تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 12 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 117

نام تاپيک: پائولوكوئليو

پروفشنال +WarriorKing's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

عطيه برتر

نوشته : پائولو کوئليو
    برگردان : آرش حجازي
    144 صفحه : چاپ پنجم : 1382 انتشارات کاروان

عطيه برتر که نام ديگر آن "رساله اي درباره عشق " است، ساختار داستاني ندارد. کوئليو در اين کتاب مدعي است که والاترين ارزش بشري، عشق است و تمامي ارزش هاي ديگر، مستحيل در عشق اند و با عشق توجيه مي شوند. در واقع همه چيز ناپايدار و فاني است و تنها عشق است که مي ماند. اين کتاب اشاره مي کند که بايد با تمامي شور عشق ورزيد، چرا که عشق، کثرت گناهان را مي پوشاند و قانوني است که در خود تمامي قانون هاي ديگر را خلاصه مي کند. واژه هاي خالي از عشق، ما را جذب نمي کنند، هرچه هم که منطقي و هوشمندانه بنمايند. عطيه برتر مي گويد که زندگي با تمام اميد، ترس ها و لحظه هاي تلخ و شيريني که دارد، فقط فرصتي براي آموختن عشق است.

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

کوه پنجم

256 صفحه : چاپ اول : 1382 انتشارات کاروان

کوئليو در کوه پنجم سفر روحاني ايلياي نبي را به داستان مي کشد. در هرج و مرج سده نهم پيش از ميلاد، ايزابل، شاهدخت فينيقي، همسر پادشاه اسرائيل، دستور اعدام تمام انبياي بني اسرائيل را صادر مي کند که حاضر به پرستش بعل نيستند. ايلياي بيست و سه ساله به دستور خدا از اسرائيل مي گريزد و در شهر کوچکي به نامه صرفه در لبنان، پناه مي گيرد و بيوه زني، عشق و زندگي خود را نثار او مي کند. اما عمر اين عشق کوتاه است و تمام آرزوهاي ايليا بر باد مي رود. اما او برگزيده شده است تا در آزمون تکان دهنده ي ايمان، بر ناکامي هاي خويش غلبه کند. داستان ايليا، داستان مقاومت و اميد است، و سفري که هرگز از ياد نخواهد رفت. کوه پنجم ادعا مي کند که نبايد فاجعه را مجازات دانست، بلکه مبارزه اي است پيش روي هر انسان. اين داستان از گذشته بر مي خيزد، اما مضمون آن هرگز کهنه نخواهد شد.

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

قصه هايي براي پدران، فرزندان و نوه ها

288 صفحه : چاپ سوم : 1382 انتشارات کاروان

اين کتاب مجموعه از قصه هاي حکمت آميز تمام ملل جهان است که پائولو کوئليو در طول سال ها گرد آورده و باز نويسي کرده است. از تجربيات شخصي خودش تا کلمات حکمت آميز شمس تبريزي، ابوسعيد ابوالخير و کنفوسيوس، مجموعه حکمت آميزي از قصه هاي زيباي تمامي اعصار پديد آورده است. .

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

قاموس فرزانگي

گرداوري و برگردان : آرش حجازي
    288 صفحه : چاپ اول : 1382 انتشارات کاروان

اين کتاب مجموعه از گفتار هاي کوتاه پائولو کوئليو است که از ميان مجموعه آثار او انتخاب شده است. اين کتاب نفيس، به صورت دو رنگ منتشر شده و مي تواند هديه بسيار زيبائي براي هر دوست عزيزي باشد

اگه نباشه جاش خالی می مونه silver's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    جلو مونیتور!

پيش فرض

پائلو يكي از نويسنده هاي محبوب من هم هست به نظر مي رسه چند تا از كتابهاش رو معرفي نكرديد كه با اجازه من اينكار رو مي كنم :

بريدا :

دختر جواني كه به دنبال نيمه دوم خوداست به سراغ جادوگري در جنگل مي رود تا او را به شاگردي قبول كند پس از طي مراحل خاص آموزش دو نيمه گم شده خود را ميابد كه يكي از آنها خود جادوگر است
    كتاب با ارزشي است كه جز يكي از قويترين آثار پائلوست

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    جلو مونیتور!

پيش فرض

كيمياگر2( 11 دقيقه)
    به مارياي برزيلي پيشنهاد مي شود كه در قبال دست مزدي خوب در يكي از ميخانه هاي سويس به عنوان رقاص كار كند پس از رسيدن به آنجا ماريا متوجه مي شود اين فقط يك حقه براي كاركشيدن بدون دستمزد است ماريا نمي خواهد با ذلت و بدون پول به كشورش برگردد مي ماند و تلاش مي كند به موفقيت دلخواهش مي رسد و سپس عاشق مي شود ......

با اينكه نويسنده محبوب من است اما به نظرم مي رسد كه كتابهايش كم كم به حد يك رمان شيرين با پيام اخلاقي آموزنده در حال تنزل است اما با اين اينهمه خواندنش خالي از لطف نيست

کـاربـر بـاسـابـقـه saviss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض من نخوندم

من كتاباي كوئيلو رو نخوندم تا حالا
    ميشه يكي به من بگه چرا اينقدر طرفدار داره؟شايد كمكم كنه كه برم طرف خوندنشون
    ممنونم
    ضمنا ما يه تاپيك ادبيات زديم
    نصفه راه ته گرفت
    خب بد نبود اينارو اونجا ميگفتيد منم زودتر ميخوندمشون
    قربون دستتون

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    جلو مونیتور!

پيش فرض

ساويس جان نمي شه دقيقا گفت چه عاملي باعث موفقيت و محبوب شدن يك نويسنده مي شه اما معمولا نويسنده هاي كه ايده نو و نزديك به افكار و قلب انسانها وقلمي عميق و پر محتوا با بيان شيرين دارند پر طرفدار مي شوند... كتابهاي اين نويسنده نيمه رمان نيمه عرفاني هستند و به واقعيت هاي و معجزه هاي زندگي معمولي مي پردازد به شما كه تا حالا كتابهاي پا ئولو رو نخونديد توصيه مي كنم از دوكتاب كيمياگر ( قويترين اثر نويسنده كه جوايز بسياري برد) و ورونيكا تصميم مي گيرد بميرد شروع كنيد ...

کـاربـر بـاسـابـقـه saviss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض حق با شماست

نقل قول نوشته شده توسط silver
    ساويس جان نمي شه دقيقا گفت چه عاملي باعث موفقيت و محبوب شدن يك نويسنده مي شه اما معمولا نويسنده هاي كه ايده نو و نزديك به افكار و قلب انسانها وقلمي عميق و پر محتوا با بيان شيرين دارند پر طرفدار مي شوند... كتابهاي اين نويسنده نيمه رمان نيمه عرفاني هستند و به واقعيت هاي و معجزه هاي زندگي معمولي مي پردازد به شما كه تا حالا كتابهاي پا ئولو رو نخونديد توصيه مي كنم از دوكتاب كيمياگر ( قويترين اثر نويسنده كه جوايز بسياري برد) و ورونيكا تصميم مي گيرد بميرد شروع كنيد ...
    حق با شماست
    ولي.........
    من ادبيات امريكاي جنوبي رو با بورخس وماركس شناختم
    يه جور ادبيات ماورازميني......همون سوررئال ...........
    نميدونم چرا ولي نسبت به آثاركوئيلو آلرژي پيداكردم
    (شايدم حسادت ميكنم ولي ماااااااااااااااااااااركس يه چيز ديگه س)
    بازم ممنون از جوابت

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    جلو مونیتور!

پيش فرض

به نظر خود منم خوب درسته كه پائولو نويسنده قدرتمنديه و من خيلي از كتابهاشو ( نمي گم همه) قبول دارم و البته اين رو هم مي دونم كه تو كتابهاي اخيرش افت داشته اما پائلو به شدت تحت تاثير كارلوس كاستانداست با خوندن آثار كارلوس و مقايسه اش با پائولو كاملا اين قضيه مشخصه .....
    راستي به نظر من كاملا گارسيا ماركز از هر لحاظ متفاوته اصلا نمي شه با كارهاي كوئيلو مقايسه كرد به نظر من كه اصلا دو سبك جدا دارند ...
    Last edited by silver; 07-03-2006 at 14:10.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •