تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 36

نام تاپيک: تست گیم پلی جدید (بازی آرمان)

اگه نباشه جاش خالی می مونه احمد دات's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نمی دونم . من چیز زیادی راجع مکانیزم نمی دونم اگه میشه بهم توضیح بدید
    یک نکته هم وجود دارد بازی ها الان خیلی خرکی شده اند واقعا من داشتم از تعجب شاخ در آی مدروم که جی تی ای سان آدرس برای موبایل زده اند. درسته موبایل قدرتمند شده اما واقعا انتظار می ره بازی ها ما رو سیستم تکه هسته ای به خوبی کار کنه. این هم نظر شخصی منه که یونتی فقط ادعای ساخت بازی های AAA رو داره با اینکه انجین محشری هست ولی خوب در حد خودش سنگین هست

شرمنده که نمی تونم بازیتو تست کنم.
    هر چیزی خوبیهای داره در کنار یه سری بدی هم داره فعلا یونیتی خوبیاش بیشتر بعد من عمرا بتونم بازی AAA بسازم

بازی که من زدم تو موبایلهای تک هستیه که سرعتش 1000 هست اجرا میشه ولی پایین تر نه

میدونی مهندس این جور گیم پلی ها سخته برای سیستمهای پایین تر زد و بهتر برای اون سیستمها بازی های ساده درست کرد

شما سرور ما هستی مهندس دشمنت شرمنده

2. 2 کاربر از احمد دات بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نی

خروجیه تو یه محصوله که با CPU کار میکنه نه printer و windows photo viewer باید منطقی فکر کنی باید بهینه کار کنی مشکل انیمشنتو بر طرف کن تا sync بشه نه به کمک مکانیم این یکیش بود که فهمیدم (لو رفت ) بقه ماجرا رو هم دقت کن بهش لطفا

گوشی من x86 CPU وش اگه تونستی برا این سی پی یو خروجی بگیر بتونم تست کنم[/QUOTE]

مهندس جان تمام تلاشم رو دارم میکنم پروژه رو به برم تو یونیتی 3.5 اگه تونستم خروجی کلی میگیرم (اگه موفق بشم )
    Last edited by احمد دات; 05-03-2014 at 11:41.

4. 2 کاربر از احمد دات بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 3Dmajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

نمی دونم . من چیز زیادی راجع مکانیزم نمی دونم اگه میشه بهم توضیح بدید

یک نکته هم وجود دارد بازی ها الان خیلی خرکی شده اند واقعا من داشتم از تعجب شاخ در آی مدروم که جی تی ای سان آدرس برای موبایل زده اند. درسته موبایل قدرتمند شده اما واقعا انتظار می ره بازی ها ما رو سیستم تکه هسته ای به خوبی کار کنه. این هم نظر شخصی منه که یونتی فقط ادعای ساخت بازی های AAA رو داره با اینکه انجین محشری هست ولی خوب در حد خودش سنگین هست
    مکانیم رو باید از نزدیک ببینی و باهاش کار کنی و به فوق العاده بودنش پی ببری توی توضیح نمیشه گفت
    خب پرویز جون این gta sa صد در صد همون gta sa PC نیست !!
    یه بحثی هست که خودتم میدونی به نام بهینه سازی بازی ... اینجوری نبوده که دقیقا بیان نسخه ی pc رو خروجی بگیرن واسه آندروید
    چیزی که تغییر نکرده احتمال بسیار زیاد فقط اسکریپت ها هست !! به جز اینکه ورودی های آندروید بهش اضافه شده.
    اما تمامی مدل ها، کاراکتر ها و ... LOW POLY شدن طوری که بشه روی آندروید اجراش کرد.
    اینقد راحتم این کارو نکردن ... چندین ماه زمان میبره تا یه بازی برای آندروید (یا کلا مبایل) عرضه بشه و دلیلش همین بهینه کردن بازیه.

6. این کاربر از 3Dmajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مشکل sdkدارم من تو سیستم sdk4دارم که با هاش خروجی میگرفتم با یونیتی 4 حالا یونیتی 3.5 زدم ولی اون sdk رو بهش معرفی کردم
    وقتی خروجی میخوام بگیرم هنگ میکنه سیستم
    به نظر شما کدوم شماره sdk سازگاری زیاد داره با یونیتی 3.5

8. این کاربر از احمد دات بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

مکانیم رو باید از نزدیک ببینی و باهاش کار کنی و به فوق العاده بودنش پی ببری توی توضیح نمیشه گفت
    خب پرویز جون این gta sa صد در صد همون gta sa PC نیست !!
    یه بحثی هست که خودتم میدونی به نام بهینه سازی بازی ... اینجوری نبوده که دقیقا بیان نسخه ی pc رو خروجی بگیرن واسه آندروید
    چیزی که تغییر نکرده احتمال بسیار زیاد فقط اسکریپت ها هست !! به جز اینکه ورودی های آندروید بهش اضافه شده.
    اما تمامی مدل ها، کاراکتر ها و ... LOW POLY شدن طوری که بشه روی آندروید اجراش کرد.
    اینقد راحتم این کارو نکردن ... چندین ماه زمان میبره تا یه بازی برای آندروید (یا کلا مبایل) عرضه بشه و دلیلش همین بهینه کردن بازیه.
    مجید صدردصد بهینه سازی رو انجام می دهن low poly اش می کنم و texture حجم میارن پایین و مسافت دید کاهش می دن ولی بازم خیلی خیلیه همچنین بازی رو موبایل ...

10. 2 کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

مشکل sdkدارم من تو سیستم sdk4دارم که با هاش خروجی میگرفتم با یونیتی 4 حالا یونیتی 3.5 زدم ولی اون sdk رو بهش معرفی کردم
    وقتی خروجی میخوام بگیرم هنگ میکنه سیستم
    به نظر شما کدوم شماره sdk سازگاری زیاد داره با یونیتی 3.5
    تا جای که من سراغم دارد 2.1 با نسخه 3.5 مشکلی نداشته.

12. 2 کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوب اولین خروجی رو گرفتم با یونیتی 3.5 بعد از قرار دادن sdk .....

حالا اگه با یونیتی 3.5 خروجی بگیرم رو گوشی های که cpu x86 دارن اجرا میشه بازی

14. این کاربر از احمد دات بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مجید صدردصد بهینه سازی رو انجام می دهن low poly اش می کنم و texture حجم میارن پایین و مسافت دید کاهش می دن ولی بازم خیلی خیلیه همچنین بازی رو موبایل ...

محض اطلاع شما باید بگم عمق رنگ,Draw Distance , کیفیت تکسچر و شیدر و اینجور مسائل به شدت تو ورژن موبایل بالا رفته,تازه به ماشینا Advanced Reflection و به کاراکترها و ماشینا Advanced Dynamic Shadow هم اضافه شده,روی رزولوشن 1080 هم که اجرا میشه بازی

میگی نه ,اینم تفاوتشون :

واقعاً پیدا کردنش سخت بود,تو عکس بالایی نرده های حیاط خونه سمت راستی رو ببین کلاً توی PC دیده نمیشه,توی عکس دوم هم سایه و رفلکشن ماشین رو ببین,کلاً رنگ بندی و کیفیت تکسچر هم حال کن.

حالا اگه با یونیتی 3.5 خروجی بگیرم رو گوشی های که cpu x86 دارن اجرا میشه بازی

فکر کنم دو ورژن جدا بدی بهتره,چون خیلی قابلیت ها رو داری با Downgrade کردن ورژن یونیتی از دست میدی برای همین چیزاست خیلی بازیا اول نصب میشن بعد دیتاشون رو متناسب با سخت افزار گوشی دانلود میکنن....
    اگر این قابلیت رو بتونی پیاده سازی کنی خیلی بدردت خواهد خورد,اینجوری برای GPU های مختلف هم میتونی خروجی های مختلف بگیری و متناسب با هر GPU بهینه سازی مخصوص خودش رو انجام بدی
    Last edited by Hotsun; 05-03-2014 at 20:27.

16. 5 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ehsan_wwe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران (پایین شهرش) In The End

پيش فرض

احسان جون مبایل قرار نیس سیستم ابزاری mecanim رو پردازش کنه !!
    موبایل کدهای کامپایل شده و تبدیل شده ی نتیجه ی مکانیم رو پردازش میکنه که به کمک sdk جاوا بهینه شده واسه مبایل.
    بنابراین استفاده از مکانیم باعث سنگینی کار نمیشه.
    سلااااام چاکر داش مجید

ازون حرفا زدیا

احمد جام ممنون منتظر لینک x86 هستم

پرویز جان حق کاملآ با شماست

پیام عجب گراقیکی گرفته عیول پستت جالب بود منم مثل مجید بود تفکرم

احمد جان با گفتن یه مهندسیش سخته خودتو خلاص نکن (اینی که میگم روش کاری منه - من اگه کاری میکنم یا باید کیفیتش نزدیک به کارای جهان باشه و حد اعقل خیلی از مسائل روز دنیا توش رعایت شده باشه - یا به کسی نشون نمیدم # چون حس میکنم بحث آبرو بازار کار آینده منه )
    Last edited by ehsan_wwe; 06-03-2014 at 00:50.

18. 2 کاربر از ehsan_wwe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پیام عجب گراقیکی گرفته عیول پستت جالب بود منم مثل مجید بود تفکرم
    اوه تازه یادم نبود اصلاً,یادتونه 4 تا انگشت کاراکترها چسبیده بود به همدیگه,(اگه یادتون نیست عکس سرچ کنید) تو ورژن موبایل پلیگان کاراکترها بیشتر هم شده و الان قشنگ 5 تا انگشت از هم جدا هستن
    راستی یه مورد دیگه,Nvidia از چند ماه پیش بود که از GPUهای مخصوص موبایل جدیدش رو نمایی کرد و توی بنچمارک نشون داد در حد GPU که توی PS3 استفاده شده قدرت داره فکر کنم 1-2 سال دیگه کرایسیس روی موبایل بشه اجرا کرد

در ضمن یه مورد هم برای پرویز,یونیتی ادعای AAA زدن نداره ,فقط میگه با توجه به امکاناتی که داره میشه به Visual انجین های AAA هم رسید,وگرنه نمیومد تو ورژن 4.3 برای Indie Developer ها کلی Preset دو بعدی اضافه کنه.
    Last edited by Hotsun; 06-03-2014 at 14:37.

20. این کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •