تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 219 از 2199 اولاول ... 1191692092152162172182192202212222232292693197191219 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,181 به 2,190 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

پروفشنال adcomputer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

مبین نت یک ساله رو میده 200 تومن 128 با مودم. ایرانسل نامحدودش رو 6 ماهه میده 180 تومن.
    به نظر من وایمکس مبین بهتره.
    من فقط میخوام یه چیزی رو بپرسم از کسانی که گرفتن
    اگه شما سرویس رو خریداری کنین و بیان واسه نصب. تو نقشه هم شما توی منطقه ی خوبی باشین ولی بیان ببینن خوب نیست هزینه رو برمیگردونن؟؟
    یا دردسر داره؟؟
    من واسه یکی میخوام بگیرم فقط نگران اینم که خوب نباشه اونج و من واسه برگردوندن هزینه به مشکل بخورم
    نه برای من از زمانی که وارد نمایندگیشون برای پس دادن شدم دو دقیقه بیشتر زمان نبرد تا پولم رو کامل پس بگیرم.
    فقط توجه کن اگر اینترنتی ثبت نام نکنی راحت تری.

2. این کاربر از adcomputer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مبین نت یک ساله رو میده 200 تومن 128 با مودم. ایرانسل نامحدودش رو 6 ماهه میده 180 تومن.
    به نظر من وایمکس مبین بهتره.
    من فقط میخوام یه چیزی رو بپرسم از کسانی که گرفتن

من واسه یکی میخوام بگیرم فقط نگران اینم که خوب نباشه اونج و من واسه برگردوندن هزینه به مشکل بخورم
    باتوجه به اینکه برا کسه دیگه میخواید بگیرید ، توجه دارید که یکساله مبین نامحدود نیست . (25 گیگ سالیانه)

فقط توجه کن اگر اینترنتی ثبت نام نکنی راحت تری.
    نکته جالبیه !
    Last edited by mahdi_mr; 31-01-2011 at 16:21.

4. 2 کاربر از mahdi_mr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه dvb_hamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    منطقه مخابراتي و كابل كشي تلفن از مخابرات تا منزل مشكل داره(SNR براي آپلود 10 هستش) و از اونجايي كه من اهل بازي Online هستم،پينگ برام خيلي اهميت داره.(مخابرات امامت)
    2 تا سوال:
    1)در سيستم wimax آيا يوزر به مركز مخابراتي وصل ميشه يا مستقيم به ISP (يعني ديگه كاري به سيستم مركز مخابراتي نداريم

2)بعضي شركت ها سرعت سرويس هاي حجمي رو بالا تر از سرعتي كه در قرار داد نوشته شده ميدن(به خاطر يه سري سياست ها) و downstream رو بالا تر ميبندن(مثلا الان من 512 دارم ولي سرعت دانلود 117kb هستش).آيا سرويس 128 خانگي حجمي مبين نت اينجوريه يا همون سرعت دانلود ماكزيمم 16kb رو ميده؟اگر بله،در روز و شب(رايگان)سرعت دانلود چنده؟

3)منطقه ما داخل محدوده اي هستش كه ميشه از مودم داخل خانه استفاده كرد.آيا ميشه اين مودم رو از جاي ذيگه اي به غير از خود شركت خريد(ارزانتر باشه)و اينكه تمام مارك هاي مودم هاي wimax سازگاري با ISP هاي مختلف رو دارن؟

آخر فروم باز Electronic-Arts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    منطقه مخابراتي و كابل كشي تلفن از مخابرات تا منزل مشكل داره(SNR براي آپلود 10 هستش) و از اونجايي كه من اهل بازي Online هستم،پينگ برام خيلي اهميت داره.(مخابرات امامت)
    2 تا سوال:
    1)در سيستم wimax آيا يوزر به مركز مخابراتي وصل ميشه يا مستقيم به ISP (يعني ديگه كاري به سيستم مركز مخابراتي نداريم

2)بعضي شركت ها سرعت سرويس هاي حجمي رو بالا تر از سرعتي كه در قرار داد نوشته شده ميدن(به خاطر يه سري سياست ها) و downstream رو بالا تر ميبندن(مثلا الان من 512 دارم ولي سرعت دانلود 117kb هستش).آيا سرويس 128 خانگي حجمي مبين نت اينجوريه يا همون سرعت دانلود ماكزيمم 16kb رو ميده؟اگر بله،در روز و شب(رايگان)سرعت دانلود چنده؟

3)منطقه ما داخل محدوده اي هستش كه ميشه از مودم داخل خانه استفاده كرد.آيا ميشه اين مودم رو از جاي ذيگه اي به غير از خود شركت خريد(ارزانتر باشه)و اينكه تمام مارك هاي مودم هاي wimax سازگاري با ISP هاي مختلف رو دارن؟
    1-در همه ی سرویس ها چه ADSL و چه وایمکس اول به سرور های ISP وصل میشی بعد به مخابرات فقط تو ADSL چون از خط تلفن استفاده میکنی سرورهای ISP ها تو مخابرات قرار داره
    2-همون سرعتی هست که میخری و شب و روز هم همین سرعت هست
    3-خیر نمیشه از بیرون خرید چون نیست و اگر هم باشه قبول نمیکنن

7. 2 کاربر از Electronic-Arts بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Majidson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    زير آسمان خدا

پيش فرض

سلام دوستان همین الان مودم WIFI برای من آوردن ولی قراره 5شنبه بیان برای نصب:
    1. آیا باید حتماً تنظیمات مودم ست بشه تا آنتن پر بشه؟؟؟ چونکه الان من چک کردم فقط کنار پنجره اتاق یدونه آنتن فقط روشن میشه...!!! و بقیه نقاط خونه آنتن کلا خاموش میشه.
    2. این در صورتی هست که تو نقشه مبین نت منطقه ما پوشش خوبی داره.
    3. اگر آنتن دهی خوب نباشه پول منو پس می دهند، چونکه من آنتن outdoor نمی خوام.

اگه نباشه جاش خالی می مونه dvb_hamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

1-در همه ی سرویس ها چه ADSL و چه وایمکس اول به سرور های ISP وصل میشی بعد به مخابرات فقط تو ADSL چون از خط تلفن استفاده میکنی سرورهای ISP ها تو مخابرات قرار داره
    2-همون سرعتی هست که میخری و شب و روز هم همین سرعت هست
    3-خیر نمیشه از بیرون خرید چون نیست و اگر هم باشه قبول نمیکنن
    ممنون از شما
    پس يعني در سيستم wimax كلاينت به آنتن هاي مخابرات وصل ميشه و از اونجا به شبكه ي سراسري و بعد هم اينترنت،درسته؟و در اين وسط شركت نقش يه دلال رو داره كه از مخابرات سراسري پنل خريده و شير ميكنه بين يوزر ها.
    دست آخر باز هم پاي مخابرات منطقه(نه سراسري)كشيده ميشه وسط.
    حالا ما چكار كنيم كه مركز مخابراتيمون مشكل داره(5 ساله كه adsl دارم و 7 تا شركت هم عوض كردم تا حالا)
    در مورد سرعت دانلود مبين نت:يكي از آشنايان،سرويس 512 6ماه(طرح پاييز بود)گرفته بود و سرعت دانلودش ~220kb بود.البته جديدا شده ~70kb
    درمورد ping و latency مبين نت هم بفرماييد چه وضعيتي داره(مثلا براي 4.2.2.4)
    باز هم متشكرم

داره خودمونی میشه petr-cech's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

1. آیا باید حتماً تنظیمات مودم ست بشه تا آنتن پر بشه؟؟؟ چونکه الان من چک کردم فقط کنار پنجره اتاق یدونه آنتن فقط روشن میشه...!!! و بقیه نقاط خونه آنتن کلا خاموش میشه.
    همون يك دونه آنتن هم كافيه

پروفشنال adcomputer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

ممنون از شما

1- در مورد سرعت دانلود مبين نت:يكي از آشنايان،سرويس 512 6ماه(طرح پاييز بود)گرفته بود و سرعت دانلودش ~220kb بود.البته جديدا شده ~70kb
    2- درمورد ping و latency مبين نت هم بفرماييد چه وضعيتي داره(مثلا براي 4.2.2.4)
    باز هم متشكرم
    1- اون 220 احتمالاً سرعت تست بوده.
    2- چند صفحه قبل تا اینجا رو بخوانید تست های زیادی گذاشتیم. در کل کمتر پیش میاد که پینگ تایم زیر 300 باشه.

---------- Post added at 12:07 AM ---------- Previous post was at 12:02 AM ----------

1- باید فرکانس BTS ها رو بدید تا بهشون وصل بشه و در نتیجه آنتن پر بشه.

3- بله

12. این کاربر از adcomputer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Electronic-Arts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

ممنون از شما
    پس يعني در سيستم wimax كلاينت به آنتن هاي مخابرات وصل ميشه و از اونجا به شبكه ي سراسري و بعد هم اينترنت،درسته؟و در اين وسط شركت نقش يه دلال رو داره كه از مخابرات سراسري پنل خريده و شير ميكنه بين يوزر ها.
    دست آخر باز هم پاي مخابرات منطقه(نه سراسري)كشيده ميشه وسط.
    حالا ما چكار كنيم كه مركز مخابراتيمون مشكل داره(5 ساله كه adsl دارم و 7 تا شركت هم عوض كردم تا حالا)
    در مورد سرعت دانلود مبين نت:يكي از آشنايان،سرويس 512 6ماه(طرح پاييز بود)گرفته بود و سرعت دانلودش ~220kb بود.البته جديدا شده ~70kb
    درمورد ping و latency مبين نت هم بفرماييد چه وضعيتي داره(مثلا براي 4.2.2.4)
    باز هم متشكرم
    آره درسته اینترنت وارد کشور که میشه میره تو مخابرات (فیلتر میشه) میاد بیرون میره تو ISP بعد هم از ISP به دکل ها منتقل میشه و در ضمن ADSL هیچ ربطی به وایمکس نداره اگر میخوای بگیری بگیر و در مورد پینگ هم من وایمکس ایرانسل دارم ولی پینگ هردو کمی بالاست (بین 200 تا 400~500) در آخر با این عکس هم امیدوارم متوجه بشی

14. این کاربر از Electronic-Arts بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

آنتن های کمتر در سرعتهای کمتر زیاد مهم نیست ولی اگه کسی 512 یا یک مگ داشته باشه باید سرعت ثابت و کامل به مودم برسه.
    مثل تمام سیستم های بیسیم و وای فای!
    وقتی فاصله زیاد بشه سرعت انتقال هم کم میشه!!

16. این کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •