تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 73 اولاول ... 289101112131415162262 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 722

نام تاپيک: Tomb Raider

پروفشنال kiar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

شبیه تریلرهای قبلی بود چیز جدیدی نشون نمیداد ولی خوب بود.

Thanks

2. این کاربر از kiar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال tommy vercetti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    سرزمین پارس

پيش فرض

من با این سری بزرگ شدم ... با وجود اینکه به نظرم underworld خیلی بازی قشنگی بود اما نظر عامه ی مردم رو به خودش جلب نکرد و فروش بالایی هم نداشت. تو بازیهای قبلی شاید به ندرت می شد چند آدم تو یه مرحله دید و اصل بازی بر پایه ماجراجویی بود. اما فکر می کنم این بازی بیشتر بر پایه اکشن تمرکز کنه ...
    راستی بچه ها چه قضیه شده این لارا کرافت و باکس شات و ... این بحثا ... جالبه تو چند فروم دیگه هم بحث بالا گرفته !!! اما در کل این جدید اون حس تنهایی و پایداری لارا رو بیشتر القا میکنه ... من با جدیده بیشتر حال کردم... والبته دوستانی که منتظر لارا هستند
    بیخیال باو اون دستش به خون خیلیا آلودس...
    یه پرسش:
    این تریلر آخری خیلی نسبت به دو تریلر اول و به خصوص اولی اختلاف گرافیک داشت. رندر شده انجینه ؟
    با تشکر

آخر فروم باز Viren's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

پیش فروش بازی در استیم

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پروفشنال jafarr's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بی صبرانه منتظر هستم . راستی واسه pc هم همزمان با کنسول های دیگه میاد ؟
    من که تمام نسخه های این بازی رو بازی کردم ولی نسخه 2 که در زمان ps1 بود واقعان طولانی و معماها سخت بود .

کاربر فعال انجمن ادبیات - Saman -'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    ا مـپـر ا طـو ر ی پـا ر س

پيش فرض

درود بر دوستان!

نمي دونم كه قبلا كسي راجع به نسخه هاي مختلف اين بازي صحبتي كرده يا نه...اما در هر صورت من در اينجا مشخصات نسخه هاي ويژه بازي تامب رايدر رو معرفي مي كنم.

به نقل از بلاگ رسمي تامب رايدر:
    Beauty Shots for European Survival and Collector’s Editions Revealed!

As promised, here are the final images for the previously announced European Survival and Collector’s Editions of Tomb Raider, hitting retail March 5, 2013. We’ve also included a content refresher below.

Survival Edition

• Art Book: A 32-page mini art book compiled by Tomb Raider Art Director Brian Horton, depicting Lara’s epic adventure through original concept art.*
    • 15” x 19” Double Sided Island Map and Poster: Discover key landmarks from the mysterious island of Yamati, where Lara Croft and her fellow castaways were marooned after the Endurance shipwreck. On the reverse is a poster size image of the box art that epitomizes Lara’s origin story.
    • Waterproof Survival Pouch: A waterproof re-sealable adventure pouch for storing key items you’ll need to protect when fighting off scavengers on the island.*
    • CD Soundtrack: Tomb Raider Original Soundtrack ‘Survivalist cut’: A collection of 10 tracks totaling over 60 minutes of music from the game.
    • Downloadable Content: Weapons Pack - A selection of weapons to help Lara survive against the island’s inhabitants.*

Collector’s Edition

The Collector’s Edition will include every item from the Survival Editions in addition to:

• Play Arts Kai Lara Croft Figurine: Fully posable figurine with over 40 points of articulation. The dirt on her body and clothes has been realistically recreated to tell the tale of Lara’s fierce fight for survival on a desolate island. Comes with alternate set of three (3) hands, bow and arrow, shotgun, handgun, and climbing axe. Figure Size: Approx 8.0” Tall.
    • Endurance Survival Kit Packaging: A survival tin salvaged from the ill-fated Endurance. The tin houses a copy of the game and the Lara Croft Play Arts Kai figure.

The Survival and Collector’s Editions will be available in Europe for the Xbox 360, PlayStation 3, and PC. We also just revealed the [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

Tomb Raider North American Collector’s Edition Revealed!

Check this beauty out! We’ve just revealed the North American Collector’s Edition for Tomb Raider, which hits retail March 5, 2013.

The North American Collector’s Edition of Tomb Raider includes the following treasures:

• Endurance Survival Kit Packaging: A survival tin salvaged from the ill-fated Endurance. The tin houses a copy of the game and the Lara Croft Play Arts Kai figure.
    • Play Arts Kai Lara Croft Figurine: Fully posable figurine with over 40 points of articulation. The dirt on her body and clothes has been realistically recreated to tell the tale of Lara’s fierce fight for survival on a desolate island. Comes with alternate set of three (3) hands, bow and arrow, shotgun, handgun, and climbing axe. Figure Size: Approx 8.0” Tall.
    • 15” x 19” Double Sided Island Map and Poster: Discover key landmarks from the mysterious island of Yamati, where Lara Croft and her fellow castaways were marooned after the Endurance shipwreck. On the reverse is a poster size image of the box art that epitomizes Lara’s origin story.
    • Lithographic Print: 5” x 7” heavy stock lithograph print with matte frame, designed by Crystal Dynamic’s Senior Art Director, Brian Horton. Painting by Brenoch Adams.
    • Experience Shields: Three Iron-on badges of the game’s key icons: Animal Instincts, Climbing Axe, Fire Arrow.
    • CD Soundtrack: Tomb Raider Original Soundtrack ‘Survivalist cut’: A collection of 10 tracks totaling over 60 minutes of music from the game.
    • Downloadable Content: Weapons Pack - A selection of weapons to help Lara survive against the island’s inhabitants.*

The Collector’s Edition will be available in North America for the Xbox 360 and PlayStation 3. Tomb Raider will also be available in North America for the PC via Digital Download, with Collector’s Edition details pending.

من خودم در صورت امكان نسخه Collector Edition رو مي خواهم كه خريداري كنم، به هر حال اگر نتونستم، در نهايت به نسخه Survival Edition بسنده كنم! اما فكر نمي كنم كه نسخه استاندارد رو بگيرم.

شما چطور دوستان؟

Last edited by - Saman -; 09-01-2013 at 12:32.

7. 6 کاربر از - Saman - بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Zaghan_13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

من خودم در صورت امكان نسخه Collector Edition رو مي خواهم كه خريداري كنم، به هر حال اگر نتونستم، در نهايت به نسخه Survival Edition بسنده كنم! اما فكر نمي كنم كه نسخه استاندارد رو بگيرم.

شما چطور دوستان؟
    من بین نسخه ی skidrow و reloaded موندم ولی احتمالا نسخه ی black_box رو میگیرم چون حجمش کمتره [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9. 10 کاربر از Zaghan_13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات - Saman -'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    ا مـپـر ا طـو ر ی پـا ر س

پيش فرض

براي دوستان علاقه مند كه مشتاق بازي تامب رايدر هستند، من يه سري ويدئو كه اپيزودهايي با عنوان The Final Hours هستند رو در اينجا قرار ميدم...تا به حالا 4 تا قسمت تهيه شده كه من همگي رو قرار ميدم.

قسمت اول در مورد چگونگي شروع داستان و ابتداي آشنايي با مدل جديد بازي هست.

Tomb Raider The Final Hours 1 - An Icon Reborn

Screenshot

Download from here:

SD 360p Version 28.7MB

کد:
    HD 720p Version 97.0MB

کد:

در قسمت دوم در مورد تكامل داستان تامب رايدر و انتشار بازي به عام هست.

Tomb Raider The Final Hours 2 - Origins of a Story

Screenshot

Download from here:

SD 360p Version 31.2 MB

کد:

HD 720p Version 106.0 MB

کد:

قسمت سوم در مورد ساخت و ايجاد موسيقي و افكت هاي خاص صداست.

Tomb Raider The Final Hours 3 - The Sound of Survival

Screenshot

Download from here:

SD 360p Version 27.8 MB

کد:

HD 720p Version 93.3 MB

کد:

اما در اين قسمت بيشتر در مورد قسمت مولتي پلاير بازي توضيح داده ميشه!

Tomb Raider The Final Hours 4 - Surviving Together

Screenshot

Download from here:

SD 360p Version 34.1 MB

کد:

HD 720p Version 124.7 MB

کد:

Tomb Raider Making Of The Turning Point Trailer

Screenshot

Download from here:

HD 181.7MB
    کد:

SD 54.9MB
    کد:
    Last edited by - Saman -; 15-01-2013 at 20:02. دليل: ادغام پست ها

11. 17 کاربر از - Saman - بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز amin 2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    خونمون دیگه!!!

پيش فرض

جالبه از يه پست ترول ٨ بار تشكر ميشه بعد پستاي اين دوستمون saman رو كه داره پك هاي مختلف بازي رو معرفي ميكنه ،كسي تحويل نمي گيره ! بعد ميگيم فروم چرا افت كرده !!!

13. این کاربر از amin 2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

جالبه از يه پست ترول ٨ بار تشكر ميشه بعد پستاي اين دوستمون saman رو كه داره پك هاي مختلف بازي رو معرفي ميكنه ،كسي تحويل نمي گيره ! بعد ميگيم فروم چرا افت كرده !!!
    کجای کاری ..خیلی وقته اینطوریه ! ( تشکر کرن خیلی سخت شده مثل اینکه ! دی !)
    +

ویدئو ها رو دیدم خیلی جالب بودن ، ..
    Last edited by mjorh; 13-01-2013 at 21:28.

15. این کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    پیروزی

پيش فرض

خوب بچه ها منم تازه تمام تریلر ها رو دیدم و اکثر نظرها رو که دوستان دادن ما هم یه خلاصه ای بگیم .

تریلر اول فوق العاده بود و هیچ حرفی برای گفتن نمیذاشت من خودم واقعا خیلی خوشم اومد . گرافیک در سطح عالی بود و کلا انیمیشن بود !

اما توی تریلرهای دوم و سوم یکم افت کیفیت داشتیم حالا دلیلش رو من نمیدونم چیه شاید هم من اشتباه میکنم !

سبک بازی زیادی اکشن نشده؟یعنی هر بازی با یه آرمان هایی جا میفته برای هوادارها که اگه این آرمان ها از بین بره یه شکست به تمام معنا به حساب میاد . مثل سری بازیهای RE ! جذابیت سری بازیهای تامب رایدر به اون گیر کردن وسط معماهای سر در گم کنندش هست توی یه فضای بسته گیر کنی و با موجودات غول پیکر در بیفتی با یه سلاحی که شاید خیلی ساده باشه . من حس کردم یکمی داره این آرمانها کمرنگ میشه البته برای تنوع خوبه اما در سطح خیلی گسترده بخواد انجام بشه میشه یکی مثل RE و Capcom !

کلا هر تریلر نصفش تریلر قبلیه ! البته خوبه باعث لو رفتن داستان بازی نمیشه ...

یه نکته ی جالب که توی عکسها و تریلر ها مشخصه طریقه ی پیدا کردن سلاحه . خیلی ماجراجویانه و قشنگ این قسمت رو کار کردن من که به شخصه خیلی خوشم اومد

در کل بیشتر سعی کردم نکات منفی رو بگم تا مثبت چون نکات مثبت خودش مشخصه نیاز به گفتن نیست . راستش من تامب رایدر رو از زمان بچگی یادمه بازی میکردم ! اما متاسفانه میگم زمان بچگی . چیزی از داستانش به خاطر ندارم . سری بازیهای Legend و Underworld و Anniversary هم صرفا به عنوان بازیهای معمولی بازی کردم و از داستانش اطلاعات چندانی ندارم . در صورتی که نزدیک به 20 ساله سری بازیهای تامب رایدر تاریخچه دارن و ممکنه تک تک بچه ها باهاشون خاطره داشته باشن . باید تمام سریهاش رو گیر بیارم و با دقت بازی کنم

سال 2013 توی گیم سال خیلی شاخیه . یعنی بازی باید خیلیییییییییی غول باشه تا بین غول ها دووم بیاره . امیدوارم این بازی هم بتونه در اون حدها ظاهر بشه و هواراشو راضی نگه داره . کلا از خراب شدن IP قدیمی ناراحت میشم چه اون بازی رو دوست داشته باشم چه نه ...

================================================== ============

دسته ی بازی برای ایکس باکس :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلیا از اکشن فیگور و این طرحها دل خوشی ندارن و اعتقاد دارن که ضعیف کار کردن روی این یه مورد ... ما بی طرفیم نظر خاصی ندارم

یه چند تا عکس و نقاشی و ارت ورک و ... با کیفیت بسیار بالا که نمونش ممکنه اینجا باشه اما با این کیفیت کسی نذاشته بود ( این کیفیت ها فقط مخصوص خودمه )

سایز عکس : 3705 در 7206 مگاپیکسل

حجم عکس : 4.08 مگابایت

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایز عکس : 5100 در 3301 مگاپیکسل

حجم عکس : 3.05 مگابایت

سایز عکس : 7654 در 4399 مگاپیکسل

حجم عکس : 4.28 مگابایت

سایز عکس : 3143 در 4857 مگاپیکسل

حجم عکس : 2.39 مگاپیکسل

سایز عکس : 5120 در 1920 مگاپیکسل

حجم عکس : 2.37 مگابایت

سایز عکس : 5000 در 2692 مگاپیکسل

حجم عکس : 2.88 مگابایت

سایز عکس : 5109 در 3306 مگاپیکسل

حجم عکس : 1.92 مگابایت

خوب حالا این تریلر هایی که سامان جان زحمت کشیدند از قسمت دوم تا آخر رو براتون با کیفیت Full Hd میذارم اونایی که دوست داشتن ببینن . حجمش خیلی زیاده خود ما که با این حجما ندیدیم

17. 10 کاربر از MohammadT15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •