تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 169 از 223 اولاول ... 69119159165166167168169170171172173179219 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,681 به 1,690 از 2222

نام تاپيک: سينما 4 ، سينما اقتباس ، فیلم سینمایی شبکه 3 و 1 (گفتگو و معرفي فيلم ها)

آخر فروم باز soliman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    GameLand

پيش فرض

اره همون جایی که سلطان علی داشت اهنگ منصور رو برای اون دختره میخوند همون قسمت رو سانسور کردند.

پروفشنال SHABAHPASHA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    shabahpasha.blogfa.com

پيش فرض

البته نباید دوبله های خوب رو زیر سئوال ببریم مثالا پاپیون رو یادتون هست چه دوبله عالی داشت از جدید ترا فیلم هفت هم انصافا دوبله خوبی داشت ولی متاسفانه این روزا دوبله شده یه بار زائد روی فیلم .
    در مورد سانسور یادمه جند سال پیش یه کارتون تلویزیون می داد شخصیتهاش چند تا خط بودن و تکنیکشم کلاژ بود یه همچین چیزی رو سانسور کردن اصلا بعضی فیلمها رو عشقی سانسور می کنن شده تفریح واسه سانسور چیا وممیزی ها

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

اره همون جایی که سلطان علی داشت اهنگ منصور رو برای اون دختره میخوند همون قسمت رو سانسور کردند.
    نه بابا !!! یه جاش که داشت میخوند : منو تهدید میکنی ... رو نشون داد. خیلی فیلم مزخرفیه هاااا. اساسا فکم درد گرفت از بس به کارگردانش فحش دادم

آخر فروم باز soliman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    GameLand

پيش فرض

نه منظور من بعد از همون جایی که سعید با سلطان علی کنار رودخونه دعوا میکنند..

داره خودمونی میشه M-N-2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    any where

پيش فرض 1408

سلام
    من امروز فیلم 1408 رو از شبکه4 دیدم این چرا این جوری تموم شد؟
    من Dvd رو دیدم یه جور دیگه تموم شد!

آخر فروم باز Nikolas_95's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام
    من امروز فیلم 1408 رو از شبکه4 دیدم این چرا این جوری تموم شد؟
    من Dvd رو دیدم یه جور دیگه تموم شد!
    البته فکر کنم تو تاپیک فیلم های نوروزی گفته میشد

آره ، دی وی دی من هم یه جور دیگه تموم شد

اما چندی پیش بحثش شد و معلوم شد که این فیلم دوتا پایان داشته

بد نشد ، اون یکی پایانش رو هم دیدیم

داره خودمونی میشه M-N-2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    any where

پيش فرض

البته فکر کنم تو تاپیک فیلم های نوروزی گفته میشد

آره ، دی وی دی من هم یه جور دیگه تموم شد

اما چندی پیش بحثش شد و معلوم شد که این فیلم دوتا پایان داشته
    میشه آدرس بحثتونو بدی؟
    ممنون میشم.

مدیر انجمن هنرهفتم Mahdi Hero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    nn374$|*|017

پيش فرض

میشه آدرس بحثتونو بدی؟
    ممنون میشم.

تو اين تاپيک سوالتون رو مطرح کنيد

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز S@eid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پخش «ژرمينال» و حذف بحث‌هاي كارشناسي «سينما اقتباس»

تهيه‌كننده: وبلاگي براي «سينما اقتباس» راه‌اندازي كرده‌ايم ...

برنامه‌ي «سينما اقتباس» در سال جاري بخش‌هاي كارشناسي در استوديو را حذف مي‌كند.
    علي سليماني ـ تهيه‌كننده برنامه‌ي « سينما اقتباس » ـ در گفت و گو با خبرنگار سرويس تلويزيون ايسنا، در پاسخ به پرسشي درباره‌ي دلايل حذف بحث‌هاي كارشناسي با حضور مهمانان خاطرنشان كرد: از آن جا كه برنامه‌ي «سينما اقتباس» ميان دو باكس خبري قرار گرفته است و امكان جا به جايي بخش‌هاي خبري وجود ندارد تنها 140 تا 150 دقيقه فرصت داريم و از آن جا كه نمي‌توان مدت زمان فيلم‌ها را كم كرد كه اغلب در زمره آثاري با مدت زمان طولاني هم قرار مي‌گيرند، بنابراين تصميم گرفتيم بحث‌هاي كارشناسي را به استفاده از نريشين بر روي تصاوير محدود كنيم.
    تهيه‌كننده‌ي برنامه‌ي «سينما اقتباس» در عين حال با اشاره به ويژگي تخصصي بودن فيلم‌هايي كه در قالب اين مجموعه پخش مي‌شوند، اظهار كرد از آن جا كه كارشناساني كه به عنوان مهمان در برنامه دعوت مي‌شوند، بايد هم به ادبيات و هم به سينما آشنايي داشته باشند. تعداد اندكي كارشناس امكان حضور در برنامه را مي‌يابند.
    علي سليماني در عين حال از انجام بحث‌هاي كارشناسي با حضور يك كارشناس و مجري در استوديو براي برخي آثار خبر داد.

اين تهيه‌كننده با اشاره به فيلم « ژرمينال» ساخته كلودبري كه يكشنبه ( 18 فروردين ماه ) از شبكه چهار سيما پخش مي‌شود، گفت: اين اثر در زمره فيلم‌هايي است كه بدون حضور كارشناس به روي آنتن مي‌رود.

علي سليماني همچنين از پخش فيلم هاي «شور زندگي» (ساخته ونيسنت مينلي) درباره‌ي زندگي ونگوگ، همچنين « گودال مار» ، «در كمال خونسردي»،«كاپوتي»،« قصر»، «دور از او»، «يكشنبه در ييلاق» و «اسكنر تاريك نگر» طي هفته‌هاي ‌آتي خبر داد. تهيه‌كننده‌ي «سينما اقتباس» همچنين در گفت و گو با ايسنا به اين نكته اشاره داشت كه ترجيح مي‌دهد فيلم‌هاي بالا به همان ترتيبي كه از آن‌ها نام برده است، به روي آنتن بروند.
    وي همچنين از راه‌اندازي وبلاگي براي برنامه سينما اقتباس خبر داد و گفت: در اين وبلاگ كه تا راه‌اندازي سايت رسمي ادامه كار مي‌دهد اطلاعات بيشتري از فيلم‌ها كه فرصت ارايه آن‌ها در برنامه نيست، در اختيار مخاطب قرار مي‌گيرد. همچنين مخاطبان سينما اقتباس مي‌توانند نظرات خود را درباره برنامه اعلام كنند.

به گزارش ايسنا، سينمايي « ژورمينال» كه قرار است يكشنبه 18 فروردين ماه سعت 20 و 30 دقيقه از شبكه چهار پخش شود براساس رماني از اميل زولا ساخته شده است.
    اين فيلم 160 دقيقه‌يي محصول سال 1993 سه كشور بلژيك، فرانسه و ايتاليا است و در ژانر درام قرار مي‌گيرد. فيلمنامه ژرمينال را كلودبري ( كارگردان) با همكاري آرلت لانگ من به نگارش در آورده است و حوادث آن به اواخر قرن 19 ميلادي در شمال فرانسه بر مي‌گردد. داستان ژرمينال درباره گروهي از كارگردان معدن زغال سنگ است كه توسط صاحبان معدن مورد استثمار قرار مي‌گيرند. آنان يك روز تصميم مي‌گيرند اعتراض و اعتصاب كنند و از طرفي مالكان سعي در سركوب آن‌ها دارند.
    سينمايي « ژرمينال » در 12 بخش نامزد دريافت جايزه سزار فرانسه بوده كه در نهايت در دو بخش بهترين فيلمبرداري و طراحي صحنه موفق به دريافت جايزه شده است.

آخر فروم باز S@eid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بر اساس خبر بالا :

سینما اقتباس فردا :

جورمینال " Germinal "

کارگردان
    Claude Berri

با بازی
    Gérard Depardieu ، Renaud ، Jean Carmet

محصول 1993 " بلژيك، فرانسه و ايتاليا "

IMDB Rating: 7.0/10

خلاصه ی فیلم :

داستان ژرمينال درباره گروهي از كارگردان معدن زغال سنگ است كه توسط صاحبان معدن مورد استثمار قرار مي‌گيرند. آنان يك روز تصميم مي‌گيرند اعتراض و اعتصاب كنند و از طرفي مالكان سعي در سركوب آن‌ها دارند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •