول دارم که بخاطر پورت شدن ps3 کیفیت پایینتر میاد ولی یادت نره که برنامه نویسی که میکرو سافت رو پردازنده xbox 360 انجام داده بر طبق تحقیقاتی که من کردم خیلی به شتاب دهنده ی گرافیکی direcx 10 شبیه هست و همه هم میدونن که موتور های گرافیکی که شرکتهای مختلف میسازن مثل موتورهای unreal engine 3 . cryengine 2, emotion fx 3,shark 3d , renderware, و........بر طبق برنامه نویسی زبانهای c++ ,و خیلی زبانهای دیگست که با دایرکت ایکس ویندوز سازگاری بیشتره داره و کمتر با معماری گرافیکی rsx و برنامه نویسیش سازگاره که گرافیک بازی های الان رو تو ps3 باید مدیون این موتورها باشیم .موفق باشید

داره خودمونی میشه princeofthegamers's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

بازی dead rising 2 برای ps3 نیز عرضه خواهد شد و همچنین lost planet

هر کی که ps3 داره حتما بازی kane&lynch رو بخره چون واقن بازی پر هیجان و قشنگییه

در آغاز فعالیت Hirad 72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

آقا شما تاریخ عرضه بازی kane&lynch رومیدونید؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    2deep4u

پيش فرض

Kane an Lynch: Dead Men
    سه ماهه ی چهارم 2007
    تا 2 ماه دیگه شاید بیاد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •