تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 222 از 2199 اولاول ... 1221722122182192202212222232242252262322723227221222 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,211 به 2,220 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

پروفشنال adcomputer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

من یه مقدار اینجا دارم با مودمم دست پنجه نرم می کنم نمی دونم من می خوم گیم انلاین بزنم ولی بدبختی اینجاس که پینگ آقا قوقا می کنه
    کسی می دونه چه فرکانسی خوبه که ادم پینگش کمتر بشه ؟؟!!!
    راستی من تو نزدیکیای ستارخانم تو بهبودی بچه های اونجا ازش راضی هستن ؟؟!
    دفعه اخری که زنگ زدم بهم گقتن که شما تو منتطقه پر یوزی هستید و پهنای باند به شما کم می رسه (اون روز حتی یه صفح0ه وب هم باز نمی کرد)
    من موندم اقا چرا وقتی نمی تونی به مشتری سرویس بدی دعوت می کنی داری خودت رو شبیه ایرانسل می کنی ها
    ما که هر جا رسیدیم گفتیم مبین نت خوبه دارن یکار می کنن که از حرفمون پشیمون شیم ( ولی جدا از ایرانسل بهتره پیر خالم ایرانسل داشت من هی میدیم داره شارژ می کنه گفتم چقدر تند تند شارژ می کنی گفت اخه مقدار مصرفی رو نمی تونم ببینم که کنترل کنم تازه مثل شما ساعت های دانلود مجانی که ندارم)
    بر طبق تجربه و اطلاعات من به نظر تغییر فرکانس و BTS ربطی به سرعت و پینگ نداره و به پهنای باند کلی که BTS های اون منطقه از آن استفاده میکنند برمیگرده. پیشنهاد میکنم یکی یکی فرکانس ها رو پاک کنید و به BTS جدید متصل شوید تا از این بابت مطمئن شوید.

2. این کاربر از adcomputer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

بر طبق تجربه و اطلاعات من به نظر تغییر فرکانس و BTS ربطی به سرعت و پینگ نداره و به پهنای باند کلی که BTS های اون منطقه از آن استفاده میکنند برمیگرده. پیشنهاد میکنم یکی یکی فرکانس ها رو پاک کنید و به BTS جدید متصل شوید تا از این بابت مطمئن شوید.
    جونم برات بگه که همین کار رو کردم و یکی بدتر از دیروز نمی تونم تا امروز صبح همه چی خوب بود ها از بعد از ظهر زده تو خاکی تمام چراغ هاش روشن بود الان دوتا بیشتر روشن نیست و Rssi و CINR مزخرفی رو داره بهم می ده در صورتی که من هیچ وقت CINR از 30 . rssi از 40 بالاو پایین نمی شده
    و همیشه 100 درصد فرکانس داشتم

پروفشنال Majidson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    زير آسمان خدا

پيش فرض

سلام. یه خواهش من مودم WIFI دارم. می تونی بهم بگی چطوری باید فرکانس ها را پاک کنم تا به BTS جدید وصل بشم؟ چونکه منم این مشکل دارم.

آخر فروم باز LordMMD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

هنوز هم برا نصب هزینه اولیه میگیرن ؟ چند وقت پیش توی سایتش زده بود 10 تومن (یا بیشتر یادم نیست) هزینه نصب اولیه...اما الان تو صفحه ثبت نام خبری نیست.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اگر خودمون مودم داشته باشیم باز هم هزینه میگیرن ؟
    و این که الا ن سرویس نامحدود ارائه نمیکنه !؟

و ایا با 2 تا مودم با یه یوزر میشه وصل شد همزمان ؟
    1- بله اون هم 10 تومن !
    2- اون اوایل بود که شرکت مودمهای دیگه رو قبول میکرد! اما الان نمیکنه...البته یادشون رفته تو صفحه ثبت نام سایت این قسمت رو حذفش کنند!
    3- نامحدود هم (به سلامتی!) ندارن

گزینه آخر هم که خوب نمیشه دیگه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

گزارش دنياي اقتصاد :
    گراني مبين نت به خاطر سراسري بودن است

گفتگوی دنیای اقتصاد با مدیر عامل مبین ، من یه چند تا قسمتش رو گلچین کردم ، مطالعه کنید و خودتون قضاوت کنید . در صورت علاقه توصیه میکنم متن کامل رو هم از لینک زیر مطاله کنید .
    کد:
    یعنی علت گرانی سرویس‌های شما در مقایسه با دیگر شرکت‌ها تنها به این دلیل است که شما تمام شهرهای کشور را تحت پوشش خود قرار می‌دهید؟
    ممکن است یک بخش از این افزایش قیمت به این موضوع بازگردد.

این احساس وجود دارد که مبین نت بیشتر به دنبال یکسری کاربران خاص مانند بانک‌ها و شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ است؟
    قابلیتی که در شبکه ما وجود دارد به دلیل سراسری بودن برای ایجاد شبکه مجازی اختصاصی یا VPN، رویکرد ما را در پذیرش مشتری تغییر خواهد داد.

خیلی سئوال جالبی گزارشگر پرسیده :
    چند درصد از مشترکان شما از مشترکانی هستند که دائم در حال جابجایی از شهری به شهر دیگر هستند؟
    آمار دقیقی هم در این زمینه در دست ندارم. به هر حال این‌ها آماری است که در مدیریت شبکه قابل بررسی است.

بالاخره از BTS‌های این شرکت(همراه اول ) که می‌توانید استفاده کنید.
    نه اصلا این‌گونه نیست. همانگونه که اشاره کردم تاکنون نتوانسته‌ایم بیش از یک پنجم نیاز خود تا این مقطع را از همراه اول برطرف کنیم. دلیل این امر هم این است که همراه اول به دلیل حجم زیاد BTSهایی که دارد، از آنتن‌هایی با ارتفاع کوتاه استفاده می‌کند. بنابراین چون ما در مراحل اولیه توسعه هستیم باید دکل‌‌هایی با ارتفاع بالا داشته باشیم به همین دلیل، نمی‌توانیم از دکل‌های این اپراتور استفاده کنیم‌. همچنین به دلیل افزایش پوشش شرکت همراه اول BTS‌ها به گونه‌ای قرار گرفته است که BTSهای مبین نت با آنها منطبق نیست.

این برنامه را دارید که از مودم‌های بزرگ خارج شده و به سمت مودم‌های کوچک و قابل حمل بروید؟
    بله، ما به موازات افزایش پوشش، افزایش ظرفیت خواهیم داشت. به این معنی که تعداد BTS‌های خود را متراکم خواهیم کرد که این منجر به این خواهد شد که از مودم‌هاي USB‌ استفاده کنیم که نیازی به حمل‌ونقل مدام مودم‌های بزرگ وجود نداشته باشد

با افزایش رقابت بین شرکت های بزرگی مثل ایرنسل ، مبین و تامین (اپراتور سوم ) آینده روشنی برای کاربران اینترنت بی سیم قابل تصوره
    Last edited by mahdi_mr; 07-02-2011 at 13:44.

7. 2 کاربر از mahdi_mr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن زیست شناسی و پزشکی hajoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوستان من 1 هفته پیش هم نگا کردم همین بود! هر چی مصرف می کنم از اینجا کم نمیشه. می ترسم سایتش مشکل داشته باشه یه دفعه 0 شه! ممنون میشم راهنماییم کنید.

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

جونم برات بگه که همین کار رو کردم و یکی بدتر از دیروز نمی تونم تا امروز صبح همه چی خوب بود ها از بعد از ظهر زده تو خاکی تمام چراغ هاش روشن بود الان دوتا بیشتر روشن نیست و Rssi و CINR مزخرفی رو داره بهم می ده در صورتی که من هیچ وقت CINR از 30 . rssi از 40 بالاو پایین نمی شده
    و همیشه 100 درصد فرکانس داشتم
    وقتی سرعت اینترنت کم بشه RSSI و CINR خراب میشه. به هر حال به نظر میاد مشکل از طرف شما نیست. با پشتبیانی صحبت و به این خاطر اعتراض کنید.

میتونید به این آدرس برید و بعد از انجام تست نتیجه را از مبین نت جویا شوید.
    کد:

پروفشنال Majidson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    زير آسمان خدا

پيش فرض

سلام. یه خواهش من مودم WIFI دارم. می تونی بهم بگی چطوری باید فرکانس ها را پاک کنم تا به BTS جدید وصل بشم؟ چونکه منم این مشکل دارم.
    سلام دوستان اگر کسی هست خواهشاً منو راهنمایی کنید.

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

دوستان من 1 هفته پیش هم نگا کردم همین بود! هر چی مصرف می کنم از اینجا کم نمیشه. می ترسم سایتش مشکل داشته باشه یه دفعه 0 شه! ممنون میشم راهنماییم کنید.
    مگر اینکه یک هفته باشد مودم را ریبوت نکرده باشید. به بخش Call History هم بروید و ببینید در این چند روز ساعت جدیدی ثبت شده؟ اگر ثبت شده و مقدارش صفر است که سیستم محاسبه نکرده.

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

مودم وا فای ندارم اما اگر عجله داری باید وارد پنل مودمت بشی فرکانس ها (یک عددی مثل 3******) رو پیدا کنی و Remove کنی. قبلش مشخصات شونو یادداشت کن یا عکس بگیر که مشکلی پیش نیاد.
    یک قسمتی هم به نام History ... ... توی همون صفحه داره که باید Clean کنی.

13. این کاربر از adcomputer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •