تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 32

نام تاپيک: Chelsea Football Club | آبی های لندن | فصل 2020-2021

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

تیاگو سیلوا در مصاحبه با رادیو مونته کارلو در مورد شرایط پاری سن ژرمن و رسیدن به فینال لیگ قهرمانان "انتقام من و توخل؟ نه بحث سر انتقام نیست. باشگاه تصمیم گرفت که بزاره من از تیم برم، توخل هم چنین شرایطی داشت اما فکر میکنم توضیح دادنش سخت هست. آنها انتخابشون رو کردن و برای من غم انگیز بود اما مهم ترین مسئله این هست که الان در چلسی خوشحالم. امیدوارم که امسال لیگ قهرمانان رو ببریم چون رویای ما هست"

--------------------------------------

زن تیاگو سیلوا بعد از ماجراهای قبلی "ورنر خیلی خوب بود. این همون چیزیه که راجبش صحبت میکردم. تو میدونی چطور گل بزنی. تو بهترینی دوست من"

ورنر در واکنش به صحبت های زن سیلوا "امیدوارم بتونم اونها رو دوباره خوشحال کنم. وقتی زن ها در خانه راضی هستن بهترین وضعیت هست"

همچنین ورنر تایید کرد که تیاگو سیلوا شخصا به خاطر صحبت های خانومش از او عذرخواهی کرده و این موضوع رو به فراموشی سپردن

-----------------------------------------------
    فینال لیگ قهرمانان در تاریخ 8 خرداد در استانبول برگزار خواهد شد و یوفا امیدوار هست که 4000 بلیط به هر یک از دو تیم اختصاص دهد. با وجود قرنطینه سراسری ترکیه که تا 27 اردیبهشت ادامه دارد یوفا امیدوار هست که مشکلی برای برگزاری دیدار فینال وجود نداشته باشد [اسکای اسپورت]

---------------------------------------------
    در بازی مقابل رئال مادرید، تیاگو سیلوا بیش از هر بازیکن دیگری دفع توپ داشت (5) همچنین سیلوا در 100% نبردهای هوایی پیروز بود و 4 بار بازپس گیری توپ داشت

--------------------------------------------
    چلسی اولین تیم تاریخ هست که هم تیم بانوان و هم تیم مردان همزمان به فینال لیگ قهرمانان راه یافته اند
    توماس توخل اولین مربی در مسابقات اروپایی هست که در دو فصل متوالی با دو تیم مختلف به فینال راه یافته است
    جورجینیو مقابل رئال مادرید ۶ بار توپگیری کرد، بیشتر از هر بازیکن دیگه ای. او همچنین ۸ بار بازپسگیری توپ داشت که باز هم بهترین آمار در زمین بود و ۱۰۰ درصد نبرد های هواییش موفق بود .

با درخششی که کانته هر بازی از خودش به نمایش میزاره واقعا این وسطا زیاد عملکرد جورجینیو بولد نمیشه این هافبک ایتالیایی و کاپیتان دوممون برترین بازیکن لیگ جزیره تو سال ۲۰۲۱ از نگاه ESPN هم هست

----------------------------------------------

زیدان "ما نیاز داشتیم بهتر به جلو حرکت کنیم. موقعیت مسلم گلزنی نداشتیم و آنها موقعیت های وحشتناکی رو ایجاد میکردن و این فوتبال هست اما همانطور که گفتم به این بچه ها افتخار میکنم. حالا دیگه راحت شدیم و به لالیگا فکر میکنیم. البته که خوشحال نیستم چون در نیمه نهایی باختیم ولی باید قبولش کنیم"

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

تبدیل لشکر شکست خورده به تیمی که حرف های زیادی برای گفتن دارد

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۶

از زمان اخراج فرانک لمپارد و روی کار آمدن توخل، این سرمربی آلمانی تغییراتی چشمگیر را در چلسی رقم زد و این تغییرات با پیروزی مقابل رئال مادرید به اوج خود رسید.

وقتی توماس توخل، بیست و ششم ژانویه برای اولین بار وارد کوبهام شد، کاملا از چیزهایی که می تواند در غرب لندن کسب کند مطمئن بود. با وجود این که در آن مقطع چلسی دهم جدول بود، خریدهای جدید جا نیفتاده بودند و خط دفاعی فرم وحشتناکی داشت، توخل باور داشت می تواند شرایط را سریعا تغییر دهد. در پایان ماه می، توخل پنجمین ماه حضورش در چلسی را سپری خواهد کرد، آن هم هنگامی که تیمش باید آماده حضور در فینال لیگ قهرمانان اروپا شود.
    قصد توخل، پیشرفت چلسی بود اما افزایش اعتماد به نفسِ پایین تیم آن هم در بدو ورودش، مهم ترین کاری بود که او می توانست انجام دهد. حضور در جمع چهار تیم اول لیگ برتر و قهرمانی در FA کاپ، می توانست به اندازه کافی خوب باشد اما رساندن تیم به مهم ترین ضیافت فوتبال باشگاهی یعنی فینال لیگ قهرمانان اروپا در استانبول، نقش توخل را پررنگ تر می کند. ابتدا تصور می شد تیم بی تجربه چلسی، مقابل قهرمان سیزده دوره لیگ قهرمانان اروپا حرفی برای گفتن نداشته باشد اما در رفت و برگشت، آبی های لندن تیم برتر و مسلط میدان بودند و حتی می توانستند با نتیجه بهتری نسبت به 3-1 در مجموع، راهی فینال شوند. نمایش های چلسی در حال حاضر با آن تساوی 0-0 مقابل وولورهمپتون در شروع کار توماس توخل، بسیار متفاوت است. توخل در این خصوص پس از پیروزی 2-0 مقابل رئال مادرید صحبت کرد:
    وقتی به چلسی آمدم، از دیدن اولین جلسه تمرینی تیم در آستانه بازی با وولورهمپتون نسبتا راضی بودم. خوشحال بودم که می دیدم بازیکنان تیم قوی هستند و رفتاری شجاعانه دارند. آن رویکرد هرگز تغییر نکرد. حضور در رختکن این تیم مایه خوشحالی است. حس می کنم که عضوی از این تیم هستم. کار من این است انرژی و راهنمایی های لازم را به گروه منتقل کنم تا تیم به خوبی هدایت شود. هر کاری که از دستم بر بیاید، انجام می دهم. حمایت های زیادی از ما انجام می شود. ما به سوالات زیادی که پیرامون ما مطرح شد، پاسخ دادیم.
    پرسینگ فعال، مسدود کردن خطوط پاس و انتقال های سریع، سنگ بناهای موفقیت توخل در چلسی بوده و آن ها مقابل رئال مادرید تمامی این عناصر را پیاده کردند. آبی ها در خط هافبک خود با استفاده از موتوری خستگی ناپذیر به نام انگولو کانته، خط هافبک رئال مادرید را خنثی کردند و سپس ورنر و مانت با گل های خود، کار را تمام کردند. کای هاورتس و تیاگو سیلوا نیز فرصت های مهمی برای گلزنی داشتند. در نیمه اول بازی، ادوارد مندی چند مهار عالی داشت اما با این حال، خط دفاع چلسی نیز همچون سایر بازی های فصل استحکام نشان داد. این هجدهمین کلین شیت چلسی در 24 دیداری بوده که توخل روی نیمکت این تیم نشسته است. آندریاس کریستنسن یکی از بازیکنان پرشماری بوده که بازی او تحت هدایت توخل کاملا متحول شده است.
    عطش و انرژی، دو واژه ای بودند که معمولا در چلسی لمپارد دیده نمی شد و به همین منظور، چلسی خریدهای تابستانی زیادی انجام داد تا باشگاه از نظر کیفیت فنی ارتقا یابد. با این حال جلسات تمرینی لذت بخش توخل باعث شد او ترکیب شکست خورده چلسی را دوباره متحد کند و اتحادی میان بازیکنان ایجاد کرد که آن ها از خودگذشتگی زیادی داشته باشند. در حالی که به نظر می رسد توخل کم کم دارد ترکیب یازده نفره اصلی خودش را پیدا می کند، او از هنر سیستم چرخشی نیز به خوبی استفاده می کند تا از راضی بودن تمام بازیکنان در دسترسش اطمینان حاصل کند. این باعث می شود جلسات تمرینی با شدت بیشتری برگزار شده و بازیکنان برای کسب جایگاه در ترکیب اصلی مبارزه کنند. دیگر کار قابل توجه توخل در چلسی، توضیح مفاهیم تاکتیکی به بازیکنان آن هم در مدت زمانی کوتاه بود. او به خوبی توانست سیستم 3-4-3 خود را پیاده کند.
    تیم توخل اکنون مستحکم ترین خط دفاعی اروپا را دارد و البته در خط هافبک و حمله نیز آبی ها چیزی کم ندارد. این یعنی چلسی در استانبول نیز سعی می کند همچون دیدار نیمه نهایی FA کاپ، منچسترسیتی را شکست دهد. فراموش نکنید ماموریت اصلی توخل در این فصل، رساندن چلسی به جمع چهار تیم برتر لیگ بود اما او علاوه بر محقق کردن این هدف می تواند جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپا را هم فتح کند. آورام گرانت و روبرتو دی متئو تنها مربیان تاریخ چلسی بودند که توانستند این تیم را به لیگ قهرمانان اروپا برسانند اما حالا توخل هم به جمع آن ها پیوسته است. نکته جالب این جاست توخل هم مثل گرانت و دی متئو، از اواسط فصل روی کار آمد!
    به قلم نیزار کینسلا از وب سایت گل

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

کنفرانس مطبوعاتی توماس توخل پیش از دیدار مقابل منچسترسیتی (بخش اول)

حستون بعد از رسیدن به فینال؟ "پنج شنبه که به کوبهام رفتیم صبح خوبی بود و دیدم که همه خوشحال هستن و بعد از برد بزرگمون لذت میبرن. شروع به سازماندهی کارهامون برای هفته قبل کردیم که پاداش خوبی برای ما بود. حالا در روز دوم بعد از بازی هستیم و وقت آماده شدن برای بازی بعدی لیگ، زمان بندی کارها، پرواز و چیزها دیگه هست. برنامه کارمون ما رو مشغول نگه داشته"

نظرت در مورد سفر به استانبول؟ "نمیدونستم که صحبت هایی برای بازی در انگلیس شده است. صادقانه بگم هر جا بگن بازی میکنیم. فصل قبل باید در استانبول بازی میکردیم ولی به پرتغال تغییر پیدا کرد. شرایط در حال حاضر در ترکیه کاملا سنگین هست و همه چیز میتونه خیلی سریع تغییر کنه بنابراین بزارین ببینیم چی میشه. من خودم رو درگیر این صحبت ها و مسائل نمیکنم چون با توجه به بازی های پیش رو به اندازه کافی خودم کار دارم. به همه افراد باشگاه اعتماد دارم و افراد دیگه در این مورد تصمیم میگیرن. در این لحظه برای فینال در استانبول آماده میشیم"

بازی فردا به دلیل مسابقه لیگ قهرمانان مهم تر شده؟ "زیاد مطمئن نیستم. امکانش هست که آنها در دیدار فردا قهرمان بشن پس جاه طلبی و عزمشون نباید کمتر از قبل باشه. آنها دست بالا رو در اختیار دارن چون یک روز بیشتر وقت برای ریکاوری داشتن و نباید به سفر برن و دیدیم که در جام حذفی این موضوع چه قدر تاثیر داشت. باید باهاش کنار بیایم و فکر میکنم فینال استانبول فارغ از اینکه فردا کی گل بزنه یا بازی رو ببره یا ببازه کاملا منحصر به فرد هست. فکر میکنم جفت تیم به اندازه کافی میدونن که بازی استانبول چه قدر مهم هست و میتونه بر همه نتایج تاثیر بذاره. من مثل همیشه برای این بازی آماده میشم و چالش پیش روی ما این هست که خستگی رو از ساق و مغز بازیکنان برداریم. هدف ما این هست که فردا در فرم خوبی باشیم و بعدش خواهیم دید چی میشه"

رسیدن به فینال لیگ قهرمانان چه قدر برات مهم بود؟ "هیچ حسی در مورد انتقام و از این حرف ها ندارم فقط از نظر شخصی راضی هستم اما این به خاطر اتفاقاتی که در ماه دسامبر در پاری سن ژرمن رخ داد نیست. من فقط بر روی یک فینال دیگه لیگ قهرمانان تمرکز کردیم که بسیار عظیم است. به خاطر افرادی که اطرافم هستن و من رو به جلو پیش بردن سپاسگزارم چون آنها به من اعتماد به نفس دادن و بهم اعتماد کردن. از روز اولم در چلسی حس خوبی داشتم و فینال استانبول هدیه بزرگی برای ما خواهد بود. اینطور نیست که از به فینال نرسیدن پاری سن ژرمن خوشحال باشم. تلاش تیمی داشتیم و به سختی کار کردیم تا به این موفقیت بزرگ برسیم. الان این حس رو دارم که باید به راهمون ادامه بدیم چون دو فینال بزرگ و بازی های بزرگی در لیگ برتر در پیش داریم"

نظرت در مورد فودن و مانت؟ "آنها نمونه هایی هستن که نشون میده بازیکنان جواب چه قدر میتونن خوب باشن و انگلیس چه بازیکنان خوبی داره. من نمیتونم در مورد فودن صحبتی انجام بدم چون بازیکن من نیست اما شما میتونین قابلیت ها و میل او برای تاثیرگذاری در بازی های بزرگ رو ببینین. حس میکنم که پسر خوبی هست و شخصیتی مثل مانت داره. میسون فوق العادست و پکیج کاملی از فروتنی و استعداد هست. تیم ملی انگلیس باید خوشحال باشه که چنین بازیکنانی داره چون آنها در بالاترین سطح، قابل اعتماد هستن و دقیقا همانطوری که میخواین عمل میکنن. آنها میخوان یاد بگیرن و بهتر بشن و فشار رو حس نمیکنن که بی نظیر هست"

رقابت در مقابل گواردیولا؟ "اگه در مقابل پپ بازی کنین میدونین که سخت ترین بازی رو در پیش دارین چون او همیشه مربیگری بهترین های اروپا رو بر عهده داره و اثر و استایل بازیش رو در آنجا میزاره. تیم های او همیشه بسیار تشنه بازی هستن و به ماشین برد تبدیل میشن. این موضوع برای بارسلونا، بایرن مونیخ و سیتی صدق میکنه. آنها الگوی تیم های لیگ برتری هستن اما وظیفه ما این هست که در 90 دقیقه فاصله رو کم کنیم. یکبار که در مقابل پپ قرار بگیری میدونی که سطح کار بالا هست و شما باید در بالاترین سطح مربیگری باشی تا بتونی به تیمت اعتماد به نفس بدی و در بالاترین سطح بازی کنی. آنها به برد عادت دارن و در به طور عادی در سطح بالا بازی میکن. بازی فردا یک چالش دیگر خواهد بود"

موفقیت شما در این فصل چه خواهد بود؟ "من نمیتونم هرگونه نتیجه ای رو قضاوت کنم. اینطور جواب نمیده. نمیتونم بگم یک گل مهم تر از گل های دیگه هست. واقعیت این هست که باید هر روز کار کنیم و چنین حسی رو هر روز داشته باشیم. وقتی به فینالی رسیدین تا وقتی کار رو تموم نکنین به این معنی هست که هنوز چیزی رو نبردین"

همانطور که در جام حذفی بازی کردین در بازی فردا بازی خواهید کرد؟ "هنوز تصمیمی نگرفتم. یک روز کمتر برای ریکاوری وقت داشتیم و یک بازی خارج از خانه هست بنابراین امروز باید به سفر بریم و این موضوعات در این مقطع فصل کلیدی هست. تصور میکنم به ساق ها و ذهنیت تازه ای نیاز داریم و افرادی داریم که مستحق دادن شانس در بازی های بزرگ هستن. در مورد تاکتیک جدید چیزی نمیدونم چون هنوز تصمیم نگرفتم. باید ببینم کی در دسترس هست ولی امکان زیادی وجود داره که تغییراتی ایجاد کنیم"

طرفدارها در بازی مقابل لستر به ورزشگاه برمیگردن؟ "در بازی رئال دیدیم که افرادی قبل و بعد از بازی منتظر ما بودن و ما به خاطر آنها بسیار هیجان زده و خوشحال شدیم. میتونستیم تغییر انرژی رو حس کنیم بنابراین خبر بزرگی هست و بسیار هیجان زده ایم که در ومبلی و بعدش استمفوردبریج شاهد حضور تماشاگران هستیم و البته امیدواریم در استانبول هم این موضوع رو ببینیم. امیدوارم همه در امنیت باشن چون در این لحظه این موضوع مهم ترین مسئله هست"

تفاوت این بازی ها با بازی با منچسترسیتی؟ "حس خوبی داره چون به این معنی هست که کارمون رو کردیم. ما میخوایم بریم و هیچ کس شانس بیشتری نسبت به بقیه نداره. بر روی خودمون تمرکز کردیم و فرصت بازی در استانبول به مانند بازی در نیمه نهایی هست. وظیفه ما این هست که در 90 دقیقه فاصله رو کم کنیم و در فوتبال شما هیچ وقت هیچ فاصله ای رو قبول نمیکنین. وقتی در تیمی مثل سیتی بازی میکنین که الگو هست سطحتون بالا میره ولی ما تلاش میکنیم که مثل کاری که در ومبلی کردیم فاصله رو کم کنیم. چالش بزرگی برای ما هست ولی این دلیلی هست که ما اینجاییم و هر کس که فردا برای چلسی بازی کنه کاملا تمرکز کرده و مصمم هست که تا حد امکان بهترین عملکرد رو داشته باشه. حالا باید بازی در ومبلی و بازی روز چهارشنبه رو فراموش کنیم چون در زمین کمکی به ما نمیکنه. نتیجه و تعریف هایی که میشه رو باید فراموش کنیم"

اخبار مصدومین؟ تاثیر آزپلیکوئتا در تیم؟ "او فاکتور کلیدی در این باشگاه هست. او تمام داشته هاش رو میزاره و فکر میکنم یک بازیکن عادی در چلسی باید اینطور باشه. او جنگنده هست و برای تیم کار میکنه و هیچ محدودیتی رو قبول نمیکنه و بسیار حرفه ای هست. او پسر خوبیه و کسی هست که عاشق ورزش است. تمام تلاشش رو میکنه که در این سطح کار کنه و از شرایط خودش به خوبی آگاه هست و بسیار خوشحالم که در بین نفرات تیم دارمش. از دقیقه اول حس کردم که ارتباط خوبی باهم داریم. من فرد صادقی رو دیدم که در زمین بسیار قابل اعتماد هست و قلبش رو در زمین میزاره. او یک رهبر واقعی هست و بسیار خوشحالم که بازی میکنه چون از نظر ذهنی استحقاقش رو داره. در مورد لیست مصدومین چیز خاصی تغییر نکرده. کواچیچ به بازی نمیرسه و امیدواریم در بازی مقابل آرسنال در اختیارش داشته باشیم. بقیه همه آماده هستن"

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

و در آخر خداي جاي حق نشسته بود و بالاخره اين حسرت تموم شد و اقايون و خانم ها معرفي ميكنم قهرمان ليگ قهرمانان اروپا تيم با پرستيژ و قابل احترام چلسي

وقتي تاپيك رو ميزدم خدا شاهده به نيت قهرماني تو اروپا زده بودم و خدا رو شكر دستم سبك بود و قهرمان شديم !

اقاي كانته شما چيكار ميكني ؟ شما كي هستي ؟ چي هستي ؟ از كجا اومدي ؟!!!

اقاي توخل ! بالاخره نتيجه تمامي زحماتي كه كشيدي رو چلسي با يه تركيب خوب و صد البته نبوغ شما به شما داد و شما الان بهترين مربي دنيا هستي از نظر من !

كاي هاورتز ! همين گلي كه زدي 80 ميليوني رو كه خرجت شد رو حلال كردي و پاك به پاك شديم با هم !

اقاي ورنر سكته مون دادي ! قبل بازي دعا كردم لطفا اين بازي نكن با ما ! ولي ورنر كلاسيك باز تكرار شد ! به جرات اگر هالند بود با چهار گل برده بوديم بازي رو !

و استاد ابرامويچ عزيز ! تيمي كه ساختي دوباره و با افتخار تكيه زد به عرش اعلاي ليگ قهرمانان ! الان نوبت شماست كه براي توخل با خريد هات سنگ تموم بذاري ! نوبتي هم باشه نوبت پس گرفتن قهرماني انگليس هستش !

و به نظرم يه دفاع وسط عالي -- يه هافبك دفاعي به جاي جورجينيو - يه وينگر عالي سمت راست مثل سانچو -- و يه مهاجم شش دانگ مثل هالند چلسي رو حكمران بلامنازع اروپا و انگليس ميكنه

در اخر اين قهرماني مبارك دوستان چلسي فن

5. این کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

چلسی برای دومین بار لیگ قهرمانان اروپا را فتح کرد

یکشنبه ۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۸

جدال سرمربیان نابغه فوتبال اروپا، به سود توماس توخل به پایان رسید. چلسی در سومین فینال لیگ قهرمانان اروپای تاریخ باشگاه، به قهرمانی دست یافت؛ منچسترسیتی هم در اولین فینال لیگ قهرمانان اروپایی که تجربه کرد، با یک شکست ناامید کننده رو به رو شد.

منچسترسیتی و چلسی، فینال لیگ قهرمانان اروپا را برگزار کردند. در شبی که هاورتس بهترین استفاده را از پاس تاریخی میسون مانت برد، توماس توخل با تاکتیک هایش جلوی ماشین جنگی پپ گواردیولا را گرفت تا دومین لیگ قهرمانان اروپای تاریخ چلسی به ویترین افتخارات باشگاه اضافه شود. حالا تمام اروپا باید خط اول سرود چلسی را از حفظ بخوانند.
    اطلاعات بازی منچسترسیتی و چلسی

• تاریخ برگزاری: شنبه، 8 خرداد 1400 (29 می 2021)
    • ساعت برگزاری: 23:30 به وقت تهران
    • مکان برگزاری: استادیوم دی دراگائو؛ پورتو
    • تورنمنت: فینال لیگ قهرمانان اروپا - فصل 2020/21
    • داور: آنتونیو متئو لاهوز
    • گلزنان منچسترسیتی:
    • گلزنان چلسی: کای هاورتس (42)

ترکیب و آمار منچسترسیتی و چلسی

کای هاورتس مهم ترین گل دوران حرفه ای خود را به ثمر رساند و بالاترین نمره را دریافت کرد
    شرح گل های منچسترسیتی و چلسی

منچسترسیتی 0-1 چلسی؛ کای هاورتس: میسون مانت به خوبی توانست شکاف موجود میان مدافعان منچسترسیتی را شناسایی کند و با یک پاس در عمق عالی، هاورتس را صاحب توپ کرد. هاورتس پس از عبور از ادرسون، دروازه خالی منچسترسیتی را فرو ریخت.

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

یکشنبه ۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۴۸

کاپیتان آبی ها خوشحال است که به خواسته دیرینه خود دست یافته است.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پس از برد ۱-۰ چلسی مقابل منچسترسیتی، از زننده تک گل بازی تمجید کرد.
    به گزارش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و به نقل از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، هاورتز با گل خود در دقایق پایانی نیمه اول، برنده این بازی جذاب را تعیین کرد. آزپیلیکوئتا در مصاحبه پس از بازی به خبرنگار BT Sport گفت:
    کای خیلی خونسرد عمل کرد؛ جدای از آن خیلی دوید. به همین خاطر لایق چنین چیزی بود. کای فصل سختی داشت ولی از ذهنیتی قوی برخوردار بود. او یک ستاره خواهد شد؛ البته همین الان هم است... او قهرمان لیگ قهرمانان شده است.
    من در سال ۲۰۱۲ و پس از آن قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا به تیم آمدم. می خواستم آن موفقیت را تکرار کنم. واقعا شگفت انگیز است. خانواده من در این روز خاص اینجا حضور دارند.

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

لیگ قهرمانان؟ خیر، لیگ حکمرانی آلمانی ها! (عکس)

برای سومین فصل متوالی یک سرمربی آلمانی موفق به فتح لیگ قهرمانان اروپا شد.
    به گزارش "ورزش سه"، در حالیکه فرم هفته های اخیر موید آن بود که منچسترسیتی از شانس بیشتری برای فتح لیگ قهرمانان برخوردار است، اما در نهایت چلسی با ارائه نمایشی منطقی و بدون اشتباه با تکیه بر تک گل کای هاورتز موفق به غلبه بر سیتیزن ها و فتح لیگ قهرمانان شد. آبی های لندن بازی را بهتر آغاز کرده و در نیمه اول چند فرصت خوب گلزنی داشتند که تیمو ورنر از دست داد، اما در نهایت این کای هاورتز بود که در موقعیتی تک به تک و با گذر از سد ادرسون موفق شد تک گل پیروزی بخش چلسی را به ثمر برساند. تیم توماس توخل در نیمه دوم به خوبی دفاع کرده و اجازه خلق موقعیت چندانی را به سیتی نداد تا در نهایت با یک گل قهرمان لیگ برتر انگلیس را مغلوب بکند. در چهار فصل اخیر در لیگ قهرمانان حداقل یک پای نیمکت مربیان آلمانی بوده و در سه فصل اخیر همیشه ملیت سرمربی قهرمان به ژرمن ها تعلق داشته است. یورگن کلوپ در سال 2019 لیورپول را قهرمان کرد، هانسی فلیک فصل گذشته با بایرن مونیخ به این موفقیت دست یافت و امسال نیز توماس توخل روی نیمکت چلسی موفق به قهرمان کردن تیمش شد.

جالب اینجاست توماس توخل در شرایطی چلسی را از فرانک لمپارد تحویل گرفت که کمتر کسی امیدی به این تیم داشت، اما این سرمربی 47 ساله چلسی را متحول کرده و با غلبه بر قدرت های بزرگی مانند رئال و اتلتیکومادرید و همچنین سیتی در فینال، به عنوان قهرمانی در اروپا رساند. توماس توخل پس از یورگن کلوپ در سال 2018 با لیورپول، تبدیل به دومین سرمربی تاریخ شد که سه پیروزی متوالی در برابر پپ گواردیولا به جز دوران حضور این سرمربی در بارسلونای بی) ثبت کرده است. پیروزی توخل در فینال امشب، سومین پیروزی پیاپی او طی چهار ماه گذشته برابر گواردیولا بود. به هر حال به نظر می رسد کسب موفقیت در لیگ قهرمانان حالا یک فرمول مشخص دارد؛ سرمربی آلمانی استخدام کرده و برای جشن قهرمانی آماده شوید.

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

برتری توخل برابر پپ؛

سیتی 0 - 1 چلسی؛ شیرهای لندن بر بام اروپا

ترکیب اولیه دو منچسترسیتی و چلسی

منچسترسیتی: ادرسون؛ واکر، دیاز، استونز، زینچنکو؛ دی بروین، برناردو سیلوا، گوندوعان؛ فودن، استرلینگ، محرز
    چلسی: مندی؛ آزپیلیکوئتا، تیاگو سیلوا، رودیگر، ریس جیمز، چیلول؛ کانته، جورجینیو، مانت؛ ورنر، هاورتس
    جامی که قهرمان بالای سر برد

تیم چلسی با پیروزی یک گله مقابل منچسترسیتیبرای دومین بار قهرمان اروپا شد.
    به " گزارش ورزش سه"، چلسی در شبی که موقعیت چندانی به حریف قدرتمند خود نداد، با ارائه نمایشی منطقی و با تکیه بر تک گل نیمه اول کای هاورتز، با یک گل منچسترسیتی را مغلوب کرده و برای دومین بار در تاریخ حیات خود فاتح لیگ قهرمانان اروپا شده. سیتی بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه هشت و روی پای فوق العاده ادرسون فرصت داشت به گل اول دست یابد، اما رحیم استرلینگ در دهانه دروازه توپ را گم کرد و فرصت از دست رفت.

دو دقیقه بعد و روی ارسال میسون مونت از سمت چپ بود که چلسی به راحتی می توانست به گل اول برسد، اما تیمو ورنر نتوانست ضربه دقیقی به توپ بزند و این موقعیت از دست رفت.

در دقیقه 14 این بار کای هاورتز با حرکت از سمت چپ و ارسال یک پاس زمینی می توانست زمینه ساز گل اول چلسی بشود، اما ضربه زمینی ورنر بسیار ضعیف بود و در اختیار ادرسون قرار گرفت.

لحظاتی بعد این بار خود تیمو ورنر در سمت چپ حرکت کرده و خودش اقدام به ضربه زدن کرد، اما شوت این بازیکن دقیق نبود و به تور کنار دروازه ادرسون برخورد کرد.

در دقیقه 28 فیل فودن در محوطه جریمه سیتی صاحب موقعیت شده و می توانست دروازه چلسی را باز بکند، اما آنتونی رودیگر با یک تکل فوق العاده راه توپ را بست و دروازه تیمش را نجات داد.

اما در اواخر نیمه اول و در دقیقه 42 چلسی به گل رسید. روی پاس عمقی و تماشایی مونت و آفساید گیری غلط روبن دیاس، کای هاورتز در موقعیتی تک به تک از سد ادرسون عبور کرده و به راحتی دروازه سیتی را باز کرد. در ادامه اتفاقی روی دروازه ها رخ نداد و چلسی با برتری 0-1 راهی رختکن شد.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم اتفاق خاصی رخ نداد و چلسی به خوبی برابر حملات سیتی ایستادگی کرد. در دقیقه 58 کوین دی بروین بعد از برخورد با تونی رودیگر مصدوم شد تا کار سیتی برای بازگشت دشوارتر شود.

لحظاتی بعد ضربه رحیم استرلینگ به جیمز برخورد کرد و علیرغم اعتقاد بازیکنان سیتی به پنالتی، داور چنین عقیده ای نداشت و VAR هم کمکی به سیتی و گواردیولا نکرد.

در دقیقه 73 و روی پاس تماشایی هاورتز بود که کریستن پولیسیچ تا آستانه زدن گل دوم چلسی و تمام کردن کار حریف پیش رفت، اما ضربه او در موقعیتی تک به تک دقیق نبود و با فاصله به بیرون رفت.

در ادامه اگرچه سیتی مالک توپ بود، اما دفاع منسجم چلسی اجازه خلق حتی یک موقعیت خطرناک هم به حریف نمی داد. در اواخر هفت دقیقه وقت تلف شده ضربه ریاض محزر با اختلاف بسیار کمی از بالای دروازه به بیرون رفت و در نهایت چلسی با برتری 0-1 فاتح لیگ قهرمانان شد.
    90+8: تمااااااااااااااااااااام. چلسی برای دومین بار قهرمان اروپا شد. تبریک به تمام طرفداران آبی لندن. دقیقه 90+7: ریاض محرز توپ سوم را در اختیار داشت و سرضرب شوت خود را زد اما توپ با اختلاف بسیار کم به بیرون رفت. 7 دقیقه وقت اضافه! تا 90+7 با ما باشید. دقیقه 88: ژسوس با خطا روی هاورتز دومین کارت زرد بازی را گرفت. اولی را گوندوغان دریافت کرده بود. 85:00 - سرخیو آگوئرو پس از کنترل توپ در محوطه جریمه توپ را به سمت دروازه فرستاد تا فودن با ضربه سر دروازه را باز کند اما خروج بسیار خوب مندی مانع از گلزنی او شد. دقیقه 73: فرار رحیم استرلینگ از سمت چپ با پاس او به ژسوس همراه شد اما چیلول زودتر توپ را زد. دقیقه 69: ریاض محرز در سمت چپ توپ را در اختیار داشت و پاس را به دهانه دروازه فرستاد اما آزپیلیکوئتا مانع از گلزنی ژسوس شد. دقیقه 60: کوین دی بروین از زمین بیرون رفت و گابریل ژسوس برزیلی جای او را گرفت.

دقیقه 43: گلللللللللللللل برای چلسی!!!!! پاس عمقی استثنایی به هاورتز رسید و او با خوش شانسی از ادرسون گذشت و دروازه را گشود.
    دقیقه 39: تیاگو سیلوا مسن ترین بازیکن فینال، به دلیل مصدومیت از زمین بیرون رفت و جای خود را به کریستینسن داد.
    دقیقه 38: شوت ریاض محرز از سمت چپ در اختیار دروازه بان چلسی قرار گرفت.

دقیقه 27: فودن در محوطه جریمه موقعیت بسیار خوبی داشت اما در لحظه ای که می‌خواست ضربه آخر را بزند، رودیگر با تکلی نجات بخش مانع از گلزنی او شد.
    دقیقه 17: ارسال چیلول از سمت چپ با ضربه سر کانته همراه شد که ضربه سر او راهی به دروازه نیافت.
    دقیقه 15: ورنر دوباره در محوطه جریمه صاحب توپ شد و پس از حرکت به سمت چپ ضربه اش را زد که توپ او به تور کنار دروازه خورد.

دقیقه 14: اشتباه بازیکنان سیتی باعث شد تا شاگردان توخل ضد حمله بزنند. هاورتز پاس را به ورنر داد اما مهاجم آلمانی چلسی ضربه آخر را به شکلی عجیب و آرام روانه دروازه کرد تا ادرسون آن را به راحتی بگیرد.

دقیقه 9: استرلینگ در محوطه جریمه صاحب توپ شد و توپ را به دهانه دروازه فرستاد اما مدافعان چلسی مانع از زدن ضربه آخر شدند.
    دقیقه 8: ورنر در محوطه جریمه موقعیت خوبی داشت اما سایه توپ را زد و نتوانست دروازه را باز کند.

دقیقه 7: استرلینگ در محوطه جریمه توپ را به خوبی کنترل کرد اما پیش از این که ضربه اش را بزند رودیگر روی او اثر گذاشت و در نهایت مانع از گلزنی شد و ضربه پشت پای استرلینگ هم به کرنر رفت.

ترکیب دو تیم:

منچسترسیتی: ادرسون، واکر، دیاز، استونز، زینچنکو، گوندوگان، کوین دی بروین (60- گابریل ژسوس)، برناردو سیلو(64- فرناندینیو)ا، محرز، استرلینگ (76-سرخیو آگوئرو)، فودن

چلسی: مندی، رودیگر، تیاگو سیلوا (39-کریستینسن)، جیمز، جورجینیو، کانته، بن چیلول، آسپلیکوئتا، ورنر (66- پولیشیچ)، مونت(80-کواچیچ)، هاورتز

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

عزای پارسال به جشن امسال تبدیل شد! (عکس)

توماس توخل و تیاگو سیلوا سال گذشته در پاری سن ژرمن مغموم از شکست بودند و امسال در حال برگزاری جشن قهرمانی.
    به گزارش "ورزش سه"، وقتی تیاگو سیلوا تابستان سال گذشته از پاری سن ژرمن جدا شده و به پیشنهاد چلسی پاسخ مثبت داد، تصور نمی کرد چنین اتفاقات عجیبی در طول فصل برایش رخ بدهد. توماس توخل، سرمربی آلمانی و سابق پاری سن ژرمن نیز چند هفته بعد از این تیم جدا شده و به چلسی پیوست تا همکاری او و تیاگو سیلوا این بار در لندن آغاز شود. آخرین بازی تیاگو سیلوا در لباس پاری سن ژرمن برای او خاطره تلخ به همراه داشت. این تم در فینال لیسبون با یک گل مغلوب بایرن مونیخ شد تا پروژه قهرمانی این دو نفر یک سال به تعویق افتد. تیاگو سیلوا امشب در ترکیب ثابت چلسی در فینال مقابل سیتی قرار داشت، اما بدشانسی به سراغ او آمد و مدافع برزیلی به خاطر مصدومیت در اواسط نیمه نخست تعویض شد. اما در نهایت چلسی با تک گل کای هاورتز موفق به شکست دادن سیتی و فتح لیگ قهرمانان اروپا شد. در پایان این دیدار و بر خلاف تصویر غم انگیز سال گذشته، تیاگو سیلوا و توماس توخل از فرط شادی یکدیگر را در آغوش گرفته و قهرمانی دراماتیک چلسی در لیگ قهرمانان را در اولین فصل حضور خود در این باشگاه جشن گرفتند. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Last edited by vahidreza2007; 30-05-2021 at 01:01.

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

از زمانی که رومن #آبراموویچ سهام باشگاه چلسی را خریداری کرد، هیچ تیم انگلیسی به اندازه #چلسی موفق به کسب عناوین مختلف قهرمانی نشده.

5 قهرمانی #لیگ‌برتر
    5 قهرمانی #جام‌حذفی
    3 قهرمانی #لیگ‌کاپ
    2 قهرمانی لیگ اروپا
    2 قهرمانی #لیگ‌قهرمانان‌اروپا

هت‌تریک برابر پپ در 4 ماه !

پیروزی توخل در فینال امشب، سومین پیروزی پیاپی سرمربی آلمانی طی 4ماه گذشته بود

#جام‌حذفی:چلسی 1 -منچسترسیتی 0
    #لیگ‌برتر:منچسترسیتی 1 -چلسی2
    #لیگ‌قهرمانان‌اروپا:منچست رسیتی 0- چلسی 1

توخل پس از هموطنش کلوپ، به دومین سرمربی تبدیل شد که پپ را هت‌تریک می‌کند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •