تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 12 اولاول ... 289101112
نمايش نتايج 111 به 118 از 118

نام تاپيک: وسواس فکری!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    مقر گشتاپو

پيش فرض

بعد جساراتا با این میل بالا میخواهید حالا چه کار کنید
    اين نشون ميده كه قرص و دارو هاي شيمايي بدن رو ضعيف ميكنن سعي ميكنم با ورزش و فعاليت مثبت مرتفعش كنم

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    مقر گشتاپو

پيش فرض

دوستان مشكل اصلي من اينه:
    چرا در بين تمام خوشي ها باز هم احساس مي كنم كه ته ته دلم يك "غم پنهان بزرگ" دارم كه معمولا" علتش رو هم نمي دونم اما باعث ميشه هيچ وقت از چيزي اونقدر كه بايد لذت نبرم؟

3. این کاربر از x935 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت fatama's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام من یه مشکل بزرگ پیدا کردم الکی به خودم استرس می دم هی میگم نکنه این اتفاق بیفته نکنه دنیا اون چیزی که من
    فکرشو میکنم نباشه و ... لطفه کمکم کنید!

5. این کاربر از fatama بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض برای درمان وسواس فکری چیکار کنم؟

سلام برای درمان وسواس فکری چیکار باید بکنم در طول روز؟
    من الان سعی میکنم تنها نباشم ، ورزش کنم ، گل گاو زبان میخورم ، سیگار نمیکشم ، قهوه هم دیگه نمیخورم ! ویتامین ث میخورم ! دیگه چیکار کنم؟

دارو های گیاهی و شیمایی چی خوبه بگیرم؟

ورزش بدن سازی تاثیری داره ؟

7. این کاربر از inter01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

خوب بستگی به نوع وسواستون داره
    بیشتر توضیح بدین تا دقیقتر راهنماییتون کنیم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

خوب بستگی به نوع وسواستون داره
    بیشتر توضیح بدین تا دقیقتر راهنماییتون کنیم
    با سلام من حدوذ 2 - 3 ساله به بیماری وسواس فکری دچار شدم ! چند مثال میزنم براتون از مشکلاتی که برام پیش میاد :
    مثلا یه بار من حدود ساعت 2 شب بود اشتباه یک شماره تلفن رو گرفتم و چند زنگ خورد و فورا فهمیدم و قطع کردم ! تا چند روز فکر مشغول بود که نکنه این کار من باعث شده یکی تو خواب بر اثر صدای زنگ تکان بخوره و مشکلی براش پیش بیاد ! جالب اینجاس که شماره رند بود و مشخص بود شماره یه جای دولتی مثل مخابرات یا ... که شماره رند دارند هست .
    یا یکبار من وقتی از تاکسی پیاده شدم وقتی درو بستم در کامل بسته نشد یعنی نیم بست شده بود ! من تا چند روز فکرم مشغول بود که نکنه در باز بشه و مشکلی پیش بیاد برای کسی .
    من یکبار که داشتم راه میرفتم کنار خیابان یک سنگ کوچک جلوی پام دیدم توجه نکردم و رفتم فکرم انقدر مشغولش چد که نکنه بره زیر ماشین و مشکل ایجاد کنه که بعد از حدود 20 قدم که دور شده بودم و چند نفر از دوستام هم باهام بودند برگشتم و سنگو انداختم یه گوشه ای .
    من پسر هستم الان 18 سالم هست تازه گواهی نامه گرفتم ، تو جاده بودم سبقت گرفتم متوجه ماشینی که از رو به رو میامد نشدم ولی خب به هر حال با موفقیت سبفت گرفتم، ولی فکرم باز مشغول شد و با وجود عجله ای که داشتم ، دور زدم و چند کیلومتر برگشتم که مطمئن بشم اون ماشین مشکلی پیش نیامده براش و سالم رفته . یا مشکل جدیدم اینه که پشت فرمان بودم یک عابر پیاده جلوم ظاهر شد منم سرعتم زیاد نبود ترمز شدید کردم و میلیمتری قبل از اینکه به طرف برخورد کنم ماشین توقف کرد و حادثه به خیر گذشت ولی بعد از اینکه دوباره گاز دادم و رفتم فکرم مشغول شد که نه ، شاید من زده باشم بهش و مشکلی براش پیش امده باشه چند ساعت بعد برگشتم و از مغازه های اونجا پرسیدم اینجا تصادف شده گفتند نه ! ولی هنوز که هنوز بعد از چند روز تو فکرم که شاید بهش برخورد کرده باشم و داره اذیتم میکنه ! دسترسی به روانپزشک ندارم ، تو شهر کوچیک زندگی میکنم ، چه مواد غذایی ، یه دارو گیاهی یا شیمایی بخورم ؟ چه فعالیت هایی انجام بدم؟ چطور درمان کنم خودمو ؟

10. این کاربر از inter01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

دوست عزیز شما هر چه سریعتر به روانپزشک مراجعه کنین منم وسواس فکری دارم ولی نه در این حد مال شما خیلی شدیده چون به چیزای خیلی الکی فکر میکنین در ضمن وسواس شما فکری و عملی هست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

دوست عزیز شما هر چه سریعتر به روانپزشک مراجعه کنین منم وسواس فکری دارم ولی نه در این حد مال شما خیلی شدیده چون به چیزای خیلی الکی فکر میکنین در ضمن وسواس شما فکری و عملی هست
    نمیتونم مراجعه کنم !نه روانشناس و نه روانپزشک !
    نسخه گیاهی ، شیمیایی ، رفتاری یا .... ای ندارید استفاده کنم ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •