تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 26 از 223 اولاول ... 162223242526272829303676126 ... آخرآخر
نمايش نتايج 251 به 260 از 2222

نام تاپيک: سينما 4 ، سينما اقتباس ، فیلم سینمایی شبکه 3 و 1 (گفتگو و معرفي فيلم ها)

پروفشنال SK8ER BOi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض صد فيلم

Dead Poets Society
    انجمن شاعران مرده

يكي از بهترين فيلمهاي Peter Weir كه سال 1989 در آمريكا ساخته شد
    بازيگران اصلي فيلم Robin Williams, Robert Sean Leonard, Ethan Hawke, Josh Charles, Gale Hansen هستند.
    مدت زمان اين درام تا حدودي كمدي 2 ساعت و 8 دقيقه است.

داستان فيلم در محيط يك دبيرستان پسرانه در سال 1959 اتفاق مي افته كه در اونجا يه دبير انگليسي كه نقشش رو رابين ويليامز بازي ميكنه با استفاده از روشهاي عجيب و غير معمولي سعي ميكنه كه دانش آموزاش رو به شعر علاقه مند كنه...
    فيلم تكراريه و احتمالآ خيليا ديدن اما به اونايي كه نديدن پيشنهاد ميكنم ببينن.ساعت 23 و خورده اي قراره از شبكه 3 پخش بشه

آخر فروم باز Alireza_Shafaei_PCworld's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

متشکرم
    فیلم خیلی جالب و سرگرم کننده ایه و حوصله ی آدم سر نمیره
    ولی احساس میکنم بی سر و ته شاید هنوز عقل من نرسه که نمیفهمم
    ولی فکر کنم از بس سانسور شده اصلا هدف فیلم را نمیفهمم چون خیلی عادی تموم میشه
    یک چیزی توی مایه های فیلم گروه کر است
    فکر کنم مثله قضیه پخش فیلم BenchWarmers باشه!
    کسایی که ندیدن حتما ببینن!

حـــــرفـه ای mir@'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    اون سر دنیا

پيش فرض

سلام
    امین خان، این فیلم Snatch که قشنگ بید عزیز.
    شاید چون شما دوبله نشده دیدید خیلی ملتفت نشدید.
    ما که خوشمان آمد.
    مربا بده بابا

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

هر کس یه سلیقه ای داره ، شاید امین از این فیلمهای گانگستری که از روی فیلمهای معروف دیگه ساخته میشه و حال و هوای اونا رو داره و فقط اسمش با اونا فرق می کنه بدش میاد !!!

به نظر منم فیلم بدی نبود ، البته بهترم می شد. اگه جناب حسینی مثل همیشه افعه اطلاعات فیلم شناسیش رو نمی اومد یا آقای داوودی یکم از حالت گره در می اومد. این حسینی مثل اینکه هر چی فیلم رو زمینه دیده !!!

من نمی دونم چرا این گای ریچی رو با دیوید فینچر یا از اون بد تر، با تارانتینو مقایسه می کنن؟؟؟؟ هر چی باشه دیگه در حد و اندازه ی اینا نیست دیگه.

در کل فیلم هیچ چیز جدیدی نداشت. یه کپی کامل از فیلمهای گانگستری سادیسمی با درون مایه طنز که فقط نقشهای جدید و دیالوگ ها عوض شده بود. خیلی هم فضای فیلم سگدونی تارانتینو رو داشت. از انتخاب اسمها گرفته تا روایت یک داستان در چند تصویر یا سوتی های پالپ فیکشنی !!!

پروفشنال Hektor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

Leon رو ديروز و امروز شبكه3 نمايش داد
    نزديك بود سنكوپ كنم
    واقعا آدم به كي بگه كه اصل فيلم 2ساعت و 12 دقيقه بوده اما اينا اول فيلم نوشتند 70 دقيقه اما حاضرم سوگند ياد كنم كمتر از 60 دقيقه بود
    واقعا صحنه هايي رو كه حذف كردند غير از يك مورد كوچك،فاقد هرگونه مشكل اخلاقي! بود
    واقعا چرا اينا اينجوري فيلم پخش مي كنند
    واقعا من دارم سرگيجه ميگيرم
    واقعا ...
    Last edited by Hektor; 13-01-2007 at 18:12.

آخر فروم باز S@eid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

رو ديروز و امروز شبكه3 نمايش داد
    نزديك بود سنكوپ كنم
    واقعا آدم به كي بگه كه اصل فيلم 2ساعت و 12 دقيقه بوده اما اينا اول فيلم نوشتند 70 دقيقه اما حاضرم سوگند ياد كنم كمتر از 60 دقيقه بود
    واقعا صحنه هايي رو كه حذف كردند غير از يك مورد كوچك،فاقد هرگونه مشكل اخلاقي! بود
    واقعا چرا اينا اينجوري فيلم پخش مي كنند
    واقعا من دارم سرگيجه ميگيرم
    واقعا ...
    برای اینکه ما در میان قوم افراط و تفریط زندگی می کنیم. خودت رو زیاد ناراحت نکن داداشی ارزش نداره.همون 60 دقیقه هم قشنگ بود.اسم این یارو همون لیون رو میگم چیه؟؟؟من خیلی ازش خوشم میاد
    چندتا از فیلم هاش رو دیدم خیلی باحاله.

ضمنا ممنون از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جان .نذاری یه موقع این تاپیک بخوابه ها .ما هم کمکت می کنیم.

موفق باشین

پروفشنال SK8ER BOi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

اسم این یارو همون لیون رو میگم چیه؟؟؟من خیلی ازش خوشم میاد
    چندتا از فیلم هاش رو دیدم خیلی باحاله.
    Jean Reno
    بازيش تو اين فيلم عاليه.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

واقعا !!!

Saeid می گم یه چند وقت نبودی؟؟؟ حالا هم که اومدی سیاسی بازی در نیار دیگه

راست میگی فیلم رو خیلی سانسور کرده بودن ، خوب حقم داشتن . حالا از همه اینا که بگذریم طفلکیا یه کار عجیب کردن که فکر کنم خودشون فهمیدن و طبیعیش کردن. آهنگ فیلم رو آخرش گذاشتن ولی سریع قطع کردن ، باز جای شکرش باقیه چند ثانیه آهنگ رو از رسانه ملی شنیدیم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

کودک را دعا کنید

کارگردان : چاک راسل

بازیگران :
    Kim Basinger
    Jimmy Smits
    Rufus Sewell
    Angela Bettis

مدت زمان : 107 دقیقه
    محصول : 2000 آمریکا ، آلمان
    ژانر : جنایی ، ترسناک

سینمایی کودک را دعا کنید ، یکشنبه 24 دی ساعت 20:45 از شبکه 4 و در برنامه سینما و ماورا پخش خواهد شد :

نيويورک ماه دسامبر
    ستاره بيت اللحم دوباره در آسمان است. جنا (آنجلا بتيس) خواهر مگی اوکانور (کيم بيسينگر) پس از سالها به ديدنش می آيد و دختر نوزادش کدی را نزد او می گذارد و ناپديد می شود. مگی، کدی را بزرگ می کند و دختر کوچک قدرت جادويی اش را در شفابخشی نشان می دهد. چند سال بعد قاتلی زنجيره ای در نيويورک کودکانی را که همزمان با کدی متولد شده اند به قتل می رساند. جان تراويس (جيمی اسميتز) که پيش تر در مدرسه کشيشهای کاتوليک تحصيل می کرد، به رسيدگی اين پرونده گمارده می شود. جنا دوباره پيدايش می شود. او با استارک (رافوس سيول) مردی ثروتمند ازدواج کرده است. کدی را می دزدند و ادامه را خودت ببین

راستی تولد Orlando Bloom مبارک

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

آقا فیلم کودک را دعا کنید آماده نشده به جاش فیلم Machinist ( ماشین کار ) رو میزارن. فیلم تکراریه و بار قبل هم سینما و ماورا نشونش داده . واسه همین اطلاعاتش رو نمیزارم ( بگرد ، پیدا کن )

ولی فیلم خیلی قشنگیه ، حتما ببینید . یه چیز جالب هم بگم که بازیگر این فیلم برای اینکه بتونه تو این فیلم بازی کنه 30 کیلوگرم وزن کم کرده !!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •