تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 38 اولاول ... 410111213141516171824 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 375

نام تاپيک: ✔ تاپیک جامع مقررات آموزش متوسطه ( بزرگسالان ؛ راه دور ؛ غیر حضوری و ... )

کاربر فعال انجمن آموزش عالی alavi71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام
    بنده امسال کنکور دارم یا در واقع قرار بود داشته باشم!چون به دلایلی امسال نتونستم درس بخونم
    امتحانات ترم اول رو دادم و یه چند درسی رو افتادم ، امتحانات ترم دوم رو (یعنی همین امتحاناتی که داره الان برگزار میشه) رو ندادم اصلا ، شهریور رو هم به احتمال قوی چند درس میوفتم ..
    لطفا راهنمایی کنید چیکار باید بکنم
    یعنی سال دیگه بخوام پیش دانشگاهی بگیرم باید مدرسه عادی ثبت نام کنم یا بزرگسالان؟
    اگه بزرگسالان ثبت نام کنم میتونم مثلا دی یا اسفند امتحان اون درس رو به صورت کلی(یعنی مثل امتحان ترم دوم) بدم یا باید دوباره دی امتحان ترم دوم بدم و خرداد ترم دوم ؟
    بزرگ سالان دولتی و غیر انتفاعی هر دو شهریه دارن؟(چقدر حدودا؟)
    ممنون

سلام میتونید با مدرک دیپلم در رشتهای مقطع کاردانی فنی شرکت کنید
    و یا در صورتی که تا شهریور مدرکتون رو نمیگیرید.در صورتی که تا پایان ترم اول بتونید مدرک رو بگیریئ برخی دانشگاهها اجازه ثبت نام میدهند.
    موفق باشید

2. این کاربر از alavi71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirtehrani93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

پاک شود

ممنون////
    Last edited by amirtehrani93; 23-06-2014 at 00:19.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

سلام....من سوم هستم و میخام از ریاضی به فنی تغییر رشته بدم،بهم گفتن فقط عمومی رو پاس کنم و تو شبانه تغییر رشته بدم،شرط سنیش چجوریه؟اطلاعات بیشتری نیاز دارم.ممنون

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

سلام....من سوم هستم و میخام از ریاضی به فنی تغییر رشته بدم،بهم گفتن فقط عمومی رو پاس کنم و تو شبانه تغییر رشته بدم،شرط سنیش چجوریه؟اطلاعات بیشتری نیاز دارم.ممنون
    شرایطش که خوب مشخصه بزرگسال یعنی همه میتونن ثتنام کنن.
    شما باید برین بزرگسال اونجا درساتون رو مطابقت بدن و چون فنی هست باید مدارک تخصصی فنی رو بگیرین که خود مدرسه برات میگه که چه درس تخصصی رو باید بگیری و چه درس عمومی رو

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام

متاسفانه بر اثر سختی بیش از حد و کم لطفی معلم در دو درس فارسی و فیزیک افتادم. حالا سوالم اینجاست که

1- آیا امکان اعتراض برای نمره ی مستمر نوبت دوم وجود داره؟؟
    2- آیا امکان تغییر نمره مستمر در نوبت شهریور و دی وجود داره؟؟
    3- آیا امکان استفاده از تبصره تکماده در شهریور هست؟؟

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

نمره مستمر كه اعتراض نداره ميتونين برين به مدير مدرستون بگي تا درستش كنن همه چيز دست خودشون هست.
    اين دوتا درس رو چند گرفتين ؟ اگر نمرتون در اين دوتا درس بالاي 4.25 باشه خود به خود تبصره ميشن دوتاشونم.
    تبصره رو هميشه ميشه استفاده كرد.

حـــــرفـه ای Joaquin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام

این قضیه معافیت سربازی چطوریه؟؟

من بعد از اتمام سال تحصیلی 18 سالم میشه، پس دیگه از این برگه ها بهم ندادن موردی نداره؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

نمره مستمر كه اعتراض نداره ميتونين برين به مدير مدرستون بگي تا درستش كنن همه چيز دست خودشون هست.
    اين دوتا درس رو چند گرفتين ؟ اگر نمرتون در اين دوتا درس بالاي 4.25 باشه خود به خود تبصره ميشن دوتاشونم.
    تبصره رو هميشه ميشه استفاده كرد.
    نمره ادبیات رو گرفتم 9.25 و فیزیک رو 9.

پیش دانشگاهی هستم و انگار سال چهارم فقط 1 درس رو میتونن از تبصره استفاده کنن. پس یا باید اون مستمر ادبیات بیاد بالا که نمره سال درس بشه 10 یا شهریور امتحان بدم.

درباره مستمر که با مدیر صحبت کردم گفت دیگه نمیشه مستمر رو تغییر داد. نمره ها رفتن اداره. یعنی الکی گفته؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

سلام

این قضیه معافیت سربازی چطوریه؟؟

من بعد از اتمام سال تحصیلی 18 سالم میشه، پس دیگه از این برگه ها بهم ندادن موردی نداره؟؟
    مدرسه ای که دارین درس میخونین باید ازش نامه بگیرن وببرین پلیس +10 تا براتون صادر بشه وگرنه دردسر میشه برای ثبتنام تو دانشگاه چون وقتی پروندتون رو در بیارین از مدرسه قبلی دیگه هیچ کاری نمیتونین بکنین پس اینکار رو بکنید.در ضمن شما از تمام شدن درست از 6 تا 12 ماه فرصت دارین تا ادامه بدین درس رو و در دانشگاه ثبتنام کنید.

حـــــرفـه ای Joaquin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

مدرسه ای که دارین درس میخونین باید ازش نامه بگیرن وببرین پلیس +10 تا براتون صادر بشه وگرنه دردسر میشه برای ثبتنام تو دانشگاه چون وقتی پروندتون رو در بیارین از مدرسه قبلی دیگه هیچ کاری نمیتونین بکنین پس اینکار رو بکنید.در ضمن شما از تمام شدن درست از 6 تا 12 ماه فرصت دارین تا ادامه بدین درس رو و در دانشگاه ثبتنام کنید.
    آخه مدرسه فقط به کسایی برگه داد که مشمول شده بودن. گفت برای شما که هنوز 18 ساله نشدی احتیاجی به برگه نیست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •