تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 121 از 223 اولاول ... 2171111117118119120121122123124125131171221 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,201 به 1,210 از 2222

نام تاپيک: سينما 4 ، سينما اقتباس ، فیلم سینمایی شبکه 3 و 1 (گفتگو و معرفي فيلم ها)

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

آها پس جهان موازی یعنی این،یعنی این کارولین با کارولین آینده در ارتباط نبود؟

اینکه میگفت همسرش رو تویه یه تصادف از دست داده و بچه اش مرده به دنیا اومده یعنی قبل از مایکل بوده؟

این که بعضی وقتها غیبش میزد چی؟ یعنی کجا میرفت؟ من فکر میکردم میره به آینده

ببخشید ها خیلی سوال پرسیدم،مثله اینکه قبل از دیدن فیلم باید بیشتر با نظریه جهان موازی آشنا میشدیم
    البته من خودم هم هنوز نتونستم فیلم رو درک کنم ... همه چیزی که گفتم بخشیش حرف کارشناساست و بخشیش هم برداشت من از فیلم ... ممکنه اشتباه باشن ...اما اینتطور به نظر می رسیده که گفتم ... اگه تونستم تحلیلی پیدا می کنم و اینجا میزارم ...
    خواهش می کنم ... موفق باشید .

آخر فروم باز S@eid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

صد فیلم این هفته هم فیلم " ET " اسپیلبرگ هستش که تلویزیون خودمون 3059 بار تا حالا پخشش کرده !

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

و یه خبر در مورد سینما یک :

سری جدید "سینما یک" اوایل آذرماه پخش می‌شود .
    تهیه‌کننده برنامه "سینما یک" از پخش سری جدید این برنامه از اوایل آذرماه با ساختاری تازه و متفاوت خبر داد.

مهدی رحیمیان در این باره به خبرنگار مهر گفت: "در سری جدید برنامه شاهرخ دولکو به عنوان منتقد حضور دارد که در سری قبل هم بود، اما در سری جدید میهمانان برنامه با هم صحبت نمی‌کنند، بلکه هر کدام تک تک در بخش‌های مختلف حرف می‌زنند. این تغییر به خاطر ایجاد تنوع در فرم برنامه است."

وی در ادامه افزود: "علاوه بر آن زمان تحلیل برنامه را هم کوتاهتر کردیم، چرا که مخاطبان علاقمند به شنیدن تحلیل‌های مختصر هستند. بنابراین در کوتاهترین زمان تحلیل را ارائه می‌دهیم. در سری جدید فیلم‌هایی پخش خواهیم کرد که حرفی برای گفتن داشته باشند."

تهیه‌کننده سینما یک در پاسخ به این سئوال که پخش چه فیلم‌هایی قطعی شده، گفت: "هنوز به صورت نهایی قطعی نشده، بنابراین نمی‌توانم در حال حاضر اسامی فیلم‌ها را بگویم."

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

صد فیلم این هفته هم فیلم " Et " اسپیلبرگ هستش که تلویزیون خودمون 3059 بار تا حالا پخشش کرده !
    این فیلم اسمش همینه " Et " ؟ !
    یا مخفف چیزیه ؟
    من تا حالا در موردش نشینیدم ! یکم توضیح می دیدی لطفا ؟

آخر فروم باز isbn84's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Vancouver

پيش فرض

این فیلم اسمش همینه " Et " ؟ !
    یا مخفف چیزیه ؟
    من تا حالا در موردش نشینیدم ! یکم توضیح می دیدی لطفا ؟
    extra terrestrial به زبون خودمون می شه موجود فضایی ...علمی شم می شه موجود فرا زمینی

آخر فروم باز *Necromancer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Graveyard

پيش فرض

آخرش نفهمیدم این ای تی چی داره که این همه معروفه!؟

حـــــرفـه ای dogtag's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    مرز غربی تهران بزرگ! ایمیل: goodboy.php@gmail.com اسپم ها: 2,200!!! :دی

پيش فرض

آقا شکر میون صحبتتون
    اینجا راجع به سینمایی پاییزی هم میشه صحبت کرد؟

امروز دیدمش، اولش یه تیکه هایی از کلی فیلم نشون میده.
    توش 2 تیکه از فیلم Bridge to Terabithia هم بود

من می میرم برای فارسی این فیلم!

می خواستم بدونم که این پخش شده یا نه هنوز. توی IranSima نتونستم چیز خاصی پیدا کنم چون واقعاً سرعت پایین و ساختار افتضاحی داره!
    اگر کسی دیده که این قبلاً پخش شده یه خبر به ما هم بده

راستی، میشه لیست فیلم هاشون رو در آورد؟ یا باهاشون تماس گرفت؟

ممنون

آخر فروم باز RONN!E's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    چار دیواری

پيش فرض

امروز دیدمش، اولش یه تیکه هایی از کلی فیلم نشون میده.
    توش 2 تیکه از فیلم Bridge to Terabithia هم بود

من می میرم برای فارسی این فیلم!
    یه تاپیک هست با نام "آخرین فیلمی که دیدم".به نظر این پستتون بدرد اونجا میخوره.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حـــــرفـه ای dogtag's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    مرز غربی تهران بزرگ! ایمیل: goodboy.php@gmail.com اسپم ها: 2,200!!! :دی

پيش فرض

نه رفیق، فکر نکنم به اونجا مربوط باشه
    چون هنوز ندیدمش

فقط 2 ثانیه از فیلم بود!

بکس دیگه اگر اطلاعات دارید لطفاً 1 کوچولو راهنمایی کنید.

ممنون

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سینما ماوراء این هفته :

ماسک اینه ای " MirrorMask "

کارگردان
    Dave McKean

با بازی
    Jason Barry ، Rob Brydon

محصول 2005 " امریکا و انگلیس "

مدت زمان : 101 دقیقه ...

IMDB Rating: 7.1/10

خلاصه ی فیلم :

هلنا دختر 15ساله ای است که به همراه پدر و مادرش در سیرکی برای سرگرم کردن مردم نمایش هایی انجام می دهند اما اغلب او آرزو می کند که بتواند راهی بیابد و از سیرک برود وبه زندگی حقیقی خود زودتر دست یابد . بعد از یک مشاجره درباره آینده اش با خانواده اش ،مادر او در بستر بیماری می افتد و در بیمارستان بستری می شود وهلنا بر این باور است که مقصر بیمارشدن مادرش می باشد. همزمان با نزدیک شدن به تاریخ عمل جراحی مادرش، او در رویاهایش وارد دنیایی عجیب می شود که در آنجا دو سرزمین با دو ملکه وجود دارد،سرزمین روشنائیها و سرزمین سایه ها وساکنان آنها موجوداتی عجیب و همچنین گروهی ساکنان ماسک دار هستند. در سرزمین روشنائیها ملکه در بستر بیماری است و به خوابی عمیق فرورفته است و تنها جادوئی که می تواند او را نجات دهد آینه ایست اما...

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به انگيزه‌ي پخش «ماسك آيينه‌يي» از سينماماورا ...
    رد پاي داستان «آليس در سرزمين عجايب» در اين فيلم!

ديومك كين سينمايي «ماسك آيينه‌يي» را در سال 2005 ساخت؛ اين فيلم آميزه‌يي از اكشن، عروسك و انيميشن‌هاي كلاسيك و كامپيوتري است.

به گزارش خبرنگار سرويس تلويزيون خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، «ماسك آيينه‌يي» (Mirar mask) محصول دو كشور انگليس و آمريكاست كه در مدت زمان 101 دقيقه به شيوه‌ي رنگي و با صداي دالبي ديجيتال ساخته شده است.

تهيه كنندگي اين فيلم را كمپاني جيم هنسون برعهده داشته است كه با درجه (PG) به خاطر استفاده از برخي صحنه‌هاي ترسناك توزيع و پخش شد.
    درباره فيلم

ديو مك‌كين‌، در زمره‌ي كارگرداناني قرار دارد كه در ارائه ساختاري بي‌نظير توانا به نظر مي‌رسد، او به خوبي دوربين را مي‌شناسند و مي‌داند چگونه مي‌تواند از آن به بهترين شيوه استفاده كند تا مخاطب را به دنيايي كه خودش و نيل گايمن (نويسنده داستان) خلق كرده‌اند، ببرد.

«ماسك آيينه‌يي» خيلي فلسفي است كه سعي دارد نظريه دوگانگي جهان (روح و جسم) و تقابل خير و شر را در قالبي جذاب و محسور كننده به مخاطب خود عرضه كند.

داستان فيلم از افسانه‌هاي ملل مختلف الهام گرفته و در نهايت داستاني خلق شده است كه جلوه‌اي جديد به خود مي گيرد در قسمت‌هايي از فيلم «ماسك آيينه‌يي» مي‌توان ردپايي از داستان‌هاي معروفي چون «آليس در سرزمين عجايب» و «لوييس كارون» را تشخيص داد و فيلم ضمن ارائه صحنه‌هايي تاريك لحظاتي خنده آور و كمدي را نيز خلق كرده است.

تك تك پلان‌هاي «ماسك آيينه‌يي» قابل تامل است و پس از چند بار ديدن باز هم صحنه‌هايي وجود دارد كه از چشم بيننده غافل مانده است.

جلوه‌هاي بصري در «ماسك آيينه‌يي» به تنهايي كافي است تا اين فيلم را در زمره آثار قابل توجه سينما قرار دهد اما اضافه شدن موسيقي بسيار زيبا به اين صحنه تصاوير بر جذابيت كار افزوده است.

داستان فيلم

فيلمنامه «ماسك آيينه‌يي» را ديومك كين با همكاري نيل گايمن در ژانرهاي حادثه‌يي ، درام، خانوادگي و فانتزي به نگارش در آورده است. داستان فيلم درباره دختري 15 ساله به نام هلنا است كه به همراه پدر و مادرش در سيرك زندگي مي كند اما او هميشه آرزو مي‌كند كه از سيرك برود و به زندگي حقيقي‌اش دست پيدا كند. مادر هلنا بعد از مشاجره‌اي كه با او دارد، در بيمارستان بستري مي‌شود و هلنا خود را مقصر مي‌داند. او از طريق روياهايش وارد دنيايي عجيب مي‌شود كه دو ملكه و تعدادي ساكنان عجيب و غريب دارد.

حضور در جشنواره‌هاي جهاني و اكران در سينماها

سينمايي «ماسك آيينه‌يي» با بودجه‌اي معادل 4 ميليون دلار ساخته شد و براي نخستين بار 2 اكتبر 2005 در سينماهاي در امريكا به روي پرده رفت.

اين فيلم پس از 18 بار اكران در سينماها بيش از 126 هزار دلار در آمد كسب كرد.

اكران اين فيلم 16 روز بعد در سينماهاي كانادا نيز آغاز شد و پس از آن در كشورهايي چون مالزي ، فنلاند، آلمان، ايرلند، سنگاپور ، برزيل، آرژانتين، ايتاليا و انگليس نيز اكران شد.

ساخته ديومك كين در سال 2007 در جشنواره‌هاي فيلم‌هاي فانتزي آمستردام شركت كرد و جايزه لاله سياه بهترين فيلم داستاني بلند را به خود اختصاص داد.

حضور در جشنواره بين المللي فيلم لوكارنو و دريافت جايزه بهترين فيلم منتخب هيات داوران جوان جشنواره از ديگر موفقيت‌هاي سينمايي ماسك آيينه‌اي محسوب مي شود.

اين فيلم در جشنواره فيلم سارا سوتانيز شركت داده شده و جايزه بهترين فيلم منتخب تماشاگران با در سال 2005از اين جشنواره به دست آورد.

درباره كارگردان

ديو مك كين، 29 دسامبر 1963 در انگلستان متولد شد. او كه علاوه بر كارگرداني در عرصه‌هاي فيلمنامه نويسي ،‌جلو‌ه‌هاي ويژه ، تهيه كنندگي ساخت انيميشن و آهنگسازي فعاليت دارد در سينمايي «ماسك آيينه‌يي» از تمام اين توانمندي‌هاي خود به نوعي بهره گرفته است. ديو مك كين تا به حال 4 جايزه را از جشنواره‌هاي هنري دريافت كرده است. و يك بار نيز نامزد دريافت جايزه شده است.

او تا كنون سه فيلم را كارگرداني كرده است كه «ماسك آيينه‌يي» آخرين اثر او است . نئون (2002)، هفته گذشته (1998) ديگر فيلم هاي ديومك كين است.

بازيگران فيلم

در سينمايي «ماسك آيينه‌يي» بازيگراني چون جيسون باري در نقش والنتين، راب برايدون (موريس)، استفاني لئونيداس(هلنا)، جينا مك كي(ملكه نور و سايه‌ها)، دورا برايان(عمه نان)، استفن فراي(سيدارين) به ايفاي نقش پرداخته‌اند.
    پخش از تلويزيون

فيلم «ماسك آيينه‌يي» يكشنبه ساعت 20 و 35 دقيقه و در قالب برنامه سينما ماورا براي نخستين بار از تلويزيون پخش مي‌شود. تكرار اين فيلم دوشنبه ساعت 15 و 30 دقيقه خواهد بود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •