تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1116 از 1126 اولاول ... 116616101610661106111211131114111511161117111811191120 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,151 به 11,160 از 11255

نام تاپيک: ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام من مدرک کاردانی فنی حرفه ای دارم میخوام تو دانشگاه پیام نور ثبت نام کنم ولی هیچ کدوم از واحدهایی که پاس کردم رو تطبیق نمیدن میخواستم بدونم اگه تو پیام نور واحدهای جدیدی که تو کاردانی نبوده رو پاس کنم دانشگاه های دیگه ای مثل آزاد یا غیر انتفاعی واحدهای جدیدم رو تطبیق میدن یا نه

آخر فروم باز fandak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام من مدرک کاردانی فنی حرفه ای دارم میخوام تو دانشگاه پیام نور ثبت نام کنم ولی هیچ کدوم از واحدهایی که پاس کردم رو تطبیق نمیدن میخواستم بدونم اگه تو پیام نور واحدهای جدیدی که تو کاردانی نبوده رو پاس کنم دانشگاه های دیگه ای مثل آزاد یا غیر انتفاعی واحدهای جدیدم رو تطبیق میدن یا نه
    دانشگاه آزاد تطبیق می ده

3. این کاربر از fandak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

دانشگاه آزاد تطبیق می ده
    شما مطمئنید ؟یعنی اگه کاردانی به کارشناسی رو بخوام تو دانشگاه آزاد بخونم مدرک کاردانیم رو که قبول میکنن و نیاز به معادلسازی نداره ولی میخواستم بدونم واحدهایی که تو کارشناسی پیوسته پیام نور هست رو هم تطبیق میدن ؟مشکلی نداره ؟

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

شما مطمئنید ؟یعنی اگه کاردانی به کارشناسی رو بخوام تو دانشگاه آزاد بخونم مدرک کاردانیم رو که قبول میکنن و نیاز به معادلسازی نداره ولی میخواستم بدونم واحدهایی که تو کارشناسی پیوسته پیام نور هست رو هم تطبیق میدن ؟مشکلی نداره ؟
    اگه رشتت همسان نباشه فقط عمومی ها رو تطبیق می دن ، اگه رشتت همسان باشه با توجه به دروس تطبیق می دن

6. این کاربر از fandak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

لطفاً پاک شود ......

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hossein_128's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام دوستان

من ترم آخرم، فقط 7 واحد مونده. الان وقتی انتخاب واحد میکنم اخطار ( کنترل شماره 15: حداقل واحد قابل اخذ در ترم رعايت نشده است ) رو میده. الان باید چکار کنم؟؟

///

دوستان درسهایی که ثبت میشه رو دیگه نمیشه حذف کرد؟؟ هرچقدر حذف میکنم و اعمال تغییرات رو میزنم باز همون اخطار بالا (شماره 15) رو میده.

چندتا درسی که ترم پیش پاس کردم رو مجدد انتخاب واحد کردم! الان نمیتونم حذفشون کنم...
    Last edited by Hossein_128; 20-01-2017 at 16:11.

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام دوستان

من ترم آخرم، فقط 7 واحد مونده. الان وقتی انتخاب واحد میکنم اخطار ( کنترل شماره 15: حداقل واحد قابل اخذ در ترم رعايت نشده است ) رو میده. الان باید چکار کنم؟؟

///

دوستان درسهایی که ثبت میشه رو دیگه نمیشه حذف کرد؟؟ هرچقدر حذف میکنم و اعمال تغییرات رو میزنم باز همون اخطار بالا (شماره 15) رو میده.

چندتا درسی که ترم پیش پاس کردم رو مجدد انتخاب واحد کردم! الان نمیتونم حذفشون کنم...
    حتما حتما برو آموزش یا کارشاس رشتتون، برات به عنوان ترم آخری تو سیستم درست کنه

10. این کاربر از fandak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

حتما حتما برو آموزش یا کارشاس رشتتون، برات به عنوان ترم آخری تو سیستم درست کنه
    ممنون

واحدهای ترم پیش که پاسشون کردم هنوز نمراتش تایید نشده، بعد من همین واحدهای قبول شده ترم پیش رو مجدد این ترم برداشتم تا بتونم حداقل تعداد واحدها رو رعایت کنم! الان وقتی نمرات تایید بشه، این درس های تکراری که برداشتم خود به خود حذف میشن؟؟ یه موقع قبولی ترم پیشم سوخت نشه؟!!

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

ممنون

واحدهای ترم پیش که پاسشون کردم هنوز نمراتش تایید نشده، بعد من همین واحدهای قبول شده ترم پیش رو مجدد این ترم برداشتم تا بتونم حداقل تعداد واحدها رو رعایت کنم! الان وقتی نمرات تایید بشه، این درس های تکراری که برداشتم خود به خود حذف میشن؟؟ یه موقع قبولی ترم پیشم سوخت نشه؟!!
    برای چی درس های تکراری بر می داری عزیز من . اونا تایید می شن نگران نباشید . ماشالله ترم آخریدا باید اینها رو بدونید که

13. این کاربر از fandak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

برای چی درس های تکراری بر می داری عزیز من . اونا تایید می شن نگران نباشید . ماشالله ترم آخریدا باید اینها رو بدونید که
    گفتم که برای اینکه 7 واحد مونده، سیستم اخطار میده که حداقل واحد مجاز رو رعایت نکردید. بخاطر همین مجبور شدم تکراری بردارم تا بتونم اون 7 واحد مونده رو قبل از اینکه پُر بشه بردارم.

حالا اگه نمرات تایید بشه خود به خود این درسهای تکراری که انتخاب کردم حذف میشن یا نه؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •