تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 146 از 312 اولاول ... 4696136142143144145146147148149150156196246 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,451 به 1,460 از 3117

نام تاپيک: اسرار ماوراء

داره خودمونی میشه carol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من يه سوال داشتم ، وقتي كه توي خواب يه دفعه آگاه ميشم بيدار ميشم چكار كنم كه توي خوابم بمونم؟؟

در آغاز فعالیت حمید تفرشی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

ا

سلام جیگر MEMA.شما خوبی .این حرفت قبول.ولی آخه اینجا گفته بودن 1 ماهه میتونیم این کارو بکنیم.

داداش به جان خودم اگه چیزی بدونم به همه میگم.من اصلا اینطور آدم نیستم

دست خودم نیست داداش.اینو باهات هستم.چیکار کنم داداش نمیتونم جلو خودمو بگیرم.اعصابم خورد میشه وقتی کسی حرفامو نمیفهمه.اصلا هم حوصله 1 ساعت توضیح و توجیه کردن مردم رو ندارم. .والا خونواده میگن بخاطر کار زیاد با کاپیوتر هست .چشم سعی میکنم.

حسسش نیست جان تو. یعنی منظورم اینه که فرصتش پیش نمیاد.

دیگه ساده تر از اینی که هست؟!!! والا همه تو فامیل میدونن که هیچ کدومشون به اندازه من ساده نیست.

آزار من به مورچه هم نمیرسه.بابا من اصلا اهل دعوا نیستم اینو باهات نیستم داداش

دوست میدارم عزیز،دوست میدارم .

هستم.ولی بعضی وقتها واقعا نامید میشم.

بابا بیخیال

و در نهایت:داداش یکم بیشتر راجبه مساله اصلی توضیح بده.مثل قبل.اینا دیگه چه حرفائیه.
    .منتظرم.یا علی.
    سلام mema
    اميدوارم خوب باشي
    شما براي اينکار بايد حتما تمرين کني
    يک شبه نميتوان به چيزي دسترسي پيدا کرد
    فکر کن ميخواهي پزشک شوي بايد ساليان دراز درس بخواني و تجربه پيدا کني
    شما غير از تمرين بايد روح خود را هم پرورش دهي تا زودتر به مقصد خود برسي
    شما تمرينات خود را انجام بده و من را در جريان پيشرفت خود بگذار
    در ضمن شما ميتوانيد افراد ديگر را هم به اين حالت ببريد ولي اول بايد تجربه کافي پيدا کنيد
    موفق باشيد
    حميد تفرشي

در آغاز فعالیت حمید تفرشی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

من يه سوال داشتم ، وقتي كه توي خواب يه دفعه آگاه ميشم بيدار ميشم چكار كنم كه توي خوابم بمونم؟؟

سلام carol عزيز
    شما هر وقت در خواب متوجه شديد خواب هستيد ارام باشيد و سعي کنيد همانطور در خواب بمانيد يعني اراده کنيد
    اوايل کنترل اين مسله مشکل است ولي با تمرين به ان تسلط ميابيد تمرينات که مربو ط به اقاي mema است را حتما انجام دهيد
    با ارزوی موفقیت
    حمید تفرشی

اگه نباشه جاش خالی می مونه zolgharnein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    جاده سانتیاگو

پيش فرض

سلام به همه دوستان و بر و بچه های با حال تاپیک
    سلام به کارول عزیز ببین دوست من کسانی که تازه تو خواب بیدار می شند مدت زمانی وقت لازم دارند تا سریع بیدار نشند باید چندین شب بگذره تا عادی بشه نباید هیجان زده بشید و بترسید که بیدار می شید به خودتون بگید بیدار هم شدم شب دیگه می تونم دوباره تو خواب اگاه شم با اینکار ترستون از اینکه اگاهی را از دست می دید میره و یکار دیگه هم باید انجام بدی خیره شدن به چیزی مثلا سریع به کف دستاتون خیره بشید تا تمرکز لازم را بدست بیارید و ادامه بدید تا دوباره خواب داره کمرنگ می شه به دستاتون خیره بشید کار سازه
    ==================
    در ادامه مطالب بیداری در خواب و برونفکنی باید یه چیز جدید بگم که خیلی موثره.
    ببینید بچه ها وقتی که دارید به خواب می رید حتما همتون متوجه تصاویر و فیلمهای کوتاه مدتی شدید که نمی دونم چطوری ساخته میشند ولی گاهی اوقات این فیلمها و تصاویر با صدا هستند مثلا افراد دارند صحبت هم می کنند اگه موقعی که خواب الود هستید به رختخواب برید و سعی کنید یکم تمرکز داشته باشید زیاد نمی خواد مما جان شما هم که دو دقیقه ای خوابت می بره سعی کن یک دقیقش را تمر کز کن نه به اون صورت که فکر می کنید یه تمر کز روی یه موضع ساده بعد که این تصاویر شروع شد یا همون فیلمها سعی کنید روی یکیشون خیره شید مثلا اگه عکس فلان شخص را دیدی سغی کنید بهش خیره شید فکر کنید واقعی هست و مطمئن باشید والبته همینطور هست همه چیز از انرژی هست خب تا اینجا بعد اگه فیلم هست سعی کنید اونا دنبال کنید نکنه به خودتون بگید من هنوز خوابم نبرده . باید بگید من خوابم برده و این تصاویر و داستانهایی هست کممن دارم خوابشون را می بینم باور کنید که می شه و بزودی خودتون را در محیط خواب خواهید یافت و در حال دنبال کردن اون خواب.
    ببینید منم برام سخت بود و هنوز هم همینطوره اولش فکر می کنم اینا تصاویر هستند و هنوز به خواب نرفتم ولی به خودم میگم چه ضرری داره حالا بذار فکر کنم دارم خواب می بینم بعد از دنبال کردناون داستنها یا عکسها و خیره شدن بهشون خلاصه خیلی برام واقعی می شند و گاهی اوقات یدفه همهچیز تموم می شه و تا بلند منی شم می بینم مثل اینکه واقعا یه خواب کوتاه مدت بوده و باورم نمی شده ولی با این حال بازم گول می خورم و دقایق بعدی که می خوام بخوابم و خوابم هم شدیدی تر شده و سریعتر به حالت فیلمها می رسم دوباره فکر می کنم همش خیال هست بر فرض خیال باشه اما اینا بگم با دنبال کردنشون خیلی راحتتر و سریعتر از هر روشی وارد محیط خارق العاده و پرز از رمز و راز خواب میشید وارد محیط شگفت اور رویا که خیلیها راحت از اون می گذرند فقط برای فرار از خستگی زندگی فرار از مشکلات یا برای هر چیز دیگه که اگه می دونستند وارد یه دنیای دیگه می شند شاید بی خیالش نمی شدند. خب می گفتم اگه دنبال بشه راحت به محیط خواب وارد میشید ولی می دونید مشکل بعدی کجاست شما که به این راحتی به محیط خواب وارد شدید به این راحتی هم قبول نمی کنید که دارید خواب می بینید براتون محال هست برای همین بی خیال ادامش می شید و یک لحظه کوتاه اگاهی را ازدست می دید و سریع به یه خواب معمولی تبدیل می شه و تا از خواب بیدار شدید به خودتون می گید دیدی همهش خواب بود ولی من باورم نمی شد. و جالب اینجاست شب بعد هم باور نمی کنید . خب این یه راه ساده هست و در ضمن چون خیلی خواب سطحی رفتید ممکنه وسط خواب دیدن بیدار شید بیداری واقعی رامی گم و یدفه واردی شدن کالبد انرژی را به بدن ببینیدیا اینکه ممکنه از محیط رویا کالبد انرژی به دنیای خودمون بیاد و قبل از رفتن به بدن شناور بشید در اتاقتون فقط هیجان زده نشید چه تو خواب چه بیداری همیشه از این همه اگاهی شکر گذار باشید و خیلی عادی باهاش برخورد کنید خیلی عادی نترسید ممکنه همه چیز از دست بره یا اینکه موجودات دیگه اذیتتون کنند من با این که فکر می کردم نمی ترسم یکبار که درچنین حالتی قرار گرفتم و داشت همه چیز خوب پیش می رفت یه برونفکنی واقعی ولی یدفه ترسیدم که دارم پا به دنیای تازه ای میذارم بدون بدن فیزیکی و همه چیز خراب شد

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    جاده سانتیاگو

پيش فرض

مما جان سعی کن هر مسا له ای را مهم تلقی کنی و راهی برای رسیدن به هدف خیلی کار سازه مثل یکی که توی هیپنوتیزم بهش تلقین می کنند فلان چیز باعث خوب شدنت می شه و با اینکه خیلی سادست همه چیز درست میشه.
    گفته های حمید جان بیش از حد تصور عملی هست ولی همه فکر می کنند باید یه چیز غیر عادی برای اینکارا گفته باشه تا موثر باشه

داره خودمونی میشه carol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

جناب ذوالقرنين گفته هاتون جالب بودند . وقتي اين تصاوير شروع مي شن در واقع مثل خواب ديدن مي مونن ولي من وقتي بهشون دقت مي كنم يه دفعه آگاه ميشم و اونا محو ميشن و بيدار ميشم و فقط صحنه ي آخر يادم مياد .
    من تازگي ها به يه كشف جديدي رسيدم اينكه اگه سعي كني وقتي اون تصاوير شروع ميشن آگاهي خودت رو كمي داشته باشي نه براي اينكه روي اون تصاوير دقت كنيد يا ببيني توي اونا چه خبره بلكه فقط سعي كني كاملا به خواب نري از اون مرحله به مرحله اي بين خواب و بيداري ميري خيلي جالبه هم خواب ميبيني هم توي خوابت خيلي راحت مي توني كنترل اونو به دست بگيري و در عين حال بيداري ولي بي حس هستي .
    مثلا من آخرين بار داشتم خوب ميديدم توي يه جنگل عظيم هستم بعد سعي كردم خودم اتفاقات رو طرح ريزي كنم وسط خوابم برميگشتم و چشمام باز ميشد دوباره مي بستمشون و سعي مي كردم به اون حالت برگردم ، به خودم گفتم هي دو نفر دارن ميان بعد واقعا دوتا مرد اومدن و به خودم گفتم دوست دارم ببينم اونا دارن چكار مي كنن فكر كنم به خاطر سروصدا هي بيدار ميشدم و دوباره به همون لحظه ي آخر خواب برميگشتم وقتي بيدار ميشدم مي گفتم مي خوام ببينم اونا دارن چكار مي كنن بعد سريع برمي گشتم توي خوابم ولي تمركزم كم شد و كلا بيدار شدم .
    خيلي جالبه من فعلا دارم روي اين حالت كار مي كنم اگه به چيز تازه اي رسيدم اينجا مطرح مي كنم .
    لطفا هر كس تجربيات جالبي داره حتما مطرح كنه تا ديگران استفاده كنن ...

پروفشنال MEMA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    IN HELL

پيش فرض

نه دیگه. من ازتون ناامید شدم.یاعلی

اگه نباشه جاش خالی می مونه deer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام به همه ی دوستان ماورایی
    نایت مار که معلوم نیست کجاست رفته و تایپیک رو به امان خدا گذاشته قرار بود تمرین دست جمعی برگزار کنیم که معلوم نشد چی شد
    مرسدس قرار بود صفحه ای از یک کتاب برامون اسکن کند ولی اون هم مغلوم نشد چی شد وخیلی کم به تایپیک سر می زنن
    ذولقرنین هم که کم می یاد
    تایپیک دوباره داره خاک می گیره بعد نیست یه خانه تکانی بکنیم نه !!!!!
    موفق باشید

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    جاده سانتیاگو

پيش فرض

سلام به کارول عزیز شاید اینطور که شما می گی دیه تتتوهم سنگین باشه البته اونی که من گفتم هم فکر کنم هینطور باشه چون ادم وقتی به مرحله خواب می ره باید صدای خارج شدن کالبد انرژی را بشنوه و به این سرعت که شما می گی بیداری می شید و خوابتون می بره شاید خوابی نباشه ولی این خیلی خوبه چون بر فرض که خواب نباشه همونطور که قبلا گفتم حتما به بیداری در خواب منجر می شه صد در صد باعث می شه یه جریان مستقیم به خواب داشته باشیم . یه چیز دیگه هم هست که برام من سوال هست فکر کنم رسیدن از مرحله بیداری به خواب گاهی اوقات یعنی تا وقتی که هنوز تسلط کامل پیدا نشده اونقدر سریع هست که ما یک لحظه صدای خارج شدن کالبد انرژی را نمیشنویم ؟ یعنی می تونه اینطور باشه؟

سلام به دوست خوبم deerعزیز راست می گی نه از مرسدس خبری هست نه از مایت مار خب بجاش دوستای خوبمون حمید جان, me_20عزیز ,کارول جان ,سعید جون, مما جان و.... بقیه تاپیک را تنها نذاشتند تا دوباره همه برگزدند.
    راستی بچه ها من دیگه مطمئن شدم نباید انتظار چیزی را بکشیم من امروز ظهر دراز کشیده بودم حتی هیلی معمولی دستام هم زیر سرم بود حتی احساس راحتی نمی شد کرد ولی داشتم یه خستگی می گرفتم و به چیزی هم فکر نمیکردم خلاصه توی همین احوال یدفه توی ذهنم یه فیلم شروع به ساخته شدن کرد یه ادم روستایی داشت شعر می خوند و میومد من حواسم جلب اون شد خلاصه یدفه شروع کرد به پشتک زدن و خیلی تو هوا می چرخید و منم واقعا حواسم به اون متمرکز شده بود یکدفه هیچ صدایی نشنیدم یه حال شک ایجاد شد یه تکون سنگین همراه با یه موج یه لرزش توی بدنم ایجاد شد با یه صدای وز وز ضعیف ولی سریع هوشیار شدم و کار خراب شد.
    مما جان خیلی نا امیدی ادم وقتی توی یه مغازه یه مرغ سرخ شده ی بینه که نمی تونه بره همینطور بکشش بیرون و بخورش یکم زمان لازم هست نیست؟ ذهن اول مقاومت می کنه ولی نمی تونه در برابر ایستادگی مقاومت کنه یکم صبر داشته باش.

آخر فروم باز Alireza_Shafaei_PCworld's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ای ولاه
    دوباره شروع شد
    منم باید دوباره از اول شروع کنم!
    ببینینم این بار پیشرفت بیشتری خواهیم داشت یا نه!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •