تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 12 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 111

نام تاپيک: جوجه مهندسان كامپيوتر(نياز به كمك بزرگان دارند...پاسكال)

اگه نباشه جاش خالی می مونه saegheh67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    استان اصفهان

پيش فرض

ممنونم خیلی کمکم کردید اگه میشه اون برنامهی اعداد اول را بصورت کامل بگذاری
    بازهم تشکر میکنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض با تشكر از همه دوستان...

سلام به بروبچس گل...
    اول ميريم سراغ ايلياي گل گلاب ، ايليا جون اولا از تعريفتون متشكرم و دويما تا اونجائي كه ما مي دونيم ايليا همون علي خودمون منتها به زبان ارمني.... سيما دفعه اخرت باشه كه جون ماردم رو قسم مي خوري ها ....

ealiya جون ، saeghe عزيز و همه دوستان گرامي من در ابتداي تاپيك عرض كردم من فقط واسه كمك در اسكلت برنامه اين تاپيك رو درست كردم ولي در نهايت ضربه نهايي با خود تونه ... ( اين واسه خودتون هم بهتره...) من برنامه هاي ناقصي كه ميذارم بعد از يك ماه ويرايش و اصلاحش ميكنم ( ولي اگه كسي كارش اضطراري بود و نتونست حل كنه اعلام كنه... توي عالم واژه اي به نام استثنا هم وجود داره )

Triton عزيز همونطور كه استاد گرامي جناب admiral فرمودند اسكلت برنامه شما درسته و مشكل شما crt است كه وجودش لزومي نداره و اگه باشه بهتره .... شما مي توني با پاك كردن uses crt; و clrscr; برنامت رو اجرا كني و يه ايراد كوچولو به برنامه شما وارده ( ... البته با اجازه و پوزش قبلي...) شما شرط تقسيم بر صفر رو توي برنامتون قرار ندادين كه اين كار يه كم فكر مي خواد (...اگه نتونستين خبرم كنيد...)

و در نهايت oonjaweb عزيز جواب اصلي رو كه استاد گرامي جناب admiral فرمودند و اين رو من اضافه مي كنم ما تو اين تاپيك جوجه مهندسيم كه براي شناخت اصول برنامه نويسي نياز به پاسكال داريم وگرنه اينو كه هر كس ميدونه برنامه نويسي هاي جديد ، 200 خط پاسكال رو با يه كليد موس انجام ميده ....
    ماهنوز توي ب ، بسم الله هستيم .....

قربون همتون صدرا
    يا علي
    Last edited by sadravip; 29-11-2006 at 22:24.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض درخواست عاجزانه....

سلام بچه ها ....
    يكي لطف كنه اين برنامه رو به من برسونه البته ناقص باشه...

يك ساختمان داده هاي ركوردي براي اعداد مختلط تعريف و عمليات جمع ، تفريق و ضرب را در دو نقطه از مختصات قطبي با پرسيدن از كاربر انجام دهد

راستش علت گير كردنم اينه كه اصلا نمي دونم مختصات قطبي يعني چي ؟

به قول ealiya خان بكي يه حالي بده.... دمتون گرم...

قربون همتون صدرا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض ممنون....

اقا صدرا و admiral عزيز از كمك هردوي شما ممنون و متشكرم ....
    با راهنمايي شما عزيزان مشكلم حل شد اما....
    اما يه مشكل جديد به سراغم اومد و اونم حرف شما بود اقا صدرا در مورد افزودن شرط تقسيم بر صفر ... گيجم كردين به هر دري زدم نشد اگه مي شه يه راهنمايي بكنيد.... حلشو نمي خوام فقط راهنمايي...

پروفشنال Admiral's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

اقا صدرا و admiral عزيز از كمك هردوي شما ممنون و متشكرم ....
    با راهنمايي شما عزيزان مشكلم حل شد اما....
    قابل نداشت

اما يه مشكل جديد به سراغم اومد و اونم حرف شما بود اقا صدرا در مورد افزودن شرط تقسيم بر صفر ... گيجم كردين به هر دري زدم نشد اگه مي شه يه راهنمايي بكنيد.... حلشو نمي خوام فقط راهنمايي...
    صدرا جان کاملاً درست میگه.من ترجیح میدم خودت چند بار با این مشکل مواجه بشی تا به اهمیتش پی ببری!

همونطور که میدونی تقسیم بر صفر در ریاضیات و کامپیوتر بی معنیه !

وقتی توی برنامه عددی بر صفر تقسیم بشه مثلاً یک خطای مهلک زمان اجرا رخ میده که موجب بسته شدن برنامه شما میشه.

مثلاً توی برنامه ماشین حساب خودت اگه کاربر اول 5 رو وارد کنه و بعد / رو انتخاب کنه و بعد 0 رو بزنه اونوقت برنامه با خطای مهلک Division By Zero مواجه میشه.

شما موقع انجام تقسیم باید چک کنی که مقسوم علیه صفر نباشه.

یه شرط بزار که اگه مقسوم علیه صفر بود تقسیم انجام نشه و یه پیغام به کاربر نمایش داده بشه.

فکر کنم با این توضیه مشروح مشکلت حل بشه.
    Last edited by Admiral; 01-12-2006 at 19:42.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض هر دم از اين باغ بري ميرسد....

يه سلام خشك و خالي....
    به به نمرديم و ديديم كه اقا صدرا هم به مشكل برخوردن ، صدرا جون از شما بعيد بود داداش
    خوب حالا اينو بي خيال ...
    صدرا جون ازت ممنونم ...( واسه چي ؟ خب يه لحظه صبر كن ميگم ... ) واسه اينكه برنامه هات رو ناقص ميذاري تا خودمون بريم اصلاحش كنيم حالا به حرفت رسيدم ... اينجوري خيلي بهتره ... خودم مد رو حلش كردم ... لذتش رو هم بردم ... هر موقع اجازه بدين اصلاح شدش رو ميذارم بالا...

صدرا جون هر موقع فهميدي مختصات قطبي چيه ما رو هم بي خبر نذار ... مي خوام واست برنامت رو بنويسم (... چيه ؟ واسه چي ميخندين... بهم نمي ياد :

admiral عزيز يه صحبتي هم با شما بود... شما از همه چيز گفتين غير از مشكل صدراي گل ... لطفا واسه حل مشكل سلطان ( اق صدرا رو ميگم ) اقدامي بنماييد .... از همين حالا دستتون رو مي بوسم ... البته همه بچه ها بايد كنن ولي خب از بزرگان انتظار ديگه اي مي رود

triton عزيز سعي كن كه خودت حلش كني من سعي كردم يه حالي داد..

راستي صدرا جون اطلاعات عموميت هم بدك نيستا.... من خودم راجب اين اسم نمي دونستم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض چيه مگه .... من چيم از ديگرون كمتر ه....

سلامي به گرمي جهنم ( يعني گرماش زياده )
    ايليا جون ، عزيز دل برادر من كه ادعائي نكردم ... من در ابتداي كار هم گفتم كه يك تازه كارم... خب بگذريم...
    ايليا جون خيلي خوشحالم كه به حرفم رسيدي ، حالا اينجوري خيلي بهتره ( مگه نه ؟) در ضمن اجازه ما هم دست شماست ولي من فكر كنم اگه از هر برنامه يك نمونه باشه بهتره ... چون زياد شلوغ نباشه ...

امروز مي خوام برنامه ضرب دو ماتريس 3*3 رو بذارم اگه يكي بتونه فرمول كلي ضرب ماتريس هارو بذاره ممنون ميشم
    admiral عزيز چشم اميد ما به شماست ....

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    البته يادتون نرفته كه برنامه فوق هم ناقص هست ....ولي حلش خيلي سادس...

قربون همتون صدرا
    ياعلي

آخر فروم باز Original Titan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    یزد

پيش فرض

من وقتي كه ميام تو اين تايپيك حال مي كنم
    وقتي ميبينم اين جوونا اين جوري باهم بحث هاي علمي با اين مهربوني ودوستي ميكنن لذت مي برم
    مخصوصا اين آقا صدرا.
    خدا كنه تا ترم آخر اين تايپيك باشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

سلام به مهندسهاي بعد از اين
    -- يه درخواست داشتم دوستان محبت ميكنن برنامه محاسبه معكوس يه ماتريس n*n برام بنويسين .
    ممنون ميشم
    Last edited by nima.j.v; 02-12-2006 at 10:27.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

ديدي مهندسو چه جوري تايپ كردم
    خاك عالم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •