تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 1126 اولاول ... 39101112131415161723631135131013 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 11255

نام تاپيک: ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

حـــــرفـه ای Marichka's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان

مباحث عمومی مرتبط با دانشگاه پیام نور رو در این تاپیک پیگیری بفرمایید.

ممنون و موفق باشید

2. این کاربر از Marichka بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال !Bikhaneman!'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض چند سوال مهم در مورد فراگیر پیام نور

سلام
    چندتا سوال داشتم که مطمئنا به بقیه دوستان هم کمک میکنه .

1-قرار بود ظرفیت پذیرش این دانشگاه %100 بشه..آیا منظورشون این بود که همه کسانی که شرکت کردن قبول بشن ؟ اصلا همچین اتفاقی افتاده یا خیز ؟

2-قبول شدن تو فراگیر پیام نور از قبولی تو دانشگاه آزاد آسونتره یا سختتر ؟ نمره هر درس تو کنکور فراگیر تا چه حد باید باشه تا بشه قبول شد ؟

3- تا چند درس میشه افتاد و قبول شد ؟ تو دفترچه نوشته شده تا دو درس ، اما دوباره بحث معدل شد و یه چیزایی گفت که من متوجه نشدم ! چطوریاست ؟

4- تو صفحه 15 دفترچه بخشی به اسم : سازمانهای طرف قرارداد دانشگاه پیام نور هست که مشمولین باید تو بند 28 فرم تقاصا نامه پر کنن..جریان این چیه ؟ یجور سهمیست ؟ به چه دردی میخوره ؟ تو قبولی تاثیر داره ؟

5- تا حالا کسی بوده که دانشجوی آزاد باشه و همزمان با توجه به بند 8 قانون مشمولین (تحصیل همزمان با ارائه گواهی اشتغال به تحصیل ازدانشگاه اولیه) تونسته باشه تو این دانشگاه هم تحصیل کنه ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام
    چندتا سوال داشتم که مطمئنا به بقیه دوستان هم کمک میکنه .

1-قرار بود ظرفیت پذیرش این دانشگاه %100 بشه..آیا منظورشون این بود که همه کسانی که شرکت کردن قبول بشن ؟ اصلا همچین اتفاقی افتاده یا خیز ؟

2-قبول شدن تو فراگیر پیام نور از قبولی تو دانشگاه آزاد آسونتره یا سختتر ؟ نمره هر درس تو کنکور فراگیر تا چه حد باید باشه تا بشه قبول شد ؟

3- تا چند درس میشه افتاد و قبول شد ؟ تو دفترچه نوشته شده تا دو درس ، اما دوباره بحث معدل شد و یه چیزایی گفت که من متوجه نشدم ! چطوریاست ؟

4- تو صفحه 15 دفترچه بخشی به اسم : سازمانهای طرف قرارداد دانشگاه پیام نور هست که مشمولین باید تو بند 28 فرم تقاصا نامه پر کنن..جریان این چیه ؟ یجور سهمیست ؟ به چه دردی میخوره ؟ تو قبولی تاثیر داره ؟

5- تا حالا کسی بوده که دانشجوی آزاد باشه و همزمان با توجه به بند 8 قانون مشمولین (تحصیل همزمان با ارائه گواهی اشتغال به تحصیل ازدانشگاه اولیه) تونسته باشه تو این دانشگاه هم تحصیل کنه ؟
    1-خوب اینکه 100 درصد افراد قبول بشن غلطه چون خوب ایا کسی که هیچ درسی رو قبول نشده میتونه بیاد بشینه سر کلاس؟خوب نه پس همه افراد قبول نمیشن
    2-نمره که باید 12 باشه سوالات تستی یه چیزی تو مایه های بین سراسری و ازاد است(البته یکم خونده باشی قبول میشه البته درست ها)
    3-خوب تو 2 درس بطور مثال میافتی (البته بگو خدا نکنه)میتونی وارد دانشگاه بشی البته با این صورت که ظرفیت دانشگاهی که تو انتخاب کردی پر نشه ولی خوب بدونید بلاخره افراد رو میارن تو
    اما حتما بعدا باید نمره معدل لازم برای قبولی رو کسب کنید تا بتونید واحد بر دارید اگر اشتباه نکنم 2 بار میتونید بیافتید اما بار سوم باید قبول بشید
    4-خوب مثل بقیه سهمیهها باید باشه اینو خودمم نمیدونم
    البته حتما تو قبولی تاثیر داره
    5-اینو که نمیدونم اما شاید بشه

حالا بگو چه رشته ای انتخاب کردی 25 ام هم امتحانش است
    من خودم مهندسی صنایع انتخاب کردم انشالله تا کارشناسی میخونم و ارشد رو میرم دانشگاه سراسری یا ازاد
    البته امسال میزان امتحانی ها کمتر است چون قبلا طرف هر دیپلمی بود یا پیش یا فنی داشت میتونست بیاد
    اما امسال فقط پیشدانشگاهی ها میتوانند قبول بشن البته اونهایی که حتما مدرکش رو داشته باشن
    خوب همینطوری کلی هاشون میرن کنار افرادی هم که رفتن امتحان پیش بدن باید تمام درس ها رو قبول بشن که اونم خیلی از افراد رو پس میزنه پس یکم خیالت رو راحت کن
    البته اگر کمک خواستی میتونی رو من حساب باز کنی

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

حالا بگو چه رشته ای انتخاب کردی 25 ام هم امتحانش است
    من خودم مهندسی صنایع انتخاب کردم انشالله تا کارشناسی میخونم و ارشد رو میرم دانشگاه سراسری یا ازاد
    البته امسال میزان امتحانی ها کمتر است چون قبلا طرف هر دیپلمی بود یا پیش یا فنی داشت میتونست بیاد
    اما امسال فقط پیشدانشگاهی ها میتوانند قبول بشن البته اونهایی که حتما مدرکش رو داشته باشن
    خوب همینطوری کلی هاشون میرن کنار افرادی هم که رفتن امتحان پیش بدن باید تمام درس ها رو قبول بشن که اونم خیلی از افراد رو پس میزنه پس یکم خیالت رو راحت کن
    البته اگر کمک خواستی میتونی رو من حساب باز کنی
    ممنون دوست عزیز
    من مترجمی زبان شرکت کردم..دقیقا مثل شما میخوام برای ارشد بزنم سراسری ..آزاد نه چون اعتبار جهانی و خاور میانش از پیام نور خیلی پایینتره.
    مطمئنی امسال فقط دارندگان مدرک پیش دانشگاهی میتونن شرکت کنن ؟ یعنی امسال ظرفیت پذیرش بیشتر شده ؟
    خیلی میترسم..اگه نتونم قبول بشم یجورایی بدبخت میشم ادبیات و معارف رو که میشه راحت بالای 50 زد..دوتا درس تخصصی دارم + زبان عمومی که فقط میشه دوتاشو افتاد ! چون دانشجوی آزاد هم هستم و تداخل داره نتونستم همشونو بخونم . قلق آزاد دستمه و همه رو راهنمایی میکنم که چطور تست بزنن اما قلق پیام نور اصلا دستم نیست .

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

اره فقط پیش دانشگاهی ها و خوب افرادی که در دانشگاه ها محصل هستند
    به همین دلیل تعداد ورودی امسال یکم پایین تر است
    درساش اسون است
    البته شاید مدرکش از نظر درجه پایین است اما 2 روش وجود داره اینکه خودتون رو بالا ببرید یکی اینکه ارشد رو برید دانشگاه سراسری تا کارشناسیتون البته ارشد دانشگاه سراسری باشه و درجه اعتبار بالا داشته باشه
    دومین راه هم پارتی است و هوش خودتون و ابتکارتون

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

یه سوال برام پیش اومده اونم ایا مثل دانشگاه های دیگه اگر جواب اشتباه بدیم منفی محسوب میشه یا نه

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

یه سوال برام پیش اومده اونم ایا مثل دانشگاه های دیگه اگر جواب اشتباه بدیم منفی محسوب میشه یا نه
    100% تاثیر داره

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

البته شاید مدرکش از نظر درجه پایین است اما 2 روش وجود داره اینکه خودتون رو بالا ببرید یکی اینکه ارشد رو برید دانشگاه سراسری تا کارشناسیتون البته ارشد دانشگاه سراسری باشه و درجه اعتبار بالا داشته باشه
    دومین راه هم پارتی است و هوش خودتون و ابتکارتون
    مدرک تمام دانشگاه های ایران تو دنیا اعتبار خوبی نداره..آخرین رتبه ای که از بهترین دانشگاه ایران یعنی تهران دیدم ، رتبه 1300 جهان بود !! این رده بندی ها تو سایت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اعلام شده ، قبلا 100 دانشگاه برتر خاورمیانه رو هم میگفت الان نیست..حدودا 3 ماه پیش ، دانشگاه پیام نور تو خاورمیانه 32 و تو جهان 4هزار و خورده ای بود . دانشگاه آزاد تهران جنوب 74 ام و 6 هزار و خورده ای جالب اینجاست همین پیام نوری که خیلیها قبولش ندارن از 20 دانشگاه سراسر که اغلب پزشکی هم بودن بالاتر بود !
    اون صفحه قدیمی که پیام نور 45ام و آزاد تهرام جنوب 64 ام بود رو Save کرده بودم ، اینم لیست دانشگاه های ایرانی بعد از پیام نور با رتبه خاور میانه :

48
    UNIVERSITY OF KASHAN

54
    MASHHAD UNIVERSITY OF MEDICAL SCIENCES

60
    UNIVERSITY OF MAZANDARAN

61
    UNIVERSITY OF SISTAN AND BALUCHESTAN

62
    YAZD UNIVERSITY

63
    ISLAMIC AZAD UNIVERSITY TEHRAN SOUTH

64
    ZANJAN UNIVERSITY

65
    GUILAN UNIVERSITY OF MEDICAL SCIENCES RASHT

66
    IMAM KHOMEINI INTERNATIONAL UNIVERSITY

67
    IMAM REZA UNIVERSITY OF MASHHAD

68
    SHAHID BAHONAR UNIVERSITY OF KERMAN

77
    RAZI UNIVERSITY

79
    UNIVERSITY OF GUILAN

80
    HAMEDAN UNIVERSITY OF MEDICAL SCIENCES

82
    ZAHEDAN UNIVERSITY OF MEDICAL SCIENCES

89
    SAHAND UNIVERSITY OF TECHNOLOGY

91
    ARAK UNIVERSITY

میتونید 4000 دانشگاه برتر دنیا رو از تو لیست انتخاب کنید، چیام نور توش بود اما آزادو ندیدم . دانگاه های ایران هم قربونش برم همشون رتیه بالای 2000 دارن !!

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    زاهدان

11 آزمون فراگير دانشگاه پيام نور

کد:

سلام دوستان
    لينك بالا در مورد آزمون فراگير دانشگاه پيام نور نوبت نوزدهم هست

واسه دريافت كارت بايد چيكار كنيم؟

يا حق (:

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

کد:

سلام دوستان
    لينك بالا در مورد آزمون فراگير دانشگاه پيام نور نوبت نوزدهم هست

واسه دريافت كارت بايد چيكار كنيم؟

يا حق (:
    تو دفترچه نوشته یکروز قبل از آزمون پخش میشه و از قبل ، از طریق رسانه ها و پیک سنجش محل دقیق دریافت رو اعلام میکنن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •