تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 31

نام تاپيک: » مطالب مفید ( گلچین شده از تاپیکهای قدیمی ) 1

حـــــرفـه ای Mohsen khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام
    وزن بسته به شما و بودجتون داره...در انتخاب نوع و طرح کاغذ آزادید..حتی میتونید از مقوا هم استفاده کنید
    2 رنگ یعنی مثلا سبز و قرمز و 4 رنگ یعنی تمام رنگی
    قیمت رو هم من نمیدونم...
    مخلصیم
    ممنون الفين جان

به نظر شما براي تيراژ پايين تر ،‌چاپ ديجيتال مناسب تر هست يا خير؟

آخر فروم باز lahij_web's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

راستش يه طرح با كورل براي سردر باشگاه درست كردم . در ابعاد 1.5 متر طول و 2 متر عرض .
    موقع Export كردنش ابعادش رو نميتونم به اندازه همون طرح در بيارم . يعني انگار صفحه اصلي يه چيزي خارج از محدوده تصوير نهاييه . چجوري ميتونم اين مشكل روحل كنم ؟
    من صفحه اصلي رو 150 در 200 سانتي متر گرفتم با DPI 70 ولي الان به مشكل برخوردم لطفا كمكم كنين.
    اينم عكس صفحه اصلي :

آخر فروم باز pedram_ashena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    من هم همانجام ;)

پيش فرض

راستش يه طرح با كورل براي سردر باشگاه درست كردم . در ابعاد 1.5 متر طول و 2 متر عرض .
    موقع Export كردنش ابعادش رو نميتونم به اندازه همون طرح در بيارم . يعني انگار صفحه اصلي يه چيزي خارج از محدوده تصوير نهاييه . چجوري ميتونم اين مشكل روحل كنم ؟
    من صفحه اصلي رو 150 در 200 سانتي متر گرفتم با DPI 70 ولي الان به مشكل برخوردم لطفا كمكم كنين.
    اينم عكس صفحه اصلي :

[
    الان من تو اين عكس اندازه را به پيكسل ميبينم.واحد را به سانتيمتر تغيير بده.و عكسش را بذار.ضمنا كرل موقع اكسپورت حداكثر به اندازه بزرگترين ابجكت اكسپورت ميكنه.يعني مطمئن بشو كه همه لايه ها در كادر قرار دارند.
    موقع اكسپورت هم dpi را روي 100 بگذار (تيك پيوستگي رزوليشن و اندازه ها را بردار،تا فقط dpi صد بشود.)
    درصد بزرگي و كوچكي اندازه ها را هم روي 100 بگذار.

آخر فروم باز lahij_web's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

الان من تو اين عكس اندازه را به پيكسل ميبينم.واحد را به سانتيمتر تغيير بده.و عكسش را بذار.ضمنا كرل موقع اكسپورت حداكثر به اندازه بزرگترين ابجكت اكسپورت ميكنه.يعني مطمئن بشو كه همه لايه ها در كادر قرار دارند.
    موقع اكسپورت هم dpi را روي 100 بگذار (تيك پيوستگي رزوليشن و اندازه ها را بردار،تا فقط dpi صد بشود.)
    درصد بزرگي و كوچكي اندازه ها را هم روي 100 بگذار.
    ببينيد دوست من ... يه تابلو در ابعاد 2 متر در 1.5 متر براي سر در يه باشگاه در نظر گرفته شده . براي طراحيش از كورل استفاده كردم . ببين :

کد:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    الان مشكلي كه دارم اينه كه ابعاد صفحه طراحي رو 150 در 200 سانتي متر در نظر گرفتم و طرحم رو آماده كردم ولي موقع Export كردن با تعيين سايز مشكل دارم و با توجه به اينكه اطراف طرح و صفحه اصلي چيزي نيست ( چون كورل به اندازه بزرگترين ابجكت اكسپورت ميكنه ) موقع اكسپرت ابعادش از اين مقدار بيشتر نميشه :

کد:
    کد:
    موقع اكسپرت كردن عكس رو نه در ابعاد اصلي بلكه يه چيز عجيب غريب ميبيني !
    من زياد فتوشاپ كارنكردم و خيلي دوست دارم شروع كنم . پيشنهاد و راهنماييت چيه عزيز ؟ نسخه آخر فتوشاپ چيه و من به نظرت ميتونم توش پيشرفت كنم و كارامو ديگه با فتوشاپ انجام بدم ؟ هميشه از اين ميترسيدم كه كار باهاش سخت باشه !
    ممنون از وقتي كه ميزاري .

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    من هم همانجام ;)

پيش فرض

کد:
    طبق اين عكس كار كنيد

براي اينكه نوشته هاتون هم فاصله بين حروف نداشته باشد آنها را Arrange و بعدShaping و بعد weld كنيد

سوال دوم هم از برنامه فتوپينت همراه كرل استفاده كنيد.اگر چند بار روي عكس كليك كنيد اين برنامه باز ميشود

تمرين/تمرين/تمرين

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

میشه در مورد اندازه های کاتولگ یه توضیحی بدید.حداکثر اندازه یه کاتالگ چند میتونه بشه.یعنی کاغذ اصلیش رو میگم.

یکی از رفقام میخواد کاتالگ بزنه.میخواد 3 تا ورق به هم وصل باشه.هر کدوم هم یه کم یزرگتر از A4.

توی اندازه هاش به مشکل بر خورد کرده.

چطوری میتونه دقیق اندازه بده که کاغذ حروم نشه.

ببخشید اگه بد توضیح دادم.چون خودم با این مشکل برخورد نکردم و رفیقم ازم خواست که راه حلی واسش پیدا کنم.

ممنون.

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    من هم همانجام ;)

پيش فرض

ببينيد معمولا سايز چاپس يا 35*70 است يا 50*70 سانتيمتر.حالا شما كاتالوگتان را با اين سايزها تطبيغ بدهيد

داره خودمونی میشه m.h.emami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

با سلام.
    من وقتی کاری را طراحی می کنم و به چاپ می فرستم در مورد رنگ آن دچار مشکل می شوم.
    چون هیچگاه رنگ کار چاپی با آنچه من انتظار داشتم مطابقت نمی کند.
    چگونه این مشکل را رفع کنم؟؟؟

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    من هم همانجام ;)

پيش فرض

با سلام.
    من وقتی کاری را طراحی می کنم و به چاپ می فرستم در مورد رنگ آن دچار مشکل می شوم.
    چون هیچگاه رنگ کار چاپی با آنچه من انتظار داشتم مطابقت نمی کند.
    چگونه این مشکل را رفع کنم؟؟؟
    مود رنگ سند طرح را بايد cmyk بگذاريد و تنها از پالت cmyk استفاده كنيد.با چاپخانه در مورد طرح تان مشورت كنيد

اگه نباشه جاش خالی می مونه h_zaman06's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    alianz

پيش فرض

يه سوال ديگه داشتم : براي طراحي بروشور از چه رزوليشني استفاده كنم؟ 300 يا اگه كمتر هم انتخاب كنم مشكلي پيش نمياد ؟؟؟ مثلا 150

چون بايد توش عكس بزارم با همچين رزوليشني (300)عكس ها خيلي ريز ميشن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •