تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 218 از 2199 اولاول ... 1181682082142152162172182192202212222282683187181218 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,171 به 2,180 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

پروفشنال d.b23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lodnon_UK

پيش فرض

چرا تو اهواز انقدر ping بالاست؟
    هم ایرانسل اینطوریه هم مبین فکر کنم ساختار شبکه اونجا کلا یه مقدار مورد داره

2. 2 کاربر از d.b23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

میخوام وایمکس بگیرم.دوستانی که مبین نت دارن راضی هستن؟یا برم سراغ ایرانسل؟راهنمایی کنین لطفا
    این مطالب تحلیل شخصی من در یک وبگردی و سرچ کوچولو تو سایتاس .

هرکدوم یه نقاط ضعفی دارند یه نقاط قوت باید شما ببیند کدام فاکتور ها برای شما مهمتره .

از لحاظ پشتیبانی مرکز تماس هردوتاشون تعطیلن ، یعنی من چند سری که با هر دوتاشون تماس گرفتم واقعن رو اعصاب آدم کار میکنن ، فقط آهنگ انتظار مبین یه مقدار ملایم تره و ادم کمتر حرص میخوره ، البته معرفی شماره موبایل توسط ایرانسل اوج رقابت با مخابراتو نشون میده که نمیخواد یه قرون هم تو جیب مخابرات بفرسته و نیم نگاهی هم به جیب خودش داره ولی احتمال زیاد تا چند وقت دیگه با اوج گرفتن شکایات (که این بستگی به من و شما داره ) این شماره رو هزینش رو از تلفنهای ثابت ، رایگان کنه ولی مطمئن باشید تلفن ثابت نمیده !

یه برداشت کلی از سرویس های نامحدود چه adsl چه وایمکس و ... دارم ، یوزرا نامحدود احتمال زیاد با همه شرکت ها مشکل خواهند داشت ،ولی سرویس های حجمی و محدود حتی adsl رو با چند تا از دوستام چک کرده بودم حتی سرعت های بالاتر از سرویسشون دریافت میکنن که یوزرها هم راضی تر باشن هم سریعتر حجماشون رو مصرف و مشتاق به خرید حجم باشن ، احساس میکنم برا وایمکس هم یه جوری این مساله حاکمه . یعنی خیلی از این گله مندیهای یوزا رو بررسی کنی تش در میاد طرف سرویس نامحدود داشته.

درمورد قیمت هم هرکدوم از سرویس های حجمیشون شون مزیتهایی داره مثلا به نظر من 256 ، 4 مگ مبین از ایرانسل مناسبتره ،512 ، 4 گیگ ایرانسل از سرویس 512 ویژه سالانه مبین مناسبتره.

در مورد مودم مطمئناً مودم وای فای ایرانسل بهتر از مبینه
    قیمت :قیمت مودم مبین 113 تومن (با ارزش افزود) ، قیمت ایرانسل 80 (در حالت عادی در طرح ویژه که کمتر ) باضافه یه روتر 4 پورت (15 تومن ) شبکه که کمبود لن رو جبران کنه جمعاً 95 تومن ، در ضمن اینکه مودم ایرانسل سری n هست و مبین g

هزینه راه اندازی ایرانسل 8 تومن و مبین 15 تومن

مزایای مبین : جمعه و ساعت شبانه رایگان دانلود داره ، طبق سئوالی که از مرکز تماسش گرفتم انتقال ترافیک مصرف شده برای طرحهای دوره ای (چند ماهه ) داره
    همین ها جزو معایب ایرانسل هم میشه یعنی نه ساعت رایگان داره نه انتقال ترافیک که کم چیزی نیس

مزایای و معایب خصوصی و دولتی بودن:
    هرچه دولتی تر (مبین) از ترس حساب و کتاب و نظارت ، کم فروشی کمتر و در سرویس به بازار باتوجه به بستن قرارداد با شرکتهای دولتی احساس سیری میکنن و به مشتری های خصوص کمتر توجه میکنن و کمتر دنبال مارکتینگ
    هرچه خصوصی تر (ایرانسل) راحتر نظارت ها رو دور میزنن و برعکس در سرویس به مشتری های خصوصی مرتبط سرویس های ویژه و تبلیغات رنگارنگ و... ارائه میکنن
    که سرجمع اینها کم فروشی و سرویس ویژه سرجمع کنید تقریباً خیلی فرق نداره

شاهد مورد بالا الان وایمکس رابرا داره تبلیغ تلویزیونی میده و برا دهه فجر سرویس وِیژه داده
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    برعکس ، مبین تبلیغ که نمیده ، مودماهای قدیمی با قیمت مصوب قدیمی رو با همون قیمت بالاتر داره میده که هیچ برا دهه فجر مبین نت با تخفیف 80 درصدی وایمکس در اختیار اتحاديه‌ها قرار داده و مودم ارزان‌تر را نیز به صنوف می‌دهد !
    کد:
    خلاصش اینه که شما باید همه اینا رو ببینی ، تحقیق کنی و ببینی کدام نقاط قوتش برات بهتر و کدام نقاط ضعفشون ضرر کمتری بهت میزنه وگرنه اینا که هیچ ما هم هیچکدوممون کامل کامل نیستیم .

4. 9 کاربر از mahdi_mr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز =CYBER='s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    پشت مانیتور !!! :D

پيش فرض

بعد از 4 روز ثبت نام اینترنتی کسی تماس نگرفت پا شدیم رفتیم نمایندگی شهرمون ،
    سرویس درخواستی 1 مگابیت بود که گفتن سرویس 1 مگابیت شرکت مبین نت اجازه نمیده بفروشیم !!!! گفتم شاید داره چرت میگه و ... پا شدم زنگ زدم تهران گفتم اینا میگن سرویس 1 مگابیت نمی تونیم بدیم آقا جواب داد اگر می گن نمیدیم حتما نمیدیم دیگه سوال نداره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    حالا مجبورا فردا میریم یه 512 میگیریم ببینیم چی میشه !!
    این داستان ادامه دارد ...

6. این کاربر از =CYBER= بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال adcomputer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

اینترنت اهواز که همیشه مشکل داره اما این مبین نت چند وقته با شیب بسیار کمی کیفیتش رو به کاهشه( شاید فقط در اهواز)

8. این کاربر از adcomputer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال d.b23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lodnon_UK

پيش فرض

این مطالب تحلیل شخصی من در یک وبگردی و سرچ کوچولو تو سایتاس .

هرکدوم یه نقاط ضعفی دارند یه نقاط قوت باید شما ببیند کدام فاکتور ها برای شما مهمتره .

از لحاظ پشتیبانی مرکز تماس هردوتاشون تعطیلن ، یعنی من چند سری که با هر دوتاشون تماس گرفتم واقعن رو اعصاب آدم کار میکنن ، فقط آهنگ انتظار مبین یه مقدار ملایم تره و ادم کمتر حرص میخوره ، البته معرفی شماره موبایل توسط ایرانسل اوج رقابت با مخابراتو نشون میده که نمیخواد یه قرون هم تو جیب مخابرات بفرسته و نیم نگاهی هم به جیب خودش داره ولی احتمال زیاد تا چند وقت دیگه با اوج گرفتن شکایات (که این بستگی به من و شما داره ) این شماره رو هزینش رو از تلفنهای ثابت ، رایگان کنه ولی مطمئن باشید تلفن ثابت نمیده !

یه برداشت کلی از سرویس های نامحدود چه adsl چه وایمکس و ... دارم ، یوزرا نامحدود احتمال زیاد با همه شرکت ها مشکل خواهند داشت ،ولی سرویس های حجمی و محدود حتی adsl رو با چند تا از دوستام چک کرده بودم حتی سرعت های بالاتر از سرویسشون دریافت میکنن که یوزرها هم راضی تر باشن هم سریعتر حجماشون رو مصرف و مشتاق به خرید حجم باشن ، احساس میکنم برا وایمکس هم یه جوری این مساله حاکمه . یعنی خیلی از این گله مندیهای یوزا رو بررسی کنی تش در میاد طرف سرویس نامحدود داشته.

درمورد قیمت هم هرکدوم از سرویس های حجمیشون شون مزیتهایی داره مثلا به نظر من 256 ، 4 مگ مبین از ایرانسل مناسبتره ،512 ، 4 گیگ ایرانسل از سرویس 512 ویژه سالانه مبین مناسبتره.

در مورد مودم مطمئناً مودم وای فای ایرانسل بهتر از مبینه
    قیمت :قیمت مودم مبین 113 تومن (با ارزش افزود) ، قیمت ایرانسل 80 (در حالت عادی در طرح ویژه که کمتر ) باضافه یه روتر 4 پورت (15 تومن ) شبکه که کمبود لن رو جبران کنه جمعاً 95 تومن ، در ضمن اینکه مودم ایرانسل سری n هست و مبین g

هزینه راه اندازی ایرانسل 8 تومن و مبین 15 تومن

مزایای مبین : جمعه و ساعت شبانه رایگان دانلود داره ، طبق سئوالی که از مرکز تماسش گرفتم انتقال ترافیک مصرف شده برای طرحهای دوره ای (چند ماهه ) داره
    همین ها جزو معایب ایرانسل هم میشه یعنی نه ساعت رایگان داره نه انتقال ترافیک که کم چیزی نیس

مزایای و معایب خصوصی و دولتی بودن:
    هرچه دولتی تر (مبین) از ترس حساب و کتاب و نظارت ، کم فروشی کمتر و در سرویس به بازار باتوجه به بستن قرارداد با شرکتهای دولتی احساس سیری میکنن و به مشتری های خصوص کمتر توجه میکنن و کمتر دنبال مارکتینگ
    هرچه خصوصی تر (ایرانسل) راحتر نظارت ها رو دور میزنن و برعکس در سرویس به مشتری های خصوصی مرتبط سرویس های ویژه و تبلیغات رنگارنگ و... ارائه میکنن
    که سرجمع اینها کم فروشی و سرویس ویژه سرجمع کنید تقریباً خیلی فرق نداره

شاهد مورد بالا الان وایمکس رابرا داره تبلیغ تلویزیونی میده و برا دهه فجر سرویس وِیژه داده
    کد:
    برعکس ، مبین تبلیغ که نمیده ، مودماهای قدیمی با قیمت مصوب قدیمی رو با همون قیمت بالاتر داره میده که هیچ برا دهه فجر مبین نت با تخفیف 80 درصدی وایمکس در اختیار اتحاديه‌ها قرار داده و مودم ارزان‌تر را نیز به صنوف می‌دهد !
    کد:
    خلاصش اینه که شما باید همه اینا رو ببینی ، تحقیق کنی و ببینی کدام نقاط قوتش برات بهتر و کدام نقاط ضعفشون ضرر کمتری بهت میزنه وگرنه اینا که هیچ ما هم هیچکدوممون کامل کامل نیستیم .
    ممنون از مطلب کاملت.
    یه نکته هم که یادت رفت بگی اینه که مبین نت اپراتور سراسری وایمکس هست ولی ایرانسل نیست
    البته کلا شرکت های دولتی خرشون بیشتر میره

10. 2 کاربر از d.b23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن زیست شناسی و پزشکی hajoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

بعد از 4 روز ثبت نام اینترنتی کسی تماس نگرفت پا شدیم رفتیم نمایندگی شهرمون ،
    سرویس درخواستی 1 مگابیت بود که گفتن سرویس 1 مگابیت شرکت مبین نت اجازه نمیده بفروشیم !!!! گفتم شاید داره چرت میگه و ... پا شدم زنگ زدم تهران گفتم اینا میگن سرویس 1 مگابیت نمی تونیم بدیم آقا جواب داد اگر می گن نمیدیم حتما نمیدیم دیگه سوال نداره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    حالا مجبورا فردا میریم یه 512 میگیریم ببینیم چی میشه !!
    این داستان ادامه دارد ...
    منم تا دفعه قبل بهم 1 مگ نمي دادن.ولي امروز زنگ زدم گفتن 1 مگ مي ديم منم پول واريز كردم الان دارم از 1 مگ استفاده مي كنم

---------- Post added at 10:53 PM ---------- Previous post was at 10:49 PM ----------

همه جا پينگا بالاست.

12. این کاربر از hajoo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

این سیستم مبین نت هم که کلا مشکل داره. بعد از اینکه برای قطعی های زیاد و کیفیت افتضاحش در اهواز به قولش عمل نکرد و به حسابمون هیچی اضافه نکرد( با وجود اینکه پیگیر بودم)، بعد از اینکه در ساعات رایگان به وضوح ترافیکمون رو محاسبه میکرد، حالا بعد از چند وقت یک سری به حسابم زدم دیدم همین جمعه ی آخری هم حدود 500 مگابایت از حسابم رو در ساعات رایگان ثبت کرده.

پروفشنال d.b23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lodnon_UK

پيش فرض

آخه واسه اهواز یکم فضاییه.واسه تهران نرمال تره

---------- Post added at 02:24 PM ---------- Previous post was at 02:21 PM ----------

این سیستم مبین نت هم که کلا مشکل داره. بعد از اینکه برای قطعی های زیاد و کیفیت افتضاحش در اهواز به قولش عمل نکرد و به حسابمون هیچی اضافه نکرد( با وجود اینکه پیگیر بودم)، بعد از اینکه در ساعات رایگان به وضوح ترافیکمون رو محاسبه میکرد، حالا بعد از چند وقت یک سری به حسابم زدم دیدم همین جمعه ی آخری هم حدود 500 مگابایت از حسابم رو در ساعات رایگان ثبت کرده.
    کلا تو ساعت های رایگان یه بار مودم خاموش و روشن کن درست میشه.(یعنی از لحظه شروع ساعت 2 بعد یه خاموش و روشن کن بعد شروع کن به استفاده)
    نتیجه رو بگو

15. 2 کاربر از d.b23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

مبین نت یک ساله رو میده 200 تومن 128 با مودم. ایرانسل نامحدودش رو 6 ماهه میده 180 تومن.
    به نظر من وایمکس مبین بهتره.
    من فقط میخوام یه چیزی رو بپرسم از کسانی که گرفتن
    اگه شما سرویس رو خریداری کنین و بیان واسه نصب. تو نقشه هم شما توی منطقه ی خوبی باشین ولی بیان ببینن خوب نیست هزینه رو برمیگردونن؟؟
    یا دردسر داره؟؟
    من واسه یکی میخوام بگیرم فقط نگران اینم که خوب نباشه اونج و من واسه برگردوندن هزینه به مشکل بخورم

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

آخه واسه اهواز یکم فضاییه.واسه تهران نرمال تره

---------- Post added at 02:24 PM ---------- Previous post was at 02:21 PM ----------

کلا تو ساعت های رایگان یه بار مودم خاموش و روشن کن درست میشه.(یعنی از لحظه شروع ساعت 2 بعد یه خاموش و روشن کن بعد شروع کن به استفاده)
    نتیجه رو بگو
    آره. این رو خود نمایندگی اهواز هم گفت اما نمیشه که ساعت 2 نیمه شب از خواب بلند شیم مودم رو ریست کنیم! باید خودشون در این ساعت ترافیک رو ثبت کنن اما در حال حاضر Ecare در فواصل زمانی مختلف و به صورت اتفاقی( بخوانید عشقی) ترافیک رو محاسبه میکنه.

در مورد پینگ اهواز هم تا همین چند روز پیش مثل تست های دیگه بود. طرفای 300. البته توی ایران اینقدر کیفیت ها پایینه و ISP های مختلف پینگشون بده که برای خودشون این پینگ عادی و نرمال شده.

اما جالب اینجاست که خودشون هم(نمایندگی اهواز) قبول دارن که پینگ تایم بالای 250 ( من میگم بالای 200) مشکل داره و در واقع یک اشکالی توی کار است اما با پر رویی تمام زمانی که پینگ تایمم 1500 بود و پشتبیانی با بخش فنی صحبت میکرد، به من میگفت که این پینگ چندان هم بد نیست که شما میگید!! ( خدایا یک عقلی به پشتیبانی بده یک اینترنتی هم به ما)

18. این کاربر از adcomputer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •