تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 32

نام تاپيک: Chelsea Football Club | آبی های لندن | فصل 2020-2021

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکشنبه ۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۵۹

مدافع چپ آبی ها از کسب اولین قهرمانی اروپایی خود خوشحال است.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پس از برد ۱-۰ چلسی مقابل منچسترسیتی، از محقق شدن رویای خود صحبت کرد.
    به گزارش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و به نقل از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، مدافع چپ چلسی در کنار هم تیمی هایش با ارائه یک عملکرد درخشان، برنده فینال لیگ قهرمانان اروپا شد و حالا قهرمانی در این مسابقات را جشن می گیرد. چیلول در مصاحبه پس از بازی گفت:
    امروز خیلی تلاش کردیم. می دانستیم بازی سختی در پیش داریم. در نیمه دوم از جان مایه گذاشتیم تا به این لحظه برسیم و این حس را داشته باشیم. من به خاطر همین به چلسی آمدم. این رویایی است که محقق شد. نکته کلیدی این بود که فشرده و محکم بازی کنیم. در اواخر بازی خسته شده بودم ولی وقتی پای لیگ قهرمانان در میان باشد، خستگی معنایی ندارد. همه اعضای تیم با جان و دل دفاع کردند. ما قهرمان لیگ قهرمانان شدیم؛ بنابراین برایم اهمیتی ندارد که چگونه بازی کردیم!

2. این کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

هیجان فراتر از حد تصور توخل (عکس)

سرمربی چلسی با هیجانی فراتر از حد تصور 90 دقیقه امشب را پشت سر گذاشت.
    به گزارش ورزش سه، تیم چلسی با تک گلی که در نیمه اول وارد دروازه منچستر سیتی کرد موفق شد این تیم را شکست داده و فاتح لیگ قهرمانان اروپا 22-2021 شود. تقابل دو تیم گرچه با یک گل به پایان رسید و موقعیت های گل کمی داشت اما در شبی که هواداران در ورزشگاه حضور داشتند، یک فینال پر هیجان را شاهد بودیم؛ فینالی که بخش قابل توجهی از هیجان آن مربوط به سرمربی تیم چلسی بود.

خارج از مستطیل سبز و در کنار زمین یک هیجان فراتر از حد تصور را در نزد سرمربیان دو تیم شاهد بودیم. توخل که از ابتدای بازی با حرکات جالب خود بارها به تهییج هواداران چلسی برای تشویق بیشتر بازیکنان داخل زمین پرداخت، واکنش های جذاب و پر احساسی هم به موقعیت های از دست رفته بازیکنانش داشت.
    اوج این واکنش ها را در نیمه دوم شاهد بودیم جایی که واکنش توماس توخل روی موقعیت بسیار خوبی که پولیشیچ در نیمه دوم از دست داد سوژه عکاسان حاضر در ورزشگاه شد تا تصاویری بسیار جالب را از این سرمربی ثبت کنند. توخل که به شدت از گل نشدن توپ شوکه شده بود روی زمین نشسته و با حسرت بسیار احساسات خود را بروز داد.

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

انگولو کانته در دیدار فینال نیز بهترین بازیکن میدان شد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با برتری 1-0 مقابل منچسترسیتی، فاتح [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شد. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پس از قهرمانی در لیگ برتر انگلیس و جام جهانی، قهرمانی در چمپیونزلیگ را نیز تجربه کرد.
    به نقل از وبسایت یوفا؛ انگولو کانته به عنوان بهترین بازیکن دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا میان منچسترسیتی و چلسی انتخاب شد. این هافبک فرانسوی نقش مهمی در خنثی کردن حملات سیتیزن ها داشت و بارها مانع پیشروی بازیکنان منچسترسیتی شد.
    انگولو کانته بهترین بازیکن فینال لیگ قهرمانان اروپا

5. این کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ویراژ با جام؛ از دروگبا تا مونت (عکس)

ستاره جوان تیم چلسی، در جشن قهرمانی این تیم حرکتی را انجام داد که هواداران این تیم را به یاد مهاجم سابق شان انداخت.
    به گزارش ورزش سه، تیم چلسی با تک گل کای هاورتز در دقیقه 42 موفق به شکست دادن منچستر سیتی و کسب عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا 22-2021 شد. این گل روی پاس میسون مونت، ستاره انگلیسی آبی ها به ثمر رسید. مونت که فصل درخشانی با چلسی داشت در بازی امشب هم یکی از بهترین بازیکنان تیمش بود. او در پایان بازی و در جریان جشن قهرمانی آبی ها، در حالی که جام قهرمانی را در دست داشت شروع به ویراژ دادن با آن در طول زمین کرد؛ حرکتی که هواداران چلسی را به یاد دیدیه دروگبا انداخت.

دروگبا، ستاره سابق تیم چلسی که نقش پر رنگی در قهرمانی این تیم در سال 2012 داشت و گل تساوی این تیم در دقایق پایانی و آخرین پنالتی بازی که منجر به قهرمانی آبی ها شد را وارد دروازه نویر کرد بعد از فتح UCL طی اقدامی جالب و منحصر به فرد، ویراژی ماندگار با جام قهرمانی انجام داده بود که تصاویر و ویدیوهای آن پیش از فینال امشب در بین هواداران چلسی در شبکه های اجتماعی دوباره به اشتراک گذاشته شده بود. نکته جالب توجه در مورد تقلید حرکت دروگبا توسط مونت بعد از یک دهه این است که زمانی که چلسی در سال 2012 فاتح لیگ قهرمانان اروپا شده بود، مونت تنها 13 سال داشت!

7. این کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

یادمه سال 2012 که قهرمان شدیم تقریبا توی دوره ای بود که نسل طلایی چلسی داشتن دونه دونه کم میشدن. دیگه تقریبا داشتم از قهرمانی نا امید میشدم. درست توی سالی که هیشکی انتظارشو نداشت قهرمان شدیم، جلوی تیمایی که هیشکی انتظارشو نداشت که ببریم.
    اون زمان مدام با خودم فکر میکردم که قهرمانی بعدی چلسی کی رخ میده؟
    سال بعد؟ سال بعد ترش؟ دیگه حتما سه سال بعدش باید قهرمان بشیم...
    گذشت و گذشت و گذشت تا 9 سال بعد.
    توی این 9 سال چه اتفاقای تلخی تو زندگیم افتاد... چه اتفاقای تلخی تو زندگیاتون افتاد؟
    از بالا بردن جام توسط جناب لمپارد تا بالا بردن جام توسط آزپیلی
    فوت اعضای خانواده، قلبایی که شکستن، زخمایی که خوب شدن، آدمایی که فراموش شدن و...
    خیلی وقتا به این نتیجه میرسم که کاملا اشتباه بود که زندگیمو به لحاظ احساسی گره زده بودم به چلسی. اما بعدش فکر میکنم که طبیعت دوره ی نوجوونی همینه اصلا. همین رفتارای هیجانی و زودگذر. همین گریه کردن با آدمایی که چند صد کیلومتر ازت دورن، همین خوشحالی کردن با آدمایی که هیچ سنخیتی با تو ندارن تو سبک زندگیشون.
    وقتی آدم سنش میره بالا کم کم به خودش میگه دیگه باید جدی باشم، دیگه بسه احساسی بودن، دیگه باید احتیاط کنم تو وابسته شدن. چلسی در عرض ده سال مگه چند بار قهرمان میشه که هی من بخوام باهاش شاد و غمگین بشم؟ یا اصلا به این فکر میکنی که عشق چیز مسخره ایه. دختری که یه روز براش میمردی و برات میمرد داره با کس دیگه زندگی میکنه، شاید بچه دار شده...
    نکنه اصلا چیزی به اسم عشق وجود نداره؟
    اما صبر کن، هنوز وقتی تیمت یک هیچ جلو افتاده و ده دقیقه به پایان بازی مونده یهو چیز عجیبی رو توی سینت حس میکنی... قلبی که زیر خروار ها دل شکستن دفن شده دوباره شروع میکنه به تپش. مثل اینکه تمام دیواره ی بتنی دور خودش رو داره شکاف میده.
    بعضیا میگن آدمایی که از عشق زده میشن، اگر آدم مناسب و باب میل خودشون رو ببینن دوباره زنده میشن، اینم نظریه ایه بالاخره.
    بعضیا هم معتقدن که باید دست به عصا حرکت کرد. نباید عاشق چیزی یا کسی شد. نباید وابسته شد تا کسی نتونه بهت آسیب بزنه. اصلا عاشق شدن یعنی آسیب پذیر شدن.
    نمیدونم جزو کدوم دسته اید رفقای چلسی دوست.
    جزو اون دسته ای هستید که دیوارای قلبتون امشب ترک خورد یا جزو اون دسته ای که یه مقدار خوشحالی کردن و بعد از چند دقیقه به فکر برنامه ی فرداشون افتادن.
    در هر صورت امیدوارم زندگی براتون همیشه مثل این شب باشه.
    آدم مناسب خودتونو یا اون لحظه ی زیبای زندگی رو پیدا کنید و اون آدم یا لحظه دیوار هایی که دورتون کشیدید رو بشکنه و باز هم آسیب پذیر بشید.

9. 2 کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

فصلی فوق العاده داشتیم؛

گواردیولا: گذر از دفاع چلسی آسان نیست

علیرغم شکست در فینال، پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی در مجموع از عملکرد تیمش در این فصل رضایت دارد.
    به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی در شبی که مانند همیشه بازی نکرده و قادر به خلق موقعیت های زیادی روی دروازه چلسی نبود، با یک گل مغلوب این تیم شد تا به مقام نایب قهرمانی لیگ قهرمانان بسنده کند. پپ گواردیولا در پایان این مسابقه مدعی شد گذر از سد خط دفاعی چلسی کار دشواری است و او بهترین ترکیب ممکن را برای دیدار فینال انتخاب کرده است. پپ گواردیولا گفت: نیمه اول خیلی بد بازی کردیم، اما عملکرد منچسترسیتی در نیمه دوم خیلی بهتر شد. اما در کل روز بدی را سپری کردیم و ما روی توپ های بلند و توپ های دوم موفق ظاهر نشدیم. این یک فصل استثنایی برای ما بود، ما امشب نیز خیلی تلاش کردیم اما موفق به کسب عنوان قهرمانی نشدیم.

در کل شاهد بازی نزدیکی بودیم و از نظر من عملکرد سیتی در اولین تجربه خود در فینال لیگ قهرمانان خوب بود و ما با شجاعت در میدان حاضر شدیم. من اینقدر باهوش نیستم که از حالا به فکر فصل بعد باشم، ما باید از شکست در دیدار امشب درس بگیریم، اما در کل فصلی فوق العاده را سپری کردیم. من بهترین ترکیب را برای حضور در میدان انتخاب کردم. مثل بازی مقابل پاری سن ژرمن یا دورتموند، من بهترین بازیکنان را برای کسب پیروزی در این مسابقه روانه میدان کردم. خود بازیکنان نیز این موضوع را می دانند و ایلکای گوندوگان استثنایی بازی کرد. خیلی قادر به گذر از سد خط دفاعی چلسی نبودیم، بازی سختی بود و اگرچه موقعیت هایی داشتیم اما غلبه بر ساختار دفاعی چلسی کار آسانی نیست. در چنین شرایطی شما به کارهای الهام بخش و بازیکنان باکیفیت برای زددن گل تساوی نیاز دارید. در سه یا چهار صحنه فاصله ای تا باز کردن دروازه چلسی نداشتیم اما در نهایت این اتفاق رخ نداد. رسیدن به دیدار فینال برای ما مانند یک رویا بود، اما متاسفانه نتوانستیم در آخرین گام به پیروزی دست یابیم. در آینده دوباره به اینجا بازخواهیم گشت.
    در نیمه دوم درخشان و شجاع بودیم، اما نمی توانستیم موقعیت های خود را به گل را تبدیل کنیم، زیرا چلسی بسیار قدرتمند و در ضد حمله خیلی سریع است. ما این فصل استثنایی را تحلیل خواهیم کرد. این یک تقریبا اولین موقعیت مهم بازی نصیب ما شد، اما در ادامه چلسی توسط تیمو ورنر در نیمه اول و کریستن پولیسیچ در نیمه دوم صاحب بخت گلزنی شد. غیبت رودری و فرناندینیو در ترکیب اصلی سیتی؟ من باید تصمیم گیری کنم. گوندوگان سال هاست در این پست بازی کرده و درخشش فراوانی در یافتن فضاها داشته و از سرعت خوبی برخوردار است. گوندوگان متخصص بازی کردن در بین خطوط است و این تصمیم من برای بازی امشب بود."

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

بازیکنانم مصمم به کسب پیروزی بودند؛

توماس توخل: قادر به بیان احساساتم نیستم

توماس توخل، سرمربی آلمانی چلسی مدعی شد حالا و بعد از قهرمانی در لیگ قهرمانان آماده تمدید قرارداد با این باشگاه است.
    به گزارش "ورزش سه"، توماس توخل در اولین فصل حضور خود روی نیمکت چلسی دست به کاری تاریخی و بزرگ زده و موفق به فتح لیگ قهرمانان شد. چلسی امشب با تک گل کای هاورتز سیتی را مغلوب کرده و به این موفقیت بزرگ دست یافت. توماس توخل در پایان این دیدار به شدت ابراز خوشحالی کرده و اذعان داشت قادر به بیان احساسات خود نیست. توماس توخل گفت: "تقسیم این حس با دیگران فوق العاده است. بالاخره موفق به انجام این کار شدیم و نمی دانم احساس خود را چگونه بیان کنم. بسیار خوشحال بودن که برای دومین بار به فینال لیگ قهرمانان رسیده ام و این دستاورد حس خاص و متفاوتی برایم داشت. بازیکنان چلسی امشب مصمم به پیروزی در این مسابقه و فتح عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان بودند.

ما می خواستیم شرایط را برای سیتی دشوار بسازیم و من همه را تشویق کردن که قدمی به سمت جلو برداشته، شجاع تر شوند و ضد حمله های خطرناکی روی دروازه سیتی خلق کنند. دیدار امشب بسیار سخت و فیزیکی بود و بازیکنان چلسی باید به یکدیگر کمک می کردند. این یک موفقیت فوق العاده است و من به همه تبریک می گویم. ما می دانیم که امروز برای غلبه بر این احساسات و داشتن شانس پیروزی در این مسابقه، به عملکردی سطح بالا نیاز داشتیم. این همان کاری است که ما انجام دادیم و من نمی دانم چه باید بگویم. نمی توانم از بازیکنی به صورت انفرادی تعریف بکنم، بازیکانم نگرش فوق العاده ای در امور دفاعی داشتند. ما در اوایل بازی تیاگو سیلوا را از دست داد و تغییراتی ایجاد کردیم که شرایط را دشوار ساخت، اما ما در مجموع شجاع و دائما فعال بودیم. من انتظار داشتم فرناندینیو در ترکیب ثابت قرار بگیرد، اما پپ گواردیولا ترکیب هجومی و کاملا فنی را انتخاب کرد. اما کم و بیش انتظار موارد دیگر را داشتیم. وقتی در دورتموند قهرمان شدم، در اولین تمرین بعدی جاه طلبی من کمتر نشد. البته اکنون وقت آن است که برای چند روز جشن گرفته و لذت ببریم، همچنین اکنون زمان آن است که به فکر و تامل در مورد آینده بپردازیم.
    ما گروهی که واقعا می توانند به خوبی دفاع کنند و این بخش بزرگی از فوتبال بوده و همه ابهامات یک مسابقه را حل می کند. اگرچه 100 درصد مطمئن نیستم، اما شاید باید آماده شوم که با این پیروزی قرارداد جدیدی را امضا کنم. ما هنوز برای رفع فاصله با تیم های برتر کار زیادی پیش رو داریم و من اینجا هستم تا چنین کاری را انجام دهم."

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

انگولو ، پرنده کوچک خوشبختی

رکورد استثنایی کانته در میان غول‌ها و برج‌ها

انگولو کانته ستاره خط میانی چلسی، شب بی نظیری را در فینال پورتو پشت سر گذاشت و با عملکردی قابل توجه، یکی از ارکان قهرمانی تیمش بود.

به گزارش "ورزش سه"، فینال رقابت های لیگ قهرمانان در فصل 2020-2021، به کام هواداران چلسی بود. تیمی که فصل را ناامید کننده آغاز کرد اما پس از جدایی لمپارد و حضور توخل بر روی نیمکت آبی های لندن، ورق به یکباره برگشت و چلسی موفق شد عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را تصاحب کند.

در بازی پایانی، انگولو کانته ستاره فرانسوی خط میانی چلسی، همچون همیشه یکی از بهترین بازیکنان تیمش بود. کوتاه قد ترین بازیکن فینال لیگ قهرمانان اروپا، شب بسیار خوبی را پشت سر گذاشت. او که 85 درصد از پاس هایش را به سلامت به مقصد رساند، یک پاس کلیدی نیز به هم تیمی هایش داد.

اما اوج کار کانته، در ثبت آمارهای او در دوئل هایی است که با بازیکنان حریف داشت. کانته به طور کلی در 11 دوئل برنده بود. شاید باورکردنی نباشد اما ستاره 169 سانتی متری چلسی در 4 مورد از 7 نبرد هوایی که در بازی داشت، موفق بود.

اوضاع زمانی جالب می شود که بفهمیم در میان تمامی بازیکنان حاضر در زمین، کانته بیشترین موفقیت در دوئل های هوایی را داشته و ثبت این آمار برای کوتاه ترین بازیکن میدان بسیار جالب توجه است. علاوه بر این، کانته در 7 دوئل از 8 دوئل زمینی نیز برنده بود و جنگ میانه میدان را از خط هافبک سیتی برنده شد.
    نکته جالب درخصوص کانته این است که او به انتخاب دیلی میل و Evening Standard با کسب بالاترین نمره به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد. وب سایت Evening Standard درباره کانته نوشت: کاملاً شاهنشاهی. بهترین هافبک دفاعی نسل خود. انگار سه نفر از او آنجا بودند. این وب سایت به کانته نمره 9 داد.
    دیلی میل نیز با دادن نمره 8.5 به کانته درباره او نوشت: یک عملکرد استثنایی در هنگام شکستن نمایش حریف. در دو لحظه و در عرض شش دقیقه از نیمه دوم، او فیل فودن را در هنگام ساخت موقعیت خوب ودی بروینه را هنگام کار تیمی نابود کرد!

کانته که پیش از این موفق شده بود کاپ قهرمانی جام جهانی را به همراه فرانسه و قهرمانی انگلیس با چلسی و لسترسیتی، یک قهرمانی لیگ اروپا با چلسی و یک جایزه بالن دور را از آن خود کند، حالا با تکمیل قهرمانی هایش، قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را نیز به جمع افتخاراتش اضافه کرد.
    انگولو کانته یک شب بیادماندنی را در دراگو پرتغال پشت سر گذاشت. هافبک پرتلاش و در خدمت تیم، که با بازی بسیار خوب خود، به خط هافبک خلاق منچسترسیتی با وجود بازیکنانی چون دی بروینه، فودن، محرز و گوندوگان، اجازه خودنمایی نداد. شب، شب انگولو کانته بود.

13. این کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

مونت: چلسی بهترین تیم جهان است

میسون مونت، ستاره جوان چلسی مدعی شد این تیم در حال حاضر بهترین تیم فوتبال جهان است.
    به گزارش "ورزش سه"، چلسی با تکیه بر تک گل کای هاورتز در نیمه اول که روی پاس فوق العاده میسون مونت حاصل شد، با یک گل سیتی را مغلوب کرده و فاتح لیگ قهرمانان شد. میسون مونت که در پایان این دیدار خیلی احساساتی شده بود، اذعان داشت قادر به بیان حس خود نیست و همیشه رویای چنین شبی را در سر داشته است.
    میسون مونت گفت: "منچسترسیتی عجب تیم فوق العاده ای است و شما بازی های این تیم در لیگ برتر را دیده اید. آماده شدن در برابر تعداد فراوان بازیکن باکیفیت منچسترسیتی بسیار سخت است. من نمی توانم احساستم را به زبان بیاورم و این برایم غیرممکن است. من در آن گذشته گفتم که در دو فینال برای چلسی بازی کرده و در هر دو نیز مغلوب شده ام.
    راهی دشوار را سپری کردیم و همه رویای من حضور با لباس چلسی در لیگ قهرمانان و فتح این تورنمنت بود. با چند رقیب دشوار بازی کردیم و در نهایت موفق به کسب عنوان قهرمانی شدیم که این دستاوردی خاص است. در این مقطع ما بهترین تیم جهان هستیم و شما نمی توانید این لقب را از ما بگیرید."

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با برتری 1-0 مقابل منچسترسیتی، فاتح [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شد. توماس توخل طی تقریبا 4 ماه هدایت چلسی، 3 بار موفق به شکست تیم پپ گواردیولا شده است.
    چلسی در سه بازی اخیر خود مقابل منچسترسیتی تحت هدایت توخل موفق به کسب 3 برد شده است:

• جام حذفی انگلیس؛ چلسی 1-0 منچسترسیتی
    • لیگ برتر انگلیس؛ چلسی 2-1 منچسترسیتی
    • لیگ قهرمانان اروپا؛ چلسی 1-0 منچسترسیتی

توخل پس از کلوپ، دومین سرمربی است که موفق به کسب 3 برد پیاپی مقابل گواردیولا می شود. توخل به عنوان سرمربی چلسی مقابل زیدان (2)، سیمئونه (2)، مورینیو، آنچلوتی و کلوپ نیز برنده شده است. گفتنی است پپ گواردیولا برای دومین بار در طول دوران مربیگری خود در فینال ها شکست خورد:

• 2011 به عنوان سرمربی بارسلونا در فینال کوپا دل ری
    • 2021 به عنوان سرمربی منچسترسیتی در فینال لیگ قهرمانان اروپا

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •