تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1181 از 2199 اولاول ... 18168110811131117111771178117911801181118211831184118511911231128116812181 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,801 به 11,810 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

مبین‌نت عزیز از راه‌اندازی کلی آنتن جدید در شمال‌غرب تهران خبر دادین. اما وضعیت غرب بخصوص منطقه بین ستارخان و آزادی چطور می‌شه. متاسفانه این منطقه هم پر از شرکت و واحدهای تجاری هست و برخلاف شمال‌غرب که بیشتر مسکونی هست، مصرف‌کننده بیشتری هم داره. برای این بخش هم قراره فکری بشه؟

داره خودمونی میشه shaahinnn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    سنندج

پيش فرض

سلام به همگی من به شدت سرعتم افت کرده یعنی دیال آپ شده خدایی این دیگه چه وضعیه دوستان من همیشه از یه سایتی سوسک میخریدم که خیلی از سرعتش راضی بودم ولی بعد اینکه پورت ها به 443 تغییر کرد چند شب پیش رفتم از یه سایته دیگه که پرت هاش به 443 تغییر کرده بود خریدم که سرعتش خیلی افتضاحه وقتی سوسک وصل نیست سرعتم تا 80 اینا میره ولی وقتی وصله به 20 نمیرسه میشه یه لطفی کنید چندتا سایته خوبه سوسک فروشی که پورت 443 باشه سرعتشون افت نکنه بهم معرفی کنید
    مرسی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

تا اونجا كه يادمه شما مودم اوت دور داشتيد. چطور ممكنه؟

شايد مدت زمان طرحتون تموم شده؟ ريز اتصالات خودتون رو نگاه كنيد.
    داداش من اینترنتم قطع شد بعد زنگ زدم سرویس جدید رو فعال کردم در حالی که اینترنتم قطع بود و الانم اینترنتم قطعه با دایال آپ میام انجمن .
    دیروز رفتم صفحه مشترکین دیدم همه ترافیکم مصرف شده و حتی 300 مگ هم یه باره مصرف شده !!!!!!!
    آخه رفتم توی یه سایت نوشته بود خرید شارژ مبین نت یوزر و پس رو وارد کردم بعد گفت کارت شارژ وجود نداره و روز بعد اینترنتم قطع شد فکر کنم سوتی دادم .

داره خودمونی میشه hmahmoudi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

باز خوبه مال شما فقط الان اینطوری شده. من که امروز (دقیقتر جمعه) دو بار صبح و بعد از ظهر خواستم از اینترنت استفاده کنم و هر بار هم دیدم که کار نمی‌کنه. یعنی آنتن هست و تماس با شرکت برقرار هست، اما برنامه رفع اشکال ویندوز خطا می‌گیره که سیستم DNS سرور کار نمی‌کنه. به زبون ساده اتصال هست اما اینترنت رو خودشون از طرف شرکت قطع کردن. مثل اینکه لوله‌کشی آب انجام شده باشه، اما آبی توی لوله‌ها نباشه و نهایت هر از گاهی یه کم آب گل‌آلود زنگ‌زده بیاد بیرون.

نمی‌دونم واقعاً دارن چیکار می‌کنن. آیا جداً دارن کار مثبت انجام می‌دن یا هدف اذیت کردن و به قولی دلسرد کردن کاربران هست.
    دیروز جمعه طرفای ظهر قطعی داشت، دوست من تو شهرستان هم قطع شده بود...
    دیشب بعد از این پست سرعتم تقریباً خوب شد و از 3 به بعد برگشت به حالت عادی..
    1.8 گیگ دانلود کردم

اگه نباشه جاش خالی می مونه مبین نت's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من میخوام بگیرم ولی نمایندگی ها میگن مودم نداریم.اگه از سایت ثبت نام کنم مودم دارن؟
    بعد از سایت چند روزه وصل میشه؟
    از امروز میتونید مراجعه کنید ... اکثرا موجودی دارن ...

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام به همه دوستان
    من الان حدود 1.5 سال هستش که اشتراک مبین 1024 دارم با یک مودم مدل IX350
    اما به خاطر اینکه سر کار هم نیاز به اینترنت دارم و این مودم برای جابجایی بزرگ هستش حدود 7 ماه پیش رفتم یه مودم جیبی هم خریدم. تا 4-5 ماه این مودم یدون هیچ مشکلی کار میداد اما بعد از اون این مودم جیبی سیگنال نمیگرفتت و من مطمئن بودم که مودم خراب شده (البته بدون هیج دلیل خاصی)
    از اون روز مشکلات من شروع شد. هرچی به مرکز خدمات زنگ میزدم، میگفت مودم جیبی سیگنال ضعیفی میگیره و همه جا آنتن نمیده و مشکل از مودم نیست. من میگفتم باشه قبول من نمیگم همه جا آنتن بده شما فقط یک جا ببریدش که آنتن بده، من قبول میکنم. خلاصه من رفتم به نمایندگی که ازش خریده بودم و اونم بعد از کلی معطل کردن و چند 10 بار ریست کردن مودم به این نتیجه رسید که مودم مشکل داره و این دفه منو حواله داد به یه مرکز ذیگه که گفت اون باید مودم تو رو عوض کنه. این دفه رفتم اون مرکز و خلاصه بعد از کلی داستان تعریف کردن برای اونا مودم رو تحویل گرفتن و بعد از حدود 2 هفته تماس گرفتن که آقا مودم جدیدت رسیده. منم خوشحال رفتم تحویل گرفتم، دقیقا مودم جدید تحویلی ایشون 2 روز کار داد و بازم چراغ وایمکس در حالت چشمک زن باقی موند (این دفه با وجود اینکه سیگنال دریافت میگرد و سیگنال دربافتیش هم نسبتا قوی بود اما بازهم کانکت نمیشد) و دوباره روز از نو و روزی از نو. من برای اطمینان بیشتر مودم جیبی دوستم زو ازش گرفتم و تو جاهای مختلف هر 2 مودم رو امتحال میکردم که مودم اون وصل میشد و مودم من نه! خلاصه من که دیگه به خاطر پشتیبانی بسیار ضعیف و پاسخگو نبودن شرکت مبین نت عطای این مودم بی کیفت رو به لقاش بخشیدم . حیف اون همه پولی که بابت این مودم دادم.
    (
    خلاصه با این مقدمه طولانی که گفتم، میخواستم بگم که تصمیم گرفتم که حالا که مودم جیبی مشکل منو حل نکرد. مودم رو میزی خودم رو جیبی کنم! نتیجه کار رو در زیر میبینید. (ارتفاع این مودم جدید 5 سانتیمتر شده)
    اگه با مودم دیگه درسته و مشکلی نداره میتونید مودم خودتونو دوباره کانفیگ کنید باید مشکلش حل بشه ...

آخر فروم باز ferdfe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

من که دوباره شاتل رو تمدید کردم

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مبین نت عزیز ایران همش تهران نیست

وضع خیلی جاها مخصوصا اهواز خوب نیست دلیل نمیشه تو کلان شهری مثل اهواز 3-4 تا دکل بزنید (که یک چهارم شهر رو هم پوشش نمیده) بعد تبلیغ کنید اهواز وایمکس داره همینطور تو شهرهای دیگه مثل........................

مسولین شما که به اندازه .... بازاریابی سرشون نمیشه. تهران صد تا شرکت و ISP داره رفتید واسش 40 تا دکل زدید ولی مثلا شهرک نفت اهواز به دلیل مسائلی دسترسی به اکثر انواع اینترنت ندارند ولی حتی 1 دکل هم نزاشتید......
    همین الان تعداد بی تی اسهای فعال تو اهواز حدود 20تاست که اگه مشکل دانلود و افت سرعت دارید اونا برمیگرده به مسئول منطقه اهواز و عوامل فروش که باید واستون چک کنن ... بنده قبلا هم گفتم به شهر استان خوزستان دسترسی ندارم ...

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جناب مبین نت عزیز نظرتون رو به چند نکته جلب می کنم:

1- کشور ایران در حال حاضر با جمعیت بالای جوان مواجه هست که اکثر آنها از دورافتاده ترین نقاط کشور تا امثال من نوعی که در شهرهای بزرگی مثل تهران می باشند از کامپیوتر استفاده می کنند.

2-دنیای مجازی روز به روز خودش رو بیشتر در بین نسل های جدید پیدا کرده و استفاده از اینترنت در حال گسترش سریع است.

3- بخش عمده ای از فعالیت های دانشگاهی در کشور ما از تحقیق و homework گرفته تا تعامل با استاد و ارتباط با دانشگاه مانند ثبت نام و انتخاب واحد و پرداخت شهریه و غیره در چند سال اخیر به طور فزاینده ای بر پایه اینترنت انجام می شود.

4- خیلی از افراد برای ارتباط با همکاران خود در سراسر شهرها و حتی کشور های دیگر از بستر اینترنت استفاده می کنند.

5-رشد فناوری ریزپردازده ها و کوچک شدن ابعاد آنها، کاهش بهای کامپیوترها البته با فاکتور گرفتن از یکی دو سال اخیر، گسترش استفاده از کامپیوتر و افزایش خدمات الکترونیکی از موارد دیگر استفاده از اینترنت می باشند.

حال با توجه به این موارد و خیلی از موارد دیگر مبنی بر گسترش اینترنت که باعث بقول شما استقبال غیرقابل‌ پیش‌بینی و گسترده‌ی هم‌وطنان در سراسر کشور شده بنظر شما نقش شرکت مبین نت و دیگر شرکت های isp این وسط بغیر از اینکه یک بازار مفت و مجانی خدا انداخته تو دامنشون و روز به روز با تبلیغات رنگارنگ و وسوسه انگیز که متاسفانه اکثرا تو خالی هستن چیز بیشتری هست؟

شما نباید این استقبال رو تفسیر به رای بکنید و فکر کنید هموطنان عاشق چشم و ابروی شما هستند! حتما مستحضر هستید مخابرات چه مقدار از کابل های مسی اماکن رو جمع کرده و مثلا فیبر کرده که روش ای دی اس ال هم نمیدن و خیلی ها مجبورند از خدمات بیسیم استفاده کنند!

متاسفانه سیاست گذاران مبین نت کیفیت رو فدای کمیت خدمات کرده اند و در حالیکه تعداد زیادی از مشترکان کنونی از عدم کیفیت و کاهش سرعت در ساعات شلوغ و افزایش قطعی ها و هزار مشکل جانبی نالان هستند به گسترده تر کردن تبلیغات و افزایش مشترکان اهتمام ورزیده اند که سودجویی و متاسفانه سواستفاده از فضای بوجود آمده رو تداعی می کنه و هرچه هم اعتراض کنیم البته آنچه در این هیاهو به جایی نرسد فریاد است.

من نمیخوام اینجا زحمات مبین نت رو انکار کنم ولی شما ببینید این همه نارضایتی از خدمات رو چه کسی بلاخره باید سروسامان بدهد؟ من کاری به شرکت های دیگه ندارم که کیفیت خدماتشون خوبه یا در پیته! من چون الان اشتراک مبین نت دارم این انتقادات رو می کنم. امیدوارم این آقایون مسئول به طور واقعی رضایت مصرف کننده و نه فقط منافع خود را ملاک سیاست گذاری هایشان قرار دهند.

یک سری سوال هم داشتم که در پست های قبل بی حواب موند :

1- علت اینکه کانکت شدن به اینترنت این قدر طول می کشد چیست با توجه به اینکه سیگنال دریافتی خوب می باشد؟ چراغ وایمکس آبی بصورت چشمک زن تا نیم ساعت بعد روشن بصورت ثابت و وصل می شود. CINR/RSSI= 19/-68
    2- استفاده طولانی مدت از مودم جیبی باعث ریست شدن تنظیمات به پیشفرض می شود؟
    3-چرا دقیقا شب هایی که دانلود شبانه میکنم از فرداش افت شدید سرعت پیدا می کنم بطوری که باعث شده دیگه قید دانلود شبانه رو بزنم که مبادا در طول روز با مشکل مواجه شوم. آیا این رو باید یک تهدید از مبین نت برای پرهیز از دانلود شبانه بدانم؟

اگه جناب مبین نت یا کارکنانی از شرکتشان جواب دهند لطف بزرگی کرده اند.
    در سیاست گذاریها و برنامه هایی که شرکت میذاره بنده دخالتی ندارم ، به مانند دستوری که از بالا میاد و لازم الاجراست ...

تنظیمات مودم جیبی هم به نحویست که اگه دچار مشکل بشه ممکنه حتی هر روز نیاز به انجام مجدد تنظیمات داشته باشه ...

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مبین‌نت عزیز از راه‌اندازی کلی آنتن جدید در شمال‌غرب تهران خبر دادین. اما وضعیت غرب بخصوص منطقه بین ستارخان و آزادی چطور می‌شه. متاسفانه این منطقه هم پر از شرکت و واحدهای تجاری هست و برخلاف شمال‌غرب که بیشتر مسکونی هست، مصرف‌کننده بیشتری هم داره. برای این بخش هم قراره فکری بشه؟
    منطقتونو بررسی میکنم تا 48 ساعت آینده جواب میدم ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •