تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 102 اولاول ... 7891011121314152161 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 1015

نام تاپيک: آنالـیز و پاکسازی سیستم های آلوده(ابتدا پست اول را ببینید و فایل گزارش را آماده کنید)

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس jolan57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

از روش دستی که رفتم هیچ کدوم از اینها نبود :
    %system%\igfxpb32.exe
    %userprofile%\cache\igfxpb32.exe
    !!!
    من که اولش گفتم توصیه نمیشه احتمال داره ویروس خودش رو با نام دیگه وارد سیستم شما کنه
    نام های دیگر :
    msmgslive.exe
    msnapplet.exe
    msnclimgr.exe
    msnfileshare.exe
    msnfileshare.exe
    msngnlive.exe
    msnhostin.exe
    msnlive.exe
    msnmessengerlive.exe
    msnupdsv.exe
    safemode.exe
    windowsmsnlive.exe
    winlivemsnmessenger.exe
    یا

nvsvc32.exe
    nvsvc32.exe
    لوگ از سیستم شما ما رو بیشتر میتونست راهنمایی کنه
    با یکی از نرم افزارهای آپدیت شده زیر اسکن کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    SPE هم توصیه میشه

سلام

برنامه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را دانلود و سیستم را اسکن کنید
    آموزش استفاده از این برنامه در انتهای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وجود داره
    بعد از اتمام اسکن، برنامه یه گزارش به شما نشون میده.تصویر این گزارش را اینجا قرار بدید.
    نمونه:
      محتوای مخفی: SPE Result 

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام،
    دوستان سیستمم یه چند مشکل اساسی داره که به کل اعصابم رو بهم ریخته و منو از کار و زندگی انداخته، چون حتی پیش متخصص با ادعای مدرک گرفته از ماکروسافت هم بردمش گفت درستش کردم ولی خونه که آوردم دیدم مشکلات دیگشو درست کرده و مشکل اصلیم همچنان سرجاشه. خلاصه ممنون میشم اگه یه خورده از وقتتون رو به من بدین و مشکل سیستمم رو بررسی کنید.
    متاسفانه سیستم من در معرض حک قرار داره،‌ برای بار دوم یه نفر به پسورد اکانتم دسترسی پیدا کرده یعنی شیر میکرده، و باعث شد من چند روز نتونم به وب دسترسی داشته باشم،‌ تو این چند روز همه چی از نظرم گذشت به جز این احتمال حتی آخر سر سیستمم رو پیش یه به اصطلاح متخصص هم بردم که یه هزینه ای گرفت و گفت درستش کردم ولی اومدم خونه دیدم درست نشده و با آی اس پیم که تماس گرفتم بعد یه مشاوره یادم اومد که قبلانم یه بار مشکل مشابهی پیش اومده بود، به محض اینکه پسوورد رو عوض کردن کانکشنم درست شد، ولی یه سری علائم میبینم که نشون میده ظاهرا به کامپیوتر من عادت کردن و باز میخوان نفوذ کنن. هر بار اینطور میشه باید با آی اس پیم تماس بگیرم و بگم پسوورد رو عوض کنن. لطفا راهنماییم کنید برای خلاص شدن از دست این مزاحم چیکار باید بکنم. آنتی ویروسم کسپر 2012 هست و معمولا هر سه ماه یا بیشتر یه بار آپدیتش میکنم.
    یه سوالم دارم یکی دو بار این پیغام برام نشون داده شده:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا بهش نگاه کنید و بگید آیا اینم مربوط به اسپایور و هکر میشه یا علت دیگه ای داره؟
    یه مشکلم سیستمم داره که فکر میکنم به همین مورد مربوط باشه،‌ بعضی موقع ها خود به خود چراغ lan مودمم خاموش میشه و ارتباطم قطع میشه. هر بلایی سرش میارم دیگه روشن نمیشه مگه اینکه با یو اس پی وصل شم. میدونید علت چی میتونه باشه؟
    اکثرا این پیغام رو میده: A network cable is unplugged
    آیا مشکل از کابل لنم هست؟
    با تشکر فراوان
    Last edited by PrinceEmir; 24-02-2012 at 16:03.

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام،
    دوستان سیستمم یه چند مشکل اساسی داره که به کل اعصابم رو بهم ریخته و منو از کار و زندگی انداخته، چون حتی پیش متخصص با ادعای مدرک گرفته از ماکروسافت هم بردمش گفت درستش کردم ولی خونه که آوردم دیدم مشکلات دیگشو درست کرده و مشکل اصلیم همچنان سرجاشه. خلاصه ممنون میشم اگه یه خورده از وقتتون رو به من بدین و مشکل سیستمم رو بررسی کنید.
    متاسفانه سیستم من در معرض حک قرار داره،‌ برای بار دوم یه نفر به پسورد اکانتم دسترسی پیدا کرده یعنی شیر میکرده، و باعث شد من چند روز نتونم به وب دسترسی داشته باشم،‌ تو این چند روز همه چی از نظرم گذشت به جز این احتمال حتی آخر سر سیستمم رو پیش یه به اصطلاح متخصص هم بردم که یه هزینه ای گرفت و گفت درستش کردم ولی اومدم خونه دیدم درست نشده و با آی اس پیم که تماس گرفتم بعد یه مشاوره یادم اومد که قبلانم یه بار مشکل مشابهی پیش اومده بود، به محض اینکه پسوورد رو عوض کردن کانکشنم درست شد، ولی یه سری علائم میبینم که نشون میده ظاهرا به کامپیوتر من عادت کردن و باز میخوان نفوذ کنن. هر بار اینطور میشه باید با آی اس پیم تماس بگیرم و بگم پسوورد رو عوض کنن. لطفا راهنماییم کنید برای خلاص شدن از دست این مزاحم چیکار باید بکنم. آنتی ویروسم کسپر 2012 هست و معمولا هر سه ماه یا بیشتر یه بار آپدیتش میکنم.
    یه سوالم دارم یکی دو بار این پیغام برام نشون داده شده:

لطفا بهش نگاه کنید و بگید آیا اینم مربوط به اسپایور و هکر میشه یا علت دیگه ای داره؟
    یه مشکلم سیستمم داره که فکر میکنم به همین مورد مربوط باشه،‌ بعضی موقع ها خود به خود چراغ lan مودمم خاموش میشه و ارتباطم قطع میشه. هر بلایی سرش میارم دیگه روشن نمیشه مگه اینکه با یو اس پی وصل شم. میدونید علت چی میتونه باشه؟
    اکثرا این پیغام رو میده: A network cable is unplugged
    آیا مشکل از کابل لنم هست؟
    با تشکر فراوان
    سلام
    اگه پسوردتون رو عوض کردن معلومه که حک شدین
    شما باید پسورد پیشفرض مودم adsl تون رو تغییر بدید
    احتمالا پشت مودمتون پسورد پیشفرض نوشته باشه
    معمولا پسورد پیشفرض admin هست
    انتی ویروستون رو حتما زود به زود اپدیت کنید
    حتما باید فایروال نصب کنید
    حتما باید پورت 23 سیستمتون فایروال بر روی اون نظارت داشته باشه
    به خاطر اینکه به راحتی هر چه تمامتر میشه بوسیله پورت 23 اکانت حک کرد
    حتما این برنامه رو دانلود کنید و اپدیت کنید وسیستمتون رو باهاش اسکن کنید Malwarebytes Anti-Malware
    موارد بالا که گفتم برای پیشگیری از حک شدن بود شما اگه براتون ممکمه ویندوز عوض کنید وموارد بالا رو حتما انجام بدین
    این احتمال وجود داره بر روی سیستمتون یه مخرب نصب کرده باشن
    ممکنه اون ارور از کابل و یا سوکت مودمتون باشه با کابل لن دیگه امتحان کنید
    اگه مشکلی بود بپرسید
    Last edited by kases; 24-02-2012 at 16:25.

4. 2 کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام
    اگه پسوردتون رو عوض کردن معلومه که حک شدین
    شما باید پسورد پیشفرض مودم adsl تون رو تغییر بدید
    احتمالا پشت مودمتون پسورد پیشفرض نوشته باشه
    معمولا پسورد پیشفرض admin هست
    انتی ویروستون رو حتما زود به زود اپدیت کنید
    حتما باید فایروال نصب کنید
    حتما باید پورت 23 سیستمتون فایروال بر روی اون نظارت داشته باشه
    به خاطر اینکه به راحتی هر چه تمامتر میشه بوسیله پورت 23 اکانت حک کرد
    حتما این برنامه رو دانلود کنید و اپدیت کنید وسیستمتون رو باهاش اسکن کنید Malwarebytes Anti-Malware
    موارد بالا که گفتم برای پیشگیری از حک شدن بود شما اگه براتون ممکمه ویندوز عوض کنید وموارد بالا رو حتما انجام بدین
    این احتمال وجود داره بر روی سیستمتون یه مخرب نصب کرده باشن
    ممکنه اون ارور از کابل و یا سوکت مودمتون باشه با کابل لن دیگه امتحان کنید
    اگه مشکلی بود بپرسید
    ممنونم، البته در مورد پسورد ظاهرا خوب نتونستم مطلب رو بیان کنم،‌ پسوردم رو هکر عوض نکرده بود،‌ عرضم این بود که به آی اس پیم اطلاع دادم و از اونجا پسوردم رو تغییر دادن و منم با اون پسورد تنظیم کردم و با این کار کانکشنم درست شد. در مورد پورت 23 اگه میشه بیشتر توضیح بدین، اطلاعی در این مورد ندارم. ویندوز رو چند روزی میشه که عوض کردم، آیا ممکنه اون پیغام از لن مادربورد باشه؟ یعنی این علت این مشکل فقط یا از کابله یا مودم؟
    ممنون از راهنماییتون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

[QUOTE=Dr.Smith;6850647]
    سلام...

سیستم شما دیگه از بازه ی ویروس خارج شده و کارش به اختلالات بعد از ویروس رسیده ، که البته بهتره از متخصصین بخش نرم افزار کمک بگیرین.. اگه لازم بود اونجا هم میام.. اون فایل NTUSER هم طبیعی هستش ، شامل اطلاعات یوزر هست مث رجیستری و تنظیمات

شاد باشید..
    دوستان مشکل من همچنان باقیست. سیستمم فریز میشه موقع اجرای بعضی نرم افزار ها.

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

13

[QUOTE=needer;6863644]
    نقل قول نوشته شده توسط [B
    needer[/B];6850647]
    دوستان مشکل من همچنان باقیست. سیستمم فریز میشه موقع اجرای بعضی نرم افزار ها.
    سلام

1- دوباره یه Log از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بگیرید.

2-برنامه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را دانلود و سیستم را اسکن کنید.
    این برنامه نیاز به ارتباط اینترنتی داره.پس اینترنت رو قطع نکنید!
    آموزش استفاده از این برنامه در انتهای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وجود داره
    بعد از اتمام اسکن، برنامه یه گزارش به شما نشون میده.تصویر این گزارش را اینجا قرار بدید.
    نمونه:
      محتوای مخفی: SPE Result 

3-برنامه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو دریافت کنید و فایل getservice.bat رو اجرا کنید.
    گزارش برنامه در قالب یک فایل متنی به همین نام خواهد بود.اون گزارش رو اینجا قرار بدید.

4-آیا از برنامه های بهینه ساز مثل TuneUp Utilities،Ashampoo و غیره استفاده میکنید؟

8. این کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

من که اولش گفتم توصیه نمیشه احتمال داره ویروس خودش رو با نام دیگه وارد سیستم شما کنه
    نام های دیگر :

یا

لوگ از سیستم شما ما رو بیشتر میتونست راهنمایی کنه
    با یکی از نرم افزارهای آپدیت شده زیر اسکن کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    SPE هم توصیه میشه
    با نرم افزار [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اسکن کردم 4 تا trojan
    1 worm & 4 rootkit پیدا کرد و بهتر شده سیستم اما احساس می کنم مشکل کامل حل نشده !

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

با نرم افزار [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اسکن کردم 4 تا trojan
    1 worm & 4 rootkit پیدا کرد و بهتر شده سیستم اما احساس می کنم مشکل کامل حل نشده !
    ما چون لاگی از سیستم شما نداریم پس تنهاترین کار همون اسکن است اگر اینترنت پرسرعت دارید یکی از فایل های زیر رو دانلود و اسکن کنید

اگر هم امکان دانلود ندارین از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنید

11. این کاربر از jolan57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

ما چون لاگی از سیستم شما نداریم پس تنهاترین کار همون اسکن است اگر اینترنت پرسرعت دارید یکی از فایل های زیر رو دانلود و اسکن کنید

اگر هم امکان دانلود ندارین از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنید
    خب من چطوری می تونم یه لوگ به شما بدهم ؟( با توجه به پیغام خطایی که hijack میده )

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

خب من چطوری می تونم یه لوگ به شما بدهم ؟( با توجه به پیغام خطایی که hijack میده )
    ویروس شما ویروسی نیست که فایل های سیستمی رو تخریب کنه مشکل شما به احتمال 95 درصد با یکی از اسکنرهای بالا که معرفی کردم حل میشه پس اسکن فراموش نشه به خصوص با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا

14. 2 کاربر از jolan57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •