تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 183 از 2199 اولاول ... 831331731791801811821831841851861871932332836831183 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,821 به 1,830 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

منبع اینترنت همه کاربران مبین نت در اهواز از یک جاست و در مناطق مختلف تفاوتی ندارد. حتی قدرت سیگنال هم تفاوتی محسوسی در کیفیت سرویس ندارد.در نتیجه در صورتی که سرویس برای یک نفر بد بشه برای همه همینجور میشه. اگر هم کیفیت خوب باشه همینطور.

شما فقط باید ببینی منطقتون پشتیبانی میکنه یا نه. از نظر کیفیت هم حدوداً 2 هفته است که خوب شده غیر از چند ساعت. اما اگر اهل دانلود زیاد نیستی و سرویس حجمی خریداری میکنی پیشنهاد میکنم ایرانسل رو در اولویت قرار بدی. اگر هم اهل دانلودی و سرویس های نامحدود رو در نظر داری باز هم ایرانسل رو پیشنهاد میکنم.

فقط در صورتی که هم اهل دانلود هستی و هم سرویس محدود میخواید و به دانلود شبانه هم نیاز دارید مبین نت خوبه. اگر با این حال مبین نت رو انتخاب میکنید پیشنهاد میکنم چند وقت صبر کنید تا ببینیم این وضعیت نسبتاً خوب پایدار میمونه یا نه.

موفق باشید
    احتمالا برم سراغ سرعت512 یا 1مگ ایرانسل نامحدود
    پوشش که داره.توی پوشش داخلی ام و حتی لبه پوشش هم نیستم.اما یه جورایی به مبین نت نمیتونم اعتماد کنم.حالا چرا نمیدونم.هم اهل دانلودم هم استفادم زیاده.2-3 تا لپتاپ و سیستم دارم.و باید اینو بزنم به سوئیچ و استفاده کنم.مودم های ایرانسل مثل وایفای و اوت دور لن دارن دیگه؟؟میشه زدش به سوئیچ تا شیر بشه دیگه؟؟
    و الا سرعت 1مگو مبین نت داره 80 میده.2مگ هم داره ایرانسل.
    موندم کدوم بهتره.چون میگن مبین نت سرعت 1 مگ سرعتش افتضاحه و مثل 512 یا حتی 256 ئه
    Last edited by Gamexland; 08-12-2010 at 23:23.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Cyber-PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    middle of hourglass

پيش فرض

پوشش که داره.توی پوشش داخلی ام و حتی لبه پوشش هم نیستم.اما یه جورایی به مبین نت نمیتونم اعتماد کنم.حالا چرا نمیدونم.هم اهل دانلودم هم استفادم زیاده.2-3 تا لپتاپ و سیستم دارم.و باید اینو بزنم به سوئیچ و استفاده کنم.مودم های ایرانسل مثل وایفای و اوت دور لن دارن دیگه؟؟میشه زدش به سوئیچ تا شیر بشه دیگه؟؟
    موندم کدوم بهتره.چون میگن مبین نت سرعت 1 مگ سرعتش افتضاحه و مثل 512 یا حتی 256 ئه

همونطور که قبلا گفتم برای من زمانی هایی که مشکل فنی نداره و کار میکنه سرعتش کاملا درست هست.
    Last edited by Cyber-PC; 09-12-2010 at 06:02.

پروفشنال adcomputer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

پوشش که داره.توی پوشش داخلی ام و حتی لبه پوشش هم نیستم.اما یه جورایی به مبین نت نمیتونم اعتماد کنم.حالا چرا نمیدونم.هم اهل دانلودم هم استفادم زیاده.2-3 تا لپتاپ و سیستم دارم.و باید اینو بزنم به سوئیچ و استفاده کنم.مودم های ایرانسل مثل وایفای و اوت دور لن دارن دیگه؟؟
    مودم های ایرانسل و مبین نت به غیر از 2 مدل بقیه یکی هستند.اگر اشتباه نکنم مودم وای فای قدیمی(مبین نت هم قدیمی داره) چهار تا پورت لن داره. اوت دور یک دونه پورت لن داره.
    - میشه زدش به سوئیچ تا شیر بشه دیگه؟؟
    باید بشه ( مگه میشه شیر نشه؟)

دیشب سرویس برای 1 دقیقه قطع شد و پینگ تایم به حالت عادی برگشت میانگین 250 میلی ثانیه. همچنین همونطور که گفتم چند وقته که مبین نت سرعتش خوب شده و با یک کانکشن میشه از تمام پهنای باند خریداری شده استفاده کرد که این نشانگر کیفیت مناسب سرویسه و به هیچ وجه کمتر از سرعت خریداری شده نیست.

به نظر من شما یک وایمکس ایرانسل با مودم وای فای بگیرید. 4 تا پورت لن. وای فای- VoIP - و مودم وای فای ایرانسل ارزانتر از مبین نته. در کل از همه نظر خوبه. در صورتی هم که راضی نبودید میتونید با همون مودم، مبین نت بگیرید. در بخش ثبت نام سایت مبین نت قسمتی برای وارد کردن MAC آدرس مودم وجود دارد.

موفق باشید

اگه نباشه جاش خالی می مونه Cyber-PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    middle of hourglass

پيش فرض

دیشب سرویس برای 1 دقیقه قطع شد و پینگ تایم به حالت عادی برگشت میانگین 250 میلی ثانیه. همچنین همونطور که گفتم چند وقته که مبین نت سرعتش خوب شده و با یک کانکشن میشه از تمام پهنای باند خریداری شده استفاده کرد که این نشانگر کیفیت مناسب سرویسه و به هیچ وجه کمتر از سرعت خریداری شده نیست.
    آقا چشمش نزن !!!

5. این کاربر از Cyber-PC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه qeshmkids's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

کسی میدونه مشکل از چیه که سرعتا کم میشه و پینگا میره رو 1200

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

مودم های ایرانسل و مبین نت به غیر از 2 مدل بقیه یکی هستند.اگر اشتباه نکنم مودم وای فای قدیمی(مبین نت هم قدیمی داره) چهار تا پورت لن داره. اوت دور یک دونه پورت لن داره.
    - میشه زدش به سوئیچ تا شیر بشه دیگه؟؟
    باید بشه ( مگه میشه شیر نشه؟)

به نظر من شما یک وایمکس ایرانسل با مودم وای فای بگیرید. 4 تا پورت لن. وای فای- VoIP - و مودم وای فای ایرانسل ارزانتر از مبین نته. در کل از همه نظر خوبه. در صورتی هم که راضی نبودید میتونید با همون مودم، مبین نت بگیرید. در بخش ثبت نام سایت مبین نت قسمتی برای وارد کردن MAC آدرس مودم وجود دارد.

موفق باشید
    پس مودم وایفای خوبه.
    مودم اوت دور نیازی نیست؟
    ولی توی محدوده سبز رنگم برای ایرانسل.به نظرت نیازی هست اوت دور بگیرم یا برم سمت همون وایفای؟
    وایفای کفایت میکنه به نظرت؟

داره خودمونی میشه F_1984's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

من چندتا سوال دارم که بعضی هاشون مسخرست

من تا حالا چند سال ADSL داشتم ولی یه مدت قطع کردم که حالا می گن پورت ها پره ونمیشه .......

حالا می خوام WIMAX بگیرم ولی هیچی ازش نمی دونم . یا مبین نت یا ایرانسل

1-شما کلا بین مبین و ایرانسل کدوم پیشنهاد می دین مبین نت یا ایرانسل یعنی 256 نامحدود ایرانسل یا 512

40گیگ مبین منطقه ظفر-آفریقا

2- الان مثلا سرعت دانلود 512 مبین تو روز وشب چنده ؟

3- این مودم 110 تومنی که مبین نت میده پورت LAN هم داره ویا اینکه حتما آدم باید از این کارت های wireless

که حدودا 25 تومنه بخره ؟

4- قطعی سرویس وپشتیبانیشون چطوره ؟

ممنون می شم جواب بدبد

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

پس مودم وایفای خوبه.
    مودم اوت دور نیازی نیست؟
    ولی توی محدوده سبز رنگم برای ایرانسل.به نظرت نیازی هست اوت دور بگیرم یا برم سمت همون وایفای؟
    وایفای کفایت میکنه به نظرت؟
    در کل وای فای ارزون تره و امکاناتش بیشتره.
    اوت دور فقط قدرت دریافت سیگنالش بیشتره.
    اگه منطقه شما تحت پوشش کامله که usb رو هم ساپورت میکنه چه برسه به وای فای البته اگر ساپورت نکرد میتونی پس بدی.

10. این کاربر از adcomputer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

مبین نت نیازی به چشم زدن هم نداره خودش رو هواست.

البته ما که چشممون شور نیست
    فقط اطلاع رسانی میکنیم.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

در کل وای فای ارزون تره و امکاناتش بیشتره.
    اوت دور فقط قدرت دریافت سیگنالش بیشتره.
    اگه منطقه شما تحت پوشش کامله که usb رو هم ساپورت میکنه چه برسه به وای فای البته اگر ساپورت نکرد میتونی پس بدی.
    پس میرم سراغ ایرانسل
    فقط نمیدونم میتونن سرعت1 مگ یا 2 مگ ارائه بدن و پهنا دارن یا نهمیترسم بگیرم عمرا به 120 کیلو نرسه

فقط فرق این 2 تا مودم تو چیه؟یکیشو زده جدید ولی قیمت یکیه.قدیمیه آنتن داره جدیده نداره.کلا میدونی تفاوتشون تو چیه؟؟

Last edited by Gamexland; 09-12-2010 at 19:26.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •