تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 68

نام تاپيک: میزگرد علمی [پست اول مطالعه شود]

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی Saeed Dz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    ______

پيش فرض

حرف های شما درست ولی بنظر من چون از اول خلقت انسان به این شکل بوده و تغییر نیافته.....
    مثلا اگر انسان ها 4 دست داشتند و اونوقت بدن برای 4 دست تریتیب داده میشد یعنی الان که ما با 2 دست راحتیم با 4 دست هم راحت کار میکردیم....
    یا مثلا دندون ها;به جای اینکه 30 وخوردی دندون داشته باشیم یک سطح صاف و براق جاش رو میگرفت و بدن انسان به اون شکب تطبیق پیدا میکرد و....

والا مسیله اصلی اینه که چرا این شکلی هستیم و علتش چیه
    شب ساکت عزیز از نظر من 4 دست اتفاقا دقت و سرعت رو افزایش میده
    و 1 چشم و دو مردمک از نظر من اشکالی نداره

و سرعتیکه یک قلب داره میتونه نصف بشه بین 2 تا قلب و اینکه اگه یه قلب بهش حمله شد اون یکی میتونه جاشو جبران کنه ولی احتمال مرگ 50-50 باشه.
    عزیز انسان از گل بدبو آفریده نشده و همینطور وجود انسان برای اولین بار در زمین به 6000 هزار سال قبل برنمیگرده (در تورات به صراحت 6000 سال و در قران 6 سال قرانی که هر سال قرانی برابر با 1000 سال هست) بلکه خیلی بیشتر هست. ایرانی ها 7 تا 9 هزار سال قبل از میلاد تمدن داشتند و این یعنی خیلی پیش از اون در این قسمت از زمین وجود داشتند و این در حالی هست که قدمت تمدن در آفریقا و استرالیا خیلی بیشتر از اینها هست و ... .
    نه دوست من اصلن اینطور نیست که شما میگی و بدن ما به این شکل کنونی در بهترین حالته. زمین رو در نظر بگیرید که در مداری که امروز هست نبود آیا ممکن بود حیات برروی اون وجود داشته باشه و جواب خیر هست.
    در مورد دندان ها هم باید بدونید که غذای اصلی انسان دانه هستش! و دندان های ما هم دقیقن برای این کار وجود داره. اگر قرار بود یک سطح صاف و یک دست باشه شاید میتونست غذاها رو له کنه اما این حالت برندگی حالا رو نداشت و اینکه در صورتی که جایی از این دندان خراب میشد خیلی زود نقاط دیگه رو هم در بر میگرفت و ... .

دلیل اینکه چرا به این شکل هستیم هم همونطور که هادی گفتن تکامل و شرایط اونه.
    ببینید برای اینکه درک کنید که هادی چرا میگه 4 دست کار آمد نیست میتویند امتحان کنید که وقتی با دو دست یه متنی رو روی دو کاغذ متفاوت مینویسید تمرکزتون بیشتره یا با یک دست.
    در مورد چشم هم به نظرم اصلن با ساختار چشم آشنا نیستی شما ضمن اینکه وقتی دو مردمک برروی یک چشم باشن هیچوقت قابلیت های شکل کنونی چشمهای ما رو نخواهند داشت.
    در مورد قلب هم خب نیازی به دو قلب نیست و انسان اگر تغذیه مناسب داشته باشه و ورزش هیچوقت دچار حمله قلبی نمیشه. دوست من بهتره بدونید قلب بیشتر به خاطر انسداد رگ هایی که خودش رو تغذیه میکنن دچار مشکل میشه نه اینکه خودش مشکل داشته باشه.

و توصیه میکنم شما که سوالی براتون پیش میاد اگر واقعن دنبال جواب هستید حداقل کمی درموردش تحقیق کنید تا اطلااتتون بالاتر بره.

2. این کاربر از Saeed Dz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز MR.CART's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

حقیقتش اینه که سوال من جواب درستی نداره شما نمیخواین باور کنین...
    شما واسه اینکه اعضای بدن امروزه به این شکل هستند دلیل و علت میارید و میگید اگه فلانطوری بود یه جور دیگه میشد....مسلما چونکه بدن ما الان با اون موارد سازگار نیست و اختلال بوجود میاره...
    وقتی دو مردمک برروی یک چشم باشن هیچوقت قابلیت های شکل کنونی چشمهای ما رو نخواهند داشت
    شما از کجا میدونی؟نکنه 2 تا مردمک داری تو یه چشمت؟(به شوخی)
    اگه مثلا من خودم تو یه چشم 2 تا مردمک بوجود بیاد 100% باعث مشکل میشه ولی اگه از ابتدای خلقتمون اینطور بود مشکلی نداشت...

حـــــرفـه ای shabe.saket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Lost Island

پيش فرض

شما واسه اینکه اعضای بدن امروزه به این شکل هستند دلیل و علت میارید و میگید اگه فلانطوری بود یه جور دیگه میشد....مسلما چونکه بدن ما الان با اون موارد سازگار نیست و اختلال بوجود میاره...

شما از کجا میدونی؟نکنه 2 تا مردمک داری تو یه چشمت؟(به شوخی)
    اگه مثلا من خودم تو یه چشم 2 تا مردمک بوجود بیاد 100% باعث مشکل میشه ولی اگه از ابتدای خلقتمون اینطور بود مشکلی نداشت...
    دو تا مردمک در یک چشم علاوه بر اینکه باعث دید پانوراما نمیشه
    دید سع بعدی رو هم از موجود میگیره
    و قضیه بدتر میشه

چه الان چه از اول خلقت.....

5. 2 کاربر از shabe.saket بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    ______

پيش فرض فراماسونری

با توجه به اینکه هر از گاهی در تاپیک های مختلف مطالبی در خصوص فراماسونری مطرح میشه ما این موضوع رو یکبار برای همیشه در این تاپیک بررسی خواهیم کرد تا مرجعی باشه برای رجوع دوستان و کسب اطلاع. البته دقت کنید که شیوه ی بحث به روش علمی خواهد بود و طبیعتن شبه علم و دروغ پراکنی و دوری از دلایل منطقی جایی نداره در بحث ما.

با توجه به اینکه این بحث کمی حساس هست و ممکنه به جنجال و حاشیه بره از دوستان خواهش میکنم که قبل از مطرح کردن نظر یا ارسال مطلب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تاپیک رو مطالعه و همینطور موارد زیر رو رعایت کنید.

+ تا جایی که میتونید از بحث دینی دوری کنید.
    + نقل قول فقط از کتب مقدس (تورات، انجیل و قران) مجاز بوده و روایات و تفاسیر و ... جایی در این بحث ندارن.
    + نقل ها به خودی خود صحیح محسوب نشده و نیاز به دلیل و برهان و اثبات دارند.
    + لطفن در صحبت ها از مغلطه استفاده نکنید و از به حاشیه بردن تاپیک، جنجال و بد اخلاقی ها به شدت دوری کنید.
    + دوباره تاکید میکنم هرگونه جنجال و بد اخلاقی به ضرر خود فرد خواهد بود (اخطار یا اخراج) و مشکلی برای تاپیک پیش نخواهد اومد.
    + در صورت موافقت کامل با قوانین سایت و تاپیک در بحث شرکت کنید و در غیر اینصورت اضهار نظر نکنید.

با تشکر

7. 5 کاربر از Saeed Dz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال انجمن آفيس kalantarahura's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    T E H R A N

پيش فرض

تقریبن تمام اعتقاداتشون ، مثلن ظهور لوسیفر و تکمیل هرم و ... باقی چرت و پرت ها.

ولی من دقیقن متوجه موضع شما نیستم ، شما بیان کردین که :

با این حساب منظور شما اینه که داستان پردازی هایی که در مورد فراماسون ها
    میشه دروغه ، یعنی اصل فراماسون چیز دیگه ای بوده ؟

موضعتون رو واضح مشخص کنید دوست من. شما یا طرفدار ماسون ها هستید
    یا نیستید. یک کلام!

* بحثهای فراماسون منتقل میشه به تاپیک اصلی خودش ، اینجا :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موضع من هنوز در مرحله تحقیق و مطالعه است.من به لوسیفر و چشم و این حرفها به چشم نماد نگاه میکنم نه موجود.یعنی اینکه مثلا لوسیفر در سیاره سرخ زندگی میکند و این حرفها....واسم غیر قابل باوره.طرفدار وجودشون هستم ولی این که این همه شایعه پردازی شده که فلانند قبول ندارم.کما اینکه بسیاری از این شایعات را ممکنه خودشان بوجود اورده باشند که باعث رعب و وحشت عوام بشه.البته موضوعات ابلیسک و این موارد که به مصر باستان برمیگرده بحثش جداست و بیشتر افسانه است.

اما لپ کلام:فرقه فراماسونری با باورهای خاص وجود داره.اما انشعابات و داستانها از قبیل لوسیفر و محل زندگیش و خر دجال و این حرفها را در معنای خودش قبول ندارم.و میگم که اینا فقط نماد هستند.
    یه جورایی من جزو دسته سوم محسوب میشم!!!
    :::::دسته ی میانه:::::
    چون مثل شما همه حرفهای به قول شما چرت و پرت!!!راجع به اونهارو رد نمیکنم.در بحث علمی واژه چرت پرت رو نمیگن.کما اینکه ممکنه بعضیها حتی به همین مسایلی که من هم اعتقاد ندارم ، باور داشته باشند.نمیشه من بگم چرت وپرته!!

Last edited by kalantarahura; 02-01-2013 at 16:13.

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

موضع من هنوز در مرحله تحقیق و مطالعه است.من به لوسیفر و چشم و این حرفها به چشم نماد نگاه میکنم نه موجود.یعنی اینکه مثلا لوسیفر در سیاره سرخ زندگی میکند و این حرفها....واسم غیر قابل باوره.طرفدار وجودشون هستم ولی این که این همه شایعه پردازی شده که فلانند قبول ندارم.کما اینکه بسیاری از این شایعات را ممکنه خودشان بوجود اورده باشند که باعث رعب و وحشت عوام بشه.البته موضوعات ابلیسک و این موارد که به مصر باستان برمیگرده بحثش جداست و بیشتر افسانه است.

اما لپ کلام:فرقه فراماسونری با باورهای خاص وجود داره.اما انشعابات و داستانها از قبیل لوسیفر و این محل زندگی و خر دجال و این حرفها را در معنای خودش قبول ندارم.و میگم که اینا فقط نماد هستند.

ولی بازم زیاد نفهمیدم موضع شما کجاست دقیقن ! شما خیلی دوپهلو حرفاتون رو بیان کردین. یعنی به نوعی حرف زدین که اگه آخرش معلوم شد که مثلن اعتقادات فراماسونها صحت داره ، شما بیاین بگین " دیدین من گفتم راسته "، اگه هم اعتقاداتشون کذب بود ، باز شما بیاین بگین " دیدین من گفتم همش دروغه " . درست مث پیشگویی های نوسرداموس ، یه طوری پیشگویی کرده که هرچیزی ممکن بود با حرفاش انطباق پیدا کنه ، آخرش هم گفتن نوسراداموس اینارو از قبل دیده بود!

- یه خواهش ازت دارم عزیز ، فقط از سایز فونت پیشفرض استفاده کن ، چشمامون درد گرفت

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

چون مثل شما همه حرفهای به قول شما چرت و پرت!!!راجع به اونهارو رد نمیکنم.در بحث علمی واژه چرت پرت رو نمیگن.کما اینکه ممکنه بعضیها حتی به همین مسایلی که من هم اعتقاد ندارم ، باور داشته باشند.نمیشه من بگم چرت وپرته!!
    بله عزیزجان در بحث علمی کلمه ی چرت و پرت گفته نیمشه ، ولی کجای این موضوعات علمیه ؟ پشتوانه ی علمی داره آیا ؟

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    ______

پيش فرض

بله عزیزجان در بحث علمی کلمه ی چرت و پرت گفته نیمشه ، ولی کجای این موضوعات علمیه ؟ پشتوانه ی علمی داره آیا ؟

- یه خواهش ازت دارم عزیز ، فقط از سایز فونت پیشفرض استفاده کن ، چشمامون درد گرفت
    امین جان در واقع ما قراره با روش علمی موضوعات مختلف (حتی در پاره ای موارد غیر علمی) رو بررسی کنیم. میزگرد علمی در واقع بیشتر هب این خاطر ایجاد شد که به سوالات و شبه علم ها پاسخ داده بشه و بالاخره این موضوعات یه جایی باید حل میشد که قراره اینجا بررسی بشه.

به نکات در پست دوم اضافه کردم و دوستان از این به بعد رعایت کنن ممنون میشیم.
    موضع من هنوز در مرحله تحقیق و مطالعه است.من به لوسیفر و چشم و این حرفها به چشم نماد نگاه میکنم نه موجود.یعنی اینکه مثلا لوسیفر در سیاره سرخ زندگی میکند و این حرفها....واسم غیر قابل باوره.

طرفدار وجودشون هستم ولی این که این همه شایعه پردازی شده که فلانند قبول ندارم.کما اینکه بسیاری از این شایعات را ممکنه خودشان بوجود اورده باشند که باعث رعب و وحشت عوام بشه.البته موضوعات ابلیسک و این موارد که به مصر باستان برمیگرده بحثش جداست و بیشتر افسانه است.

اما لپ کلام:فرقه فراماسونری با باورهای خاص وجود داره.اما انشعابات و داستانها از قبیل لوسیفر و محل زندگیش و خر دجال و این حرفها را در معنای خودش قبول ندارم.و میگم که اینا فقط نماد هستند.

صحبت های شما رو در چند پاراگراف جدا کردم و نظرم رو عنوان کردم.
    این خوبه که شما در حال تحقیق هستی اما توصیه میکنم اگر کتاب یا مطلبی میخونید حتمن کتاب یا مطلبی که نظری غیر از این رو داره رو هم مطالعه کنید یعنی دو کتاب با موضوع یکسان و مواضع متفاوت. این باعث میشه شما نتیجه گیری کنی نه کتاب برای شما.
    شما به همین راحتی که وجود موجودی (گرچه خیالی) به اسم لوسیفر رو رد میکنی، وجود شیطان یا اهریمن رو هم رد میکنی؟

امین عزیز توو این پاراگراف منظور دوستمون طرفدار وجود فراماسون ها بودن هست.
    به نظر شما فراماسون ها قدمتشون به کی برمیگرده و چطور شکل گرفتند و اگر ممکنه خلاصه وار مطرح کنی که کدوم موضوعات رو پیرامونشون قبول داری؟
    از نظر شما چرا اونا میخوان که عوام ازشون بترسن؟!
    مدارک زیادی در رابطه با ارتباط فراماسونری با مصر باستان وجود داره و خوشحال میشم اگر بگید که چرا این ارتباط رو رد میکنی؟

فراماسونری یک فرقه نیست چون خودش یک حرکت هستش و انشعابی از برای مثال یک دین خاص نیست.
    نه عزیز شما عقایدت رو مطرح کن، اینجا قرار نیست کسی به کسی توهین کنه. عقاید هرچیزی که باشن محترم هستن.

منتظریم دیگر دوستان هم وارد بحث بشن تا بیشتر وارد جزئیات بشیم. اشخاصی که قبلن از فراماسونری در تاپیک هایی در این رابطه (که به دلیل حاشیه حالا بسته هستند) یا در تاپیک هایی مثل "2012-پایان زندگی؟" صحبت میکردن خوشحال میشیم وارد بحث بشن.

12. این کاربر از Saeed Dz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال انجمن آفيس kalantarahura's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    T E H R A N

پيش فرض

چشم.بذارین شفاف صحبت کنم.من به وجود شیطان اعتقاد دارم که در مکاتب مختلف، نامهای مختلف داره.یکیش همین لوسیفر.به این اعتقاد دارم که فراماسون شدیدا نمادگرا هست.همین نمادهای خاص مثل گونیا و پرگار در خیلی جاها در حالی که ربطی به ان محیط ندارن دیده شده.همچنین اعتقاد دارم که این گروه ادعاها و اهداف بزرگی همچون نظم نوین جهانی رو در سر دارند.از امریکا یا اسراییل نمیگم از یک گروه میگم که متشکل از افراد گوناگونه.در ضمن به نظر من یه سری مسایل رو نمیشه در قالب علم جستجو کرد.مسایلی هستند که در ورای علم کنونی وجود دارند.سعید جان حرف شما کاملا درسته که باید منابع مختلفی خوند.متاسفانه من زیاد پیدا نکردم.و بیشتر در اینترنت و سخنرانیهای افرادی مانند رائفی پور تحقیق کردم.
    شخصی مثل نوستراداموس که بعضیها میگن فراماسون بوده حرفها وپیشگوییهای زیادی کرده که به گفته عده ای بعضیها درست دراومده.ولی من اصلا راجع به وی تحقیقی نکردم.
    اقا سعید من لوسیفر را رد نکردم.گفتم این که راجع بهش حرفهایی می زنند رو باور نکردم.
    ---------------------
    واسه فونت بزرگ هم شرمنده

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

امین جان در واقع ما قراره با روش علمی موضوعات مختلف (حتی در پاره ای موارد غیر علمی) رو بررسی کنیم. میزگرد علمی در واقع بیشتر هب این خاطر ایجاد شد که به سوالات و شبه علم ها پاسخ داده بشه و بالاخره این موضوعات یه جایی باید حل میشد که قراره اینجا بررسی بشه.
    البته بنده منظورم چیزی جز این نبود سعید جان، همیشه باید با استدلالات علمی مسائـل
    مختلف واکاوی بشن ؛ ولی اینکه فراماسونری یک مسئله ی علمی باشه ،قطعــن خیر..

شواهد پیدایش ماسونها از سال 1390م بدست اومده که مرتبط با شعری هســـــت که در
    قسمتهایی ازون اقلیدس به عنوان مخترع علم هندسه توصیف شده و...

+

چیزی که راجع به فراماسونها خیلی عجیبه ، شرکت گسترده ی اونها در امور خیریه هست
    به نظر شما چرا باید همچین کاری رو بکنن ؟ هدف ؟

15. این کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •