تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2600 از 2600 اولاول ... 1600210025002550259025962597259825992600
نمايش نتايج 25,991 به 25,992 از 25992

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

پروفشنال tranceyou's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

درود. کیفیت خط عالیه ولی ممکنه مشکل از سیم کشی داخل هم باشه.
    اول زنگ بزن 2020 اعلام خرابی بکن و اونا از مخابرات تا باکس تقسیم خانه رو از سمت خودشون چک کنن . اگر که مشکل حل شد که خوبه ولی اگر گفتن مشکل از سمت ما نیست باید یک برقکار کاربلد بیاری سیم کشی داخل رو چک کنی !
    در ضمن اگر تو مجتمع هستی ببین هر کسی به باکس تقسیم دسترسی داره یا نه ؟ ممکنه همسایه ها برقکار ناشی بیارن دستکاری میکنه و میزنه نت بقیه واحدها رو هم نابود میکنه . شخصا سر خودم اومده.
    - - - Updated - - -
    مشکل حل شد ولی نه به خاطر سیم کشی ، من صبح رفتم مخابرات که درخواست جمع آوری بدم
    خانومی که اونجا بود من و میشناخت بابت چندباری که سر اینترنت و خط رفته بودم اونجا گفت چـرا
    میخوایی جمع کنی گفتم زنگ زدم 2020 میگن مشکلی نیست حتما سیم کشی ایراد داره گفتـــم
    این اتفاق 2 روز افتاده چطوری ممکنه یهو سیم کشی ایراد پیدا کرده باشه الان 10 ماهه دارم بدون
    مشکل استفاده میکنم ، خلاصه خودش زنگ زد بخش فنی یارو گفت الان 2 روز اون منطقه مشکل
    داره و یسری هم کلا قطع هستن و یسری هم وصل میشن هر دو دقیقه قطع میشن ، بعد من
    گفتم خب چرا از اول اینو نمیگن ، این چه پشتیبانی که اینا دارن اخه واقعا قدر پشتیبانیای شاتل و
    اسیاتک کلا شرکتای خصوصی رو ندونستیم

- - - Updated - - -

درود. کیفیت خط عالیه ولی ممکنه مشکل از سیم کشی داخل هم باشه.
    اول زنگ بزن 2020 اعلام خرابی بکن و اونا از مخابرات تا باکس تقسیم خانه رو از سمت خودشون چک کنن . اگر که مشکل حل شد که خوبه ولی اگر گفتن مشکل از سمت ما نیست باید یک برقکار کاربلد بیاری سیم کشی داخل رو چک کنی !
    در ضمن اگر تو مجتمع هستی ببین هر کسی به باکس تقسیم دسترسی داره یا نه ؟ ممکنه همسایه ها برقکار ناشی بیارن دستکاری میکنه و میزنه نت بقیه واحدها رو هم نابود میکنه . شخصا سر خودم اومده.
    - - - Updated - - -
    مشکل حل شد ولی نه به خاطر سیم کشی ، من صبح رفتم مخابرات که درخواست جمع آوری بدم
    خانومی که اونجا بود من و میشناخت بابت چندباری که سر اینترنت و خط رفته بودم اونجا گفت چـرا
    میخوایی جمع کنی گفتم زنگ زدم 2020 میگن مشکلی نیست حتما سیم کشی ایراد داره گفتـــم
    این اتفاق 2 روز افتاده چطوری ممکنه یهو سیم کشی ایراد پیدا کرده باشه الان 10 ماهه دارم بدون
    مشکل استفاده میکنم ، خلاصه خودش زنگ زد بخش فنی یارو گفت الان 2 روز اون منطقه مشکل
    داره و یسری هم کلا قطع هستن و یسری هم وصل میشن هر دو دقیقه قطع میشن ، بعد من
    گفتم خب چرا از اول اینو نمیگن ، این چه پشتیبانی که اینا دارن اخه واقعا قدر پشتیبانیای شاتل و
    اسیاتک کلا شرکتای خصوصی رو ندونستیم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض مشکل تنظیم DNS

سلام.
    اینجا کسی اینترنت مخابرات داره که مشکل ست کردن dns داشته باشه ؟ من از اول دی ان اس را داخل مودم ADSL تنظیم میکردم و کار میکرد. مثل شکن. بعضی اوقاتم که خود سرور های دی ان اس مشکل داشت سریع از مودم غیر فعالش میکردم تا دوباره تنظیمش کنم مجدد از دیفالت مخابرات استفاده میکرد . الان حدود یک ماهی هست انگار از سمت ISP این محدودیت گذاشته شده یا روی روتر های مخابرات cache اتفاق میوفته. به پشتیبانی هم گفتم تلفنی به جای برطرف کردن مشکل گفت روی هر وسیله ای که داری دستی ست کن و بهتره. :|
    اول این کار به دلیل تعداد زیاد دستگاه ها کار غیر منطقی هست که دستی انجام بشه و هر موقع دی ان اس سرور ها دچار مشکل بشن باید تکی تکی قطع تغییرات بدم.

گرفتاری شدیم تو این مملکت دنبال آی تی و برنامه نویسی رفتیم بازی با روان ادم. نصف سایت ها یا تحریم هستند یا به دلیل حماقت فیلتر شدند یا اصلا باز نمیشن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •