تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2520 از 3195 اولاول ... 152020202420247025102516251725182519252025212522252325242530257026203020 ... آخرآخر
نمايش نتايج 25,191 به 25,200 از 31949

نام تاپيک: سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

اگه نباشه جاش خالی می مونه ariaei_tabar's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    teh

پيش فرض

سلام
    samgun جان من هنوز منتظر اون فرمول شارژ باطریها هستم تا بذاری
    مرسی.
    Last edited by ariaei_tabar; 24-06-2011 at 16:10.

2. 2 کاربر از ariaei_tabar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال MITAJOON's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مالزی-جوهور بحرو

پيش فرض

من Crysis 2 رو روی 3D بازی کردم لطفا اطلاعات غلط ندین!
    اطلاعات غلط یعنی میفرمائید کرایسیس 2 از تکنولوژی 3D پشتیبانی نمیکنه؟
    شایدم من متوجه منظورتون نشدم!!ولی کرایسی 2 3D هم هست!

به لینک زیر برید و گفته خود EA رو بخونید.
    تو تب The Game یه قسمت 3D براش گذاشته

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سلام

1.تفاوت اسلیم با الایت یا ارکید چیه؟!
    از لحاظ گرافیک تفاوتی دارن؟!
    کدومشون بهتره؟!

2.حتما باید بازی روی دستگاه نصب کرد یا از روی Dvd هم میشه اجراش کرد؟!

ممنون

سلام.پست اول رو بخونید تفاوتشونو میفهمید.از نظر گرافیکی هم هیچ کدوم از XBOX ها تفاوتی با هم ندارن.بهتر که از چه نظر منظورتونه؟هر کس یه چیزی رو بهتر میدونه!یکی کپی خور شدنه کنسولو بهتر میدونه!یکی زیبایی و سبکی و ....
    حتما ً لزومی به نصب بازی رو هارد نیست!و از روی دی وی دی هم میشه بازی رو اجرا کرد!ولی نصب رو هارد بهتره!چون به درایو فشاری نمیاد.ولی بازی از روی دی وی دی درایو رو ضعیف میکنه.
    Last edited by MITAJOON; 24-06-2011 at 01:10.

4. 2 کاربر از MITAJOON بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ariaei_tabar's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    teh

پيش فرض

سلام

کدومشون بهتره؟!

ممنون
    1-کلا تفاوت خاصی نداررن
    نه
    هر دو
    2_نه با dvdهم میتونی بازی کنی ولی نصب کنی خیلی بهتره...

6. 2 کاربر از ariaei_tabar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه pouya_1631's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    PC و دیگر هیچ

پيش فرض

میشه یکی بیاد این یارو رو بن کنه؟؟؟ خیلی رو اعصابه...
    Dragon Age 2 باحاله؟؟؟ Alan Wake چطور؟؟؟
    راستی دوستان شما دی وی دی DL رو چند تومن می خرین؟؟؟ من 10 تایی خریدم 11 تومن :(( تو پاچم کرده یا کلا همین قیمته؟؟؟
    Alan wake گرافیکش خیلی باحاله .

اگه نباشه جاش خالی می مونه Tohid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام برای من جالبه بعضیا هنوز با من بحث و جدل می کنند ولی خدمتتون می گم...
    مادربورد های فالکون قدیمی تر از جاسپر هستند و 182 وات برق مصرف میکنند . این نوع مادر برد به دلیل طراحی مبتدیانه که داره خیلی زود داغ میکرد و تهویۀ خوبی نداره و ممکنه بعد از مدت طولانی بازی کردن GPU و CPU دستگاه آسیب ببینن و ذوب بشن که در این صورت 3 چراغ قرمز روی پاور کنسول نمایان میشه و اصطلاحاً میگن کنسول 3 چراغه شده و به دیدار حق شتافته ! اما در مورد مادر برد های جاسپر قضیۀ فرق میکنه . جاسپر از برق 146 وات استفاده میکنه و طراحی خیلی بهتری نسبت به فالکون داره . این مادربورد خیلی کمتر از فالکون داغ میکنه و امنیت خاطر گیمر با مادربورد جاسپر بیشتره ! مشکل 3 چراغه شدن هم در جاسپر به حداقل رسیده . ولی باید خاطر نشان کنم با معادلات سینوسی که روی مادر برد فالکون از طریق برد های کپسولی 18 V و 16 V انجام شده..قدرت این مادر برد در مقابل جاسپر فوق العاده بالا بوده و امروزه با تغیر مداری می تونم بگم از هر 10 فالکون شاید 1 یا 2 تا 3 چراغ بشن که اونم باید تو مدت زیادی بگذره تا معلوم بشه...
    جاسپر مادربرد خوبیه ولی ضعیف تر از فالکونه چون تو معادله سینوسی اگر توان ضریبی مادر برد فالکون در خودش تقسیم بشه عدد ما بیشتر از توان عملیاتی جاسپره و این توان حداکثر یه بازده یه تعادل بین این دو مادر برد نشان میده...
    مادر برد جاسپر فقط از 3 چراغ شدن جلوگیری می کنه....

اگه نباشه جاش خالی می مونه phoenix_666's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام

کدومشون بهتره؟!

ممنون

1-تفاوت چندانی ندارند اسلیم هم جمع و جور تره و کم صداتر و یک wi-fi اضافه داره .
    2- شما اگه می خوای بازی رو روی هارد نصب کنی و از روی هارد هم اجرا کنی بازم باید dvd بازی رو داخل درایو بزاری تا بازی رو بالا بیاره در غیر اینصورت بدون دیسک بازی نمی تونی بازی رو اجرا کنی . فقط با x360 key می شه .

---------- Post added at 02:28 AM ---------- Previous post was at 02:26 AM ----------

دوست عزیز شما با این Audio CD هایی که خود شرکت ها واسه خواننده ها درست میکنن امتحان کن ببین درست میشه . من که امتحان کردم تونستم Rip کنم .
    الان اینم امتحان کردم باز نشد . rip cd خاموشه . یعنی مشکل از کنسولمه ؟

پروفشنال MITAJOON's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مالزی-جوهور بحرو

پيش فرض

مادربورد های فالکون قدیمی تر از جاسپر هستند و ......جاسپر مادربرد خوبیه ولی ضعیف تر از فالکونه چون تو معادله سینوسی اگر توان ضریبی مادر برد فالکون در خودش تقسیم بشه عدد ما بیشتر از توان عملیاتی جاسپره و این توان حداکثر یه بازده یه تعادل بین این دو مادر برد نشان میده...
    سلام.
    توحید جان کارخونه دوج سال 68 قویترین خودرو ی خودشو تولید کرد(چارجر 68) ;که حماسه آفرین بوده!!اما این تجربه دیگه تکرار نشد!!!!!!نه برای اینکه قابلیتشو نداشتن!چون قوانین جدید شرکت ها رو ملزم میکرد با استاندارد های جدید متناسب با شرایط محیط زیست از قدرت خودرو های تولیدی کم بشه!پس اون اسطوره دیگه تکرار نشد!
    ببخشید اگه مثالم بی ربط بود!حالا من این معادلات سینوسی رو نفهمیدم چی هست!شاید شما درست بفرمائید.اما برای شرکتی مثل مایکرو سافت که در حال رقابت سنگینی با سونی بود!مسئله ی سه چراغ شدن معضل بزرگی بود و میتونست آینده XBOX رو بخطر بندازه!پس لازم بود که فالکون رو کنار بذاره و به جاسپر و ...رو بیاره!حالا اگه فالکون یه اسطوره بوده!!!!!!!!(که نظر شخصی من با توجه به سواد کمم نه هست!!) بخاطر سیاست های مایکروسافت کناررفته و دیگه تکرار نمیشه.
    گاهی بحث سر بهتر بودن PS3 یا XBOX میشه که همه بهش عادت داریم!الان هم بحث سر بهتر بودن XBOX از خودشه!!!!!!!!!!که بنظرم این دیگه از اون یکی بی نتیجه تره!!!
    البته حالا که بحث کپی خور شدن پیش اومده به نوعی جاسپر و فالکون دو تایی اسطوره شدناااااااا

11. 3 کاربر از MITAJOON بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه flasher_for_nokia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

مادربورد های فالکون قدیمی تر از جاسپر هستند و 182 وات برق مصرف میکنند . این نوع مادر برد به دلیل طراحی مبتدیانه که داره خیلی زود داغ میکرد و تهویۀ خوبی نداره و ممکنه بعد از مدت طولانی بازی کردن GPU و CPU دستگاه آسیب ببینن و ذوب بشن که در این صورت 3 چراغ قرمز روی پاور کنسول نمایان میشه و اصطلاحاً میگن کنسول 3 چراغه شده و به دیدار حق شتافته ! اما در مورد مادر برد های جاسپر قضیۀ فرق میکنه . جاسپر از برق 146 وات استفاده میکنه و طراحی خیلی بهتری نسبت به فالکون داره . این مادربورد خیلی کمتر از فالکون داغ میکنه و امنیت خاطر گیمر با مادربورد جاسپر بیشتره ! مشکل 3 چراغه شدن هم در جاسپر به حداقل رسیده . ولی باید خاطر نشان کنم با معادلات سینوسی که روی مادر برد فالکون از طریق برد های کپسولی 18 V و 16 V انجام شده..قدرت این مادر برد در مقابل جاسپر فوق العاده بالا بوده و امروزه با تغیر مداری می تونم بگم از هر 10 فالکون شاید 1 یا 2 تا 3 چراغ بشن که اونم باید تو مدت زیادی بگذره تا معلوم بشه...
    جاسپر مادربرد خوبیه ولی ضعیف تر از فالکونه چون تو معادله سینوسی اگر توان ضریبی مادر برد فالکون در خودش تقسیم بشه عدد ما بیشتر از توان عملیاتی جاسپره و این توان حداکثر یه بازده یه تعادل بین این دو مادر برد نشان میده...
    معادله سینوسی یعنی چی آخه تمامی مادر برد ها شرایط یکسانی رو از نظر پردازش توسط GPU , CPU پشتیبانی می کنند و هیچ تفاوتی از نظر قدرت وجود نداره شاید منظورتون توان مصرفی مادربرد باشه که با جدید تر شدن مادربرد ها توان مصرقی اونها برای رسیدن به پردازش یکسان کاهش پیدا کرده تا از ایحاد حرارت جلوگیری بشه با این توجه که قدرت پردازش یکسان باقی مونده

13. 5 کاربر از flasher_for_nokia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای sonixax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آلمان

پيش فرض

دوست گرامی ، اول از همه اینکه GPU و CPU ذوب نمیشند و میتونند تا 450-500 درجه سانتی گراد رو تحمل کنند ، دمای ذوب قلع هم 505 درجه سانتی گراد هستش ، پس نه چیپست ذوب میشه و نه اتصالاتش - چیزی که مشکل پیدا میکنه و جا افتاده که ذوب میشه خود مدار هست - مدار های الکترونیکی از نوع خاصی فیبر استفاده میکنند که در 370-380 درجه سانتی گراد میسوزه (یعنی کربن میشه) و این باعث میشه اتصالات فوق العاده ریز در لایه میانی (نازکتر از تار مو) به خاطر از هم گسستگی ماده نگهدارنده پاره بشه و به همین خاطر هستش که وقتی کنسول شما سه چراغه میشه قابل تعمیر نیست . برای همینه که موقع لحیم کاری میگند زیاد هویه رو روی برد نگه نداید ، چون دمای برد رو به بالای 380 درجه میرسونه و برد رو میسوزونه .

درست به همین دلیل هستش که میگند موقع لحیم کاری از هویه مناسب استفاده کنید تا یک وقتی حرارت بیش از حد نزنه خود بردتون رو بسوزونه و باعث کنده شدن مدار ها از روش بشه .

در مورد قدرت بیشتر مادربورد فالکون ! بله درسته که طراحی مادربورد در پرفورمنس یک مدار منطقی خیلی تاثیر داره ! ولی در مورد کنسول 360 این مساله صدق نمیکنه .
    ما در حال برسی لپتاپ لنوو با لپتاپ سونی با سخت افزار یکسان نیستیم که بگیم دلیل پرفورمنس بیشتر لنوو مادربوردش هست !
    ما داریم در مورد کنسول 360 با یک تکنولوژی مشخص صحبت میکنیم ، و اگر بگیم کمپانی سازنده (شرکت بیلی و دوستان) از تکنولوژی مادربورد قبلی خودش خبر نداشته و در نتیجه مادربوردی که ساخته پرفورمنس کمتری نسبت به قبلی داره حرف درستی نزدیم .
    در ضمن این رو هم باید اضافه کنم که کوچکتر شدن به معنی ضعیف تر شدن نیست ! روزگاری مردم با چرتکه های خیلی گنده حساب میکردند ! پس چون اونها بزرگترند کارایی بیشتری نسبت به ماشین حساب دارند ؟
    و اگر بخواهیم با تکنولوژی روز حساب کنیم ، آیا سی پی یو های چندین سال پیش با سی پی یو های امروزی که کوچکتر شده اند قابل مقایسه هستند ؟!
    در ضمن این رو هم مد نظر بگیرید که گرمای کمتر = پرفورمنس بیشتر .
    Last edited by sonixax; 25-06-2011 at 19:37.

داره خودمونی میشه mehrdadmatin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام.ورژن داشبورد کنسول الیت من اینه (تو قسمت سیستم اینفورمیشن) D:2.0.12625.0 - K:2.0.12625.0 BK:2.0.1888.0
    ال تی پلاس رو هم ریختم 3 ماه پیش. آپدیت جدیدتری از نظر داشبورد یا فرمور هست که باید انجامش بدم؟ البته فعلا مشکلی برا اجرای بازی ها نداشتم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 22 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 22 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •