تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 126 از 223 اولاول ... 2676116122123124125126127128129130136176 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,251 به 1,260 از 2222

نام تاپيک: سينما 4 ، سينما اقتباس ، فیلم سینمایی شبکه 3 و 1 (گفتگو و معرفي فيلم ها)

آخر فروم باز Nikolas_95's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

این زودیاک که شبکه 3 میخواد پخش کنه همین فیلمه یا نه ؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در مورد فیلم فانتزی ... به نظر من باید بریم خدا رو شکر کنیم که فیلم های شصت هفتاد سال پیش و نشان ندادن . همینم غنیمته .

بله ،اگه دقت کنید همون عکسی رو که شما گذاشتید سعید جان هم صفحه قبل در پست معرفی فیلم گذاشتن

ویرایش:ببخشید وقتی من نقل قول گرفته بودم ، تا موقعی که پست کردم طول کشید تو این فاصله مهدی جان جواب دادن
    -----------

آره اینو قبول دارم،همینی که یه فیلمه قدیمیه عهد تیر کمون سنگی نزاشتن باز جایه شکرش باقیه
    Last edited by Nikolas_95; 23-11-2007 at 21:13.

مدیر انجمن هنرهفتم Mahdi Hero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    nn374$|*|017

پيش فرض

آقا اين 100 فيلم عجب بلايه سر اين فيلمه زودياک آورده بود گمونم باسه اينکه فيلمو خلاصه کنند
    خيلی جاهاشو سانسورکردن مثلا اونجايه که بيل و رابرت تو سينما با هم حرف ميزنند يا اونجايی
    که بيل پيشه اون زنه تو زندان ميره و اون بهش حال ميکنی که قاتله واقعی همين الن هست
    و کلی جايه ديگه
    واقعا شورشو در آوردن

آخر فروم باز Nikolas_95's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

آقا اين 100 فيلم عجب بلايه سر اين فيلمه زودياک آورده بود گمونم باسه اينکه فيلمو خلاصه کنند
    خيلی جاهاشو سانسورکردن مثلا اونجايه که بيل و رابرت تو سينما با هم حرف ميزنند يا اونجايی
    که بيل پيشه اون زنه تو زندان ميره و اون بهش حال ميکنی که قاتله واقعی همين الن هست
    و کلی جايه ديگه
    واقعا شورشو در آوردن

تو فکر بودم بیام یه سری مسائلی که برام مبهم بود رو اینجا بپرسم ، اما مثله اینکه حق داشتم بعضی جاهاشو نفهمم

اما همین فکر کنم رکورد بود ها،به نظرتون یکی از طولانی ترین فیلم سینمایی هایی که پخش کردن نبود؟
    البته وقت نگرفتم ببینیم چقدرش رو زدن

پروفشنال m_r1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    گنبد و گرگان

پيش فرض

مثل اینکه صدا سیما یه تکونی داره به خودش میده .....

خداییش جای شکرش باقیه .....فیلمهایی همچون فاینال فانتزی و زودیاک و .....انشاالله در اینده بیشتر هم بشه ....

خداییش خسته شدیم از بس فیلمهای {بازی با مرگ و اژدها وارد میشود و خیلی فیلمهای 50 سال پیش} و دیدیم همچین تبلیغ هم براش میکنن که انگار همین دیروز رو پرده ی سینما بوده .

من زودیاک و از شبکه 3 دیدم فیلم جالبی بود .

مدیر انجمن هنرهفتم Mahdi Hero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    nn374$|*|017

پيش فرض

تو فکر بودم بیام یه سری مسائلی که برام مبهم بود رو اینجا بپرسم ، اما مثله اینکه حق داشتم بعضی جاهاشو نفهمم

اما همین فکر کنم رکورد بود ها،به نظرتون یکی از طولانی ترین فیلم سینمایی هایی که پخش کردن نبود؟
    البته وقت نگرفتم ببینیم چقدرش رو زدن

آره يکی از طولانی ترين فيلم ها و معمايی ترن فيلم ها بود اما من به شخصه از ديدنش
    خيلی لذت بردم

پروفشنال m_r1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    گنبد و گرگان

پيش فرض

منم لذت بردم....اولش یارو تو صد فیلم اینقدرگفت فیلم کسل کننده هستش که میخواستم نبینم این فیلمو که گفتم بیخیالش نسشتم نگاه کردم فیلمو ...خدا رو شکر همچین فیلم قشنگی رو از دست ندادم .

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

.....فیلمهایی همچون فاینال فانتزی و زودیاک و .....انشاالله در اینده بیشتر هم بشه ....
    فاینال فانتزی رو کی نشون داد؟
    کدوم شبکه؟

آخر فروم باز S@eid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نمی دونم چرا این صد فیلم تکرار نداره ... اون موقع تکرار چارخونه رو دو بار دو بار نشون میدن ! البته من دیشب فیلم رو دیدم ولی انقدر خسته بودم که بعضی جاهاش چشمام رفت رو هم . با این وضعیت حساب کنید از یه همچین فیلم ی که ممکنه هر سکانس یا دیالوگش کلید یه معما باشه میشه چیزی فهمید یانه ! مسلما نه تازه ممیزی هم که کردن .

خلاصه هیچی نقهمیدیم از فیلم .

به انگيزه‌ي پخش سينمايي «زودياك»
    قاتل زنجيره‌يي كه هيچ گاه هويتش فاش نشد ...

زودياك (Zodiac) محصول سال 2007 آمريكا، به مدت يكصد و پنجاه هشت دقيقه به زبان انگليسي و با استفاده از سيستم صداي ديجيتال دالبي، توسط كمپاني برادران وارنر تهيه و توليد شده است.
    به گزارش سرويس تلويزيون خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) فيلمنامه اين سينمايي را جيمز وندربيلت james vanderbilt براساس رماني از رابرت گري اسميت rabert graysmith نوشته و كارگرداني اين اثر را كارگردان معروف هاليوود، ديويد فينچر برعهده داشته است.

در اين فيلم كه براساس حوادث واقعي و مستند در ژانر جنايي - پليسي ساخته شده است، بازيگران چون جيك گلين‌هال jake gyllenhaal ، مارك رافالو mark ruffalo ، آنتوني ادواردز anthony edwards ، رابرت داوني robert doewney jr برايان كاكس brian cox و جان كارول لينچ john carroll linch نقش‌آفريني كرده‌اند.

درباره داستان فيلم

«زودياك» براساس داستاني واقعي از قتل‌هاي يك قاتل زنجيره‌يي ساخته شده است. در اواخر دهه‌ي شصت و اوايل دهه هفتاد ميلادي قاتلي زنجيره‌يي در شهر سانفرانسيسكو امريكا دست به جنايات متعددي مي‌زند. قاتل با فرستادن نامه‌هايي به دفاتر چندين نشريه و روزنامه بزرگ آمريكايي خواستار چاپ يادداشت‌هاي مرموز خود مي‌شود و تهديد مي‌كند كه در صورت عدم چاپ نوشته‌هايش، تعداد بي‌شمار ديگري را نيز به قتل برسند. اين قاتل كه خود را زودياك مي‌نامد ( زودياك در لغت به معناي منطقه‌البروج و از اصطلاحات ستاره‌شناسي) مدعي مي‌شود كه با رمزگشايي نوشته‌هايش مي‌توان به هويت وي پي برد. علي رغم تلاش گسترده پليس آمريكا در طول بيش از يك دهه، و رمزگشايي برخي از نوشته‌هايش هيچ گاه هويت حقيقي اين قاتل فاش نشد و پرونده وي هم‌چنان در سوابق پليس آمريكا مفتوح است.
    داستان فيلم سينمايي زودياك نيز به نتايج تحقيقات يك خبرنگار و كاريكاتوريست امريكايي مي‌پردازد كه درگير پرونده زودياك مي‌شود و پس از مدتي بررسي ثابت مي‌كند كه زودياك به مرگ طبيعي مرده است.

درباره‌ي فيلمساز

ديويد لئوفينچر كارگران شهير هاليوودي در بيست و هشتم ماه آگوست سال 1962 ميلادي در شهر دنور ايالت كلورادو امريكا ديده به جهان گشود. همسر وي دنيا فيورنتينو donya fiorentino كارگردان تلويزيوني است و يك فرزند دختر به نام فليكس‌ايموگن دارد.
    فينچر فعاليت خود را با كارگرداني آگهي‌هاي بازرگاني و موزيك ويدئو آغاز كرد و پس از مدتي به ساخت فيلم‌هاي سينمايي روي آورد و به موفقيتي چشمگير دست يافت.
    اين كارگردان گزيده كار، تا كنون پيشنهاد كارگرداني فيلم‌هاي سينمايي مطرح چون «مرد عنكبوتي»، «اگه ميتوني من رو بگير»، «هشت متري»،« ماموريت غير ممكن3 »و «بتمن آغاز مي‌كند» را رد كرده است.
    وي با ساخت فيلم جنايي - پليسي موفق «هفت» ( با بازي مورگان فري من و برد پيت) در سال 1995 قدم در جاده موفقيت گذاشت و پس از آن با ساخت فيلم‌هاي چون «باشگاه مشت زني» در سال 1999، «اتاق وحشت» در سال 2002 نام خود را بر سر زبان‌ها انداخت.
    از جمله ساير فيلم‌هاي ساخته وي مي‌توان به «بازي» ( محصول سال 1997) ، «نواي طبل زندگي» ( محصول سال 1985)، و «دشمنان فضايي» ( محصول سال 1992) اشاره كرد. وي هم‌چنين قصد دارد تا فيلم‌هاي «پرونده جذاب بنيامين باتون» و «قرار ملاقات با راما» را به ترتيب در سال‌هاي 2008 و 2009 ميلادي كارگرداني كند.
    گفتني است در سابقه كاري فينچر كارگرداني آگهي‌هاي بازرگاني براي شركت‌هاي تجاري بزرگي چون نايك ( nike) ، كوكاكولا ( coca-cola) ، پپسي ( pepsi) و ... ساخت موزيك - ويدئو براي خوانندگان مطرح چون مايكل جكسون، مدونا، جورج مايكل، استينگ ... نيز به چشم مي‌خورد.
    كارگردان اين فيلم تاكنون نامزد دريافت 9 جايزه از جشنواره‌هاي مختلف بين‌المللي شده و چهار عنوان را از آن خود كرده است. از جمله اين عناوين مي‌توان به جايزه بهترين كارگردان جشنواره‌هاي روبان آبي و فانتا اسپورتو و هوچي فيلم، براي سينماي «هفت» اشاره كرد. وي هم‌چنين براي ساخت فيلم «زودياك» نامزد دريافت جايزه از جشنواره فيلم كن نيز شد.

نكاتي جالب درباره فيلم و داستان

ـ اين فيلم نامزد دريافت سه جايزه در بخش‌هاي مختلف از جشنواره‌هاي بين‌المللي فيلم كن ، تين چويس teen choice و موسيقي فيلم شد، اما موفق به دريافت هيچ جايزه‌اي از اين عناوين نشد.
    ـ اين فيلم در تاريخ دوم ماه مارس سال جاري ميلادي در آمريكا به روي پرده سينماها راه يافت.
    ـ اين فيلم در شهرهاي سانفرانسيسكو ، لس‌آنجلس و در واقع در محل‌هاي رخ دادن جنايات «زودياك» فيلمبرداري شده است.
    ـ تمامي شخصيت‌هاي داستان حقيقي هستند. اما به سبب ايجاد كشش در داستان كمي دخل و تصرف در روابط شخصيت‌هاي فيلم صورت گرفته است.
    ـ با توجه به تاريخ روي دادن حوادث داستان كه به سال‌هاي دهه‌هاي شصت و هفتاد ميلادي باز مي‌گردد، در ابتداي فيلم، لوگوي دهه هفتاد دو شركت فيلمسازي برادران وارنر و پارامونت بيكچرز مورد استفاده قرار گرفته است.
    ـ «زودياك» و عدم حل معماي تشخيص هويت قاتل، علي‌رغم ارسال نامه‌ها و سرنخ‌هاي بسيار توسط شخص زودياك، دستمايه فيلم‌ها و داستان‌هاي بسياري شده است. اين ماجرا هم‌چنان براي مردم آمريكا ماجراي جالبي به شمار مي‌رود و پرونده يافتن هويت قاتل هم‌چنان در چندين شهر ايالات متحده مفتوح است.
    ـ پس از رمزگشايي يكي از شكل‌هاي ارسال شده توسط زودياك مشخص شد كه وي مختصات جغرافيايي محل وقوع يكي از قتل‌ها را در اختيار پليس قرار داده بود. ساير شكل‌هاي ارسال شده توسط زودياك هيچ گاه رمزگشايي نشد.
    ـ«زودياك» در يكي از نامه‌هايش مدعي شده بود كه تنها ده دقيقه پس از به قتل رساندن يكي از قربانيانش دو مامور پليس به وي مشكوك شده و به مدت سه دقيقه او را بازجويي كرده بودند اما دليلي براي بازداشت كردن وي نيافته بودند. ارسال چنين جزئياتي از سوي زودياك و درج اين يادداشت‌ها در روزنامه‌هاي بزرگ آمريكايي اين ماجرا را به يكي از بحث‌برانگيزترين پرونده‌هاي جنايي تاريخ آمريكا تبديل كرد.

حـــــرفـه ای s_a_m4000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

البته 15 دقیقه ی اولش رو که دیدم 10 دقیقش سانسور شده بود بقیشو نمیدونم(جیک جونو دیدین دیگه)

حـــــرفـه ای Asalbanoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

البته 15 دقیقه ی اولش رو که دیدم 10 دقیقش سانسور شده بود بقیشو نمیدونم(جیک جونو دیدین دیگه)
    سلام
    امیر جان خوب صحنه های اولیه که سانسور داره !!!!!!!!!!
    دلم می خواست دیشب یک بار دیگه فیلم را ببینم
    بلکه نظرم عوض بشه که نشد ..یعنی کار داشتم
    حیف که تکرار نداره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •