تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 13 اولاول ... 78910111213 آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 123

نام تاپيک: Satio Vs Pixon 12 ورژن GsmArena

آخر فروم باز Vamp!r3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    توی فکرای سمی !

پيش فرض

دوست عزیز حداقل قیمت ها رو درست اعلام کنید الان پیکسون دوربر 630 تا 640 هزار هست . در ضمن فکر نمی کنم به جز شما کس دیگه ای 640 هزار پول پیکسون بده هرکی پیکسون بخره برای دوربینش میخره و با این پول میتونه بهترین دوربین دیجیتالو بخره . به نظر من هیچ توجیهی برای قیمت بالای پیکسون نیست
    پیکسون یک تلفن همراهه..........با قابلیت دوربین بالا.........شما میتونید با دوربین دیجیتال صحبت کنید یا مسیج بفرستید........میتونید توی دوربین دیجیتال آهنگ یا فیلم بریزید؟..........دوربین دیجیتال GPS داره؟........با دوربین دیجیتال میشه رفت توی اینترنت؟........دوربین دیجیتال ورد یا پی دی اف نشون میده؟..........و................

2. 3 کاربر از Vamp!r3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها hasanmotori's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    قره قون

پيش فرض

پیکسون یک تلفن همراهه..........با قابلیت دوربین بالا.........شما میتونید با دوربین دیجیتال صحبت کنید یا مسیج بفرستید........میتونید توی دوربین دیجیتال آهنگ یا فیلم بریزید؟..........دوربین دیجیتال GPS داره؟........با دوربین دیجیتال میشه رفت توی اینترنت؟........دوربین دیجیتال ورد یا پی دی اف نشون میده؟..........و................
    علاوه بر اینا قیمت پیکسون هنوز خیلی جای افت داره یعنی راحت تا 450 تومن میاد که دیگه فک نمیکنم زیاد گرون باشه

4. 2 کاربر از hasanmotori بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه sasan1364's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دوست عزیز این قابلیت ها رو خیلی از گوشی های دیگر هم دارند ......آیا همشون 640000 قیمت دارند . همین گوشی 6220 همه این قابلیت ها رو داره تازه به جز دوربین سایر قابلیت هاش بیشتر هست . از GPS اش میشه درست و حسابی استفاده کرد چون سیمبین داره و میشه بهترین برنامه ها و نقشه رو روش ریخت . در زمینه ورد و پی دی اف هم که کاملا برتر هست . گوشی های جاوا در زمینه ورد و پی دی اف حرفی برای گفتن ندارند . من قصدم مقایسه این دو گوشی نیست .....من میگم هرکس که بخواد از قابلیت های یک گوشی هوشمند استفاده کنه نمیاد سراغ پیکسون میره سراغ یک گوشی کاملا هوشمند مثل ویندوز موبایل ، مک ، اندروید و یا همین سیمبین . اگر هم بخواد یک وسیله ای تهیه کنه که باهاش عکس های باکیفیت بگیره با این قیمت میره سراغ یک دوربین دیجیتال . قبول کنید این گوشی با این قیمت اصلا نمیارزه و گزینه های بسیار بهتری تو بازار است ....

6. این کاربر از sasan1364 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز pulp_152's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوست عزیز این قابلیت ها رو خیلی از گوشی های دیگر هم دارند ......آیا همشون 640000 قیمت دارند . همین گوشی 6220 همه این قابلیت ها رو داره تازه به جز دوربین سایر قابلیت هاش بیشتر هست . از GPS اش میشه درست و حسابی استفاده کرد چون سیمبین داره و میشه بهترین برنامه ها و نقشه رو روش ریخت . در زمینه ورد و پی دی اف هم که کاملا برتر هست . گوشی های جاوا در زمینه ورد و پی دی اف حرفی برای گفتن ندارند . من قصدم مقایسه این دو گوشی نیست .....من میگم هرکس که بخواد از قابلیت های یک گوشی هوشمند استفاده کنه نمیاد سراغ پیکسون میره سراغ یک گوشی کاملا هوشمند مثل ویندوز موبایل ، مک ، اندروید و یا همین سیمبین . اگر هم بخواد یک وسیله ای تهیه کنه که باهاش عکس های باکیفیت بگیره با این قیمت میره سراغ یک دوربین دیجیتال . قبول کنید این گوشی با این قیمت اصلا نمیارزه و گزینه های بسیار بهتری تو بازار است ....

فکر کنم با گوشی شاپ جلو میری .. بدون گارانتی این گوشی به 600 رسیده در کل مهم نیس چون به زیر 550 هم به زودی میرسه ولی دیدم خیلی برات مهمه گفتم که بدونی ...

بعد این گوشی 6220 لمسیه ؟ یا فیلمبرداری 720*480 میکنه ؟صفحه نمایشش فکر کنم 2.2 باشه یا 240*320 نه ؟

اتفاقا رو گوشی های جدید سامسونگ نرم افزار گوگل مپ نصبه مخصوص gps که رو اینم هس ! و از اون نرم افزارهایی که شما میگی عملکرد بهتری داره ...

تو فایلهای پی دی اف هم مشکلی نداره !

حداقل میگفتی 5800 نزدیکتر بود ... که با این حال 600 با توجه به قیمت ساتیو ! 5800 و گوشی هایی از قبیل w995 بالا نیس .. هر چند که میتونه پایینترم بیاد
    Last edited by pulp_152; 26-10-2009 at 02:33.

8. این کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز R@R#M@N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قومس ( سمنان )

پيش فرض

روی ساتیو نمیشه ؟؟
    همچین میگی کسی ندونه فک میکنه ساتیو ال سی دی سیاه و سفید داره !
    ساتیو هم دوربین خوبی داره ! قبول کنید برای این اختلاف خیلی کم کسی نمیاد 600 بده پیکسون بگیره ! 200 میذاره روش میره ساتیو میگیره که حداقل کلی چیز نسبت به پیکسون بهتر داره
    در ضمن نقشه گوگل مپ رو همه گوشیهای حتی بدون جی پی اس هم دارن ! خیلی اینترنت درست درمون و همچنین نقشه های درست درمون واسه ایران داریم ..... ! گوگل مپ بهترین
    گارمین و اسمارت کام کشکن
    در ضمن اگه سیمبین مهم نبود نوکیا چند سال روش سرمایه گذاری نمیکرد و خود سامسونگ هم بهترین گوشیش که 8910 باشه رو با سیمبین بیرون نمیداد

10. 3 کاربر از R@R#M@N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pulp_152's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

روی ساتیو نمیشه ؟؟
    همچین میگی کسی ندونه فک میکنه ساتیو ال سی دی سیاه و سفید داره !
    ساتیو هم دوربین خوبی داره ! قبول کنید برای این اختلاف خیلی کم کسی نمیاد 600 بده پیکسون بگیره ! 200 میذاره روش میره ساتیو میگیره که حداقل کلی چیز نسبت به پیکسون بهتر داره
    در ضمن نقشه گوگل مپ رو همه گوشیهای حتی بدون جی پی اس هم دارن ! خیلی اینترنت درست درمون و همچنین نقشه های درست درمون واسه ایران داریم ..... ! گوگل مپ بهترین
    گارمین و اسمارت کام کشکن
    در ضمن اگه سیمبین مهم نبود نوکیا چند سال روش سرمایه گذاری نمیکرد و خود سامسونگ هم بهترین گوشیش که 8910 باشه رو با سیمبین بیرون نمیداد
    بله تفاوت 600 تا 900 بسیار کمست .. 82 تون با این حساب بی ارزشه که 280 قیمتشه ...

اگه بخاطر اون یه ریزه اخلافباشه میره 8910 رو میگیره که فیلمبرداری بهتری داره و تفاوت عکسشون هم فاحش نیست در عوض از همه حاظ سره غیر از موزیک تو هدفون ..با این حرفا که بهار نمیشه

نه عزیز گارمین و اسمارت کام بهترینن ! راضی شدی اصلا متوجه میشی در مورد چه نوع گوگل داریم صحبت میکنیم ؟ فکر کنم با کام خانگی اشتباه گرفتی .. در هر صورت گوگلی که روشه قدرت خوبی داره و علاوه بر نقشه تصویر رو هم نشون میده

با این حساب نه c905 و نهaino و نه ... گوشی های قبلی سونی اریکسون هیچ کدوم ارزش خرید نداشتن چون مثلا قیمت w995 با 8510 رقابت میکنه یا c905 با n86 یا ... خوبه سونی یه سیمبین سری 60 زد وگرنه...

کی گفته سیمبین مهم نیس ؟ کسی گفته ؟ یا شایداز خودت ساختی/> اگه نه حرفارو عوض نکن.. حرف اینه که برای اون شخصی که سیستم عامل کارایی نداره و نمیدونه سیستم عامل چیه حتی 50 هزارم که بابت سیستم عامل بده از جیبش رفته .. اوکی؟ فکر کنم کامل مفهوم باشه
    Last edited by pulp_152; 26-10-2009 at 15:51.

12. 2 کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه alirezamrl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    چه فرقی میکنه!

پيش فرض

اره داداش حق با شماست اونو ولش کن از اون اولم چشم پیشرفت سامیو نداشت!
    دیگه ملت میدونن چه گوشی بخرن.این خیلی مهمه که نوکیا وسونی به پت پت افتادن. هه هه هه
    samsung its my life
    Number 1 in world

14. این کاربر از alirezamrl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

فکر کنم با گوشی شاپ جلو میری .. بدون گارانتی این گوشی به 600 رسیده در کل مهم نیس چون به زیر 550 هم به زودی میرسه ولی دیدم خیلی برات مهمه گفتم که بدونی ...

بعد این گوشی 6220 لمسیه ؟ یا فیلمبرداری 720*480 میکنه ؟صفحه نمایشش فکر کنم 2.2 باشه یا 240*320 نه ؟

اتفاقا رو گوشی های جدید سامسونگ نرم افزار گوگل مپ نصبه مخصوص gps که رو اینم هس ! و از اون نرم افزارهایی که شما میگی عملکرد بهتری داره ...

تو فایلهای پی دی اف هم مشکلی نداره !

حداقل میگفتی 5800 نزدیکتر بود ... که با این حال 600 با توجه به قیمت ساتیو ! 5800 و گوشی هایی از قبیل w995 بالا نیس .. هر چند که میتونه پایینترم بیاد
    شما با چی میری جلو که قیمت ساتیو رو 880 هزار میگی .... حتی از قیمت گوشی شاپ هم بالاتر ....
    بعد من گفتم که قصد مقایسه با 6220 رو ندارم .....حداقل پست ها رو درست بخون .......منظور من چیز دیگه ای بود که توضیح هم دادم ......
    دیگه گوشی با قمیت بالای 600 هزار اگه یه عکسبرداری و فیلمبرداری درست و حسابی نداشته باشه که باید بره سطل آشغال ....
    آخه داری با گوگل مپ از جی پی اس این گوشی دفاع می کنی ....گوگل مپ که روی همه گوشی به عنوان یک برنامه مکمل جی پی اس نصبه .....تبلیغ کردن داره ......بعد اگه از گوگل مپ صحبت می کنی هزینه استفاده از گوگل مپ هم بگو .....باید خداد تومن پول اینترنت برای استفاده از گوگل مپ بدی .....هیچ کس گوگل مپ رو به اسمارتکام و گارمین ترجیح نمیده البته به جز کسانی که تعصب روی بعضی از برند ها ( التبه منظور م سامسونگ نیستا ) داشته باشند .
    خوبه حالا ورد رو فاکتور گرفتی ایندفعه باز جای امیدواری داره .....برنامه های پی دی اف جاوا با سیمبین و ویندوز موبایل و .... قابل مقایسه هست به نظر خودت

آخر فروم باز Vamp!r3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    توی فکرای سمی !

پيش فرض

شما با چی میری جلو که قیمت ساتیو رو 880 هزار میگی .... حتی از قیمت گوشی شاپ هم بالاتر ....
    ????????????............!!!!!!!!!!!!!!!!1.........
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    داره 895 میگه...............
    باید ممنون باشی 15 هزار تومن کمتر میگن..........
    این هم از لطف بروبچ سامی..........

17. این کاربر از Vamp!r3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

????????????............!!!!!!!!!!!!!!!!1.........
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    داره 895 میگه...............
    باید ممنون باشی 15 هزار تومن کمتر میگن..........
    این هم از لطف بروبچ سامی..........
    اگه تغییران قیمتش رو یه نگاهی مینداختی میدیدی که قیمتش چند روز پیش 870 بوده یعنی تقریبا زمانی که دوستمون اون پست رو داده بود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •