تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 18 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 174

نام تاپيک: مسابقات ACM

حـــــرفـه ای sin2x=2sinxcosx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

کد جالبی بود اینجور که شما انجام دادی پس لزومی نداره حتما ما تمام ورودی رو بگیریم و نتیجه تمام ورودی ها رو به خروجی ببریم،
    بعد از هر ورودی میتونیم نتیجه رو چاپ کنیم. درسته؟
    باز برم رو کد خودم یکم کار کنم ببینم بهتر در میاد

ممنون بابت توضیحات
    به نکته خوبی اشاره کردین . اینو می خواستم بگم ممنون که یادم انداختین .
    بله درسته باید برای هر خط ورودی ، خروجی موردنظر چاپ بشه و بعد ورودی بعدی گرفته بشه .
    روی سوال ها طوریه که اول تمام ورودی ها رو نشون داده و در یک کادر دیگه تمام خروجی ها رو . من هم اولش فکر می کردم منظورش اینه که اول همه ورودی ها گرفته بشن و بعد برای تک تکشون خروجی چاپ بشه .

2. این کاربر از sin2x=2sinxcosx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

مسئله StringLD ( که LD مخفف Left Delete هست)
    تابع stringld یه تابعی هست که یک رشته رو می گیره و سمت چپ ترین کاراکترشو حذف می کنه .
    مثلا "acm" میشه "cm" .
    به شما لیستی از کلمه های مجزا داده میشه و در هر مرحله ما تابع stringld رو روی این کلمه اعمال می کنیم . وظیفه ما اینه که برنامه ای بنویسیم که تعداد مراحلی که لازم است طی بشه (توسط تابع Stringld ) تا حداقل یکی از وضعیت های زیر صادق بشه :
    1- یکی از کلمات empty بشه . یعنی "" بشه
    2- دو کلمه یکسان حاصل بشه .
    مثلا کلمات aab ، abac و caac رو داریم . برای اولین بار تابع رو روی هر کدوم اعمال می کنیم . نتیجه میشه :
    bac - ab - aac
    می بینیم که هیچ کدوم از شرط های فوق صادق نشدن . پس برای دومین بار تابع رو اعمال می کنیم :
    ac - b - ac
    می بینیم که کلمه ac دو تا شد . پس شرط 2 صادقه . بنابراین برنامه ما 1 رو به عنوان نتیجه چاپ می کنه . حالا چرا 1 و 2 نه ؟ دلیلش اینه که ما مرحله آخر رو که باعث میشه یکی از شرط ها true بشه لحاظ نمی کنیم .

ورودی برنامه :
    اولین خط از ورودی شامل یک عدد n است که بین 1 تا 100 هست . (خود 1 و 100 هم هستن ) بعد از این خط ، n تا کلمه باید وارد بشه . ورودی تا زمانی ادامه داره که به جای n صفر وارد بشه .

خروجی برنامه :
    بیشترین تعداد فراخوانی تابع stringld رو چاپ می کنیم . طبق شرایطی که قبلا گفته شد .

مثلا فرض کنین ورودی به شکل زیر هست :
    4
    aaba
    aaca
    baabcd
    dcba
    3
    aaa
    bbbb
    ccccc
    0

خروجی باید این طوری باشه :
    1
    2

مسئله به نسبت راحتیه برای شروع کار ...
    یه نکته دیگه برای این مسئله .
    روی سوال گفته یه تابع StringLd داریم که فلان کار رو می کنه . زیاد خودتونو درگیر نکنین که باید حتما یه تابع بنویسم که سمت چپ ترین کاراکتر رو حذف کنه . اون داور خودکار برنامه به این جور چیزا کار نداره . که شما تابع نوشتین یا ننوشتین . اون فقط جواب درست می خواد . اصلا مجبور نیستین که سمت چپ ترین کاراکتر رو حذف کنین تا بقیه راه رو ادامه بدین . می تونین بدون حذف کردن هم این کارو انجام بدین .

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

این مسئله رو می ذارم ببینم کی می تونه accept بگیره . خیلی راحته ولی جواب رو سایت اصلا قبول نمی کنه. کلافه ام کرده .

پروفشنال hoax3r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

آره خیلی عجیبه منم ساختم هر حالتی که امتحان می کنم درسته ولی اونجا میگه نادرست.
    ببینم اینجا لازمه محدوده کلامات رو چک کنیم مثلا مطمعن شیم هر کلمه 20 حرفه و ...

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

آره خیلی عجیبه منم ساختم هر حالتی که امتحان می کنم درسته ولی اونجا میگه نادرست.
    ببینم اینجا لازمه محدوده کلامات رو چک کنیم مثلا مطمعن شیم هر کلمه 20 حرفه و ...
    نه بابا لازم نیست . دوستم با جاوا از این مسئله accept گرفته بود ولی من با ++C نتونستم . این هم کدیه که نوشتم . میگم بیاین کدهامون رو جمع کنیم یه کد دیگه بدیم ببینیم قبول می کنه :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پروفشنال hoax3r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

باشه، این کد منه:

کد:

اگه نباشه جاش خالی می مونه warmaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    0101World

پيش فرض

سلام

فک کنم شما دوستان هم امسال تو مسابقات بودید سوال یک مسابقات امسال پدرمون رو در اورد همون پسورده , تو صورت سوال گفته بود رشته الفبایی فقط ما هم وردی رو با scanf گرفتیم 4 تا wrong خوردیم بعدش gets کردیم accept داد
    تیم ما 3 تا سوال اول رو حل کرد 5 امی هم رو تست کیس های خود سوال جواب میداد ولی قبول نمی کرد.......

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام

فک کنم شما دوستان هم امسال تو مسابقات بودید سوال یک مسابقات امسال پدرمون رو در اورد همون پسورده , تو صورت سوال گفته بود رشته الفبایی فقط ما هم وردی رو با scanf گرفتیم 4 تا wrong خوردیم بعدش gets کردیم accept داد
    تیم ما 3 تا سوال اول رو حل کرد 5 امی هم رو تست کیس های خود سوال جواب میداد ولی قبول نمی کرد.......
    همون سوال که باید حداقل طول رشته ای که هم حاوی lowercase و هم uppercase و هم عدد بود چاپ کنه ؟
    ما هم تو این مسئله خیلی گیر کردیم . روی سوال رو اومدیم سه تایی خوندیم . به آخر نرسیده یکی از بچه ها گفت من یه جرقه ای تو ذهنم زده شد میرم حل کنم . چون رشته اس پس با جاوا راحت تره من می نویسم . گفتیم باشه . سوال اولو ما دو تا بی خیال شدیم و رفتیم سراغ سوالات بعدی . بد جور بدشانسی اوردیم افتضاح . هم سوال 2 و هم سوال 3 رو هر دو مون خوندیم و روی هر دو با هم کار کردیم . در مورد سوال 3 هر کدوم یه ایده ی مختلف داشتیم و از اونجایی که کامپیوتر هم یدونه بود جنگ سر مهلت دادن برای Trace بود که هر کدوم کار اون یکی رو ناقص می ذاشتیم و نتیجه این شد که دو 3 ساعت روی این دو سوال مانور دادیم . بعد از 3 ساعت اون یکی دوستمون که قرار بود سوال 1 رو بنویسه اومد گفت تموم شد بذاریم تایپ کنم . تایپ کرد زد اجرا بشه . جواب نادرست اومد . بعد اومد برای ما توضیح بده چیکار کردم دیدیم که اون از اول اومده character به character خونده و وقتی که دید هر سه نوع کاراکتر حاصل شد طول رو چاپ می کرد . حسابی اعصابمون خورد شد و اون رفت دوباره سراغ سوال 1 و ما هم جنگ بر سر Trace . یعنی بدشانسی محض و مدیریت ضعیف و بی تجربگی .
    ان شاء الله سال بعد ...
    یه رمان نوشتم .

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

بقیه دوستان همکاری نمی کنن .
    hoax3r جان از stringld چه خبر ؟
    من با این کد accept گرفتم :

کد:

11. این کاربر از sin2x=2sinxcosx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال hoax3r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

بقیه دوستان همکاری نمی کنن .
    hoax3r جان از stringld چه خبر ؟
    من با این کد accept گرفتم :
    والا ما که مثل شما اینقدر active نیستیم ،بعد هر برنامه باید یه هفته ای استراحت بدیم به خودمون (حالا مثلا چی کار کردما...)
    اون stringld هم یکم روش فکر کردم دیدم یجوریه بی خیال شدم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •