تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1470 از 3195 اولاول ... 47097013701420146014661467146814691470147114721473147414801520157019702470 ... آخرآخر
نمايش نتايج 14,691 به 14,700 از 31949

نام تاپيک: سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

کاربر فعال انجمن آموزش عالی pedram_sad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    My Sanctum

پيش فرض

بنده قبلا یم تاپیک ایجاد کردم و تمام روش های ممکن رو آموزش دادم - اینجا :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    DVD های 8.5 گیگی رو DVD9 میگن .
    میلاد جان منتظر بودم بیای تاپیکت رو بگی که من bookmark کنم که الان کردم
    چون هر سری خواستم reference بدم یا گم میکردم یا دم دست نبود
    تا وقتی اینجا اموزش هست چه به نیاز به BC

2. 3 کاربر از pedram_sad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای sonixax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آلمان

پيش فرض

جوابی که سونیا دادن از قبل ربط پیدا میکرد به پست من
    داستان سونیا چیه ؟

پروفشنال underworld's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

دوستان سلام
    اصلا دوست ندارم دوباره بحث جنجالی راه بیفته فقط من 3 تا سوال داشتم:

1- توی همون بحثهایی که شده بود یکی گفت که 360 چون بازیها رو حداکثر با رزولوشن 720 اجرا میکنه, روون اجرا میکنه و کسی هم منکرش نشد و آیا فیلتر هایی مثل antialiasing که به بهبود کیفیت گرافیک کمک میکنه در کنسول وجود نداره؟ (اگه واقعا اینجوریه که Quality گرافیک بازیهاش خیلی پایینه وقتی بخوای به مانیتور وصلش کنی)

2-و این سوالمو کسی درست جواب نداد که وقتی بازیهای جدید رو با دایرکتس 11 بسازن, کلا کنسولها چطور میخوان به همون خوبی با کیفیت dx11 اجرا کنن

3- با توجه به اینکه خود بنده عمری رو PC باز بودم...آیا امکانش هست که موس و کیبورد رو به کنسول 360 متصل کرد

ممنون

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آلمان

پيش فرض

1- توی همون بحثهایی که شده بود یکی گفت که 360 چون بازیها رو حداکثر با رزولوشن 720 اجرا میکنه, روون اجرا میکنه و کسی هم منکرش نشد و آیا فیلتر هایی مثل antialiasing که به بهبود کیفیت گرافیک کمک میکنه در کنسول وجود نداره؟ (اگه واقعا اینجوریه که Quality گرافیک بازیهاش خیلی پایینه وقتی بخوای به مانیتور وصلش کنی)
    به طور کلی وقتی شما کنسول رو (هر کنسولی) رو به مانیتور وصل میکنید شاهد افت کیفیت هستید ، دلیلش هم خیلی سادست ، پیکسل های مانیتور خیلی خیلی شارپ هستند و همه چیز رو دقیق دقیق نشون میدهند ، ولی مال تلویزیون یک مقداری بلور هست ، در حقیقت برای همینه که وقتی کامپیوتر رو به تلوزیون وصل میکنید نوشته هاش خیلی تار هستند ، یا مثلا یک بازی PSX رو با امولاتور توی مانیتور بازی کنید حالتون از گرافیکش به هم میخورهه ، همون بازی رو رو با همون کامپیوتر وصل کنید به تلویزیون ببنید چه قدر تفاوتش میشه . رزولوشن تلویزیون ثابت هست ولی مال مانیتور یک حد اقل و یک حد اکثر داره یعنی میتونید توی یک رنج خاص تغییرش بدید ولی توی TV اینطوری نیست . البته داستان تلوزیون های نسل جدید که Full HD هستند فرق میکنه .

2-و این سوالمو کسی درست جواب نداد که وقتی بازیهای جدید رو با دایرکتس 11 بسازن, کلا کنسولها چطور میخوان به همون خوبی با کیفیت dx11 اجرا کنن
    هیچ طور ، کنسول از ظرفیتش فراتر نمیتونه بره ، ولی اون بازی رو با گرافیک کمتری درست میکنند ، البته توی کنسول ها نسل بعدی هم میاد . فعلا خیلی راه مونده تا تغییر نسل کنسول ها .
    3- با توجه به اینکه خود بنده عمری رو PC باز بودم...آیا امکانش هست که موس و کیبورد رو به کنسول 360 متصل کرد
    بله امکانش هست ، ولی پیشنهاد میکنم که سعی کنید به کنترلر خود بازی عادت کنید .

6. 5 کاربر از sonixax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ase_pase's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    همین اطراف

پيش فرض

سلام قیمتش که به نظر خوب میاد اما من خودم از این یکی میگرم و البته واقعا راضی هم هستم . با چاپ روی دی وید و کاور و قاب سفید میده 3000 تومان :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

8. این کاربر از ase_pase بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال underworld's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

به طور کلی وقتی شما کنسول رو (هر کنسولی) رو به مانیتور وصل میکنید شاهد افت کیفیت هستید
    پس اگه اینطوریه فایده نداره آدم کنسول رو به مانیتور وصل کنه....با این حساب مجبورم پول یه تلویزیون هم جدا بدم
    !
    البته داستان تلوزیون های نسل جدید که Full HD هستند فرق میکنه .
    حالا داستان این تلویزیون های نسل Full HD که میگید فرقش چیه؟

هیچ طور ، کنسول از ظرفیتش فراتر نمیتونه بره ، ولی اون بازی رو با گرافیک کمتری درست میکنند ، البته توی کنسول ها نسل بعدی هم میاد . فعلا خیلی راه مونده تا تغییر نسل کنسول ها .
    شاید خریدن یه کارت گرافیک که دایرکتس 11 رو پشتیبانی کنه به بهتر باشه تا اینکه تازه بیام قصد خرید کسنول 360 رو بکنم

10. این کاربر از underworld بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آلمان

پيش فرض

پس اگه اینطوریه فایده نداره آدم کنسول رو به مانیتور وصل کنه....با این حساب مجبورم پول یه تلویزیون هم جدا بدم
    !
    از این مانیتور های لامپی نه ، صرف نمیکنه .

حالا داستان این تلویزیون های نسل Full HD که میگید فرقش چیه؟

خوب عملکرد اونها با عملکرد مانیتور خیلی فرق نمیکنه . البته باز هم توی تلویزیون بلور شدن رو داریم ولی نه خیلی .

شاید خریدن یه کارت گرافیک که دایرکتس 11 رو پشتیبانی کنه به بهتر باشه تا اینکه تازه بیام قصد خرید کسنول 360 رو بکنم
    نظر من رو میخواهید از PC برای بازی استفاده نکنید ، درست به همین دلیل من هر چی کنسول هست با هم خریدم

به نظر من PC برای بازی کردن نیست ، کلاسش میاد پایین

12. 6 کاربر از sonixax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

من واسه اینکه به دسته بازی عادت کنم مدتی هست دارم روی پی سی با دسته بازی میکنم .خداییش میشه گفتم حسابی حال میده!
    کسی در مورد فرمون چیزی نگفت!! فرمون واسه 360 چیزی سراغ دارین که خوب باشه!؟ اصلا میصرفه؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آلمان

پيش فرض

من واسه اینکه به دسته بازی عادت کنم مدتی هست دارم روی پی سی با دسته بازی میکنم .خداییش میشه گفتم حسابی حال میده!
    کسی در مورد فرمون چیزی نگفت!! فرمون واسه 360 چیزی سراغ دارین که خوب باشه!؟ اصلا میصرفه؟
    بله ، میصرفه خیلی هم حال میده .
    اون زمان که من ایران بودم فرمون ها خیلی مسخره بود ، اینجا یک سری فرمون مال شرکت Logitech هست ، درست مثل مال ماشین واقعی هست . یعنی درست شبیه سازی میکنه و البته اگر پول بیشتر داشته باشید صندلی های مخصوصش رو هم میخرید کلی حال میکنید . به همه دستگاه ها هم وصل میشه .

15. 4 کاربر از sonixax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

بله ، میصرفه خیلی هم حال میده .
    اون زمان که من ایران بودم فرمون ها خیلی مسخره بود ، اینجا یک سری فرمون مال شرکت Logitech هست ، درست مثل مال ماشین واقعی هست . یعنی درست شبیه سازی میکنه و البته اگر پول بیشتر داشته باشید صندلی های مخصوصش رو هم میخرید کلی حال میکنید . به همه دستگاه ها هم وصل میشه .
    نکنه منظورت همون G25 معروفه؟؟؟
    من اینجا قیمت کردم حدودا 350 تومن. میدونم گرونه ولی فکر کنم حسابی حال بده. اگر هر فرمونی بهش بخوره الان فرمون از 70 تومن هست تا همین 350 تومن!!
    صندلی رو که گفتی من ندیدم ولی دیگه خیلی حال میکنم!! همون فرمون بهتره!!
    دعا کنین گرون نشه من یه ماه دیگه هم کنسولم رو جور کنم هم فرمون. TV هم که جوره
    راستی . بهترین کیفیت رو چه تلویزیونی داره. بعدش اینکه مانیتونر LCD هم همونطوری که میگی کیفتش پایینه؟ بخاطر پیکسلهاش!؟
    مخسی!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 32 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 32 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •