تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 1137 اولاول ... 511121314151617181925651155151015 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

اگه نباشه جاش خالی می مونه AOM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

من شنیدم گسسته خوشخوان عالیه !
    خودم هم باید بگیرم
    تحلیلی هم علاوه بر 10 استاد . انرژی اتمیم خوبه
    بنفش کانون هم برا تحلیلی عالیه
    اها! راستی
    برای تقویت
    reading & cloze
    کتاب زرد ریدینگ قلم چی خوبه!
    تشکر از همگی.فقط شما که کتابای کانون رو معرفی میکنین میشه بگین جدید ترین تستش ماله کی هست؟
    چون من ابی ادب و زبان و حسابان سبزشو داشتم به هیچ دردی نخورد.به نظرم گندترین انتشاراته ولی انگار شما خیلی تعریفش رو میکنید

2. این کاربر از AOM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال pooyahacker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    TehraN

پيش فرض

نینجای جان یه ایندکس بزار پست اول ، مجبور نشیم 11 صفحه بخونیم ...

Super VIP Mehran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    -• برنابلا

پيش فرض

تشکر از همگی.فقط شما که کتابای کانون رو معرفی میکنین میشه بگین جدید ترین تستش ماله کی هست؟
    چون من ابی ادب و زبان و حسابان سبزشو داشتم به هیچ دردی نخورد.به نظرم گندترین انتشاراته ولی انگار شما خیلی تعریفش رو میکنید
    با اجازه ...

بله همه ی کتاب های قلم چی خوب نیستن کتاب های سبزش خیلی ضعیفن ولی کتاب های اصلی کانون کتاب های آبی هستن ... تست های طبقه بندی شده ی آزمون سراسری و آزاد

دست درد نکنه.زبان فارسی رو که احتمالا همین گاج رو میخرم.برای انگلیسی شبقره به نظرت توپه دیگه؟
    بچه ها خواهشن هر کی هر کتابی در زمینه های زیر داره لطفا معرفی کنه که به نظرش توپ باشه:

1-هندسه تحلیلی و جبر خطی:تست و اموزش
    2-دیفرانسیل:تست(به جز ده استاد،اندیشه فایق،اندیشه سازان،مبتکران)اموزش(به جز رمزینه)
    3-ریاضیات گسسته:تست و اموزش
    4-ریاضیات پایه:تست
    5-جبر و احتمال:تست(اگه باشه)
    6-زبان انگلیسی پیش:تست
    در مورد دیفرانسیل فایق تست زیاد داشت ولی من کنکوری توش ندیدم.کنکوری داره؟
    من دست کنکوریا کتابهای نوبل رو خیلی دیدم کسی گرفته راضی باشه؟
    کسی کتابهای شب کنکور(انتشارات تخته سیاه)رو گرفته؟
    الان دیگه کتاب های اندیشه ( مبتکران) مثل قدیم نیستن چون الان 3 4 ساله فقط دارن تجدید چاپ میشن بدون هیچ گونه تغییر و پیرایشی بنابراین عملا فاقد ارزش و اعتبارن چون سبک جدید سوالات در اون ها لحاظ نشده و قدیمی هستن .

در مورد نوبل من خودم نگرفتم تا حالا اما اکثر بچه های کلاسمون که از کتابخونه میگرفتن یکی دو روزه برمیگردوندن و اکثرا ناراضی بودن

در مورد دیفرانسیل و ریاضی پایه به نظر من اگر بتونید کتاب " ریاضیات پایه و دیفرانسیل" تالیف داوود و ناصر فیض آبادی انتشارات "مبتکران علم و صنعت" که دو جلد و مشکی رنگ هست رو گیر بیارید خیلی میتونه به دردتون بخوره

با تشکر مهران...

5. این کاربر از Mehran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

AOM

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

با اجازه ...

بله همه ی کتاب های قلم چی خوب نیستن کتاب های سبزش خیلی ضعیفن ولی کتاب های اصلی کانون کتاب های آبی هستن ... تست های طبقه بندی شده ی آزمون سراسری و آزاد

الان دیگه کتاب های اندیشه ( مبتکران) مثل قدیم نیستن چون الان 3 4 ساله فقط دارن تجدید چاپ میشن بدون هیچ گونه تغییر و پیرایشی بنابراین عملا فاقد ارزش و اعتبارن چون سبک جدید سوالات در اون ها لحاظ نشده و قدیمی هستن .

در مورد نوبل من خودم نگرفتم تا حالا اما اکثر بچه های کلاسمون که از کتابخونه میگرفتن یکی دو روزه برمیگردوندن و اکثرا ناراضی بودن

در مورد دیفرانسیل و ریاضی پایه به نظر من اگر بتونید کتاب " ریاضیات پایه و دیفرانسیل" تالیف داوود و ناصر فیض آبادی انتشارات "مبتکران علم و صنعت" که دو جلد و مشکی رنگ هست رو گیر بیارید خیلی میتونه به دردتون بخوره

با تشکر مهران...
    دست درد نکنه.
    1-این کتابی که گفتی تست هست یا اموزش؟
    2-به نظرت کتاب دیفرانسیل فایق خوبه؟
    3-میتونی چندتا کتاب هم از بقیه ی مواردی که گفتم معرفی کنی؟ممنون

Super VIP Mehran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    -• برنابلا

پيش فرض

خواهش ...

1-
    کتاب آبی قلم چی و مبتکران هر دو تست هستن آبی قلم چی تست های طبقه بندی شده آزمون سراسری و آزاد / مبتکران هم تست های آزاد و سراسری و هم تالیفی که این مبحثی تو فهرست نوشته مثلا : تابع زوج و فرد - تابع یک به یک و پوشا - بخش پذیری - روش های حل معادله - حل - پیوستگی و ...

2- من کتاب فایق (فائق) نداشتم ولی از خیلی ها از جمله استادمون تعریف هندسه و گسسته فایق رو وحشتناک شنیدم ولی در مورد دیفرانسیلش اطلاعاتی ندارم.

3- به نظر من یکی از بهترین کتاب های کنکور کتاب " آبی قلم چی فیزیک پایه و پیش 30 سال کنکور " ( البته جدا هستن یکی پایه و یکی پیش) که واقعا اگر کسی فول این دو کتاب رو بخونه فیزیک کنکورش تا 90 80 درصد حل !

با تشکر مهران ...

پروفشنال Ninjai's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ● ! NiHon ☼

پيش فرض

نینجای جان یه ایندکس بزار پست اول ، مجبور نشیم 11 صفحه بخونیم ...
    ممنون از پیشنهادت

یه سری به پست اول بزن اطلاعاتی که تو صفحه ی های مختلف هست رو گذاشتم

ممنون

پروفشنال a3m00n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Boushehr

پيش فرض

دست درد نکنه.زبان فارسی رو که احتمالا همین گاج رو میخرم.برای انگلیسی شبقره به نظرت توپه دیگه؟
    بچه ها خواهشن هر کی هر کتابی در زمینه های زیر داره لطفا معرفی کنه که به نظرش توپ باشه:

1-هندسه تحلیلی و جبر خطی:تست و اموزش
    2-دیفرانسیل:تست(به جز ده استاد،اندیشه فایق،اندیشه سازان،مبتکران)اموزش(به جز رمزینه)
    3-ریاضیات گسسته:تست و اموزش
    4-ریاضیات پایه:تست
    5-جبر و احتمال:تست(اگه باشه)
    6-زبان انگلیسی پیش:تست
    در مورد دیفرانسیل فایق تست زیاد داشت ولی من کنکوری توش ندیدم.کنکوری داره؟
    من دست کنکوریا کتابهای نوبل رو خیلی دیدم کسی گرفته راضی باشه؟
    کسی کتابهای شب کنکور(انتشارات تخته سیاه)رو گرفته؟
    سلام دوست عزيز كلا اختصاصيا ...
    (تحليلي)بهترين كتابي كه من پارسال داشتم كتاب هندسه تحليلي و جبر خطي تاليف سيد حسين سيد موسوي (مبتكران) اگه آموزششو بخوني مثالاشم حل كني ديگه نياز نداري 1 تست هم بزني و بهت قول ميدم از رياضي خوندن لذت ميبري.
    (گسسته)من پارسال گسسته رمزينه آموزش داشتم(بد نبود)و گاج سفيد(بد نبود)گاج بهتر بود
    (ديفرانسيل)گاج سفيد(مولفش محمود مومني) ديوانه كنندس اما به شرط اينكه همه تستاشو بزني يه برنامه ريزي از اول مهر روزي برا همين كتاب لازمه(اگه بهش اعتماد كني تغيير رو احساس ميكني تو خودت)
    (رياضيات پايه)چيزه خاصي نداشتم اكثرا كانون آبي بودن(حسابان و رياضي 2 كانون آبي عاليييي بود واسه من آمار هم گاج سفيد كافيه)
    (فيزيك) من شخصا اوايل فيزيكم ضعيف بود پس دنبال يه كتاب آموزشي توپ بودم كه بهترينشون ژرف انديشان بود اما وقتي بهتر شدم برام راضي كننده نبود زدم تو خطه تست كانون آبي تا يه مدت بدك نبود اما پيش دوستام گاجو ديدم(در نهايت پيشنهادم گاج سفيد واسه فيزيك)نا گفته نمونه كه ديناميك و حركت شناسي رو يه بار از روي رمزينه خوندم ديگه فكر كنم تا آخر عمرم يادم نره
    (شيمي) فقط كتاباي آموزشي بهمن بازرگاني(شايدم يكم تست گاج بد نباشه) نقطه تمام
    اميدوارم بدردتون بخوره
    Last edited by a3m00n; 18-07-2008 at 02:33.

10. 3 کاربر از a3m00n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال a3m00n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Boushehr

پيش فرض

براي كسايي كه الان دارن مي خونن واسه كنكور 88:
    اگه الان تا اول مهر روزي 4-5 ساعت بخونيد عاليه
    البته خوندنتون فرق داره با موقع مدرسه
    به نظر من اين كارو كنين
    80%‌زمان خوندن رياضي پايه
    15%زمان خوندن فيزيك پايه
    5% زمان خوندن شيمي و زبان فارسي(جاهايش كه مشكل اساسي دارين)(شايدم واسه بعضيا عربي)
    البته اين واسه كساييه كه رشتشون رياضيه.

اگه خواستين بگين براتون بيشتر برم تو جزیيات مثلا بگم فيزيك كجاشو بخوني به صرفه تره
    البته اينجاش به خودتونم مربوطه اما خيلياش واسه همه مشتركه.

باي

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

خواهش ...

1- کتاب آبی قلم چی و مبتکران هر دو تست هستن آبی قلم چی تست های طبقه بندی شده آزمون سراسری و آزاد / مبتکران هم تست های آزاد و سراسری و هم تالیفی که این مبحثی تو فهرست نوشته مثلا : تابع زوج و فرد - تابع یک به یک و پوشا - بخش پذیری - روش های حل معادله - حل - پیوستگی و ...

2- من کتاب فایق (فائق) نداشتم ولی از خیلی ها از جمله استادمون تعریف هندسه و گسسته فایق رو وحشتناک شنیدم ولی در مورد دیفرانسیلش اطلاعاتی ندارم.

3- به نظر من یکی از بهترین کتاب های کنکور کتاب " آبی قلم چی فیزیک پایه و پیش 30 سال کنکور " ( البته جدا هستن یکی پایه و یکی پیش) که واقعا اگر کسی فول این دو کتاب رو بخونه فیزیک کنکورش تا 90 80 درصد حل !

با تشکر مهران ...
    سلام دوست عزيز
    (تحليلي)بهترين كتابي كه من پارسال داشتم كتاب هندسه تحليلي و جبر خطي تاليف سيد حسين سيد موسوي (مبتكران) اگه آموزششو بخوني مثالاشم حل كني ديگه نياز نداري 1 تست هم بزني و بهت قول ميدم از رياضي خوندن لذت ميبري.
    (گسسته)من پارسال گسسته رمزينه آموزش داشتم(بد نبود)و گاج سفيد(بد نبود)گاج بهتر بود
    (ديفرانسيل)گاج سفيد(مولفش محمود مومني) ديوانه كنندس اما به شرط اينكه همه تستاشو بزني يه برنامه ريزي از اول مهر روزي برا همين كتاب لازمه(اگه بهش اعتماد كني تغيير رو احساس ميكني تو خودت)
    (رياضيات پايه)چيزه خاصي نداشتم اكثرا كانون آبي بودن(حسابان و رياضي 2 كانون آبي عاليييي بود واسه من)
    اميدوارم بدردتون بخوره
    ممنون از هردوتون.مشکل کتابام حل شد.فقط چون من جبر افتادم یه کتاب اموزشی هم اگه معرفی کنین توپ میشه.

پروفشنال Ninjai's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ● ! NiHon ☼

پيش فرض

واسه حسابان یه کتابی میخوام مثل شیمی مبتکران بهمن بازرگانی !
    یعنی هم تست باشه هم آموزش .
    همین جا 2 تا کتاب دیدم نصیری و مبتکران .

حالا چی خوبه واسه حسابان ؟

14. این کاربر از Ninjai بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •