تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1519 از 3195 اولاول ... 519101914191469150915151516151715181519152015211522152315291569161920192519 ... آخرآخر
نمايش نتايج 15,181 به 15,190 از 31949

نام تاپيک: سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

داره خودمونی میشه kamranvah's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    ایران "به رنگ بهار"

پيش فرض

یعنی چی؟ يعني اگه بخواهيم يه كنسول بخريم بايد از فروشنده بخواهيم كه به ما مثلا PAL بدهد يا NTSC و قیمتشون يكيه؟ منظور شما اينه؟

پروفشنال d.b23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lodnon_UK

پيش فرض

چجوری میشه هارد اصل و از تقلبی تشخیص داد؟

داره خودمونی میشه shuahin_kh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

درود بر دوستان عزیز. همیشه میگن تا محدودیتی نباشه خلاقیتی شکل نمیگیره.
    من یه کنسول 360 دقیقا 1ماه پیش گرفتم. همه بازیهارو اجرا میکنه و داشبوردشم آپدیت کردم. خلاصه توپ شده.
    اما از اونجایی که کرمم گرفته تا فرم ویرش رو آپدیت کنم، دستگاه رو طبق آموزش اساتید باز کردم و فهمیدم lite-on هستش و شماره سریالش هم برداشتم و با برنامه Auto-xbins آخرین فرم ویرشlite-on ixtereme lt 1.1 و برنامه jungleflasher 1.73b و برنامه iprep + idefx + formtools رو گرفتم.
    خب سوالاتم شروع شد:
    1-من که دستگاهم رو جدید گرفتم با چه نرم افزاری میتونم بفهمم که فرم ویر حال حاظر دستگاهم چیه؟
    2-فرق ixtereme 1.6 non-stealth با lite-on ixtereme 1.1 چیه ؟(فکر کنم liteon ixtereme جدیدتره.درسته؟)
    3-اصلا نیاز هست که من دستگاهم رو آپدیت کنم. با فرض اینکه میخوام توی xbl هم باشم.
    4-با کدوم نرم افزار آپدیت کنم. و با کدوم فرم ویر.
    آموزش هایی زیادی رو توی اینترنت دیدم ولی اکثرا برای benq بودش.
    من برای lite-on آموزش میخوام. jungleflasher روی سیستمم درست بالا میاد و فایل portio32.sys رو هم نرم افزار میشناسه . ولی dumpkey کار نمیکنه و error میده.
    ممنون میشم کسی به سوالاتم جواب بده تا من بفهمم که اصلا باید آپدیت بشه یا نه.
    در ضمن فقط بازی ninja gaiden black به سیستمم نخورد

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون اسم : شهاب

پيش فرض

یعنی چی؟ يعني اگه بخواهيم يه كنسول بخريم بايد از فروشنده بخواهيم كه به ما مثلا PAL بدهد يا NTSC و قیمتشون يكيه؟ منظور شما اينه؟
    این توضیحی در مورد ریجن هاست و بازی هر ریجن مخصوص همون ناحیه هست :

NTSC-UC: این ریجن مختص به قاره امریکا (امریکای شمالی و جنوبی) می باشد.
    NTSC-J: این ریجن فقط مربوط به کشور ژاپن و کره می باشد.
    NTSC-J/Asia: این ریجن مختص به کشور های آسیای شرقی مثل تایوان، سنگاپور و ... می باشد. (بازی های این ریجن در 95% موارد با بازی های ریجن ژاپن یکی هستند)
    PAL: این ریجن مختص به قاره اروپا، آفریقای جنوبی، خاورمیانه، استرالیا و نیوزلند می باشد.
    ریجن UC به خاطر هزینه حمل و نقل که مربوط میشه به مسافت زیاد یه مقدار گرون تره.

چجوری میشه هارد اصل و از تقلبی تشخیص داد؟
    والا راه خاصی نداره!

ولی هاردهای ه ک شده هم فکر نکنید هارد بی خودی هستن بلکه من به شخصه کیفیت هاردهای ه ک شده را نسبت به هاردهای اوریج بهتر میدونم چون هرچی باشه از معروف ترین برند هارد در دنیا یعنی Western Digital هستن. اما موضوع اینه که این هاردها چون حجمشون پایین (120 گیگ) هست و قدیمی هستن و به احتمال بسیار بسیار زیاد دست 2 ممکنه که خیلی سالم نباشن و روی همین حساب هست که ما توصیه میکنیم از سالم بودن هارد قبل از خرید مطمعن بشید.

درود بر دوستان عزیز. همیشه میگن تا محدودیتی نباشه خلاقیتی شکل نمیگیره.
    من یه کنسول 360 دقیقا 1ماه پیش گرفتم. همه بازیهارو اجرا میکنه و داشبوردشم آپدیت کردم. خلاصه توپ شده.
    اما از اونجایی که کرمم گرفته تا فرم ویرش رو آپدیت کنم، دستگاه رو طبق آموزش اساتید باز کردم و فهمیدم lite-on هستش و شماره سریالش هم برداشتم و با برنامه Auto-xbins آخرین فرم ویرشlite-on ixtereme lt 1.1 و برنامه jungleflasher 1.73b و برنامه iprep + idefx + formtools رو گرفتم.
    خب سوالاتم شروع شد:
    1-من که دستگاهم رو جدید گرفتم با چه نرم افزاری میتونم بفهمم که فرم ویر حال حاظر دستگاهم چیه؟
    2-فرق ixtereme 1.6 non-stealth با lite-on ixtereme 1.1 چیه ؟(فکر کنم liteon ixtereme جدیدتره.درسته؟)
    3-اصلا نیاز هست که من دستگاهم رو آپدیت کنم. با فرض اینکه میخوام توی xbl هم باشم.
    4-با کدوم نرم افزار آپدیت کنم. و با کدوم فرم ویر.
    آموزش هایی زیادی رو توی اینترنت دیدم ولی اکثرا برای benq بودش.
    من برای lite-on آموزش میخوام. jungleflasher روی سیستمم درست بالا میاد و فایل portio32.sys رو هم نرم افزار میشناسه . ولی dumpkey کار نمیکنه و error میده.
    ممنون میشم کسی به سوالاتم جواب بده تا من بفهمم که اصلا باید آپدیت بشه یا نه.
    در ضمن فقط بازی ninja gaiden black به سیستمم نخورد
    1: با همون Jungle Flasher میتونید بیینید.

2:non-stealth ها ساختارشون طوریه که بازی اگه هر نوع WAVEی هم داشته باشه باز درایو قادر به اجرا کردن بازیست ولی در عوض هیچ گونه امنیتی در LIVE با وجود این فرمور نخواهد بود ولی الان دیگه با فرمور جدید یعنی LT دیگه هیچ نیازی به non-stealth ها نیست و شما با داشتن این فرمور قادر به اجرای جدیدترین بازیهای روز به علاوه امنیت بالا در محیط LIVE خواهید بود.

3: 100 درصد اپدیت به ورژن LT با توجه به دلایل بالا نیاز هست.

4: اصل برنامه همون Jungle Flasher هست و فرمور هم LT 1.1

در مورد اموزش هم باید بگم که متاسفانه فقط در سایت بازی سنتر اموزشش هست که اون هم مربوط به کاربران Premium هست ولی در سایتهای خارجی فک و فراوون هست حالا اگه بشه من یه مشورتی با بالایی ها برای قرار دادن اموزش LT از یکی از سایتهای خارجکی میکنم اگه موافقت شده که یه تاپیک براش میترکونیم!

5. 7 کاربر از shab_2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه shuahin_kh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

shab جان دستت ندرده. میدونم تو ---------- هستش ولی نشد بگیرمش. زبانم بد نیست ولی توی forum های انگلیسی توضیحی درباره ریز error ها نداده. و تقریبا یکیشون که کامل بود روشی گفته بود که فقط jungleflasher 1.73b با استفاده از ck3 (یا همون sata to com) و فقط با com4 بشناسه و روش مستقیم sata و شناسایی error های اون رو توضیح نداده بود.
    توی jungle هارد 360 رو میشناسه ولی backup گیری نمیکنه.

حـــــرفـه ای sonixax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آلمان

پيش فرض

آیا هارد اینترنال رو هم میشه بهش وصل کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چجوری ؟؟؟؟؟؟؟؟
    رو اذکید حداقل چند تا بازی میشه سو کرد روی مموری خودش ؟؟؟؟؟
    ممنون
    شما یه هارد باکس میخری که اول از طریق اون هارد اینترنال رو به اکسترنال تبدیل کنی ، بعدش وصل میکنی .

8. 4 کاربر از sonixax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال arash2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Abayland

پيش فرض

این توضیحی در مورد ریجن هاست و بازی هر ریجن مخصوص همون ناحیه هست :

ریجن UC به خاطر هزینه حمل و نقل که مربوط میشه به مسافت زیاد یه مقدار گرون تره.

والا راه خاصی نداره!

ولی هاردهای ه ک شده هم فکر نکنید هارد بی خودی هستن بلکه من به شخصه کیفیت هاردهای ه ک شده را نسبت به هاردهای اوریج بهتر میدونم چون هرچی باشه از معروف ترین برند هارد در دنیا یعنی Western Digital هستن. اما موضوع اینه که این هاردها چون حجمشون پایین (120 گیگ) هست و قدیمی هستن و به احتمال بسیار بسیار زیاد دست 2 ممکنه که خیلی سالم نباشن و روی همین حساب هست که ما توصیه میکنیم از سالم بودن هارد قبل از خرید مطمعن بشید.

1: با همون Jungle Flasher میتونید بیینید.

2:non-stealth ها ساختارشون طوریه که بازی اگه هر نوع WAVEی هم داشته باشه باز درایو قادر به اجرا کردن بازیست ولی در عوض هیچ گونه امنیتی در LIVE با وجود این فرمور نخواهد بود ولی الان دیگه با فرمور جدید یعنی LT دیگه هیچ نیازی به non-stealth ها نیست و شما با داشتن این فرمور قادر به اجرای جدیدترین بازیهای روز به علاوه امنیت بالا در محیط LIVE خواهید بود.

3: 100 درصد اپدیت به ورژن LT با توجه به دلایل بالا نیاز هست.

4: اصل برنامه همون Jungle Flasher هست و فرمور هم LT 1.1

در مورد اموزش هم باید بگم که متاسفانه فقط در سایت بازی سنتر اموزشش هست که اون هم مربوط به کاربران Premium هست ولی در سایتهای خارجی فک و فراوون هست حالا اگه بشه من یه مشورتی با بالایی ها برای قرار دادن اموزش LT از یکی از سایتهای خارجکی میکنم اگه موافقت شده که یه تاپیک براش میترکونیم!
    داداش من دستگاه رو 4 هفته پیش خرید از فتحی گفت با آخرین آپدیته طبق اون آموزشه من میتونم راحت وارد محیط لایو بشم ؟؟؟ من از ixtereme 1.6 non-stealth با lite-on ixtereme 1.1 سر در نمیارم آماتورم دیگه فقط میخوام دستگاهم تمام فرمتهای تصویری رو بخونه و بازی pes2010 رو هم نقل انتقالات و ... رو بروز کنم ممنون منتظرم

اگه نباشه جاش خالی می مونه 1987msb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    در حال حاضر طهران

پيش فرض

داداش من دستگاه رو 4 هفته پیش خرید از فتحی گفت با آخرین آپدیته طبق اون آموزشه من میتونم راحت وارد محیط لایو بشم ؟؟؟ من از ixtereme 1.6 non-stealth با lite-on ixtereme 1.1 سر در نمیارم آماتورم دیگه فقط میخوام دستگاهم تمام فرمتهای تصویری رو بخونه و بازی pes2010 رو هم نقل انتقالات و ... رو بروز کنم ممنون منتظرم
    شما خيالت راحت باشه، فتحيLT1.1‌ رو نصب كرده و شما با رعايت شرايط ايمني مي توانيد وارد LIVE شويد. 
    براي نصب كدها هم يه ديسك كه avi توش باشه رو داخل كنسول بزار و بعد كنسول از مي خواهد كه آپديت كنيد، و با آپديت كردن(يه فايل 5 مگي) مي تونيد فرمت هاي تصويري به جز MKV رو اجرا كنيد.
    شرايط ايمني در LIVE:
    1. استفاده از ديسك هاي Full Stealth
    2. از هاردهاي ه . ك شده استفاده نشود.
    3. ديسك بازي Wave Patch نشده باشد.
    4. يك بازي رو قبل از عرضه در LIVE بازي نكنيد.
    5. LT 1.1 نصب باشه.
    Last edited by 1987msb; 06-06-2010 at 13:55.

11. 6 کاربر از 1987msb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال arash2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Abayland

پيش فرض

شما خيالت راحت باشه، فتحيLT1.1‌ رو نصب كرده و شما با رعايت شرايط ايمني مي توانيد وارد LIVE شويد. 
    براي نصب كدها هم يه ديسك كه avi توش باشه رو داخل كنسول بزار و بعد كنسول از مي خواهد كه آپديت كنيد، و با آپديت كردن(يه فايل 5 مگي) مي تونيد فرمت هاي تصويري به جز MKV رو اجرا كنيد.
    شرايط ايمني در LIVE:
    1. استفاده از ديسك هاي Full Stealth
    2. از هاردهاي ه . ك شده استفاده نشود.
    3. ديسك بازي Wave Patch نشده باشد.
    4. يك بازي رو قبل از عرضه در LIVE بازي نكنيد.
    5. LT 1.1 نصب باشه.
    ممنون دوست عزیز واقعا عالی بود فقط چند تا سوال دیگه با خودش آورد
    1. اگه موقع آپدیت 5 مگ از اینترنت پرید بیرون (دایل آپم ) خطری برای دستگاه داره ؟
    2 چجوری بفهمم دیسک ها Full Stealth هست یا Wave Patch
    3 هارد هم فکر نکنم فتحی سابقه اش رو بخاطر یک هارد خراب کنه نه ؟؟؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون دوست عزیز واقعا عالی بود فقط چند تا سوال دیگه با خودش آورد
    1. اگه موقع آپدیت 5 مگ از اینترنت پرید بیرون (دایل آپم ) خطری برای دستگاه داره ؟
    2 چجوری بفهمم دیسک ها Full Stealth هست یا Wave Patch
    3 هارد هم فکر نکنم فتحی سابقه اش رو بخاطر یک هارد خراب کنه نه ؟؟؟؟

سلام دوست عزيز...

1- خير

2- با برنامه ABGX

4- آدم نسبتا مطمعني هست

14. 2 کاربر از SCIENCE_2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 19 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 19 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •