تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1570 از 3195 اولاول ... 570107014701520156015661567156815691570157115721573157415801620167020702570 ... آخرآخر
نمايش نتايج 15,691 به 15,700 از 31949

نام تاپيک: سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

داره خودمونی میشه sorush_2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام
    میخواستم بدونم میشه دو xbox360 رو بیسیم باهم شبکه کرد یعنی به وسیله وایرلس خودشون و از این طریق مثلا فوتبال دو نفره بازی کرد؟

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Leon-117's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    on eath

پيش فرض

سلام.
    سوال:اين بازي هاي شركتي كه خود ايران ميزنه براي لنز مشكلي پيش نمياره؟اين پشت نقره اي ها.
    Last edited by Leon-117; 21-06-2010 at 06:53.

داره خودمونی میشه siavash45's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

با سلام

-قیمت فعلی Elite که هارد هم داره توی بازار تهران 365 تومن که هر روز به این قیمت اضافه میشه (در ایران برعکس سایر کشورها که ارزونترش میکنن) پس بهتره اگه میخواین بخرین زودتر اقدام کنید

-مدلهاش هیچ فرقی از نظر قدرت اجرای بازیها ندارن و فقط در داشتن امکانات جانبی مثل هارد تفاوت دارن که مدل Elite که هارد داره فعلا بهترین انتخابه

-قیمت بازیهاشون حدودا 3 هزار تومن

به هر مانیتوری وصل میشه ولی باید برای مانیتور کابل جدا بخرید...ولی پیشنهاد میشه حتی الامکان روی تلویزیون LCD بازی کنید چونکه کیفیتش روی tv بسیار بالاتره

-شدیدا خرید کنسول رو پیشنهاد میکنم چون خودم عمری رو به ارتقای سیستم و هدر دادن پولم صرف کردم

-خواهش میکنم!
    ممنون از پاسخ گویی جامع و کامل شما . من چون شهرستان هستم می خواستم از طریق سایت خریداری کنم . لینک سایتی که قصد خریدشو دارم اگر از نظر قوانین سایت اشکالی نداشته باشه اینجا می ذارم ببینید مدل الیت که گفتید همینه . بازم ممنون( ظاهرا لینک رو قبول نمی کنه . جای خالی لینک زیر دی جی کالا دات کام است .)
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    چند سواله دیگه :
    این مدل الیت تا چند سال میتونه از نظر بازی تامینش کنه و نیاز به عوض کردن و ارتقا نداشته باشه .
    سی دی های بازیشون رایت شدنیه یا خیر ؟
    و مثل کامپیوتر سیستم عامل دارند و اگر دارند نیاز با آپ دیت هست یا -- شدنی هستند ؟
    محتویات داخل جعبه اون چه چیزایه؟
    ممنون
    Last edited by siavash45; 21-06-2010 at 07:22.

پروفشنال underworld's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

ممنون از پاسخ گویی جامع و کامل شما . من چون شهرستان هستم می خواستم از طریق سایت خریداری کنم . لینک سایتی که قصد خریدشو دارم اگر از نظر قوانین سایت اشکالی نداشته باشه اینجا می ذارم ببینید مدل الیت که گفتید همینه . بازم ممنون( ظاهرا لینک رو قبول نمی کنه . جای خالی لینک زیر دی جی کالا دات کام است .)
    کد:
    چند سواله دیگه :
    اگه به جای فارسی, جای خالی رو انگلیسی مینویشتید بهتر بود چون فکر کردم Djkala هست که بعد خودم متوجه شدم digikala درسته و مدلی که نوشته Elite همون قیمتهاست..بهرحال:
    این مدل الیت تا چند سال میتونه از نظر بازی تامینش کنه و نیاز به عوض کردن و ارتقا نداشته باشه .
    کلا کنسول 360 چه الایت باشه چه آرکید ظاهرا قراره تا 2014 هرچی بازی میاد رو ساپورت کنه
    از اونجایی که جدیدترین کنسول ایکسباکس ماکروسافت هم از نظر قدرت پردازش اندازه کنسولهای فعلی هست پس میشه امیدوار بود که حالا حالاها جوابگو هست و شما اگه سیستمت رو ارتقا بدی مطمئن باش قبل از 2014 مجبوری دوباره ارتقاعش بدی!
    بله...اگه رایت شدنی نبودن مجبور بودیم برای هربازی 60 دلار پول بدیم!
    و مثل کامپیوتر سیستم عامل دارند و اگر دارند نیاز با آپ دیت هست یا -- شدنی هستند ؟
    بله...یه سیستم عامل مخصوص به کنسول دارن که خود شرکت ماکروسافت اونو طراحی و هر چند وقت یه باری براش آپدیت میاد که اگه بلد باشید خودتون میتونید دانلودش کنید یا بدینش براتون آپدیت کنن که هزینه زیادی نمیبره
    اینهایی که میگم چیزایی که توی جعبه مال خودم که الایت بود:
    1-خود کنسول!!
    2-کابل composite سه فیشه برای وصل کردن به تلویزیون
    3-یک عدد دسته بی سیم
    4- کابل شبکه
    5-تبدیل صدا
    6- آداپتور و کابل تغذیه کنسول
    اینهم یه عکس از مدل آرکید و محتویاتش:
    کد:
    ممنون
    بازهم خواهش میکنم!
    Last edited by underworld; 21-06-2010 at 08:15.

5. 2 کاربر از underworld بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال underworld's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

یه سوال فنی
    وقتی کسنول 3 چراغه میشه یعنی اینکه دیگه فاتحشو باید خوند؟!
    اونوقت چراغ شماره 4 برای چیه؟

7. این کاربر از underworld بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه kamell.kamell's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

ببخشید.من یه سوال داشتم .این boxکدام فرمت تصویری با کدام رزولیشن را پخش میکنه؟؟؟(منظورم فرمتهای HD-MKV-Avi-Divx-TS-MPEG4-AVCHD-MP4),وبا رزولیشن 1024*768 ویه سوال دیگه یه برنامه دارم که توش برای تبدیل فرمتها به فرمتبل پخش در XBOXاینها را نوشته .میخواستم ببینم ایا همه این فرمتها را XBOXنشان میدهد یا این برنامه همینجوری نوشته

داره خودمونی میشه Rush1911's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

.

چیز خواستی نیست xbox360 با ظاهری متفاوت و پورت های بیشتر و هادر بیشتر
    تفاوتش ایکس باکس جدیده تو ایناس فقط؟ یعنی بازیهاش فرق نمی کنه یه وقت؟
    به نظرم چرت و پرت گفتم آره؟!

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamhami_333's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوست عزیز بهترین انتخاب ها تو مانیتور های ال جی برای بازی :
    W2261VP و M2794DP و M2394A هستند
    کنتراست تو مانیوتور ها بیشتر تو کار های گرافیکی خودش رو نشون میده و مثل تلویزون تاثیرش خیلی مشخص نیست
    و در ضمن full hd بودن مهمتره
    البته یه چیز خیلی مهم دیگه HRtz مونیتور هست به نظر من من خودم 2261 دارم اما لبه ها جاهایی که خط صاف هست وقتی حرکتی میکنی می لرزن اما تو TV که 200hrtz هست شما این مشکلا نداری البته نمیدونما اینا همه بر اساس شنیده های من بود 2261 هم نگیر که همین مشکلی که گفتم داره من خودم میخوام یه LCD TV بخرم

---------- Post added at 09:29 AM ---------- Previous post was at 09:28 AM ----------

تفاوتش ایکس باکس جدیده تو ایناس فقط؟ یعنی بازیهاش فرق نمی کنه یه وقت؟
    به نظرم چرت و پرت گفتم آره؟!
    نه هیچ فرقی نداره بازیهاش یه مقدار مصرف برقشم بهینه شده

11. 2 کاربر از hamhami_333 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه kamell.kamell's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

ببخشید.من یه سوال داشتم .این boxکدام فرمت تصویری با کدام رزولیشن را پخش میکنه؟؟؟(منظورم فرمتهای HD-MKV-Avi-Divx-TS-MPEG4-AVCHD-MP4),وبا رزولیشن 1024*768 ویه سوال دیگه یه برنامه دارم که توش برای تبدیل فرمتها به فرمت قابل پخش در XBOXاینها را نوشته .میخواستم ببینم ایا همه این فرمتها را XBOXنشان میدهد یا این برنامه همینجوری نوشته
    این فرمتها برام مهم هستند .چون از اینترنت فیلم زیاد دانلود میکنم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

کد:
    چند سواله دیگه :
    ممنون
    به نظر من از فتحی بگیر 350 تومن میده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 17 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 17 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •