تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 12 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 120

نام تاپيک: ✔ مباحث مرتبط با رشته زبان انگليسي

آخر فروم باز Rjoun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Oct 2005

پيش فرض

فرانسه نرو كه خيلي سخته!
    مذكر مونث داره! مثل عربي

کـاربـر بـاسـابـقـه AB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

11

ترکی یاد بگیر از همه باحالتره.
    واز همه سخت تر
    تو 3-4 سال نمیتونی یاد بگیری
    به نظر من فرانسه از همه بهتره چون بیش از 60 درصد لغت ها با انگلیسی مشترکه راحت تر میتونی یاد بگیری

اگه نباشه جاش خالی می مونه sara46's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    destroyed IRAN

پيش فرض

آره فرانسه خیلی شبیه انگلیسیه .
    مثلا the رو می گن : de

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

آره فرانسه خیلی شبیه انگلیسیه .
    مثلا the رو می گن : de
    سلام.
    معذرت میخوام ها !
    اول از همه اینکه این کلمه دو خونده میشه در ثانی به معنای ا با یک کسره زیرش توی فرانست .
    ------
    دوم اینکه فرانسه بسیار زبون آسانی قبلا هم بین المللی بوده که جاش رو داده به انگلیسی و خیلی هم ساده تر نسبت با آن اما ماها چون انگلیسی رو زودتر یاد میگیریم برامون گیج کنندست اما کمی پیش بری برات مشکلات آسان میشه .

آخر فروم باز jooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

توی ایران کمتر جایی پیدا میشه که اسپانیایی یاد بدن .جایی هست؟
    فکر کنم علوم و فنون کیش داشته باشه . آخه شعبه اش اینجا (بندرعباس) داره ! من خودم شاخ در اوردم .

اگه نباشه جاش خالی می مونه sara46's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    destroyed IRAN

پيش فرض

سلام.
    معذرت میخوام ها !
    اول از همه اینکه این کلمه دو خونده میشه در ثانی به معنای ا با یک کسره زیرش توی فرانست .
    .
    eeeeeeeeeeeeeeeeeee?
    فکر می کردم این اونه .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض راه های یادگیری زبان شیرین انگلیسی

خوب سلام به دوستان عزیزم ابتدا ترجیح میدم مختصری در باره خودم و تجربیاتی که به دست اوردم براتون بگم
    دوستان من 17 سالمه شاید بگید چه سن کمی دارم ولی میتونم بهتون بگم می تونید به راحتی رو حرف های من حساب باز کنید
    از 1 سال و نیم پیش شروع کردم به آموختن زبان زیبای انگلیسی از preintermediate شروع کردم
    چون زبانم نسبت به سنم خوب بود
    رفتم به موسسه کیش به نظرم بهترین موسسه هست نه به خواطر کیفیت آموزشی فقط به خاطر course booke اگه یه چرخی وسسه های تهران یا شهرستان ها بزنید میبینید که همشون دارند کتاب چرتی به نام Interchange رو تدریس میکنن که کتاب خیلی چرتیه و به غول خودمون weak یا همون ضعیف هست
    دوستان ما زبان آموزان از نظر من به چندین دسته تقسیم میشند که اول از همه ما باید ببینیم جزو کدوم یک از گروه ها هستیم.
    یک سری از دوستان که معمولن رنج سنیشون تو مایه های خودمه به زور پدر مادر میرن زبان
    یک سری دیگه خیلی علاقه دارند به یاد گیری زبان ها
    یک سری دیگه سرفن میخوان وقت بگزرونن
    و یک سری دیگه هم عجله دارند و میخوان فلنگو ببندند
    که من خودم جو دسته ی 2 و این آخریه هستم
    خوب حالا ببنینید جزو کدومید شما؟؟
    اگر جزو اولی هستید که هرگز پیشرفت نمیکنید بهتر بشینید با پدر مادرتون صحبت کنید و بگید که آقا من در یاد گیریه د ندارم و ...
    و خودتون رو راحت کنید.
    حالا اگر جزو 2 ومی یا آخری باشین خیلی شانستون بالاست که زبان یاد بگیرین اگر جزو این دو گروه نیستید توصیه میکنم بی خیالش شید چون کارتون سخت میشه و نتیجه نمیگیرید.
    اگر از من میپرسید >>>اگر دارید در یک موسسه میرید که کتابش Interchange هست همین الان کتاب رو پاره کنید و دیگه پاتون رو به اون موسسه نذارید.
    کتاب های خوب Land Mark و True To Life هست ولی این کتاب ها مناسب بالای 18 سال هست کلمات بزرگسالان درش به کار رفته و حوصله ی کوچیکتر ها سر میره با خوندن این کتاب اگر 18 کمتر هستید برید سراغ همون Interchange شاید بگی آقا خودت چی خودت که 15 16 سالت بوده شروع کردی میتونم بگم من هدفم در زندگیم با هم سنام متفاوت هست.
    خوب من همون کیش برید بهتره چرا چون فشرده هست البته در هفته یک روز هم داره ولی همون هر رزو برید خیلی بهتره ببینید ما نباید از موسسه انتظار داشته باشیم که مارو پرفوسور کنه کلاس و استاد به نظر من فقط 10% کار یعنی 90% بقیه کار با خود شماست اگه فکر مینی روزی 1 ساعت بری کلاس برگردی لای کتاب رو هم باز نکنی بخوای استاد شی نه عزیزم سخت در اشتباهی.
    دوستان عزیز توصیه من این هست که روزی کم کم 30 دقیقه رو listening کار کنید چون ما در ایران هستیمن معمولن speaking پیشرفتش خیلی بیشتر از listening هست بعد از مدت طولانی میفهمید که ای داد بیداد همه چیزتون خوبه ولی وقتی رادیو گوش میدید یا فیلم میبینید حرفاشون رو نیفهمید در حالی که Advanced هستید مثل خودم که این مشکل رو دارم الان راحت صحبت مینم ولی در گوش کردن خیلی مشکل دارم بنا بر این شما این اشتباه رو انجام ندین.
    نظر من اینه که 24 ساعت رو listening کار کنید ولی 30 دقیقه خیلی جدی باشه 24 ساعت مثل آهنگ گوش دادن فکر کنید دارید آهنگ گوش میدید ولی 30 دقیقه واقعن توجه کنید .
    24 ساعت مثال گفتم نری 24 ساعت گوش بدی
    اگر تصمیت جدیه سعی کن تنوع رو رعایت کنی شاید بگی یعنی چی؟؟عجله نکن بهت میگم ....!
    تنوع یا همون Variety یعنی این که آقا شما فرض کن یه غذا رو خیلی دوست داری ؟؟آیا می تونی هر روز همون غذا رو بخوری خوب معلومه بعد 1 هفته از اون غذا بیذار میشی.
    خوب در زبان یعنی چی ؟؟
    یعنی اگه می خوای حوصلت سر نره تنوع رو رعایت کن مثلن یه روز 1 ساعت داستان بخون یه رو رو Vocab کار کن یه روز رو writing و ...
    نیای هر روز به مدت 10000 سال یه کتاب داستان بگیری دستت شروع کنی به خوندنا این به درد نمیخوره
    شاید بگی چرا؟؟
    اولن که خوب شما باید همه skills تو فقط reading تون قوی میشه بقیه چیزا پس چی میشه هیچی یعنی وقتتو هدر دادی
    ثانین بیشتر از 1 هفته دوام نمیاری بعد یه هفته عصابت خورد میشه و حوصلت سر میره و به طور کلی بی خیالش میشی.
    بنا بر این تونع رو فراموش نکن.
    خوب حالا اومدیمبانمون خوب شد بعدش چی؟؟
    آقا شما تا با یکی حرف نزنی ترست نمیریزه از حرف زدن بذار یه چیزی در باره خودم بت بگم شاید به دردت بخوره
    من 16 سالم بود رفتم زبان دیگه در اون سطح که من بودم همه حرف میزدند و همه از من کمه کم 5 6 سال بزرگ تر بودن من یه آدمه خجالتی بودم کسی صدای منو تا اون موقه نمیشنید حتی در فارسی چه برسه به انگلیسی
    یکی دو ترم اول که میرفتم اصلن روم نمیشد حتی یک کلمه بگم حتی تو فارسی چه برسه به انگلیسی بعد 3 4 ترم آقا من این زبونم راه افتاد دیگه ترس از سوتی دادن هم نداشتم خیلی هم زود ترسم ریخت و کمک بزرگی بهم شد چه در فارسی چه در انگلیسی اون کلاسا علاوه بر این که روی من رو باز کرد در فارسی زبان انگلیسیم رو هم قوکرد به طوری که بعد 5 ترم آقا من انقدر حرف میزدم که یکی دو بار استادمون میخاست بندازتم بیرون ولی الان دیگه راحتم مشکلی ندارم .
    خوب پس شما باید عزیزم یک partner که هم سطح باشید پیدا کن و شروع کنید با هم حرف زدن میگم هم سطح باشید چون راحت ببا هم یکی از اون یکی به خاطر زبان ضعیفش خجالت نکشه و دلیله دیگه هم اینه که هم سطح باشید کلمات و روشی که با هم حرف میزنید رو میفهمید.
    من کتاب های زیادی رو دارم اگر بخوابد بهتون میگم برید تهیه کنید و استفاده کنید.
    توصیه من این هست که در روز اگر عجله دارید روزی 2 ساعت ولی اگه عجله ندارید در یاد گیری روزی 30 دقیقه هم کافیه در منزل تاکید کینم در منزل یعنی اگه هر روز میری کلاس زبان اون فایده نداره اونو حساب نکن
    تو خونه خودت روزی 30 تا 60 دقیقه مطالعه کن به نظرم حتی اگه عجله هم داری روزی 1 ساعت بیشتر نخون چون به دردت نمیخوره .
    سعی نکن بشینی کلمه حفظ کنی چون کار احمغانیه ای هست .
    روش صحیح حفظ کردن کلمه این هست که شما یه جا کلمه جدید دیدی در یک text یا در مکالمت با دیگرا استفاده کن اگر یک کلمه در حرف زدنت یا در نوشتارت 3 4 بار تکرار بشه من غول شرف میدم که تا عبد اون کلمه یادت میمونه نه اینکه بیای در یه روز 3 بار کلمرو بگی بعد بیای اینجا بگی آقا خالی بستی چرا!!!
    نه روشش این هست مثلن من امروز کلمه recognize رو یاد گرفتم میام سعید میکنم دو سه روز در م دیگران به کار ببرم یا در نامه یا هر جایب دیگه به کار ببرم
    اگر می خوای حرف منو بهتر بگیری به یه بچه فکر کن که می خواد زبان مادریشو یاد بگیری خوب چه جوری یاد میگیره فکر کردی؟؟
    میشنوه بعد تکرار میکنه بعد هم به کار می بره وی بعد هرگز فراموشش نمکینه یاد گیریه زبان خارجی هم به همین صورت هست .
    خوب دوستان ایشالا از جلسات بعدی آموزشمون رو شروع می نیم این مقدمه ما بود که ببینید بهترین راه چیه ؟؟
    البته مشکل من این هست که نمیدونم باید از چه level شروع کنم ؟؟چون افراد زیادی میان اینجا و من نمیدونم باید از چه سطحی شروع کنم به خاطر همین به دنبال راهی هستم تا نکاتی و آموزش هایی رو بدم که به درد همه در هر سنی و در هر موقعیتی و در هر سطحی بتونه ازش استفاده کنه.
    دوستان عزیزم من زبان فرار هست و نیاز به تکرار و تمرین داره به ابن منظور من راه های خوبی رو بهتون خواهم گفت که کمک زیادی بهتون بکنه.
    امید وارم بخونید و نظر بدین و امید وارم کمکتون کرده باشم .
    منتظر مطالب بعدی باشید دوستان من مشکلم بزرگه چون نمیدونم شماها در چه سطحی هستید بنا بر این مشکلمون زیاد میشه ولی یه کاریش میکنم خودم.نظر یادتون نره.

8. 7 کاربر از mohammadbooter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Šepehr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

من که تقریبا سطحم متوسطه
    ممنون میشم بیشتر توضیح بدی
    منتظریم

پروفشنال m_h_hadavi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

از راهنمایی های خوبتون ممنون
    نظرتون این درباره کتاب چیه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دوستان می تونن از برنامه چهار سوی علم که مستند علمی به زبان اصلی هست و ساعت 2:15 اکثر روز ها از شبکه 4 پخش میشه استفاده کنن
    همچنین یه آموزش زبان خوب هم ساعت 9 شب از شبکه آموزش پخش میشه
    اگر برنامه دیگه ای سراغ دارید مارو هم بی خبر نزارید

داره خودمونی میشه Giorgio Armani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    on the Earth of God

پيش فرض

از راهنمایی های خوبتون ممنون
    نظرتون این درباره کتاب چیه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دوستان می تونن از برنامه چهار سوی علم که مستند علمی به زبان اصلی هست و ساعت 2:15 اکثر روز ها از شبکه 4 پخش میشه استفاده کنن
    همچنین یه آموزش زبان خوب هم ساعت 9 شب از شبکه آموزش پخش میشه
    اگر برنامه دیگه ای سراغ دارید مارو هم بی خبر نزارید
    اون کتاب واقعا عالیه.هر 12 لغت در یک یونیته و سطحش از ساده به دشوار می ره.و چون لغات رو در چند جمله بعد از توضیح هر لغت آورده خیلی مفیده.آخر هر یونیت هم تصویری داره که مربوط به یکی از لغات اون یونیت می شه که با درگیر کردن ذهن و استفاده از تصویرسازی یا Illustration کمک بزرگی به موندگاری لغات در ذهن می کنه.
    برای تقویت listening هم تا می تونین برنامه و فیلم و اهنگ انگلیسی گوش بدین.این دو برنامه که شما گفتی خوبه ولی خیلی کمه.
    موفق باشید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •