تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 162 از 2199 اولاول ... 621121521581591601611621631641651661722122626621162 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,611 به 1,620 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

پروفشنال lurenzo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

این از اون حرفها بودا
    با این اوصاف تحقیق و پرس و جو کلا کار کشکیه نه؟
    میتونی همین موضوع رو برای خواستگاریت هم پیاده کنی.اگه دختر مورد نظرت مناسب نبود پسش بده !

ببین دوست عزیز ، تحقیق و پرس و جو اصلا کار بدی نیست بلکه لازم هم هست! ولی شما موقعی میتونی توی تحقیق و پرس و جو به نتیجه مطلوبی برسی که در مورد چیز مشخصی تحقیق کنی مثلا راجع به دوربین فیلمبرداری پاناسونیک مدل TM700! ولی در مورد اینترنت وایمکس و ADSL حداقل توی ایران نمیشه با تحقیق به نتیجه قطعی رسید.
    مثلا شما در مورد وایمکس حتما باید از کسی بپرسی کیفیت اینترنتش چطوره که به BTS ای وصله که شما هم اگر وایمکس گرفتی به همون BTS وصل میشی! این شرط لازم برای تحقیق در مورد وایمکس بود ولی کافی نیست! مثلا دیدی که از خونه به اون BTS دارید هم شرطه و کلی مورد دیگه!
    پس از حرف دوستانی که میگن در مورد وایمکس نمیشه با فقط تحقیق کردن به نتیجه قطعی رسید ، ناراحت نشید!
    جواب این دوستمون هم که در زیر گذاشتم ، درسته! ( با اینکه ایشون خودشون وایمکس ندارن ولی چون در این زمینه تخصص دارن میدونن که نمیشه به کسی گفت وایمکس بگیر یا نگیر!)

آخه مشکل این جاست که BTS به BTS قضیه فرق میکنه ( یعنی حتی ممکنه توی ساختمون شما خوب باشه ولی ساختمون بقلی اصلا کیفیت نداشته باشه درست عین موبایل ) پس هیچ کس نمیتونه تضمین کنه که برای شما حتما کیفیت عالیه

2. این کاربر از lurenzo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alpha007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ببین دوست عزیز ، تحقیق و پرس و جو اصلا کار بدی نیست بلکه لازم هم هست! ولی شما موقعی میتونی توی تحقیق و پرس و جو به نتیجه مطلوبی برسی که در مورد چیز مشخصی تحقیق کنی مثلا راجع به دوربین فیلمبرداری پاناسونیک مدل TM700! ولی در مورد اینترنت وایمکس و ADSL حداقل توی ایران نمیشه با تحقیق به نتیجه قطعی رسید.
    مثلا شما در مورد وایمکس حتما باید از کسی بپرسی کیفیت اینترنتش چطوره که به BTS ای وصله که شما هم اگر وایمکس گرفتی به همون BTS وصل میشی! این شرط لازم برای تحقیق در مورد وایمکس بود ولی کافی نیست! مثلا دیدی که از خونه به اون BTS دارید هم شرطه و کلی مورد دیگه!
    پس از حرف دوستانی که میگن در مورد وایمکس نمیشه با فقط تحقیق کردن به نتیجه قطعی رسید ، ناراحت نشید!
    جواب این دوستمون هم که در زیر گذاشتم ، درسته! ( با اینکه ایشون خودشون وایمکس ندارن ولی چون در این زمینه تخصص دارن میدونن که نمیشه به کسی گفت وایمکس بگیر یا نگیر!)
    دوست عزیز اینطور هم دیگه نیست که شما میفرمایید
    مشت نمونه خرواره
    درباره adsl و وایمکس نمیشه بطور کلی نظر داد ولی به یه جمع بندی تقریبی میشه رسید
    بطور مثال تو ارتفاعات یا اطراف تهران که سیگنال دهی میتونه کاهش داشته باشه نظر چند نفر که تو این مناطق در حال استفاده از وایمکس هستن میتونه راهگشا باشه
    این درباره سایر مناطق هم میتونه صادق باشه

4. این کاربر از alpha007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه barslona2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام دوستان از کجا میشه دید که چقدر واسم شارژ برام مونده

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

مشت نمونه خرواره
    بطور مثال تو ارتفاعات یا اطراف تهران که سیگنال دهی میتونه کاهش داشته باشه نظر چند نفر که تو این مناطق در حال استفاده از وایمکس هستن میتونه راهگشا باشه

خوب فرمایش شما صحیح!
    ولی اینو در نظر بگیرید که مثلا دوستان از سرویسشون تعریف میکنن و شما میرید وایمکس میگیرید و می بینید سرویس شما دائما افت سرعت و نوسان داره! اونوقت از دوستان دلگیر نمیشید؟!! نمیگید که چرا اشتباه شما رو راهنمایی کردن؟ خوب بنده خدا ها تقصیری ندارن وایمکس فعلا مثل تخم مرغ شانسیه که ظاهرا فعلا بیشتر پوچ درمیاد!
    حالا من قضیه خودمو میگم :
    اگر تا دو هفته پیش کسی از من میپرسید از سرویس مبین نت راضی هستی یا نه ، میگفتم کاملا رضایت دارم.برای من 40 روز بدون افت سرعت و حتی نوسان شدید کار کرد! ولی الان دو هفته است که همش افت سرعت و نوسان دارم! یعنی اگر الان کسی از من بپرسه میگم از سرویسم رضایت ندارم! خوب بنظر شما وقتی سروریس دهی جوریه که من هی نظرم راجع بهش عوض میشه چجوری میتونم یه نفر دیگه رو راهنمایی کنم تا بتونه تصمیم قطعی بگیره؟!!
    لااقل سرویس دهی مبین نت جوریه که واقعا نمیشه راجع بهش نظر داد!

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام دوستان از کجا میشه دید که چقدر واسم شارژ برام مونده

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوب فرمایش شما صحیح!
    ولی اینو در نظر بگیرید که مثلا دوستان از سرویسشون تعریف میکنن و شما میرید وایمکس میگیرید و می بینید سرویس شما دائما افت سرعت و نوسان داره! اونوقت از دوستان دلگیر نمیشید؟!! نمیگید که چرا اشتباه شما رو راهنمایی کردن؟ خوب بنده خدا ها تقصیری ندارن وایمکس فعلا مثل تخم مرغ شانسیه که ظاهرا فعلا بیشتر پوچ درمیاد!
    حالا من قضیه خودمو میگم :
    اگر تا دو هفته پیش کسی از من میپرسید از سرویس مبین نت راضی هستی یا نه ، میگفتم کاملا رضایت دارم.برای من 40 روز بدون افت سرعت و حتی نوسان شدید کار کرد! ولی الان دو هفته است که همش افت سرعت و نوسان دارم! یعنی اگر الان کسی از من بپرسه میگم از سرویسم رضایت ندارم! خوب بنظر شما وقتی سروریس دهی جوریه که من هی نظرم راجع بهش عوض میشه چجوری میتونم یه نفر دیگه رو راهنمایی کنم تا بتونه تصمیم قطعی بگیره؟!!
    لااقل سرویس دهی مبین نت جوریه که واقعا نمیشه راجع بهش نظر داد!
    شما از چه سرویسی استفاده میکنید و چه سرعتی؟

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

شما از چه سرویسی استفاده میکنید و چه سرعتی؟

من سرویسم 1 مگابیت نامحدوده و تهران هستم. دو روز دیگه ، 2 ماه میشه که من سرویس وایمکس مبین نت رو استفاده میکنم!
    اینم چند تا تست که تازه گرفتم :

آخر فروم باز Firebirds's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

کاملا درست میفرمایند

مشت نمونه خرواره

جمع بندی تفریبی : شبکه وایمکس مبین در ابتدای کار هست و در تلاش برای بهبود آن ولی تا سطح ایده آل فاصله ی بسیاری دارد ( در کل شبکه طوری نیست که از ابتدا برای این تعداد کاربر پیاده سازی شده باشد و همان طوری که تعداد مشتریانشان زیاد میشود سعی در بهبود آن میکنند )

و اما در مورد قسمت دوم صحبتون
    به طور کلی چیزی که سیگنال دهی را در تهران و شهر های بزرگ مشکل میکنه ساختمان های بلند سطح شهر هست که مانند سدی جلو سیگنال عمل میکنند پس سیگنال رسانی به مناطقی که در ارتفاع قرار گرفتن و جلوی آنها محصور نشده راحت تر است.
    در کل اینکه وایمکس توی خونه شما خوب سیگنال بده به خیلی چیزا بستگی داره که حتی جنس دیوار های خونتون هم شاملش میشه !
    وضیعت الان وایمکس مبین درست مثل وضیعت سال ها ابتدایی همه گیری موبایل البته اندکی بهتر
    Last edited by Firebirds; 29-10-2010 at 00:19.

11. این کاربر از Firebirds بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز t2download's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض

دوستان شنیدم سرعت وایمکس از adsl کمتر هست ؟ راسته ؟
    و چرا مبین نت هزینه وایمکس 6 ماهه میشه 200 هزار بالا نیست ؟

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کاملا درست میفرمایند

جمع بندی تفریبی : شبکه وایمکس مبین در ابتدای کار هست و در تلاش برای بهبود آن ولی تا سطح ایده آل فاصله ی بسیاری دارد ( در کل شبکه طوری نیست که از ابتدا برای این تعداد کاربر پیاده سازی شده باشد و همان طوری که تعداد مشتریانشان زیاد میشود سعی در بهبود آن میکنند )

و اما در مورد قسمت دوم صحبتون
    به طور کلی چیزی که سیگنال دهی را در تهران و شهر های بزرگ مشکل میکنه ساختمان های بلند سطح شهر هست که مانند سدی جلو سیگنال عمل میکنند پس سیگنال رسانی به مناطقی که در ارتفاع قرار گرفتن و جلوی آنها محصور نشده راحت تر است.
    در کل اینکه وایمکس توی خونه شما خوب سیگنال بده به خیلی چیزا بستگی داره که حتی جنس دیوار های خونتون هم شاملش میشه !
    وضیعت الان وایمکس مبین درست مثل وضیعت سال ها ابتدایی همه گیری موبایل البته اندکی بهتر
    منظور از ارتفاعات ساختمونهای بلند نبود
    منظور ارتفاعات تهرانه ...
    الان تو قسمتهایی از شمال تهران مشکل شدید سیگنال دهی هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 16 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 16 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •